X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: NEUCA

 • 23 listopada 2017

  DM BOŚ dodał Vistulę, Neukę, Asseco BS, Eurotel i JSW do top picks

  Do listy spółek, których kurs akcji w najbliższym miesiącu powinien zachowywać się lepiej niż cały rynek analitycy DM BOŚ dodali akcje Vistuli, Neuki, Asseco BS, Eurotela i JSW. Z listy najlepszych spółek usunięto jednocześnie: Grupę Azoty, Inter Cars i Alior Bank.

 • 22 listopada 2017

  DM BZ WBK zaktualizował rekomendacje dla ponad 40 małych i średnich spółek [ZESTAWIENIE]

  Analitycy Domu Maklerskiego BZ WBK podnieśli rekomendacje dla 3 spółek z grupy small- i mid-cap, dla 9 obniżyli, a dla 31 utrzymali bez zmian. Ponadto rozpoczęli rekomendowanie jednej spółki - Marvipolu - od zalecenia kupuj i wyceny 18,30 zł, wynika z raportu datowanego na 14 listopada.

 • 17 listopada 2017

  Nowe rekomendacje dla akcji Rafako i Neuki

  DM BOŚ obniżył wycenę Rafako do 4,70 zł, nadal rekomenduje trzymaj. Z kolei Neuka dostała dwie rekomendacje z wycenami na 296 zł i 249 zł.

 • 09 listopada 2017

  Neuca podtrzymuje prognozy i politykę dywidendową

  Neuca po trzech kwartałach 2017 r. odnotowała wzrost przychodów o 7 proc. do 5,59 miliardów złotych. Grupa wzmocniła pozycję rynkową osiągając prawie 29 proc. udziałów w branży hurtu aptecznego wobec 28 proc. przed rokiem. 

 • 30 października 2017

  DM BOŚ obniżył ceny docelowe akcji Synthosu i Neuki

  Maklerzy w raportach z 22 października wycenili jeden walor spółki chemicznej na 4 zł, czyli o blisko 19 proc. niżej niż bieżący kurs na GPW. W wypadku dystrybutora farmaceutyków cena docelowa spadła do 296 zł, ale wciąż jest wyższa od rynkowej o blisko 1/5.  

 • 13 września 2017

  Wynikowa tabletka kruszy się w rynkowym imadle – omówienie sprawozdania finansowego GK Neuca SA po 2 kw. 2017 r.

 • 23 sierpnia 2017

  15 ciekawych raportów, które jeszcze w sierpniu trafią na rynek

  Jeszcze w tym miesiącu spółki z GPW opublikują blisko 180 sprawozdań finansowych za II kwartał i całe I półrocze. StockWatch.pl przygotował rozkład jazdy na najbliższy tydzień i sprawdził, na które publikacje warto mieć oko.

 • 11 sierpnia 2017

  NEUCA – analiza techniczna

 • wczoraj

  Dramat małych spółek, Energa wspiera WIG20

  Dobrze przyjęte wyniki Energii, przy wsparciu dobrych nastrojów na rynkach globalnych, ciągną w górę indeks WIG20. W tle trwa natomiast dramat małych spółek. Reprezentujący je indeks sWIG80 jest najniżej od końca lutego, wchodząc w zdecydowany trend spadkowy.

 • Neuca tnie prognozę zysku netto na 2017 r.

  Neuca o 15 ml zł w dół skorygowała prognozę zysku netto na bieżący rok. Jak zapenia zarząd korekta nie wpływnie na realizację strategii ani polityki dywidendowej spółki.

 • 16 czerwca 2017

  DM PKO BP podniósł wycenę akcji Neuki do 400 zł

  Analitycy Domu Maklerskiego PKO BP obniżyli rekomendację dla Neuki do trzymaj wobec kupuj wcześniej i podwyższyli cenę docelową akcji do 400 zł za sztukę wobec 386 zł wcześniej, wynika z raportu datowanego na 8 czerwca.

 • 15 maja 2017

  Neuca umacnia pozycję rynkową i zwiększa skalę biznesu

  NEUCA w pierwszym kwartale 2017 r. odnotowała wzrost przychodów o 7,5 proc. do blisko 2 miliardów złotych. Jednocześnie Grupa wzmocniła swoją pozycję rynkową osiągając 29,1% udziałów w branży hurtu aptecznego vs 28,3 proc. w analogicznym okresie w 2016 r. 

 • 10 kwietnia 2017

  GPW łapie świąteczny klimat. Gorąco na JSW, Handlowym i Neuce

  Przedświąteczny tydzień na warszawskiej giełdzie rozpoczął się w spokojnej atmosferze. Brak nowych impulsów sprawia, że do końca dnia sytuacja ta prawdopodobnie nie ulegnie zmianie.

 • 03 kwietnia 2017

  Neuca i Kamsoft rozpoczynają współpracę w zakresie usług dla pacjenta

  Grupa Neuca, dostawca produktów i usług na rynku zdrowia będzie współpracowała z firmą Kamsoft, dostarczającą rozwiązania informatyczne na rynek medyczny. Partnerstwo pomoże zwiększyć efektywność działań NEUCA w obszarze opieki zdrowotnej, a Kamsoft uatrakcyjni swoją ofertę dla przychodni oraz  indywidualnych praktyk lekarskich. 

 • 10 listopada 2016

  NEUCA pracuje nad wzrostem zysków i stawia na innowacje

  Grupa NEUCA w trzecim kwartale 2016 r. wypracowała 27,4 mln zł zysku netto bez zdarzeń jednorazowych, czyli o 10 proc. więcej niż przed rokiem.

 • 26 października 2016

  13 ciekawych spółek w jesiennych rekomendacjach maklerskich

  Październikowe odbicie na warszawskim parkiecie zbiegło się w czasie z wysypem mocnych rekomendacji. StockWatch.pl sprawdził, które spółki polecają maklerzy na najbliższe miesiące.

 • 18 października 2016

  Farmacol i Neuca dostały rekomendacje z potencjałem wzrostu

  Trigon DM wznowił wydawanie rekomendacji dla dystrybutorów farmaceutyków. Biuro widzi potencjał w akcjach Farmacolu i Neuki, papiery Pelionu radzi sprzedać. 

 • 30 września 2016

  Neuca na kolejny skup akcji własnych wyda ponad 40 mln zł

  Dystrybutor farmaceutyków może skupować akcje maksymalnie po cenie 450 zł. To 18-proc. zapas względem obecnego kursu giełdowego.

 • 11 lipca 2016

  Co dalej z kursami akcji Neuki i GPW – analiza techniczna

  Tegoroczne lato zapowiada się wyjątkowo ciekawie dla sporej grupy spółek z indeksu mWIG40. Ekspert z DM BOŚ sprawdził newralgiczne poziomy techniczne dla notowań akcji dwóch spółek, które mają zadatki na liderów wakacyjnego rajdu.

 • 06 lipca 2016

  7 ciekawych spółek w promocyjnych cenach

  Gwałtowne spadki notowań wywołane Brexitem skłoniły biura maklerskie do wypuszczenia rekomendacji dla przecenionych spółek. StockWatch.pl sprawdził w najnowszych raportach analitycznych, gdzie na GPW rynkowi eksperci widzą okazje inwestycyjne.

 • 04 lipca 2016

  Neuca z rekomendacją kupuj i ceną docelową na 386 zł

  DM PKO BP szacuje potencjał wzrostu kursu dystrybutora farmaceutyków na 12 proc. Biuro zwraca uwagę, że Neuca po zakończeniu procesu inwestycyjnego ustabilizuje Capex, co uwolni przepływy pieniężne i da potencjał do dywidendy po 2017 r.

 • 29 stycznia 2016

  Rynki akcji złapały wiatr w żagle, gorąco na KGHM, Monnari i 11 bit

  W piątek zieleń rozlała się po wszystkich europejskich rynkach akcji. Paliwem do wzrostów jest odbicie na rynku surowcowym oraz związana z tym poprawa sentymentu wokół emerging markets.

 • 15 grudnia 2015

  Giełdy w Europie rosną przed decyzją FED, w grze PGE i PKP Cargo

  Inwestorzy liczą, że w środę FED zakończy tegoroczny maraton i ogłosi pierwszą po długiej przerwie podwyżkę stóp procentowych. Zdaniem ekspertów, definitywne ucięcie spekulacji dotyczących polityki monetarnej w USA może okazać się sygnałem do odreagowania ostatnich spadków na rynkach akcji.

 • 23 listopada 2015

  9 giełdowych misiów smacznie drzemiących w portfelach maklerów

  Świeże wyniki za III kwartał oraz korekta na rynku akcji zmobilizowały maklerów do szukania okazji inwestycyjnych. StockWatch.pl z listopadowych rekomendacji wybrał dziewięć najciekawszych spółek, których akcje warto zatrzymać w portfelu na zimę.

 • 12 listopada 2015

  Polska giełda czeka na sygnał do wzrostów, w grze CD Projekt i Bioton

  Wśród ekspertów przybywa opinii, że polskiej giełdzie należy się solidne odreagowanie. Kluczem do wzrostów jest powrót do gry kapitału zagranicznego, dla którego zachętą mogą okazać się korzystne dla giełdy deklaracje nowego rządu w zakresie sektora bankowego i energetyki. W czwartek na GPW w centrum uwagi są spółki publikujące wyniki za III kwartał. 

 • 09 listopada 2015

  7 ciekawych spółek, których wyniki warto mieć na oku

  W tym tygodniu na rynek trafi jeszcze prawie 500 raportów z wynikami za III kwartał. StockWatch.pl wytypował pierwszy garnitur giełdowych misiów z predyspozycjami na gwiazdy obecnego sezonu.

 • 27 października 2015

  Małe spółki wyrywają się przed szereg, rosną ACE i Eko Export

  Ryzyko polityczne na GPW z dnia na dzień maleje, ale inwestorzy wciąż ostrożnie podchodzą do kupowania akcji. Do wędrówki na północ najbardziej wyrywają się małe spółki, których indeks śrubuje dzisiaj październikową stopę zwrotu. 

 • 13 października 2015

  15 kandydatów na giełdowe gwiazdy trzeciego kwartału

  Na Wall Street trwa sezon wyników, a w Polsce pierwsze spółki podzielą się sprawozdaniami dopiero za tydzień. Na większość trzeba będzie jednak poczekać jeszcze miesiąc. StockWatch.pl na progu nowego sezonu wynikowego sprawdził, które spółki mają szansę wyróżnić się ponadprzeciętnymi wynikami.

 • 30 września 2015

  Prognozy dla sześciu najlepszych spółek kwartału

  Początek drugiego półrocza w segmencie średnich i małych spółek nie był taki zły, jak się mógł wydawać. Przy odpowiedniej selekcji i odrobinie cierpliwości można było zarobić krocie. StockWatch.pl u progu nowego kwartału sprawdził, czy warto na dłużej stawiać na liderów ostatnich miesięcy.

 • Indeksy walczą o honor na koniec kwartału, gorąco na KGHM i JSW

  Wzrosty na ostatniej sesji III kwartału można porównać do walki o strzelenie honorowej bramki w meczu z o wiele mocniejszym przeciwnikiem. Przed południem największą determinację do podciągnięcia wyniku wykazują segmenty dużych i średnich spółek. W centrum uwagi są dzisiaj kursy akcji giełdowych kopalni.


Innowacyjna Gospodarka Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość
PARP
Współpraca
Dom Maklerski TMS Brokers logo Equity Magazine Biuro Maklerskie Alior Bank
Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku