X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Zapraszamy na Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

Opublikowano: 2017-01-17 10:13:51

14-15 marca 2017 roku. na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie odbędzie się Turniej Prawa Rynków Kapitałowych organizowany przez Koło Naukowe Prawa Rynków Kapitałowych. StockWatch.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

Turniej Prawa Rynków Kapitałowych to projekt działającego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego studenckiego Koła Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych. Turniej kierowany jest do studentów kierunków prawniczych i ekonomicznych, zainteresowanych tematyką rynku kapitałowego, transakcji M&A, ładu korporacyjnego, private equity oraz bankowości.

Wydarzenie odbędzie się na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie w dniach 14-15 marca 2017 roku i będzie podzielone na dwie części: warsztatową (dzień pierwszy) oraz turniejową (dzień drugi).

W dniu rozgrywek dla dwuosobowych zespołów zostaną przygotowane trzy rundy pytań, polegające kolejno na rozwiązywaniu pytań zamkniętych otwartych oraz kazusu finałowego, z którym zmierzą się dwie najlepsze drużyny. Nam poziomem merytorycznym czuwać będzie specjalnie powołana Rada Programowa, która wybierze zwycięzcę I edycji Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych.

Rekrutacja drużyn potrwa do 15 lutego.

Link do rekrutacji: >> Link

Logo-Turniej-prawa

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (aktualności, giełda, akcje)

 • Komentarz giełdowy: Hossa Trumpa na zakręcie

  Piątkowa sesja jest kolejną, która przynosi rozchwianie rynkowych nastrojów. W amerykańskim Kongresie przedłuża się batalia nad zmianami w systemie ubezpieczeń zdrowotnych. Jest to test, który ma pokazać, czy nowa administracja w Białym Domu jest w stanie zrealizować ambitny plan reform, na którego gruncie wyrosła obecna hossa.

 • Podaż przejmuje inicjatywę na pustym parkiecie, w grze Getin Holding i PZU

  Ostatnia w tym tygodniu sesja na GPW przebiega pod znakiem niskich obrotów i niewielkiej zmienności. Rynkowy marazm przełamują dynamiczne ruchy na kursach akcji spółek prezentujących wyniki finansowe. 

 • Prezydent podpisał nowelizację ustawy o górnictwie węgla kamiennego

  Prezydent Andrzej Duda podpisał nowelizację ustawy o funkcjonowaniu górnictwa węgla kamiennego, podała Kancelaria Prezydenta.

 • Pharmena rozwija działalność na Bliskim Wschodzie

  Pharmena, biotechnologiczna spółka notowana na rynku NewConnect, podpisała kontrakt na sprzedaż dermokosmetyków z odbiorcą z Bangladeszu. Produkty w pierwszej kolejności będą sprzedawane w krajach Bliskiego Wschodu, a docelowo mają być dystrybuowane na 49 rynkach na świecie. Umowa handlowa ma charakter umowy istotnej, dzięki czemu w ciągu najbliższych lat może mieć znaczący wpływ na zwiększenie przychodów ze sprzedaży.

 • DM BOŚ podniósł rekomendację i wycenę dla akcji KGHM

  W raporcie z 16 marca analitycy Domu Maklerskiego BOŚ podnieśli rekomendację dla akcji KGHM Polska Miedź do "kupuj" z "trzymaj", a cenę docelową do 171,4 zł ze 86,5 zł wcześniej.Innowacyjna Gospodarka Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość
PARP
Współpraca
logo Equity Magazine Biuro Maklerskie Alior Bank
Bossa PayU Szukam-Inwestora.com