X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: PKNOrlen

 • 15 listopada 2017

  PKN Orlen uruchomi emisję serii B obligacji dla inwestorów indywidualnych

  Zarząd PKN Orlen zadecydował o uruchomieniu emisji serii B obligacji w ramach programu publicznych emisji obligacji skierowanych do inwestorów indywidualnych, podała spółka.

 • 02 listopada 2017

  9 najlepszych spółek w portfelach funduszy inwestycyjnych 2017 r.

  Z tegorocznej hossy na GPW tak naprawdę skorzystała zaledwie garstka funduszy inwestycyjnych. Najlepszy na koniec września mógł pochwalić się blisko 40-proc. stopą zwrotu. Sprawdziliśmy, jakie akcje ciągnęły w górę portfele trzech najmocniejszych funduszy.

 • 20 października 2017

  Jaki tydzień, taki finisz. Mizerne odbicie na Orlenie, wzrosty na JSW

  To nie był udany tydzień dla graczy z GPW. Warszawskie indeksy roztrzaskały ważne wsparcia i tym samym przekreśliły szanse na wzrosty, jakie pojawiły się w pierwszej połowie miesiąca. 

 • wczoraj

  Inwestorzy wyprzedają polskie akcje, gorąco na Orlenie i CI Games

  Rekordowe, ale słabsze od oczekiwań wyniki PKN Orlen, taniejący w ślad za miedzią KGHM oraz pogorszenie nastrojów w Europie, to główne składowe czwartkowej przeceny na GPW. Indeks WIG20 wrócił poniżej 2.500 pkt., co oznacza kolejną zaprzepaszczoną szansę na silną hossę.

 • Wyprzedaż na akcjach Orlenu. Inwestorzy liczyli na dużo wyższe wyniki za III kwartał

  Płocki koncern zarobił na czysto w III kwartale 1,6 mld zł przy przychodach na poziomie 24,73 mld zł. Rezultaty względem ubiegłorocznych są wyższe, ale już w relacji do konsensusu rynkowego są dużo słabsze. W czwartek inwestorzy ruszyli z realizacją zysków, a kurs akcji już na starcie notował 4-proc. przecenę.

 • 18 października 2017

  Orlen i energetyka na plusach. CD Projekt kontynuuje spadki

  Spółki energetyczne i PKN Orlen utrzymują WIG20 na plusie, podczas gdy taniejący CD Projekt i GPW ściągają w dół mWIG40. Zmiany są jednak niewielkie, a na warszawskiej giełdzie, podobnie jak i na innych europejskich parkietach, trwa wyczekiwanie na nowe impulsy. 

 • 16 października 2017

  KGHM bohaterem sesji. Na Orlenie ruszyła realizacja zysków

  Po dwóch dniach korekty indeksy WIG20 i WIG wracają do wzrostów. W górę ciągnie je przede wszystkim KGHM, a w roli hamulcowego występuje PKN Orlen. Zagrożeniem dla GPW jest dzisiaj ryzyko korekty na Wall Street i umacniający się dolar.

 • 12 października 2017

  Faworyci DM mBanku na październik

  Dobre momentum makro w światowej gospodarce, napływ nowego kapitału do funduszy akcyjnych ETF i rosnąca relatywna atrakcyjność wycen spółek z EM vs. rynki rozwinięte to główne argumenty biura przemawiające za pozytywnym nastawieniem do rynku akcji. Na październikowej liście DM mBank umieścił blisko 30 spółek.

 • 10 października 2017

  DM BOŚ podniósł wycenę akcji Orlenu i Lotosu

  W raporcie z 2 października biuro wyceniło jeden walor Lotosu na 80 zł, a Orlenu na 130 zł. We wtorek rano notowania obu spółek kontynuują wyścig po nowe rekordy cenowe.

 • 06 października 2017

  Co dalej z kursami akcji KGHM, Orlenu, Lotosu i Kruka

  Notowania akcji trzech lokomotyw tegorocznej hossy z WIG20 oraz lidera branży windykacyjnej znalazły się w ciekawym momencie technicznym. Krzysztof Borowski, ekspert Instytutu Bankowości i Ubezpieczeń Gospodarczych SGH specjalnie dla StockWatch.pl sprawdził ich potencjał wzrostowy po wrześniowej korekcie.

 • Orlen i Lotos holują WIG20. Los sesji w rękach Amerykanów

  Rekordy na Wall Street i czwartkowy zryw blue chipów to dziś główne argumenty za wzrostami w Warszawie. Inwestorzy powinni zachować czujność, bo sygnał do odwrotu też może przyjść zza oceanu. Dziś wydarzeniem dnia jest popołudniowa publikacja miesięcznych danych z amerykańskiego rynku pracy.

 • 03 października 2017

  Lotos i Orlen usiadły za kierownicą rajdu na WIG20

  Pozytywne nastroje na światowych giełdach, w tym nowe rekordy na Wall Street, wspierają we wtorek GPW. Tym razem blue chipów podążyły parkietowe średniaki. Rynkowym outsiderem pozostaje sWIG80.  

 • 02 października 2017

  LPP, CCC i JSW liderami wzrostów w WIG20

  Inwestorzy witają trzeci kwartał na GPW w lepszych, ale dość wybiórczych nastrojach. W poniedziałek drożeją głównie duże spółki, słabiej natomiast radzą sobie średnie i małe. W roli rynkowych liderów występują LPP, CCC, JSW i Orlen.

 • 20 września 2017

  Nextbike Polska dostarczy rowery dla PKN Orlen

  Nextbike Polska, firma dostarczająca i obsługująca samoobsługowe wypożyczalne rowerów miejskich w Polsce, będzie dostawcą i operatorem systemu rowerów miejskich PKN Orlen.

 • 14 września 2017

  WIG20 na plusie dzięki bankom i rafineriom. CD Projekt łapie oddech

  Banki oraz windowane przez drożejąca ropę naftową akcje spółek paliwowych zapewniły indeksowi WIG20 zamknięcie na niewielkim plusie. Balastem dla warszawskiego rynku były za to taniejące koncerny energetyczne. 

 • 13 września 2017

  Duże i średnie spółki rosną w siłę. W odwrocie KGHM i LiveChat

  W środę warszawskie indeksy, za wyjątkiem sWIG80, notują umiarkowane wzrosty, co wpisuje się w nastroje dominujące na europejskich parkietach. W centrum uwagi są akcje KGHM-u, Orlenu, Agory i LiveChat.

 • 11 września 2017

  PKNORLEN – analiza techniczna

 • WIG20 wraca powyżej 2.500 pkt. Mocne wzrosty Orlenu i CD Projektu

  Inwestorzy rozpoczęli tydzień w dobrych nastrojach. Osłabienie niszczycielskiej siły huraganu Irma oraz brak kolejnej próby atomowej w Korei Północnej zwiększyły apetyt na ryzyko. Drożeją akcje, tanieje m.in. złoto. Na GPW niezmiennie dużym zainteresowaniem cieszą się akcje CD Projektu.

 • PKN Orlen reaktywuje markę CPN na jednej z warszawskich stacji

  PKN Orlen planuje reaktywację marki CPN i prowadzenie pod historycznym logo stacji na warszawskiej Pradze, wynika z informacji ISBnews.

 • 07 września 2017

  Co dalej z kursami akcji złotej piątki z indeksu WIG20

  Tego lata aż pięć spółek z indeksu blue chipów ustaliło nowe szczyty cenowe. StockWatch.pl zapytał rynkowych ekspertów, co sprawia, że akcje CCC, Cyfrowego Polsatu, PGNiG, PZU i Orlenu są rekordowo drogie oraz jak długo potrwa na nich jeszcze hossa.

 • 05 września 2017

  PKN Orlen znów zaoferuje inwestorom indywidualnym obligacje

  PKN Orlen chce wyemitować do 2 mln obligacji o łącznej wartości do 200 mln zł w dniu 6 października, w ramach programu publicznych emisji skierowanych do inwestora indywidualnego.

 • 04 września 2017

  PKN Orlen z najwyższą marżą rafineryjną od dwóch lat

  W sierpniu modelowa marża rafineryjna grupy PKN Orlen wyniosła 8 dolarów na baryłce. To najwyższa wartość od sierpnia 2015 r.

 • 28 sierpnia 2017

  WIG20 znów pokazał pazur. Mocno w górę PKN Orlen i PGE

  WIG20 idzie jak burza. Notowania indeksu ledwo w ubiegłym tygodniu sforsowały 2.400 pkt., a już na starcie nowego zdobyły kolejny okrągły poziom 2.500 pkt.

 • Kontynuacja wzrostów w Warszawie, w grze PKN Orlen, PKO BP i JSW

  W poniedziałek polski rynek akcji pozytywnie wyróżnia się na tle większości europejskich parkietów, w tym giełd we Frankfurcie i w Paryżu, którym ciąży drogie euro. Indeks WIG jest najwyżej od 10 lat, a WIG20 od 2 lat. Popyt wciąż skoncentrowany jest na największych spółkach. Indeksy w górę ciągną PKN Orlen, Lotos i Cyfrowy Polsat, a ciąży im JSW.

 • 25 sierpnia 2017

  JSW i LPP wracają na szczyty. Czarne chmury nad Eurocashem i Play

  Początek piątkowej sesji na GPW upływa pod znakiem kontynuacji wczorajszych silnych wzrostów, które otworzyły indeksowi WIG drogę do historycznych rekordów z 2007 roku. Popyt wciąż koncentruje się na największych spółkach. Czarną owcą jest Eurocash, który tanieje o 4,4 proc.

 • Analiza techniczna Lotosu, Orlenu, Wawelu i Pfleiderer Group

  Krzysztof Borowski, ekspert Instytutu Bankowości i Ubezpieczeń Gospodarczych SGH specjalnie dla StockWatch.pl sprawdził techniczne scenariusze dla rozgrzanych do czerwoności akcji Orlenu, Lotosu, Wawelu oraz Pfleiderer Group.

 • 24 sierpnia 2017

  Fenomenalny rajd na WIG20. Lotos i Orlen bohaterami sesji

  Za nami najlepsza sesja tego lata. W czwartek WIG20 urósł o ponad 2,7 proc. i w wielkim stylu wrócił ponad poziom 2.400 pkt. Motorem napędowym segmentu blue chipów były dzisiaj spółki paliwowe.

 • Świetna sesja na GPW. Orlen i Lotos windują WIG20 powyżej 2.400 pkt.

  Mocno zazieleniło się w czwartek na giełdzie w Warszawie. Silne wzrosty Lotosu, Orlenu, Tauronu i Cyfrowego Polsatu wywindowały indeks WIG20 powyżej 2.400 pkt. Równocześnie poprawił się sentyment do małych spółek. Indeks sWIG80 jest najwyżej od trzech tygodni.

 • 26 lipca 2017

  Surowce, wyniki spółek i rekordy na Wall Street wsparły GPW. W górę KGHM, Orlen i JSW

  Drożejące surowce, dobre wyniki amerykańskich spółek przekładające się na nowe rekordy na Wall Street, ale też czekanie na wieczorne wyniki posiedzenia amerykańskiej Rezerwy Federalnej (Fed) wspierają dziś nastroje na GPW.

 • 24 lipca 2017

  GPW rozpoczyna tydzień od lekkich spadków, w grze KGHM, JSW i Kruk

  Tydzień na warszawskiej giełdzie rozpoczął się od niewielkich spadków indeksów, co wpisuje się w tendencję dominującą na większości europejskich parkietów. Znacznie ciekawiej jest na rynku walutowym, gdzie złoty pozostaje pod dużym wpływem krajowej polityki.


Innowacyjna Gospodarka Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość
PARP
Współpraca
Dom Maklerski TMS Brokers logo Equity Magazine Biuro Maklerskie Alior Bank
Bossa PayU Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku