X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: PKNOrlen

 • dzisiaj

  🔥Boom! Indeks WIG najwyżej w historii, w grze Energa i 11 bit studios

  Na ten moment inwestorzy z GPW czekali ponad dekadę. We wtorek rano WIG pokonał poziom 67.772,9 pkt. i znalazł się najwyżej w historii, na 67.933,05 pkt. Dobre nastroje na rynkach światowych, a także zbliżający się sezon wyników na GPW sprawiają, że to prawdopodobnie nie ostatni rekord polskiej giełdy.

 • wczoraj

  PKN Orlen otworzy sezon wyników na GPW. Czy pociągnie WIG na rekordy?

  Początek tygodnia na GPW upływa w spokojnej atmosferze. Za to cały tydzień zapowiada się niezwykle emocjonująco. Niewykluczone, że to właśnie w tym tygodniu inwestorzy będą świętować nowy historyczny rekord indeksu WIG.

 • 18 stycznia 2018

  WIG między rekordami a korektą, gorąco na Aliorze i CD Projekcie

  Środowy poranek upływa na GPW pod znakiem lekkich wzrostów, co wpisuje się w nastroje dominujące w Europie. W centrum uwagi w dalszym ciągu pozostają akcje Alior Banku i CD Projektu.

 • DM BOŚ: Akcje Lotosu to obecnie lepsza inwestycja, niż akcje Orlenu

  Analitycy Domu Maklerskiego BOŚ obniżyli wycenę Grupy Lotos do 80 zł z 84,50 zł, podtrzymując rekomendację kupuj, wycenę PKN Orlen obniżyli do 100 zł ze 109,40 zł, zaś rekomendację  do sprzedaj z trzymaj, wynika z raportu datowanego na 10 stycznia.

 • 12 stycznia 2018

  Lekkie wzrosty na GPW. W centrum uwagi spółki Karkosika i efekt „beep”

  W piątek warszawska giełda lekko rośnie, co wpisuje się we wczorajsze rekordy na Wall Street i analogiczne nastroje na wielu europejskich parkietach. W centrum uwagi są akcje CD Projekt, Boryszewa, Impexmetalu, BAH, Kruka i LPP, a także publikowane po południe dane z USA oraz startujący za oceanem sezon wyników kwartalnych.

 • Małe szanse na kolejny rekordowy rok w Orlenie i Lotosie

  Według Vestor DM, bieżący rok ze względu na słabszego dolara, niski dyferencjał i rosnący koszt zużycia własnego będzie wyzwaniem dla polskich rafinerii. Analitycy w raporcie z 9 stycznia wycenili jedną akcję Orlenu na 117 zł, a Lotosu na 54 zł.

 • 29 grudnia 2017

  PKNORLEN – analiza techniczna

 • 13 grudnia 2017

  PKN Orlen wzywa na Unipetrol, chce wycofać spółkę z praskiej giełdy

  PKN Orlen rozpoczął procedurę ogłoszenia dobrowolnego warunkowego wezwania na akcje czeskiej spółki zależnej Unipetrol po 380 CZK za akcję. Docelowo Orlen zamierza kupić wszystkie akcje Unipetrolu i wycofać spółkę z praskiej giełdy.

 • 11 grudnia 2017

  Gwiazdy hossy w odwrocie. Mocno w dół Orlen, Lotos i CD Projekt

  Początek tygodnia na warszawskiej giełdzie stoi pod znakiem przeceny wśród dużych i średnich spółek. W poniedziałek największe straty ponieśli akcjonariusze giełdowych rafinerii oraz producenta gier o przygodach Wiedźmina.

 • 07 grudnia 2017

  Sieć stacji PKN Orlen sprzedała w tym roku 10 mld litrów paliw

  Sieć stacji paliw PKN Orlen w Polsce, Czechach, Niemczech i na Litwie odnotowała wolumen sprzedaży na poziomie 10 miliardów litrów.

 • 06 grudnia 2017

  Symptomy końca hossy w sektorze rafineryjnym

  Analitycy DM mBanku zwracają uwagę na kolejne symptomy odwrócenia koniunktury wokół giełdowych rafinerii. Biuro w raporcie z 29 listopada nieznacznie obniżyło ceny docelowe dla Orlenu i Lotosu i podtrzymało zalecenia sprzedaży akcji.

 • 04 grudnia 2017

  W listopadzie marża rafineryjna Orlenu spadła r/r do 5,8 USD/b

  Modelowa marża rafineryjna grupy PKN Orlen wyniosła 5,8 USD/b w listopadzie br. w porównaniu do 6,2 USD/b miesiąc wcześniej. W listopadzie ub.r. marża wynosiła 6,2 USD/b.

 • 30 listopada 2017

  Analiza techniczna czterech lokomotyw hossy w 2017 r.

  Spadki w końcówce listopada, czyli tuż przed wyczekiwanym rajdem św. Mikołaja spędzają sen z powiek inwestorom. Krzysztof Borowski, ekspert od analizy technicznej specjalnie dla StockWatch.pl sprawdził, czy obecne poziomy cenowe na wykresach KGHM-u, JSW, Lotosu i Orlenu są dobrym momentem do zajęcia pozycji.

 • 29 listopada 2017

  Hossa znów omija GPW, spadki na KGHM, Orlenie i Lotosie

  Nowe rekordy na Wall Street i wzrosty na europejskich parkietach mogą dziś tylko drażnić inwestorów z GPW. Przed południem warszawskie indeksy są w ogonie Europy. Pozytywnym akcentem jest jedynie nieco lepsza postawa segmentu małych spółek. 

 • 28 listopada 2017

  Spółki surowcowe ciągną WIG20 w dół, w grze KGHM, Action i Unibep

  Wtorkowa sesja na GPW upływa pod znakiem realizacji zysków, co lokuje WIG20 w ogonie europejskich indeksów. W dół prowadzą go przede wszystkim spółki surowcowe. Duże spadki notuje też Action i Unibep. Jedynym pozytywem są niewielkie wzrosty sWIG80, który jest najwyżej od trzech tygodni.

 • 15 listopada 2017

  PKN Orlen uruchomi emisję serii B obligacji dla inwestorów indywidualnych

  Zarząd PKN Orlen zadecydował o uruchomieniu emisji serii B obligacji w ramach programu publicznych emisji obligacji skierowanych do inwestorów indywidualnych, podała spółka.

 • 02 listopada 2017

  9 najlepszych spółek w portfelach funduszy inwestycyjnych 2017 r.

  Z tegorocznej hossy na GPW tak naprawdę skorzystała zaledwie garstka funduszy inwestycyjnych. Najlepszy na koniec września mógł pochwalić się blisko 40-proc. stopą zwrotu. Sprawdziliśmy, jakie akcje ciągnęły w górę portfele trzech najmocniejszych funduszy.

 • 20 października 2017

  Jaki tydzień, taki finisz. Mizerne odbicie na Orlenie, wzrosty na JSW

  To nie był udany tydzień dla graczy z GPW. Warszawskie indeksy roztrzaskały ważne wsparcia i tym samym przekreśliły szanse na wzrosty, jakie pojawiły się w pierwszej połowie miesiąca. 

 • 19 października 2017

  Inwestorzy wyprzedają polskie akcje, gorąco na Orlenie i CI Games

  Rekordowe, ale słabsze od oczekiwań wyniki PKN Orlen, taniejący w ślad za miedzią KGHM oraz pogorszenie nastrojów w Europie, to główne składowe czwartkowej przeceny na GPW. Indeks WIG20 wrócił poniżej 2.500 pkt., co oznacza kolejną zaprzepaszczoną szansę na silną hossę.

 • Wyprzedaż na akcjach Orlenu. Inwestorzy liczyli na dużo wyższe wyniki za III kwartał

  Płocki koncern zarobił na czysto w III kwartale 1,6 mld zł przy przychodach na poziomie 24,73 mld zł. Rezultaty względem ubiegłorocznych są wyższe, ale już w relacji do konsensusu rynkowego są dużo słabsze. W czwartek inwestorzy ruszyli z realizacją zysków, a kurs akcji już na starcie notował 4-proc. przecenę.

 • 18 października 2017

  Orlen i energetyka na plusach. CD Projekt kontynuuje spadki

  Spółki energetyczne i PKN Orlen utrzymują WIG20 na plusie, podczas gdy taniejący CD Projekt i GPW ściągają w dół mWIG40. Zmiany są jednak niewielkie, a na warszawskiej giełdzie, podobnie jak i na innych europejskich parkietach, trwa wyczekiwanie na nowe impulsy. 

 • 16 października 2017

  KGHM bohaterem sesji. Na Orlenie ruszyła realizacja zysków

  Po dwóch dniach korekty indeksy WIG20 i WIG wracają do wzrostów. W górę ciągnie je przede wszystkim KGHM, a w roli hamulcowego występuje PKN Orlen. Zagrożeniem dla GPW jest dzisiaj ryzyko korekty na Wall Street i umacniający się dolar.

 • 12 października 2017

  Faworyci DM mBanku na październik

  Dobre momentum makro w światowej gospodarce, napływ nowego kapitału do funduszy akcyjnych ETF i rosnąca relatywna atrakcyjność wycen spółek z EM vs. rynki rozwinięte to główne argumenty biura przemawiające za pozytywnym nastawieniem do rynku akcji. Na październikowej liście DM mBank umieścił blisko 30 spółek.

 • 10 października 2017

  DM BOŚ podniósł wycenę akcji Orlenu i Lotosu

  W raporcie z 2 października biuro wyceniło jeden walor Lotosu na 80 zł, a Orlenu na 130 zł. We wtorek rano notowania obu spółek kontynuują wyścig po nowe rekordy cenowe.

 • 06 października 2017

  Co dalej z kursami akcji KGHM, Orlenu, Lotosu i Kruka

  Notowania akcji trzech lokomotyw tegorocznej hossy z WIG20 oraz lidera branży windykacyjnej znalazły się w ciekawym momencie technicznym. Krzysztof Borowski, ekspert Instytutu Bankowości i Ubezpieczeń Gospodarczych SGH specjalnie dla StockWatch.pl sprawdził ich potencjał wzrostowy po wrześniowej korekcie.

 • Orlen i Lotos holują WIG20. Los sesji w rękach Amerykanów

  Rekordy na Wall Street i czwartkowy zryw blue chipów to dziś główne argumenty za wzrostami w Warszawie. Inwestorzy powinni zachować czujność, bo sygnał do odwrotu też może przyjść zza oceanu. Dziś wydarzeniem dnia jest popołudniowa publikacja miesięcznych danych z amerykańskiego rynku pracy.

 • 03 października 2017

  Lotos i Orlen usiadły za kierownicą rajdu na WIG20

  Pozytywne nastroje na światowych giełdach, w tym nowe rekordy na Wall Street, wspierają we wtorek GPW. Tym razem blue chipów podążyły parkietowe średniaki. Rynkowym outsiderem pozostaje sWIG80.  

 • 02 października 2017

  LPP, CCC i JSW liderami wzrostów w WIG20

  Inwestorzy witają trzeci kwartał na GPW w lepszych, ale dość wybiórczych nastrojach. W poniedziałek drożeją głównie duże spółki, słabiej natomiast radzą sobie średnie i małe. W roli rynkowych liderów występują LPP, CCC, JSW i Orlen.

 • 20 września 2017

  Nextbike Polska dostarczy rowery dla PKN Orlen

  Nextbike Polska, firma dostarczająca i obsługująca samoobsługowe wypożyczalne rowerów miejskich w Polsce, będzie dostawcą i operatorem systemu rowerów miejskich PKN Orlen.

 • 14 września 2017

  WIG20 na plusie dzięki bankom i rafineriom. CD Projekt łapie oddech

  Banki oraz windowane przez drożejąca ropę naftową akcje spółek paliwowych zapewniły indeksowi WIG20 zamknięcie na niewielkim plusie. Balastem dla warszawskiego rynku były za to taniejące koncerny energetyczne. 


Innowacyjna Gospodarka Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość
PARP
Współpraca
Dom Maklerski TMS Brokers logo Equity Magazine Biuro Maklerskie Alior Bank
Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku