X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: orangepl

 • wczoraj

  Wall Street rozdaje karty na GPW, w grze Ursus, Bumech i Eurocash

  W piątek na GPW przeważa atmosfera wyczekiwania. Przede wszystkim na sygnały z USA. Dużo dzieje się natomiast na poszczególnych spółkach. Zwłaszcza na akcjach Bumechu, Eurocash, Esotiq i Ursusa.

 • 22 lutego 2018

  WIG20 walczy na ważnym wsparciu. Mocna przecena PGNiG i Orlenu

  Strach przed podwyżkami stóp procentowych w USA i powrotem spadków na Wall Street wywołał falę wyprzedaży akcji w Europie. Jednym z najsłabszych indeksów jest WIG20, który atakuje dziś minima z początku miesiąca.

 • 21 lutego 2018

  GPW znów pod presją podaży. Po wynikach rośnie Dębica, spada Orange

  W środę główne indeksy w Warszawie lekko zniżkują. Apetyt na akcje psuje wczorajsza wyprzedaż na Wall Street oraz ogólnie słabsze nastroje na globalnych parkietach. Losy dzisiejszej sesji wciąż jednak pozostają kwestią otwartą.

 • 20 lutego 2018

  Orange Polska z blisko 200 mln zł straty netto w IV kw. Telekom nie wypłaci dywidendy

  Orange Polska odnotowało 198 mln zł skonsolidowanej straty netto przypisanej akcjonariuszom jednostki dominującej w IV kw. 2017 r. wobec 1.898 mln zł straty rok wcześniej. Telekom zapowiedział, że nie będzie rekomendował wypłacania dywidendy w 2018 roku.

 • Strach przed Wall Street, w centrum uwagi Gino Rossi, Ursus i Orbis

  Mimo dobrych danych makro z polskiej gospodarki, ceny akcji w Warszawie spadają. Inwestorzy obawiają się, że po tygodniu wzrostów na Wall Street wróci przecena. Swoje trzy grosze dokładają gorsze od oczekiwań wyniki HSBC i BHP Billiton.

 • 15 lutego 2018

  Czarne konie sezonu wyników za IV kwartał 2017 r. wg DM mBanku

  DM mBanku w odtajnionym niedawno raporcie przestawił listę faworytów trwającego obecnie sezonu wyników. Według prognoz, największe dynamiki zysków pokażą spółki finansowe, deweloperskie oraz chemiczne.

 • 08 stycznia 2018

  Dobre nastroje na GPW. Akcje PKO BP najdroższe w historii

  Drugi tydzień stycznia rozpoczął się od wzrostów na GPW. Nastroje zarówno w Warszawie, jak i na globalnych rynkach akcji pozostają dobre, co pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość.

 • 26 października 2017

  Wyniki giełdowych tuzów w centrum uwagi, w górę Lotos i Orange Polska

  Sezon publikacji wyników finansowych za III kwartał trwa w najlepsze, absorbując w dużej mierze uwagę inwestorów. Szczególnie w taki dzień jak dziś, gdy wynikami chwalą się takie giełdowe tuzy jak Orange Polska, Lotos, BZ WBK i mBank. W czwartek nastroje wśród inwestorów kształtuje także środowa korekta na Wall Street oraz atmosfera wyczekiwania na decyzję Europejskiego Banku Centralnego (ECB) ws. polityki monetarnej.

 • 25 października 2017

  WIG20 odreagowuje wtorkową przecenę. PGE i XTB rosną po wynikach

  Środa przynosi odreagowanie wczorajszych mocnych spadków na GPW. Nie da się jednak ukryć, że polski rynek akcji jest słaby i jeżeli nie znajdzie on wsparcia w wynikach spółek, tak jak to się stało np. w przypadku XTB, to skazany będzie na spadki.

 • 12 października 2017

  Nowe rekomendacje dla akcji trzech znanych telekomów

  DM BZ WBK w październikowym raporcie zaleca sprzedaż akcji Orange Polska i Netii. Faworytem wśród telekomów jest Play, z ceną docelową podniesioną do 45,50 zł.

 • 28 września 2017

  GPW przed szansą. LPP wraca do wzrostów, PZU bez dywidendy

  Środowe wzrosty na Wall Street, w tym mocna postawa spółek technologicznych, nie zdołały znacząco poprawić nastrojów na GPW. Przed południem warszawskie indeksy pozostają w okolicach poziomów odniesień. Jest jednak szansa, że w kolejnych godzinach klimat inwestycyjny nieco się ociepli, a sesja w Warszawie zakończy się odreagowaniem ostatnich spadków. 

 • 11 września 2017

  Faworyci DM mBanku na wrzesień

  Biuro w najnowszym raporcie podtrzymało pozytywne nastawienie do rynku akcji. Na wrześniowej liście znalazło się ponad 30 spółek z jedenastu branż.

 • 05 września 2017

  Przebudzenie giganta, KGHM lokomotywą hossy na WIG20

  Akcje KGHM drożeją o ponad 3 proc., wyrywając się z tygodniowej konsolidacji i ciągnąc indeks WIG20 na 2-letnie, a WIG na 10-letnie maksima. Kroku miedziowej spółce próbuje dotrzymywać CCC i JSW. Jednocześnie kolejny dzień tanieje Orange Polska.

 • 04 września 2017

  Rekordy na kursach PZU i CCC w cieniu geopolitycznych napięć

  Przeprowadzona w miniony weekend próba jądrowa w Korei Północnej wystraszyła nieco inwestorów. W poniedziałek niemal wszystkie giełdowe indeksy zanotowały spadki. Sesję do udanych zaliczą posiadacze długich pozycji na tzw. bezpiecznych przystaniach, czyli złocie, japońskim jenie i franku.

 • Nowa strategia Orange Polska: Stabilizacja przychodów i EBITDA od 2018/2019, potem wzrost

  Kluczowe cele finansowe Orange na lata 2017-2020 to stabilizacja przychodów ze sprzedaży w 2019 roku i wzrost w kolejnych latach oraz stabilizacja EBITDA w 2018 roku i wzrost w kolejnych latach, podała spółka, prezentując nowy plan strategiczny Orange.one. Jednocześnie spółka potwierdza cele na 2017 r. - skorygowany zysk EBITDA w przedziale 2,8-3 mld zł i wskaźnik zadłużenia netto do skorygowanej EBITDA na poziomie nie wyższym niż 2,6x.

 • 30 sierpnia 2017

  DM PKO BP zaleca kupno akcji Play i Cyfrowego Polsatu oraz trzymanie Netii i Orange Polska

  Biuro wyceniło jeden walor Netii na 3,90 zł, a Orange Polska na 5,90 zł. Dwucyfrowych stóp zwrotu broker spodziewa się na akcjach Cyfrowego Polsatu i Play. Ich ceny do celowe ustalił odpowiednio na 29,20 zł i 40,50 zł.

 • 15 sierpnia 2017

  Orange Polska – analiza techniczna

 • 08 sierpnia 2017

  22 faworytów z sierpniowej listy DM mBanku

  W sierpniowym raporcie biuro podtrzymało pozytywne nastawienie do rynku akcji. Jako faworytów maklerzy wskazali 22 spółki z ośmiu branż.

 • 01 sierpnia 2017

  Komentarz giełdowy: Wall Street znów bliżej nieba

  Szaleństwo na amerykańskich indeksach wydaje się nie mieć końca. Po kilku negatywnych sesjach amerykańskie indeksy znów ruszyły na nowe historyczne szczyty. W Europie widoczne są próby odreagowania, choć do historycznych lub przynajmniej lokalnych szczytów jest jeszcze daleko. 

 • Na GPW wrócił wakacyjny klimat, w grze Grupa Azoty, LPP i Play

  We wtorek inwestorom ewidentnie brakuje motywacji do gry, czego efektem są niskie obroty i niewielka zmienność na głównych indeksach. Ciekawe rzeczy dzieją się za to na kursach takich spółek jak Grupa Azoty, Orange Polska czy Play.

 • 31 lipca 2017

  Analiza techniczna czterech spółek z wakacyjnej listy przebojów

  Lipiec na warszawskim parkiecie upłynął w rytmie wzrostów. Na półmetku lata część znanych i płynnych spółek już może pochwalić się dwucyfrowymi stopami zwrotu. Ekspert z SGH specjalnie dla StockWatch.pl sprawdził techniczną kondycję czterech kandydatów do miana hitu tegorocznych wakacji.

 • 27 lipca 2017

  Słaby debiut Play podkopał morale inwestorów, w grze PGE i Orange Polska

  Nieudany debiut Play i źle przyjęte wyniki kwartalne spółek podkopują w czwartek nastroje na warszawskiej giełdzie. Pesymizm dodatkowo pogłębiają spadki na frakfurckim parkiecie, który cierpi z powodu najwyższego od wielu miesięcy kursu euro.

 • 26 lipca 2017

  Surowce, wyniki spółek i rekordy na Wall Street wsparły GPW. W górę KGHM, Orlen i JSW

  Drożejące surowce, dobre wyniki amerykańskich spółek przekładające się na nowe rekordy na Wall Street, ale też czekanie na wieczorne wyniki posiedzenia amerykańskiej Rezerwy Federalnej (Fed) wspierają dziś nastroje na GPW.

 • 21 lipca 2017

  Spółki energetyczne ciągną GPW w górę, ciąży PKN Orlen

  Dobre zachowanie spółek z branży energetycznej utrzymuje indeksy na plusach. Inwestorom nie spodobały się natomiast wyniki kwartalne PKN Orlen. Dalej słabo spisują się małe spółki. Indeks sWIG80 jest najniżej od prawie pięciu miesięcy. Polityka zaczyna powoli ciążyć złotemu.

 • 20 lipca 2017

  Komentarz giełdowy: Wyczekiwany Draghi bez fajerwerków

  Za nami już wydarzenie tygodnia, czyli posiedzenie EBC oraz konferencja prezesa Draghiego. Obyło się bez fajerwerków, gdyż nie padały żadne konkrety odnośnie możliwości ograniczenia stymulacji ze strony Banku, co uchroniło europejskie indeksy giełdowe przed spadkami. 

 • DM BOŚ dodał akcje Azotów, LiveChat i Agory do listy top picks

  Do listy spółek, których kurs akcji w najbliższym miesiącu powinien zachowywać się lepiej niż cały rynek analitycy Domu Maklerskiego BOŚ dodali akcje Azotów, LiveChat i Agory. Z listy najlepszych spółek usunięto jednocześnie: Enel-Med i Tower Investments.

 • 12 lipca 2017

  Orange negocjuje nabycie spółki Multimedia Polska Energia

  Orange Polska negocjuje z Multimedia nabycie spółki świadczącej sprzedaż energii

 • 30 czerwca 2017

  Spadki w Warszawie, rollercoaster na Wall Street

  Prawdziwy giełdowy rollercoaster obserwujemy ostatnio na Wall Street. Takie zachowanie blisko historycznych maksimów może sugerować początek nieco większych spadków. Tak też interpretują to inwestorzy na innych rynkach i realizują zyski. Nie ominęło to giełdy w Warszawie.

 • wczoraj

  WIG20 wybronił się na 2.300 pkt. Mocne wzrosty na Echo i Calatravie

  Piątkowa sesja na giełdzie w Warszawie upłynęła pod znakiem niewielkich zmian indeksów, przy nieco większych wahaniach samych spółek. To wszystko wpisywało się w obraz całego tygodnia, który nie przyniósł zmian układu sił na wykresach.

 • 12 czerwca 2017

  Propozycje inwestycyjne na czerwiec wg DM mBanku

  Analitycy DM mBanku w czerwcowym raporcie wyróżnili aż 27 spółek. Na liście dominują przedstawiciele sektora przemysłowego, deweloperskiego, budowlanego oraz handlowego.


Innowacyjna Gospodarka Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość
PARP
Współpraca
Dom Maklerski TMS Brokers logo Equity Magazine Biuro Maklerskie Alior Bank
Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku