X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Zysk netto Play spadł r/r do 186,9 mln zł w III kw. 2017 r.

Opublikowano: 2017-11-14 08:59:27

Omawiane walory:

Play odnotował 186,9 mln zł skonsolidowanego zysku netto w III kw. 2017 r. wobec 386,4 mln zł zysku rok wcześniej, podała spółka w raporcie.

Zysk operacyjny Play wyniósł 311,3 mln zł wobec 314,4 mln zł zysku rok wcześniej. Skorygowana EBITDA wyniosła 565,2 mln zleconej 517,1 mln zł rok wcześniej.

Skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 1.720,8 mln zł w III kw. 2017 r. wobec 1.566 mln zł rok wcześniej.

W okresie I-III kw. 2017 r. spółka miała 244,5 mln zł skonsolidowanego zysku netto w porównaniu z 562,5 mln zł zysku rok wcześniej, przy przychodach ze sprzedaży w wysokości 4.930,3 mln zł w porównaniu z 4.497,4 mln zł rok wcześniej. Skorygowana EBITDA wyniosła 1.728,2 mln wobec 1.474,6 mln zł rok wcześniej.

>> Nie masz czasu samodzielnie inwestować? Powierz pieniądze ekspertom – sprawdź nasze wyniki >>

Play Communications jest właścicielem 100% udziałów w P4 (Play), która jest operatorem sieci telefonii komórkowej Play. Spółka zadebiutowała na GPW w lipcu 2017 r.

notowania

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

  - analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,
  - moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,
  - aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,
  - narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (o play)

 • Play na granicy możliwości dywidendowych

  DM mBanku rozpoczął wydawanie rekomendacji dla ubiegłorocznego debiutanta od zalecenia trzymaj i ceny docelowej na poziomie 34,70 zł. Maklerzy zwracają uwagę na napięty harmonogram spłat zobowiązań dłużnych.

 • GPW próbuje przerwać złą passę, w centrum uwagi PGNiG, Orlen i banki

  W piątek rano warszawska giełda próbuje przerwać trwającą od środy korektę spadkową. Pomaga dobre zachowanie spółek paliwowych i banków. Na wyniku piątkowej sesji zaważą popołudniowe dane z USA.

 • Nowe rekomendacje dla sześciu znanych spółek z GPW

  W piątek biura maklerskie odtajniły aż sześć ciekawych rekomendacji. DM BDM w swoim raporcie ściął wycenę Bogdanki, a DM BOŚ obniżył ceny docelowe dla JSW i PLAY. Wyższe wyceny otrzymały jedynie akcje ING Banku Śląskiego, Cognoru i Ciechu.

 • PKN Orlen otworzy sezon wyników na GPW. Czy pociągnie WIG na rekordy?

  Początek tygodnia na GPW upływa w spokojnej atmosferze. Za to cały tydzień zapowiada się niezwykle emocjonująco. Niewykluczone, że to właśnie w tym tygodniu inwestorzy będą świętować nowy historyczny rekord indeksu WIG.

 • WIG20 nabiera rozpędu, w grze KGHM, CD Projekt i GetBack

  Początek wtorkowego handlu na GPW upływa pod znakiem niewielkich zmian indeksów, co koreluje z podobnym zachowaniem pozostałych giełd w Europie. Najlepiej radzi sobie WIG20, który zyskuje 0,5 proc. O losach dzisiejszej sesji zdecydują nastroje wśród wracających z długiego weekendu inwestorów z Wall Street.Innowacyjna Gospodarka Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość
PARP
Współpraca
Dom Maklerski TMS Brokers logo Equity Magazine Biuro Maklerskie Alior Bank
Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku