X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: lpp

 • 13 marca 2017

  DM BOŚ wycenił jedną akcję LPP na 6.846 zł

  Analitycy DM BOŚ podwyższyli rekomendację LPP do kupuj z trzymaj z wyceną 6.846 zł za akcję, wynika z raportu z 5 marca.

 • 07 marca 2017

  Na GPW polała się krew. Cała wstecz na Polimeksie, PBG i Rafako

  Inwestorzy z GPW wtorkowej sesji nie będą wspominać dobrze. Wszystkie główne indeksy zakończyły dzień na minusach. Najsilniejsze tąpnięcie zanotował dziś Polimex-Mostostal, który w ostatecznym rozrachunku zatopił indeks sWIG80. 

 • Korekta na GPW przyspiesza, gorąco na Polimeksie, JSW i Brasterze

  Marcowa korekta zbiera coraz większe żniwo na GPW. W południe indeks WIG20 próbuje odeprzeć atak podaży w okolicy wsparcia na 2.200 pkt. Na szerokim rynku w centrum uwagi jest Polimex-Mostostal, na którym kapitał spekulacyjny uskutecznia kolejne niebezpieczne manewry.

 • LPP dostało rekomendację z 12-proc. przebitką

  Analitycy DM BDM w raporcie z 2 marca podnieśli wycenę LPP do 6.678,60 zł z 6.381,50 zł wcześniej i podtrzymali zalecenie akumuluj.

 • 06 marca 2017

  Komentarz: GPW próbuje rosnąć pomimo gorszych nastrojów, złoty traci na wartości

  Indeks WIG20 rozpoczął dzień od spadku. Żądza zysków wzięła jednak górę nad pogorszeniem nastrojów na globalnych rynkach akcji i po południu warszawska giełda wyszła na plus. Ta sztuka nie udała się natomiast złotemu, który w poniedziałek traci na wartości.

 • 01 marca 2017

  Grupa LPP otworzyła siedemnasty salon Reserved w Niemczech

  Odzieżowa grupa otworzyła salon marki Reserved w Hamburgu. Po trzech latach od wejścia na rynek niemiecki flagowa marka LPP ma już siedemnaście salonów stacjonarnych i sklep internetowy. Ponadto w IV kwartale 2016 roku firma uruchomiła na tym rynku także sklepy internetowe młodszych marek - Cropp, House, Mohito i Sinsay.  

 • 23 lutego 2017

  W IV kwartale 2016 r. zysk netto grupy LPP skurczył się do 158 mln zł

  LPP odnotowało 158,2 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w IV kw. 2016 r. wobec 172,31 mln zł zysku rok wcześniej, podała spółka w raporcie.

 • 14 lutego 2017

  Komentarz: Inwestorzy zakochali się w PKB, złoty mocniejszy

  Lepsze od prognoz dane nt. polskiego PKB w ostatnim kwartale 2016 r. wsparły złotego, wpisując się tym samym w scenariusz przyspieszenia gospodarczego. To jednak już historia, a o najbliższej przyszłości złotego, podobnie jak w przypadku wielu innych rynków, zdecyduje to co dziś powie Janet Yellen w Kongresie.

 • 06 lutego 2017

  Komentarz giełdowy: Odzywają się europejskie niepokoje

  Na parkietach giełdowych Starego Kontynentu widoczne były dziś spore spadki z uwagi na powrót niepokojów na europejską scenę polityczną. O dziwo na warszawskim parkiecie dominuje spory optymizm - sam WIG20 zaatakował psychologiczny poziom 2.100 pkt.

 • WIG20 ostrzy zęby na kolejny ważny opór, w grze LPP, CI Games i JSW

  Warszawski parkiet w dobrym stylu rozpoczął nowy tydzień. Po południu WIG20 rośnie o 0,6 proc. i jest jednym z najmocniejszych indeksów w Europie. Niewykluczone, że w drugiej części dnia polskie blue chipy spróbują sforsować tegoroczny szczyt na 2.100 pkt.

 • 01 lutego 2017

  W styczniu sprzedaż w sklepach CCC i LPP rosła w dwucyfrowym tempie

  W ubiegłym miesiącu grupa CCC zanotowała ponad 15-proc. wzrost przychodów ze sprzedaży. Jeszcze lepszy początek roku ma za sobą LPP - sprzedaż podskoczyła o 22 proc. r/r.

 • 04 stycznia 2017

  Zmienna aura wyników branży modowej

  Akcjonariusze Monnari i LPP rozpoczną nowy rok w mieszanych nastrojach. Pierwsza spółka niespodziewanie w grudniu zaliczyła regres sprzedaży, ale wynik kwartału podreperują zdarzenia jednorazowe. Branżowy gigant stabilnie rośnie, ale zmiana polityki co do zapasów i sprzedaż starych kolekcji znacząco obniżyły marżę na sprzedaży. 

 • 28 grudnia 2016

  8 spółek z największym potencjałem wzrostu w 2017 r. wg Haitong Banku

  Analitycy Haitong Banku przyszłym roku stawiają na deweloperów mieszkaniowych, spółki budowlane, medialne oraz telekomunikacyjne. Największy potencjał spadkowy widzą w akcjach koncernów energetycznych, giełdowych kopalń oraz potentatów z sektora handlu detalicznego.

 • 19 grudnia 2016

  PKN Orlen i spółki energetyczne podniosły WIG20 z kolan

  Poniedziałkowa sesja na warszawskiej giełdzie była jedną z najciekawszych w Europie. Indeks WIG20 nie tylko podniósł się po serii podażowych ciosów z pierwszych minut handlu, ale też w imponującym stylu doprowadził do zamknięcia na plusie.

 • Nowe rekomendacje nie dają szans na wzrost notowań LPP i CCC

  Analitycy Haitong Banku z dystansem podchodzą do gigantów sektora handlu detalicznego. Ich zdaniem, wyceny CCC i LPP są wysokie, jednak na korzyść spółki obuwniczej przemawia atrakcyjniejszy profil wzrostu wyników i mniejsza ekspozycja na kursy walutowe.

 • 12 grudnia 2016

  Maklerzy zmienili ceny docelowe akcji CCC i LPP

  DM Banku BPS podniósł cenę docelową akcji obuwniczej spółki o 27 proc. do 203 zł. W wypadku LPP wycenę obniżono o 7 proc. do 5.100 zł.

 • 09 grudnia 2016

  WIG20 o włos od 1.900 pkt., gigantyczne obroty na Pekao

  W piątek na GPW obserwowaliśmy pierwszą realizację zysków z grudniowego rajdu. Mimo 1-proc. spadku na WIG20, inwestorzy wciąż mogą uznać początek grudnia za udany. W tydzień indeks blue chipów urósł o 6,5 proc.

 • 08 grudnia 2016

  W 2016 r. spółki z WIG20 wypłaciły akcjonariuszom ponad 9 mld zł

  Ubiegłotygodniowa decyzja PKO BP oficjalnie zamknęła temat tegorocznych dywidend w segmencie blue chipów. StockWatch.pl przygotował krótkie podsumowanie sezonu dywidendowego wśród giełdowych gigantów.

 • 02 grudnia 2016

  LPP już trzeci miesiąc z rzędu poprawia marżę

  Sprawdzają się prognozy ekspertów, że modowa grupa wykorzysta efekt niskiej bazy i będzie kontynuowała odbicie na poziomie marży brutto na sprzedaży. W listopadzie zwiększyła się ona o 5 p.p.

 • 24 listopada 2016

  Analiza techniczna czterech rozgrzanych spółek z WIG20

  Wysokie stopy zwrotu przyciągają coraz więcej inwestorów do dużych spółek. StockWatch.pl z pomocą eksperta od analizy technicznej z SGH sprawdził zadatki notowań Energi, Lotosu, LPP i PGNiG do kontynuacji rajdu.

 • 22 listopada 2016

  Hossa surowcowa niesie GPW, w grze KGHM, Lotos i Grupa Azoty

  Dynamiczne wzrosty na rynku ropy naftowej i miedzi oraz rekordy wszechczasów na Wall Street dodały skrzydeł europejskim giełdom.

 • 21 listopada 2016

  GPW pokazała pazur, mocne wzrosty na LPP, PKN Orlen i Lotosie

  Warszawska giełda była dzisiaj jedną z najsilniejszych w Europie. Notowania prestiżowego indeksu dwudziestu największych spółek urosły o 1,77 proc. W dobrej strony pokazały się spółki paliwowe, LPP i PZU.

 • 07 listopada 2016

  Komentarz giełdowy: Emocje wyborcze napędzają rynki

  Nastroje na światowych parkietach giełdowych ponownie zostały wywrócone do góry nogami za sprawą emocji związanych z kampanią prezydencką w Stanach Zjednoczonych, która jest już na ostatnich metrach przed wtorkowymi wyborami.

 • 03 listopada 2016

  Komentarz giełdowy: Nieskuteczne odbicie

  Już zbyt blisko wyborów prezydenckich w USA, żeby giełdy były w stanie żyć w dużym stopniu czymś innym niż starciem Clinton i Trumpa. Sondaże dały giełdom pół dnia oddechu, pomógł też werdykt londyńskiego sądu nakazujący głosowanie w parlamencie przed oficjalnym ogłoszeniem Brexitu. Jednak druga połowa dnia to już tylko spadki, słabsze dane z USA i dalsze schodzenie cen ropy.

 • CCC i LPP z wysokimi dynamikami sprzedaży na progu IV kwartału

  Giganci branży modowej zaliczyli udany start w najważniejszy kwartał w całym roku. W raporcie za październik grupa CCC błysnęła wysoką dynamiką sprzedaży, co zaowocowało rekordowymi przychodami. Natomiast w LPP marża brutto na sprzedaży rosła drugi kwartał z rzędu.

 • 02 listopada 2016

  Komentarz giełdowy: Kamyczek, który zapoczątkuje lawinę?

  Rynki znajdują się głównie pod wpływem trwającej kampanii prezydenckiej w USA. Wraz ze wzrostem notowań Donalda Trumpa obserwujemy falę wyprzedaży amerykańskiego dolara oraz mocne cofnięcie na giełdach. Na wszystko nakłada się jeszcze decyzja FOMC oraz pikujące w dół notowania ropy naftowej.

 • 31 października 2016

  Komentarz giełdowy: Wyborcze skandale nie ruszają Wall Street

  Jednym z najważniejszych wydarzeń na rynkach z ostatnich kilkudziesięciu godzin jest wznowienie śledztwa w sprawie poczty elektronicznej kandydatki na fotel prezydenta Hillary Clinton z lat, kiedy była ona sekretarzem stanu w USA. Pomimo, iż jest to czynnik, który daje więcej niepewności na tydzień przed wyborami w najważniejszej gospodarce na świecie, sesja giełdowa w ostatni dzień miesiąca przebiega raczej spokojnie, w szczególności, że sporo dzieje się na rynku ropy naftowej. 

 • 28 października 2016

  Szklany sufit znów blokuje WIG20, gorąco na LPP, KGHM i Biotonie

  Na starcie ostatniej sesji w tym tygodniu europejskie giełdy poddały się pod dyktando strony podażowej. Jednak z godziny na godzinę sytuacja wygląda coraz lepiej, a główne indeksy stopniowo odrabiają straty. Z ciekawą sytuacją mamy do czynienia w Warszawie, gdzie WIG20 po raz kolejny mierzy się z psychologiczną barierą 1.800 pkt.

 • Odpisy na markę Tallinder nadszarpnęły wyniki kwartalne LPP

  Modowa grupa mimo kilkunastoprocentowego wzrostu sprzedaży i kilkuprocentowej poprawy zysku brutto na sprzedaży w raporcie za III kwartał pokaże ok. 6 mln zł straty netto. Źródłem regresu są rezerwy i odpisy na likwidację marki Tallinder.

 • 24 października 2016

  Prognozy na IV kwartał dla ośmiu gorących spółek modowych

  Spółki modowe dawno nie miały tak sprzyjającej pogody na początku najważniejszego kwartału. StockWatch.pl sprawdził wśród maklerów, jak przełoży się to na wyniki producentów odzieży i obuwia.


Innowacyjna Gospodarka Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość
PARP
Współpraca
logo Equity Magazine Biuro Maklerskie Alior Bank
Bossa PayU Szukam-Inwestora.com