X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: lpp

 • 21 listopada 2017

  Flauta na GPW, ciekawiej tylko na Inter Cars, Brasterze i 11 bit studios

  Po dwudniowym rajdzie w górę, korygującym wcześniejsze silne spadki, początek wtorkowej sesji na GPW upływa pod znakiem uspokojenia nastrojów, połączonego z wyczekiwaniem na nowe impulsy. Dziś takowych bedzie jak na lekarstwo, więc sesja może zakończyć się niewielkimi zmianami indeksów. 

 • LPP potwierdziło dobre wyniki za III kw. 2017 r. Maklerzy widzą szansę na wysoką dywidendę

  Odzieżowy gigant zgodnie z wcześniejszymi szacunkami zamienił ubiegłoroczne straty w zyski. Eksperci chwalą LPP za skokową poprawę długu netto, co zwiększa szansę na wysoką dywidendę lub skup akcji własnych.

 • 19 listopada 2017

  20 najciekawszych raportów przyszłego tygodnia

  Szczyt sezonu jest już za nami, ale wyniki kwartalne jeszcze do końca listopada będą ważnym czynnikiem kształtującym nastroje na warszawskiej giełdzie. W porównaniu do ubiegłego tygodnia, gdy na rynek trafiło ponad pół tysiąca sprawozdań, najbliższe dni zapowiadają się znacznie spokojniej. Wśród ponad 50 zaplanowanych na ten tydzień publikacji jest kilka ze szczególnie ważnych dla warszawskiego rynku firm.

 • 13 listopada 2017

  Prognozy wyników kwartalnych dla 6 znanych spółek z branży modowej

  W tym tygodniu inwestorów czeka wynikowy pokaz mody. Sprawdziliśmy, co prognozują rynkowi eksperci dla sześciu znanych spółek handlujących odzieżą i obuwiem.

 • 06 listopada 2017

  WIG20 szuka sposobu na 2.500 pkt., w grze LPP i Venture Inc

  Nieco gorsze nastroje na europejskich giełdach psują humory inwestorom w Warszawie. Jednak tylko nieznacznie. Po godzinie handlu indeksy pozostają blisko zamknięcia z piątku, a wynik sesji pozostaje otwarty. Na tle rynku pozytywnie wyróżnia się, debiutujący na głównym parkiecie, fundusz Venture Inc.

 • 02 listopada 2017

  Spadki na giełdzie w Warszawie pod dyktando LPP, CCC i Eurocashu

  Dobra passa warszawskiej giełdy dobiegła końca. Po czterech kolejnych wzrostowych sesjach, w czwartek miała miejsce realizacja zysków. Rynek w dół pociągnęły przede wszystkim spółki handlowe.

 • 31 października 2017

  Przedświąteczne wyciszenie na giełdzie. LPP liderem w WIG20

  Po trzech dniach wzrostów, w której uczestniczyły zarówno duże, jak i mniejsze firmy, wtorek przynosi przerwę rajdu. To zrozumiałe, przed dniem wolnym w środę. Na tle rynku pozytywnie wyróżniają się akcje LPP, które rosną o ponad 3 proc.

 • wczoraj

  GPW wkracza w sezon wyników kwartalnych, gorąco na GetBack

  Warszawska giełda wkracza w sezon publikacji wyników finansowych za III kwartał. To one teraz będą w głównej mierze kształtować nastroje inwestorów. W tym tygodniu raporty opublikuje m.in. Orange Polska, Lotos, BZ WBK i mBank. Pytanie, czy tchną one nową nadzieję w inwestorów z GPW?

 • Nowe rekomendacje dla JSW, Bogdanki, CCC i LPP

  W październikowych raportach DM BOŚ podniósł wyceny akcji dla dwóch czołowych producentów węgla. Z kolei Vestor DM rozpoczął rekomendowanie LPP od zalecenia sprzedaj, a CCC od wskazania kupuj.

 • 16 października 2017

  Ostre cięcie w najnowszej rekomendacji dla LPP

  Analitycy Domu Maklerskiego BZ WBK obniżyli zalecenie dla LPP z kupuj do sprzedaj, a cenę docelową akcji o nieco ponad 1 tys. zł do 7.433 zł. Wycena biura jest niższa od rynkowej o ponad 11 proc.

 • KGHM bohaterem sesji. Na Orlenie ruszyła realizacja zysków

  Po dwóch dniach korekty indeksy WIG20 i WIG wracają do wzrostów. W górę ciągnie je przede wszystkim KGHM, a w roli hamulcowego występuje PKN Orlen. Zagrożeniem dla GPW jest dzisiaj ryzyko korekty na Wall Street i umacniający się dolar.

 • 02 października 2017

  LPP, CCC i JSW liderami wzrostów w WIG20

  Inwestorzy witają trzeci kwartał na GPW w lepszych, ale dość wybiórczych nastrojach. W poniedziałek drożeją głównie duże spółki, słabiej natomiast radzą sobie średnie i małe. W roli rynkowych liderów występują LPP, CCC, JSW i Orlen.

 • 28 września 2017

  GPW przed szansą. LPP wraca do wzrostów, PZU bez dywidendy

  Środowe wzrosty na Wall Street, w tym mocna postawa spółek technologicznych, nie zdołały znacząco poprawić nastrojów na GPW. Przed południem warszawskie indeksy pozostają w okolicach poziomów odniesień. Jest jednak szansa, że w kolejnych godzinach klimat inwestycyjny nieco się ociepli, a sesja w Warszawie zakończy się odreagowaniem ostatnich spadków. 

 • 26 września 2017

  Przecena na GPW i kursie złotego. LPP i CCC spadają z lokalnych szczytów

  Realizacja zysków na spółkach detalicznych i minorowe nastroje na rynkach globalnych pociągnęły we wtorek w dół giełdę w Warszawie. Honor rynku próbowały ratować Orlen i Lotos, których akcje wystrzeliły w ślad za cenami ropy.

 • 01 września 2017

  GPW z szansą na wzrosty we wrześniu, w grze CCC, GetBack i Comarch

  Warszawska giełda ma za sobą udany sierpień. Indeks WIG20 wzrósł o 6 proc., testując poziomy nieoglądane od 2 lat. WIG znalazł się najwyżej od 10 lat. Jest szansa, że wrzesień przyniesie kontynuację tych wzrostów (w tym nowe rekordy na WIG-u), do których wreszcie dołączy segment średnich i małych spółek.

 • CCC w sierpniu zwiększyło sprzedaż ponad 40 proc., a LPP poprawiło marże

  W drugiej połowie wakacji operator sieci sklepów z obuwiem zwiększył przychody do ok. 295 mln zł. Z kolei właściciel sieci sklepów m.in. Reserved, Cropp czy House zamknął sierpień z 13-proc. dynamiką przychodów, ale za to wyższą o 2 p.p. marżą brutto niż przed rokiem.

 • 31 sierpnia 2017

  Lawina raportów na GPW. JSW i KGHM łagodzą korektę na WIG20

  Czwartek na warszawskiej giełdzie upływa pod znakiem realizacji zysków na dużych spółkach, co negatywnie wyróżnia WIG20 na tle rosnących w większości giełd europejskich. W centrum uwagi są spółki surowcowe oraz publikujące wyniki.

 • Przegląd najciekawszych dywidend z wrześniowego kalendarium

  Wrzesień to ostatni miesiąc w tym roku z tak bogatym kalendarium dywidendowym. Według wyliczeń StockWatch.pl, ponad 20 spółek z rynku głównego i NewConnect wypłaci swoim akcjonariuszom blisko 1,8 mld zł.

 • 30 sierpnia 2017

  GPW wraca do wzrostów. Mocno drożeją akcje JSW, Eurocash i 11 bit

  Strach o Koreę Północną tak szybko zniknął, jak się pojawił. Dzięki temu giełdy wracają do wzrostów, w tym parkiet w Warszawie, gdzie indeksy w górę ciągną m.in. JSW, Eurocash i Dino Polska.

 • 29 sierpnia 2017

  Koreańska wyprzedaż na GPW. Złoty traci do euro i franka

  Korea Północna mocno wystraszyła inwestorów, stając się pretekstem do silnej wyprzedaży akcji. Z tego samego też powodu złoty osłabił się we wtorek do euro i szwajcarskiego franka. Historia uczy jednak, że geopolityka to impuls jedynie do krótkoterminowych wahań.

 • 25 sierpnia 2017

  JSW i LPP wracają na szczyty. Czarne chmury nad Eurocashem i Play

  Początek piątkowej sesji na GPW upływa pod znakiem kontynuacji wczorajszych silnych wzrostów, które otworzyły indeksowi WIG drogę do historycznych rekordów z 2007 roku. Popyt wciąż koncentruje się na największych spółkach. Czarną owcą jest Eurocash, który tanieje o 4,4 proc.

 • 24 sierpnia 2017

  Fenomenalny rajd na WIG20. Lotos i Orlen bohaterami sesji

  Za nami najlepsza sesja tego lata. W czwartek WIG20 urósł o ponad 2,7 proc. i w wielkim stylu wrócił ponad poziom 2.400 pkt. Motorem napędowym segmentu blue chipów były dzisiaj spółki paliwowe.

 • 14 sierpnia 2017

  Przedświąteczne odbicie na GPW. W centrum uwagi Groclin i PBG

  Poniedziałkowa sesja w Warszawie upływa pod znakiem niewielkich wzrostów indeksów, którym towarzyszą skromne obroty. Niezmiennie gorąco jest na akcjach PBG, do którego dziś dołączył Groclin.

 • LPP ustaliła ostateczną stawkę dywidendy z zysku za 2016 r.

  W wyniku realizacji zamiany 13.132 warrantów na akcje LPP, stawka tegorocznej dywidendy na walor spadła z 36 zł do 35,74 zł.

 • 08 sierpnia 2017

  22 faworytów z sierpniowej listy DM mBanku

  W sierpniowym raporcie biuro podtrzymało pozytywne nastawienie do rynku akcji. Jako faworytów maklerzy wskazali 22 spółki z ośmiu branż.

 • 07 sierpnia 2017

  Wyniki spółek w centrum uwagi. Wzrosty na LPP, Trakcji i Polimeksie

  W centrum uwagi inwestorów giełdowych pozostają wyniki spółek. Prawdziwy ich wysyp nastąpi w piątek, gdy 117 firm opublikuje raporty finansowe. Po południu nastroje na rynku podyktują dane makro z USA.

 • LPP gwiazdą sesji. Wyniki półroczne przełomowe dla kursu akcji

  Dużo lepsze od oczekiwań wyniki za II kwartał i całe I półrocze to wydarzenie numer jeden na warszawskim parkiecie. Przed południem notowania LPP przy wysokich obrotach rosną o blisko 4 proc. i są najwyżej od października 2015 r.

 • 03 sierpnia 2017

  We wrześniu LPP otworzy pierwszy salon Reserved w Londynie. Kate Moss twarzą kampanii

  Odzieżowy gigant już za nieco ponad miesiąc otworzy salon Reserved przy Oxford Street w Londynie. Polską markę w najbardziej prestiżowej części miasta promować będzie Kate Moss.

 • 02 sierpnia 2017

  10 znanych spółek, o które biją się maklerzy

  Tego lata maklerzy mają pełne ręce roboty. Na przestrzeni zaledwie miesiąca odtajnili blisko 90 rekomendacji. Wśród nich jest grupa spółek, co do których biura maklerskie licytują się na coraz wyższe wyceny akcji.

 • 01 sierpnia 2017

  Na GPW wrócił wakacyjny klimat, w grze Grupa Azoty, LPP i Play

  We wtorek inwestorom ewidentnie brakuje motywacji do gry, czego efektem są niskie obroty i niewielka zmienność na głównych indeksach. Ciekawe rzeczy dzieją się za to na kursach takich spółek jak Grupa Azoty, Orange Polska czy Play.


Innowacyjna Gospodarka Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość
PARP
Współpraca
Dom Maklerski TMS Brokers logo Equity Magazine Biuro Maklerskie Alior Bank
Bossa PayU Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku