X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: NEUCA

 • 13 września 2017

  Wynikowa tabletka kruszy się w rynkowym imadle – omówienie sprawozdania finansowego GK Neuca SA po 2 kw. 2017 r.

 • 23 sierpnia 2017

  15 ciekawych raportów, które jeszcze w sierpniu trafią na rynek

  Jeszcze w tym miesiącu spółki z GPW opublikują blisko 180 sprawozdań finansowych za II kwartał i całe I półrocze. StockWatch.pl przygotował rozkład jazdy na najbliższy tydzień i sprawdził, na które publikacje warto mieć oko.

 • 11 sierpnia 2017

  NEUCA – analiza techniczna

 • 19 lipca 2017

  Dramat małych spółek, Energa wspiera WIG20

  Dobrze przyjęte wyniki Energii, przy wsparciu dobrych nastrojów na rynkach globalnych, ciągną w górę indeks WIG20. W tle trwa natomiast dramat małych spółek. Reprezentujący je indeks sWIG80 jest najniżej od końca lutego, wchodząc w zdecydowany trend spadkowy.

 • Neuca tnie prognozę zysku netto na 2017 r.

  Neuca o 15 ml zł w dół skorygowała prognozę zysku netto na bieżący rok. Jak zapenia zarząd korekta nie wpływnie na realizację strategii ani polityki dywidendowej spółki.

 • 16 czerwca 2017

  DM PKO BP podniósł wycenę akcji Neuki do 400 zł

  Analitycy Domu Maklerskiego PKO BP obniżyli rekomendację dla Neuki do trzymaj wobec kupuj wcześniej i podwyższyli cenę docelową akcji do 400 zł za sztukę wobec 386 zł wcześniej, wynika z raportu datowanego na 8 czerwca.

 • 15 maja 2017

  Neuca umacnia pozycję rynkową i zwiększa skalę biznesu

  NEUCA w pierwszym kwartale 2017 r. odnotowała wzrost przychodów o 7,5 proc. do blisko 2 miliardów złotych. Jednocześnie Grupa wzmocniła swoją pozycję rynkową osiągając 29,1% udziałów w branży hurtu aptecznego vs 28,3 proc. w analogicznym okresie w 2016 r. 

 • 10 kwietnia 2017

  GPW łapie świąteczny klimat. Gorąco na JSW, Handlowym i Neuce

  Przedświąteczny tydzień na warszawskiej giełdzie rozpoczął się w spokojnej atmosferze. Brak nowych impulsów sprawia, że do końca dnia sytuacja ta prawdopodobnie nie ulegnie zmianie.

 • 03 kwietnia 2017

  Neuca i Kamsoft rozpoczynają współpracę w zakresie usług dla pacjenta

  Grupa Neuca, dostawca produktów i usług na rynku zdrowia będzie współpracowała z firmą Kamsoft, dostarczającą rozwiązania informatyczne na rynek medyczny. Partnerstwo pomoże zwiększyć efektywność działań NEUCA w obszarze opieki zdrowotnej, a Kamsoft uatrakcyjni swoją ofertę dla przychodni oraz  indywidualnych praktyk lekarskich. 

 • 10 listopada 2016

  NEUCA pracuje nad wzrostem zysków i stawia na innowacje

  Grupa NEUCA w trzecim kwartale 2016 r. wypracowała 27,4 mln zł zysku netto bez zdarzeń jednorazowych, czyli o 10 proc. więcej niż przed rokiem.

 • 26 października 2016

  13 ciekawych spółek w jesiennych rekomendacjach maklerskich

  Październikowe odbicie na warszawskim parkiecie zbiegło się w czasie z wysypem mocnych rekomendacji. StockWatch.pl sprawdził, które spółki polecają maklerzy na najbliższe miesiące.

 • 18 października 2016

  Farmacol i Neuca dostały rekomendacje z potencjałem wzrostu

  Trigon DM wznowił wydawanie rekomendacji dla dystrybutorów farmaceutyków. Biuro widzi potencjał w akcjach Farmacolu i Neuki, papiery Pelionu radzi sprzedać. 

 • 30 września 2016

  Neuca na kolejny skup akcji własnych wyda ponad 40 mln zł

  Dystrybutor farmaceutyków może skupować akcje maksymalnie po cenie 450 zł. To 18-proc. zapas względem obecnego kursu giełdowego.

 • 11 lipca 2016

  Co dalej z kursami akcji Neuki i GPW – analiza techniczna

  Tegoroczne lato zapowiada się wyjątkowo ciekawie dla sporej grupy spółek z indeksu mWIG40. Ekspert z DM BOŚ sprawdził newralgiczne poziomy techniczne dla notowań akcji dwóch spółek, które mają zadatki na liderów wakacyjnego rajdu.

 • 06 lipca 2016

  7 ciekawych spółek w promocyjnych cenach

  Gwałtowne spadki notowań wywołane Brexitem skłoniły biura maklerskie do wypuszczenia rekomendacji dla przecenionych spółek. StockWatch.pl sprawdził w najnowszych raportach analitycznych, gdzie na GPW rynkowi eksperci widzą okazje inwestycyjne.

 • 04 lipca 2016

  Neuca z rekomendacją kupuj i ceną docelową na 386 zł

  DM PKO BP szacuje potencjał wzrostu kursu dystrybutora farmaceutyków na 12 proc. Biuro zwraca uwagę, że Neuca po zakończeniu procesu inwestycyjnego ustabilizuje Capex, co uwolni przepływy pieniężne i da potencjał do dywidendy po 2017 r.

 • 29 stycznia 2016

  Rynki akcji złapały wiatr w żagle, gorąco na KGHM, Monnari i 11 bit

  W piątek zieleń rozlała się po wszystkich europejskich rynkach akcji. Paliwem do wzrostów jest odbicie na rynku surowcowym oraz związana z tym poprawa sentymentu wokół emerging markets.

 • 15 grudnia 2015

  Giełdy w Europie rosną przed decyzją FED, w grze PGE i PKP Cargo

  Inwestorzy liczą, że w środę FED zakończy tegoroczny maraton i ogłosi pierwszą po długiej przerwie podwyżkę stóp procentowych. Zdaniem ekspertów, definitywne ucięcie spekulacji dotyczących polityki monetarnej w USA może okazać się sygnałem do odreagowania ostatnich spadków na rynkach akcji.

 • 23 listopada 2015

  9 giełdowych misiów smacznie drzemiących w portfelach maklerów

  Świeże wyniki za III kwartał oraz korekta na rynku akcji zmobilizowały maklerów do szukania okazji inwestycyjnych. StockWatch.pl z listopadowych rekomendacji wybrał dziewięć najciekawszych spółek, których akcje warto zatrzymać w portfelu na zimę.

 • 12 listopada 2015

  Polska giełda czeka na sygnał do wzrostów, w grze CD Projekt i Bioton

  Wśród ekspertów przybywa opinii, że polskiej giełdzie należy się solidne odreagowanie. Kluczem do wzrostów jest powrót do gry kapitału zagranicznego, dla którego zachętą mogą okazać się korzystne dla giełdy deklaracje nowego rządu w zakresie sektora bankowego i energetyki. W czwartek na GPW w centrum uwagi są spółki publikujące wyniki za III kwartał. 

 • 09 listopada 2015

  7 ciekawych spółek, których wyniki warto mieć na oku

  W tym tygodniu na rynek trafi jeszcze prawie 500 raportów z wynikami za III kwartał. StockWatch.pl wytypował pierwszy garnitur giełdowych misiów z predyspozycjami na gwiazdy obecnego sezonu.

 • 27 października 2015

  Małe spółki wyrywają się przed szereg, rosną ACE i Eko Export

  Ryzyko polityczne na GPW z dnia na dzień maleje, ale inwestorzy wciąż ostrożnie podchodzą do kupowania akcji. Do wędrówki na północ najbardziej wyrywają się małe spółki, których indeks śrubuje dzisiaj październikową stopę zwrotu. 

 • 13 października 2015

  15 kandydatów na giełdowe gwiazdy trzeciego kwartału

  Na Wall Street trwa sezon wyników, a w Polsce pierwsze spółki podzielą się sprawozdaniami dopiero za tydzień. Na większość trzeba będzie jednak poczekać jeszcze miesiąc. StockWatch.pl na progu nowego sezonu wynikowego sprawdził, które spółki mają szansę wyróżnić się ponadprzeciętnymi wynikami.

 • 30 września 2015

  Prognozy dla sześciu najlepszych spółek kwartału

  Początek drugiego półrocza w segmencie średnich i małych spółek nie był taki zły, jak się mógł wydawać. Przy odpowiedniej selekcji i odrobinie cierpliwości można było zarobić krocie. StockWatch.pl u progu nowego kwartału sprawdził, czy warto na dłużej stawiać na liderów ostatnich miesięcy.

 • Indeksy walczą o honor na koniec kwartału, gorąco na KGHM i JSW

  Wzrosty na ostatniej sesji III kwartału można porównać do walki o strzelenie honorowej bramki w meczu z o wiele mocniejszym przeciwnikiem. Przed południem największą determinację do podciągnięcia wyniku wykazują segmenty dużych i średnich spółek. W centrum uwagi są dzisiaj kursy akcji giełdowych kopalni.

 • 18 września 2015

  Fed zasiał ziarno niepewności na rynkach, w grze Forte i Bytom

  Czwartkowa decyzja o utrzymaniu stóp procentowych w USA tylko na chwilę przyniosła radość inwestorom. Na konferencji prasowej po posiedzeniu Janet Yellen nie wykluczyła możliwości rozpoczęcia cyklu podwyżek już w październiku. Kluczowymi czynnikami w tym zakresie będą inflacja oraz sytuacja na globalnych rynkach.

 • 03 września 2015

  Fed dał sygnał do wzrostów, w grze spółki odzieżowe i Getin Noble

  Tym razem wzrostowy impuls przyszedł ze Stanów, gdzie po raporcie Fed-u indeksy podskoczyły o blisko 3 proc. Mocna sesja za oceanem dodała otuchy inwestorom w Europie, a większość giełd notuje w czwartek ponad 1-proc. zwyżki. W Warszawie z fali optymizmu najmocniej korzysta segment blue chipów.

 • 02 września 2015

  5 najciekawszych przejęć tego lata w wykonaniu spółek giełdowych

  Małe i średnie spółki, które już pokazały, że potrafią skutecznie robić biznes, szukają nowych wyzwań w pokrewnych branżach lub poza granicami naszego kraju. StockWatch.pl sprawdził, kto minionego lata odniósł największe sukcesy na polu przejęć i od razu zaczął na tym dobrze zarabiać.

 • 27 sierpnia 2015

  Akcje Neuki drożeją, w II kwartale grupa podwoiła zysk netto

  Grupie udało się pomnożyć zyski dzięki korzyściom z integracji ACP Pharma, pozytywnej dynamice wzrostu rynku oraz zwiększeniu profitów ze sprzedaży produktów własnych. W efekcie zarząd ze spokojem patrzy na możliwość wywiązania się z tegorocznej prognozy finansowej, która po I półroczu jest zrealizowana w 54 proc.

 • 18 sierpnia 2015

  Rynek walczy o ważne wsparcie, w grze Atende, Alumetal i Neuca

  Bieżący tydzień przynosi kolejną falę przeceny na warszawskiej giełdzie. WIG20 broni się we wtorek na poziomie dołka z końca lipca, ale w bardzo niepewnym otoczeniu politycznym może to nie wystarczyć do zatrzymania przeceny. Na trudnym rynku rosną spółki, które pochwaliły się dobrymi wynikami lub nowymi kontraktami.


Innowacyjna Gospodarka Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość
PARP
Współpraca
Dom Maklerski TMS Brokers logo Equity Magazine Biuro Maklerskie Alior Bank
Bossa PayU Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku