X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: vistula

 • 13 listopada 2017

  Prognozy wyników kwartalnych dla 6 znanych spółek z branży modowej

  W tym tygodniu inwestorów czeka wynikowy pokaz mody. Sprawdziliśmy, co prognozują rynkowi eksperci dla sześciu znanych spółek handlujących odzieżą i obuwiem.

 • 13 września 2017

  VISTULA – analiza techniczna na życzenie (aktualizacja)

 • 10 września 2017

  Zadyszka przed ostatnią prostą – omówienie skonsolidowanego sprawozdania finansowego GK Vistula za I półrocze 2017 r.

 • 30 sierpnia 2017

  VISTULA – analiza techniczna

 • 04 lipca 2017

  Czerwcowe wyniki Vistula Group nie zachwyciły inwestorów

  Skonsolidowane przychody ze sprzedaży osiągnięte w czerwcu 2017 roku przez Vistula Group wyniosły około 60,3 mln zł i były wyższe od przychodów osiągniętych w czerwcu 2016 roku o około 12,3 proc. 

 • 05 czerwca 2017

  Bytom przechodzi pod skrzydła Vistuli

  Zarządy obu spółek podjęły uchwały w sprawie zamiaru połączenia. W roli przejmującego wystąpi Vistula, która zorganizuje emisję akcji dla akcjonariuszy Bytomia.

 • 08 maja 2017

  Inwestorzy realizują zyski po wyborze Macrona, w grze KGHM i Ursus

  Zwycięstwo Emmanuela Macrona w wyborach prezydenckich we Francji było już w cenach. Stąd też w poniedziałek na warszawskim parkiecie dużo więcej emocji niż Macron budzi wynik kwartalny KGHM Polska Miedź.

 • Vistula Group i Bytom rozmawiają o mariażu

  Vistula Group rozpoczęła 18 kwietnia br. rozmowy z Bytomiem dotyczące możliwości połączenia spółek, podała Vistula. Analogiczny komunikat opublikował Bytom.

 • 12 kwietnia 2017

  Analiza techniczna czterech spółek modowych z GPW

  Początek roku, czyli sezonowo najsłabszy okres w branży odzieżowo-obuwniczej tym razem wypadł całkiem okazale dla wielu spółek modowych. Sprawdziliśmy, jakie trendy będą rządzić tej wiosny na wykresach akcji CCC, LPP, Monnari i Vistuli.

 • 14 marca 2017

  GPW broni zdobyczy. Ciąg dalszy burzy wokół Briju i Integer.pl

  W południe warszawskie indeksy notują niewielkie zmiany i dzielnie bronią poniedziałkowych zdobyczy. Gorącym tematem sesji jest kolejna odsłona drastycznej przeceny na kursie Briju oraz kontrowersji wokół wezwania na akcje Integer.pl.

 • 02 grudnia 2016

  7 wzrostowych spółek w najnowszych rekomendacjach

  Mimo napiętej sytuacji, rok 2016 był bardzo dobry dla uważnych inwestorów giełdowych. Sprzyjająca koniunktura podpompowała zyski w przemyśle, handlu i budowlance, co przełożyło się na wysokie zyski na akcjach. StockWatch.pl sprawdził, które spółki zdaniem maklerów utrzymają tempo wzrostu w kolejnych kwartałach.

 • 24 listopada 2016

  Polska giełda na fali wznoszącej, bohaterami sesji KGHM i CD Projekt

  Nieobecność graczy z USA spowodowana Świętem Dziękczynienia przekłada się na skromną zmienność i niewielkie obroty na europejskich parkietach. Na czwartą z rzędu wzrostową sesję pracuje warszawski WIG20, który już na starcie notowań przeskoczył psychologiczną barierę 1.800 pkt.

 • 24 października 2016

  Prognozy na IV kwartał dla ośmiu gorących spółek modowych

  Spółki modowe dawno nie miały tak sprzyjającej pogody na początku najważniejszego kwartału. StockWatch.pl sprawdził wśród maklerów, jak przełoży się to na wyniki producentów odzieży i obuwia.

 • 10 października 2016

  7 ciekawych spółek na złotą jesień w portfelach maklerów

  Październikowe wzrosty na GPW idą w parze z kolejną falą wysokich rekomendacji. StockWatch.pl w oparciu o najnowsze raporty sprawdził, które spółki zdominują portfele maklerów w końcówce 2016 roku.

 • 29 września 2016

  Maklerzy przycięli wyceny akcji CCC, LPP i Vistuli

  Analitycy Millennium DM mają neutralne podejście do akcji CCC i LPP, choć wyceniają je poniżej bieżących kursów na GPW. Top-pickiem biura jest Vistula z ceną docelową wyższą o 18 proc. od notowań rynkowych. 

 • 26 września 2016

  6 spółek w ciekawych transakcjach funduszy i insiderów

  Znaczący inwestorzy i czołowe fundusze inwestycyjne ruszyli do dużych transakcji na akcjach znanych spółek. StockWatch.pl sprawdził, gdzie, dlaczego i po jakich cenach zawarto ostatnio najciekawsze transakcje.

 • 05 września 2016

  Kurs Almy łapie oddech po sprzedaży pakietu akcji Vistuli za 17 mln zł

  W poniedziałek akcje borykającej się z problemami finansowymi sieci delikatesów rosną o 15 proc. Inwestorzy liczą, że pozyskane ze sprzedaży akcji Vistuli środki poprawią sytuację płynnościową Almy.

 • 31 sierpnia 2016

  Vistula z Lewandowskim w składzie tylko nieznacznie poprawiła zyski

  Przecena akcji odzieżowej spółki na starcie środowej sesji to sygnał, że rynek liczył na więcej. Niższe zyski operacyjne wypracował sektor odzieżowy, gdzie w wyniki biły m.in. wyższe koszty najmu i zwiększone wydatki na reklamę i marketing.

 • 16 sierpnia 2016

  7 ciekawych spółek modowych przed wynikami kwartalnymi

  Rynek czeka na kolekcję raportów za II kwartał sygnowaną przez wiodących przedstawicieli branży modowej. StockWatch.pl sprawdził, jakich wyników spodziewają się rynkowi eksperci po ciekawych spółkach obuwniczych i odzieżowych.

 • 08 sierpnia 2016

  Nowe ceny docelowe dla akcji trzech znanych spółek z branży modowej

  Eksperci z biur maklerskich odświeżyli wyceny akcji giełdowych producentów odzieży. DM BOŚ zaleca sprzedaż akcji LPP oraz kupno walorów Vistuli. Z kolei DM BDM widzi potencjał wzrostowy w przecenionych papierach Bytomia.

 • 13 lipca 2016

  10 spółek z GPW typowanych pod fuzje i przejęcia

  Z giełdy znikają kolejne ciekawe spółki. W zeszłym roku było 30 wezwań na akcje, w tym roku już 17. Kapitał funduszy i inwestorów prywatnych płynie do Polski by skorzystać z niskich wycen ciekawych spółek. StockWatch.pl sprawdził, kto jeszcze może w niedługim czasie paść łupem przejęcia.

 • 30 czerwca 2016

  Analiza techniczna 4 spółek wygrywających na EURO 2016

  Polska reprezentacja dała solidnego kopa w górę swoim sponsorom oraz spółkom korzystającym na emocjach wokół EURO 2016. Z pomocą eksperta z SGH zbadaliśmy, jak pod dalszą rozgrywkę giełdową ustawiły się na boisku kursy akcji czterech beneficjentów sportowej imprezy.

 • 15 czerwca 2016

  Złota jedenastka giełdowych rozgrywek EURO 2016

  W mistrzostwach Europy Polacy grają o coś więcej niż awans na dużej imprezie piłkarskiej. Sukces polskiej drużyny może wyzwolić dodatkowe pokłady popytu konsumpcyjnego, tak jak było za czasów pamiętnej Małyszomanii. StockWatch.pl sprawdził, które giełdowe spółki w związku z tym powinny najmocniej trzymać kciuki za naszą reprezentację.

 • 06 czerwca 2016

  Analiza czterech znanych spółek w ciekawym momencie technicznym

  Wraz z ekspertem od analizy technicznej z SGH przyjrzeliśmy się bliżej czterem spółkom, których akcje znalazły się w ciekawej sytuacji technicznej. Analizujemy perspektywy dla przecenionych walorów PZU i GPW oraz pnących się na nowe szczyty Vistuli i Amiki.

 • 06 maja 2016

  Analiza techniczna czterech błyszczących pereł parkietu

  Mimo kilkutygodniowych spadków warszawskich indeksów, na GPW wciąż można znaleźć spółki, których akcje pędzą w górę. Ekspert od analizy technicznej z SGH specjalnie dla StockWatch.pl oszacował szanse na osiągnięcie nowych szczytów przez notowania Próchnika, Vistuli, Zetkamy i Wirtualnej Polski.

 • 04 maja 2016

  GPW wraca do gry z bólem głowy, gorąco na KGHM, Ciechu i Vistuli

  Pierwsza sesja po weekendzie majowym przynosi polskim inwestorom zimny prysznic. W środę warszawskie indeksy nadrabiają zaległości, a główne parkiety w Europie pogłębiają wtorkową przecenę.

 • 06 kwietnia 2016

  10 ciekawych spółek z branży modowej u progu wiosny

  Ferie świąteczne i kapryśna pogoda namieszały w tegorocznych wynikach giełdowych producentów odzieży i obuwia. Jednak zdaniem ekspertów przepytanych przez StockWatch.pl, słaby pierwszy kwartał to tylko drobne potknięcie. W raportach sprzedażowych za kwiecień może pojawić się wielka niespodzianka.

 • 17 marca 2016

  8 najważniejszych raportów finansowych szczytu sezonu

  Początek nadchodzącego tygodnia na GPW zapowiada się gorąco. Tylko w poniedziałek wyniki roczne opublikuje blisko 150 spółek i będzie to szczyt sezonu. StockWatch.pl sprawdził, co mogą pokazać najciekawsze spółki z newralgicznych branż.

 • 04 marca 2016

  Vistula z Lewandowskim w składzie trzyma dwucyfrową dynamikę

  Obecność najlepszego polskiego piłkarza w kampanii reklamowej przyniosła odzieżowo-jubilerskiej grupie szczęście. W lutym przychody Vistuli wzrosły o blisko 16 proc. Teraz przed spółką publikacja wyników za cały 2015 r. Analitycy spodziewają, że sprzedaż przekroczy 0,5 mld zł, a zysk netto podskoczy o 55 proc. do 31,5 mln zł.

 • 15 lutego 2016

  Inwestorzy rzucili się na akcje, w grze JSW, PGE i Kredyt Inkaso

  Odbicie cen ropy oraz świetna sesja na giełdach w Azji to główne czynniki odpowiadające za szampańskie nastroje na europejskich rynkach. Przed południem DAX i CAC40 zyskują 2-3 proc., a warszawski WIG20 rośnie o 1,4 proc. 


Innowacyjna Gospodarka Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość
PARP
Współpraca
Dom Maklerski TMS Brokers logo Equity Magazine Biuro Maklerskie Alior Bank
Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku