X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Zapraszamy na VII edycję Emerging Markets Business Conference

Opublikowano: 2018-06-19 11:26:11

Już 27 czerwca odbędzie się organizowana przez studentów Szkoły Głównej Handlowej VII edycja Emerging Markets Business Conference (EMBC). StockWatch.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

Komunikat prasowy

Najwybitniejsi przedstawiciele ze świata nauki, polityki i biznesu opowiedzą o kluczowej roli innowacyjności w inwestycjach, o znaczeniu polityki w kształtowaniu się globalnego układu sił, a także podzielą się prognozami dotyczącymi najbardziej obiecujących rynków wschodzących najbliższych lat. W złotej erze rynków wschodzących EMBC wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu na wiedzę o nowych możliwościach i największych wyzwaniach wynikających ze współpracy gospodarczej krajów dynamicznie rozwijających się. Celem konferencji jest umożliwienie wymiany myśli i doświadczeń dotyczących rynków wschodzących, a także integracja środowiska akademickiego i biznesowego. To największe takie wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej.

Konferencja odbędzie się w środę, 27 czerwca w Centrum Bankowo-Finansowym Nowy Świat SA. Wydarzenie składa się z 3 paneli dyskusyjnych urozmaiconych o keynote speeches. Prelegentami tegorocznej edycji projektu będą między innymi: Marcin Petrykowski, Adam Ringer oraz Paweł Śliwiński. Wydarzenie zostanie zwieńczone bankietem, stanowiącym idealną okazję do networkingu z zaproszonymi gośćmi, w międzynarodowym środowisku.

Tematy tegorocznych paneli dyskusyjnych:

 • Emerging Branch of Economy,
 • Energetics and industry development in Emerging Markets
 • Impact of the Trump Bump 2.0 in Emerging Markets

Wydarzenie organizowane jest w ramach Emerging Markets Business Summit (EMBS), dwutygodniowego szczytu gospodarczego i krótkookresowej wymiany studenckiej, przygotowanych we współpracy z najbardziej prestiżowymi uczelniami biznesowymi z krajów wschodzących. W tym roku, w szczycie wezmą udział studenci z Meksyku i Malezji.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie https://web.facebook.com/events/627317474267528/

 

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

  - analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,
  - moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,
  - aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,
  - narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (aktualności, giełda, akcje)Innowacyjna Gospodarka Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość
PARP
Współpraca
Biuro Maklerskie Alior Bank Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku