X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: lpp

 • wczoraj

  Giełdy w minorowych nastrojach, w grze Petrolinvest i Grupa Azoty

  Realizacja zysków na Wall Street i ogólnie gorsze nastroje na światowych giełdach ciążą w środę GPW. Indeksy spadają, a inwestorzy czekają na popołudniowe wystąpienia bankierów centralnych. Osobne historie rozgrywają się natomiast na akcjach Grupy Azoty, Petrolinvestu, czy Inter Cars.

 • 21 czerwca 2017

  Ciąg dalszy przeceny na GPW. Tanieją Orlen, Lotos i LPP, odbija Alior

  Szybko taniejąca ropa, obawy związane z polityką Fed i realizacja zysków na Wall Street, psują nastroje na światowych giełdach. W tym również w Warszawie. Indeksy w dół ciągną przede wszystkim spółki paliwowe. Na cenzurowanym jest też LPP. Po serii ostatnich spadków odbijają natomiast akcje Alior Banku.

 • 20 czerwca 2017

  LPP otrzymało decyzję US dot. ponad 16,4 mln zł dodatkowego podatku za 2012 r.

  LPP otrzymało decyzję naczelnika pomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Gdyni, w której określono zobowiązanie podatkowe spółki za 2012 r., skutkujące obowiązkiem uiszczenia dodatkowej kwoty w wysokości 16,4 mln zł wraz z odsetkami.

 • 12 czerwca 2017

  Propozycje inwestycyjne na czerwiec wg DM mBanku

  Analitycy DM mBanku w czerwcowym raporcie wyróżnili aż 27 spółek. Na liście dominują przedstawiciele sektora przemysłowego, deweloperskiego, budowlanego oraz handlowego.

 • 07 czerwca 2017

  Dywidendy 2017: Spółki z WIG20 wypłacą akcjonariuszom 7,6 mld zł

  Inwestorzy polujący na tłuste dywidendy nie mają czego szukać w segmencie największych i najpłynniejszych spółek na GPW. W tym roku tylko dwa blue chipy wypłacą dywidendy o stopie powyżej 5 proc., a całą tegoroczną pulę środków przeznaczonych do podziału między akcjonariuszy można porównać do tej z kryzysowego roku 2009.

 • 01 czerwca 2017

  CCC i LPP w górę po publikacji danych sprzedażowych za maj

  W ubiegłym miesiącu przychody CCC wzrosły o 39 proc. r/r do ok. 406 mln zł, a LPP o 18 proc. r/r do ok. 556 mln zł. W czwartek po południu akcje obu spółek świecą na zielono.

 • 29 maja 2017

  Flauta na GPW. W centrum uwagi spektakularna przecena Petrolinvestu

  Tydzień na rynkach finansowych rozpoczął się spokojnie. To będzie jednak ciekawy tydzień, który przyniesie publikację wielu danych makroekonomicznych i który, być może, przyniesie odpowiedź na pytanie, czy majowe pogorszenie koniunktury na GPW to tylko korekta, czy też koniec hossy?

 • 26 maja 2017

  Nie daj się ubrać w słabe akcje – analiza techniczna

  Tuż przed pierwszymi letnimi wyprzedażami na warsztat trafiły spółki modowe. StockWatch.pl sprawdził kluczowe poziomy techniczne na wykresach LPP, Monnari, Bytomia i Redanu.

 • 24 maja 2017

  Widmo spadków wisi nad GPW, w grze CD Projekt i Tauron

  Atmosfera wyczekiwania towarzyszy środowej sesji na giełdzie w Warszawie. Układ sił może zmienić się po godzinie 15:30, wraz z rozpoczęciem sesji na Wall Street.

 • 17 maja 2017

  Inwestorzy boją się kryzysu politycznego z USA. Rekordowa sesja PZU

  Środa przynosi kolejną słabą sesję na warszawskiej giełdzie. Inwestorzy sprzedają akcje w obawie przed kryzysem politycznym w USA.

 • 11 maja 2017

  Dywidendy 2017: Spółki z WIG20 płacą coraz mniej

  Czasy gdy polskie blue chipy pieszczotliwie nazywano dojnymi krowami, odeszły do lamusa. Giełdowi giganci, w przeciwieństwie do małych i średnich spółek, w ostatnich latach coraz rzadziej i skromniej dzielą się zyskiem z akcjonariuszami. 

 • 04 maja 2017

  Komentarz giełdowy: Realizacja zysków na WIG20

  W czwartek najważniejszy polski indeks giełdowy wybił się ponad 2.400 pkt. Radość z dwuletnich szczytów psuje fakt, że dobrego wyniku nie udało się dowieźć do końca sesji. W przypadku zagranicznych parkietów możemy mówić o umiarkowanym optymizmie, choć coraz większym zmartwieniem jest wyprzedaż surowców przemysłowych.

 • WIG20 najwyżej od dwóch lat. KGHM, LPP i JSW idą pod prąd

  Polscy inwestorzy wrócili z majówki w dobrych nastrojach. Indeks WIG20 pokonał barierę 2.400 pkt., wyznaczając nowe dwuletnie maksimum. Pytanie co dalej? Kierunek 2.500 pkt., czy może jednak, na przekór dominującym nastrojom, realizacja zysków?

 • 02 maja 2017

  Czas na Sell in May and go away? W centrum uwagi PZU, LPP i Kruk

  Pierwsza majowa sesja na warszawskim parkiecie rozpoczęła się od wzrostów indeksów. Maj na giełdach cieszy się jednak złą sławą. Doskonale obrazuje to znane amerykańskie powiedzenie Sell in May and go away. Czy krajowi inwestorzy ponownie mają się czego obawiać?

 • 26 kwietnia 2017

  Uspokojenie nastrojów na GPW. W centrum uwagi Lotos i CI Games

  Wybory we Francji, wyniki spółek i giełdy światowe mocno pociągnęły w górę warszawskie indeksy. Indeks WIG20 jest obecnie na prostej drodze od 2.500 pkt. Gorąco jest natomiast w segmencie producentów gier, gdzie za sprawą wpadki CI Games, trwa ucieczka inwestorów.

 • 18 kwietnia 2017

  Komentarz giełdowy: May komplikuje Brexit

  Pierwsza poświąteczna sesja w Europie rozpoczęła się niezwykle ciekawie. Premier May zapowiedziała, że Wielką Brytanię czekają przyspieszone wybory, co może dodatkowo skomplikować proces Brexitu. Jest to kolejny element politycznej układanki, który rozpala emocje na rynkach.

 • 12 kwietnia 2017

  Analiza techniczna czterech spółek modowych z GPW

  Początek roku, czyli sezonowo najsłabszy okres w branży odzieżowo-obuwniczej tym razem wypadł całkiem okazale dla wielu spółek modowych. Sprawdziliśmy, jakie trendy będą rządzić tej wiosny na wykresach akcji CCC, LPP, Monnari i Vistuli.

 • 11 kwietnia 2017

  mWIG40 prosi się o guza, w grze CD Projekt i Integer.pl

  Wtorkowy poranek, podobnie jak wczorajsza sesja, upływa pod znakiem spokojnego handlu. Indeks WIG20 lekko rośnie, pozostając blisko poziomów z poniedziałkowego zamknięcia. Zbliżające się święta sprawiają, że do końca dnia ten obraz szczególnie nie musi się zmienić. 

 • 13 marca 2017

  DM BOŚ wycenił jedną akcję LPP na 6.846 zł

  Analitycy DM BOŚ podwyższyli rekomendację LPP do kupuj z trzymaj z wyceną 6.846 zł za akcję, wynika z raportu z 5 marca.

 • 07 marca 2017

  Na GPW polała się krew. Cała wstecz na Polimeksie, PBG i Rafako

  Inwestorzy z GPW wtorkowej sesji nie będą wspominać dobrze. Wszystkie główne indeksy zakończyły dzień na minusach. Najsilniejsze tąpnięcie zanotował dziś Polimex-Mostostal, który w ostatecznym rozrachunku zatopił indeks sWIG80. 

 • Korekta na GPW przyspiesza, gorąco na Polimeksie, JSW i Brasterze

  Marcowa korekta zbiera coraz większe żniwo na GPW. W południe indeks WIG20 próbuje odeprzeć atak podaży w okolicy wsparcia na 2.200 pkt. Na szerokim rynku w centrum uwagi jest Polimex-Mostostal, na którym kapitał spekulacyjny uskutecznia kolejne niebezpieczne manewry.

 • LPP dostało rekomendację z 12-proc. przebitką

  Analitycy DM BDM w raporcie z 2 marca podnieśli wycenę LPP do 6.678,60 zł z 6.381,50 zł wcześniej i podtrzymali zalecenie akumuluj.

 • 06 marca 2017

  Komentarz: GPW próbuje rosnąć pomimo gorszych nastrojów, złoty traci na wartości

  Indeks WIG20 rozpoczął dzień od spadku. Żądza zysków wzięła jednak górę nad pogorszeniem nastrojów na globalnych rynkach akcji i po południu warszawska giełda wyszła na plus. Ta sztuka nie udała się natomiast złotemu, który w poniedziałek traci na wartości.

 • 01 marca 2017

  Grupa LPP otworzyła siedemnasty salon Reserved w Niemczech

  Odzieżowa grupa otworzyła salon marki Reserved w Hamburgu. Po trzech latach od wejścia na rynek niemiecki flagowa marka LPP ma już siedemnaście salonów stacjonarnych i sklep internetowy. Ponadto w IV kwartale 2016 roku firma uruchomiła na tym rynku także sklepy internetowe młodszych marek - Cropp, House, Mohito i Sinsay.  

 • 23 lutego 2017

  W IV kwartale 2016 r. zysk netto grupy LPP skurczył się do 158 mln zł

  LPP odnotowało 158,2 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w IV kw. 2016 r. wobec 172,31 mln zł zysku rok wcześniej, podała spółka w raporcie.

 • 14 lutego 2017

  Komentarz: Inwestorzy zakochali się w PKB, złoty mocniejszy

  Lepsze od prognoz dane nt. polskiego PKB w ostatnim kwartale 2016 r. wsparły złotego, wpisując się tym samym w scenariusz przyspieszenia gospodarczego. To jednak już historia, a o najbliższej przyszłości złotego, podobnie jak w przypadku wielu innych rynków, zdecyduje to co dziś powie Janet Yellen w Kongresie.

 • 06 lutego 2017

  Komentarz giełdowy: Odzywają się europejskie niepokoje

  Na parkietach giełdowych Starego Kontynentu widoczne były dziś spore spadki z uwagi na powrót niepokojów na europejską scenę polityczną. O dziwo na warszawskim parkiecie dominuje spory optymizm - sam WIG20 zaatakował psychologiczny poziom 2.100 pkt.

 • WIG20 ostrzy zęby na kolejny ważny opór, w grze LPP, CI Games i JSW

  Warszawski parkiet w dobrym stylu rozpoczął nowy tydzień. Po południu WIG20 rośnie o 0,6 proc. i jest jednym z najmocniejszych indeksów w Europie. Niewykluczone, że w drugiej części dnia polskie blue chipy spróbują sforsować tegoroczny szczyt na 2.100 pkt.

 • 01 lutego 2017

  W styczniu sprzedaż w sklepach CCC i LPP rosła w dwucyfrowym tempie

  W ubiegłym miesiącu grupa CCC zanotowała ponad 15-proc. wzrost przychodów ze sprzedaży. Jeszcze lepszy początek roku ma za sobą LPP - sprzedaż podskoczyła o 22 proc. r/r.

 • 04 stycznia 2017

  Zmienna aura wyników branży modowej

  Akcjonariusze Monnari i LPP rozpoczną nowy rok w mieszanych nastrojach. Pierwsza spółka niespodziewanie w grudniu zaliczyła regres sprzedaży, ale wynik kwartału podreperują zdarzenia jednorazowe. Branżowy gigant stabilnie rośnie, ale zmiana polityki co do zapasów i sprzedaż starych kolekcji znacząco obniżyły marżę na sprzedaży. 


Innowacyjna Gospodarka Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość
PARP
Współpraca
logo Equity Magazine Biuro Maklerskie Alior Bank
Bossa PayU Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku