X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: lpp

 • wczoraj

  Święto w USA i flauta na GPW. Wyróżniają się PKO BP i Ursus

  Pod znakiem niewielkich wzrostów i ospałego handlu upływa poniedziałkowa sesja na GPW. Do końca dnia jej obraz prawdopodobnie już nie ulegnie zmianie. Ciekawie za to będzie w kolejnych dniach.

 • Grupa LPP miała wstępnie 302 mln zł zysku netto w IV kw. 2017 r.

  LPP odnotowało wstępnie 302 mln zł skonsolidowanego zysku netto za IV kw. 2017 r., podała spółka.

 • 15 lutego 2018

  Rynki globalne kontra luka bessy. Na GPW rośnie KGHM i Pekao

  Poprawa nastrojów na globalnych giełdach wspiera ceny akcji w Warszawie. Utrzymanie zwyżek może być jednak trudnym zadaniem, gdyż rodzime indeksy wkroczyły w obszar luk bessy z ubiegłego tygodnia, co powinno prowokować realizację zysków.

 • 14 lutego 2018

  DM BDM obniżył rekomendację LPP do redukuj

  Analitycy Domu Maklerskiego BDM obniżyli rekomendację dla LPP do redukuj z trzymaj, a cenę docelową akcji podnieśli do 8.203,30 zł z 8.055,70 zł, wynika z raportu datowanego na 12 lutego.

 • 13 lutego 2018

  Świat finansów znów patrzy tylko na Wall Street. Na GPW tanieją PGE i LPP

  Warszawska giełda kontynuuje wzrostowe odreagowanie dwutygodniowych spadków. Indeksom jednakże ciążą spadające akcje PGE i LPP. Jeżeli w drugiej połowie dnia popyt nie dostanie wsparcia ze strony Wall Street, to sesja może zakończyć się spadkami.

 • 09 lutego 2018

  Inwestorzy robią dobrą minę do złej gry, spadki na JSW i CD Projekcie

  Po spadkach na otwarciu piątkowych notowań, warszawska giełda stara się odrabiać straty. Jednak coraz bardziej skomplikowana sytuacja na Wall Street oraz słabość małych i średnich spółek nie wróżą niczego dobrego.

 • 07 lutego 2018

  DM BOŚ obniżył rekomendacje dla Unimotu i LPP

  W środę DM BOŚ odtajnił rekomendacje dla Unimotu i LPP. W obu wypadkach maklerzy wystawili niższe zalecenia inwestycyjne. 

 • 25 stycznia 2018

  Rozczarowanie po wynikach Orlenu oddala giełdę od szczytów, w grze JSW i LPP

  Wyniki finansowe PKN Orlen rozczarowały, co nie tylko odsuwa indeksy od niedawnych rekordów, ale też każe postawić pytanie, czy faktycznie rozpoczynający się sezon wyników na GPW będzie impulsem do wzrostów. 

 • 10 stycznia 2018

  Drugi dzień korekty na GPW. Mocne spadki LPP i Kruka

  Trwa realizacja zysków na GPW. Stronę podażową wzmocniły dziś spadki na giełdach we Frankfurcie i w Paryżu. Korekta nie przekreśla jednak szans na udany styczeń i scenariusza nowych historycznych rekordów indeksu WIG.

 • 05 stycznia 2018

  Małe i średnie spółki przejmują pałeczkę, wzrosty na Dino Polska i Newagu

  Piątek przynosi zmianę liderów na GPW. Indeks WIG20, mimo kontynuacji rajdu przez LPP, koryguje wczorajsze mocne wzrosty. Inwestorzy realizują zyski na dużych spółkach, jednocześnie kupują te najmniejsze, co winduje sWIG80 do najwyższego poziomu od połowy października.

 • 04 stycznia 2018

  Na GPW zieleń jak okiem sięgnąć. LPP i BZ WBK w szczytowej formie

  Świetne nastroje na rynkach globalnych i silny popyt na akcje największych spółek podbiły kurs WIG20 aż o 2,8 proc. Motorem wzrostów były dziś akcje LPP i BZ WBK, które wyznaczyły nowe historyczne rekordy. Powody do zadowolenia mają dziś także frankowicze.

 • 03 stycznia 2018

  Grupa LPP ma już milion metrów kwadratowych powierzchni sklepów

  Marki Reserved, Mohito, Cropp, House czy Sinsay znane są dziś niemal każdemu. Trudno byłoby w tej chwili znaleźć atrakcyjne centrum handlowe w Polsce, w którym zabrakłoby sklepów nawet jednego z tych brandów. Ale początki były inne.

 • Dobry początek roku na GPW, w centrum uwagi CCC, LPP i banki

  Pierwsza sesja w 2018 roku rozpoczęła się od wzrostów na GPW. Po dobrym grudniu rosną akcje LPP i CCC. Inwestorzy pilnie przyglądają się bankom. Dobrze radzi sobie segment spółek małych i średnich, które są faworytami analityków w tym roku.

 • 02 stycznia 2018

  LPP rezygnuje z comiesięcznych raportów sprzedażowych. Wzorem H&M, Adidasa i Hugo Boss stawia na podsumowania kwartalne

  Grupa LPP podsumowała grudzień, w którym wypracowała blisko 900 mln zł przychodów ze sprzedaży, przy marży wyższej niż przed rokiem aż o 20 p.p. Jednak to nie wyniki, a zmiana polityki informacyjnej jest największą niespodzianką. Od stycznia 2018 roku LPP zaprzestaje publikowania miesięcznych raportów sprzedażowych.

 • 12 grudnia 2017

  W 2022 r. rynek modowy w Polsce osiągnie wartość ponad 43 mld zł

  Polskie firmy odzieżowe nie boją się rywalizacji nawet na zagranicznych rynkach i nie mają wobec zachodniej konkurencji kompleksów. Według prognoz PMR rynek odzieży i obuwia w Polsce w 2022 roku osiągnie wartość 43,2 mld zł. Także globalnie staje się coraz większą siłą gospodarczą. Sukcesy krajowych firm powodują, że branża ta przyciąga coraz więcej młodych osób, które wybierają tę ścieżkę kariery.

 • Prezes LPP: Chcemy zwiększać dywidendę zgodnie z przyjętą polityką o 10 proc. rocznie

  Zarząd LPP chce zwiększać dywidendę zgodnie z przyjętą polityką o 10 proc. rocznie i nie zakłada jej skokowego wzrostu ze względu na znaczące plany inwestycyjne spółki, wynika z wypowiedzi prezesa Marka Piechockiego. 

 • 21 listopada 2017

  Flauta na GPW, ciekawiej tylko na Inter Cars, Brasterze i 11 bit studios

  Po dwudniowym rajdzie w górę, korygującym wcześniejsze silne spadki, początek wtorkowej sesji na GPW upływa pod znakiem uspokojenia nastrojów, połączonego z wyczekiwaniem na nowe impulsy. Dziś takowych bedzie jak na lekarstwo, więc sesja może zakończyć się niewielkimi zmianami indeksów. 

 • LPP potwierdziło dobre wyniki za III kw. 2017 r. Maklerzy widzą szansę na wysoką dywidendę

  Odzieżowy gigant zgodnie z wcześniejszymi szacunkami zamienił ubiegłoroczne straty w zyski. Eksperci chwalą LPP za skokową poprawę długu netto, co zwiększa szansę na wysoką dywidendę lub skup akcji własnych.

 • wczoraj

  20 najciekawszych raportów przyszłego tygodnia

  Szczyt sezonu jest już za nami, ale wyniki kwartalne jeszcze do końca listopada będą ważnym czynnikiem kształtującym nastroje na warszawskiej giełdzie. W porównaniu do ubiegłego tygodnia, gdy na rynek trafiło ponad pół tysiąca sprawozdań, najbliższe dni zapowiadają się znacznie spokojniej. Wśród ponad 50 zaplanowanych na ten tydzień publikacji jest kilka ze szczególnie ważnych dla warszawskiego rynku firm.

 • 13 listopada 2017

  Prognozy wyników kwartalnych dla 6 znanych spółek z branży modowej

  W tym tygodniu inwestorów czeka wynikowy pokaz mody. Sprawdziliśmy, co prognozują rynkowi eksperci dla sześciu znanych spółek handlujących odzieżą i obuwiem.

 • 06 listopada 2017

  WIG20 szuka sposobu na 2.500 pkt., w grze LPP i Venture Inc

  Nieco gorsze nastroje na europejskich giełdach psują humory inwestorom w Warszawie. Jednak tylko nieznacznie. Po godzinie handlu indeksy pozostają blisko zamknięcia z piątku, a wynik sesji pozostaje otwarty. Na tle rynku pozytywnie wyróżnia się, debiutujący na głównym parkiecie, fundusz Venture Inc.

 • 02 listopada 2017

  Spadki na giełdzie w Warszawie pod dyktando LPP, CCC i Eurocashu

  Dobra passa warszawskiej giełdy dobiegła końca. Po czterech kolejnych wzrostowych sesjach, w czwartek miała miejsce realizacja zysków. Rynek w dół pociągnęły przede wszystkim spółki handlowe.

 • 31 października 2017

  Przedświąteczne wyciszenie na giełdzie. LPP liderem w WIG20

  Po trzech dniach wzrostów, w której uczestniczyły zarówno duże, jak i mniejsze firmy, wtorek przynosi przerwę rajdu. To zrozumiałe, przed dniem wolnym w środę. Na tle rynku pozytywnie wyróżniają się akcje LPP, które rosną o ponad 3 proc.

 • 23 października 2017

  GPW wkracza w sezon wyników kwartalnych, gorąco na GetBack

  Warszawska giełda wkracza w sezon publikacji wyników finansowych za III kwartał. To one teraz będą w głównej mierze kształtować nastroje inwestorów. W tym tygodniu raporty opublikuje m.in. Orange Polska, Lotos, BZ WBK i mBank. Pytanie, czy tchną one nową nadzieję w inwestorów z GPW?

 • Nowe rekomendacje dla JSW, Bogdanki, CCC i LPP

  W październikowych raportach DM BOŚ podniósł wyceny akcji dla dwóch czołowych producentów węgla. Z kolei Vestor DM rozpoczął rekomendowanie LPP od zalecenia sprzedaj, a CCC od wskazania kupuj.

 • 16 października 2017

  Ostre cięcie w najnowszej rekomendacji dla LPP

  Analitycy Domu Maklerskiego BZ WBK obniżyli zalecenie dla LPP z kupuj do sprzedaj, a cenę docelową akcji o nieco ponad 1 tys. zł do 7.433 zł. Wycena biura jest niższa od rynkowej o ponad 11 proc.

 • KGHM bohaterem sesji. Na Orlenie ruszyła realizacja zysków

  Po dwóch dniach korekty indeksy WIG20 i WIG wracają do wzrostów. W górę ciągnie je przede wszystkim KGHM, a w roli hamulcowego występuje PKN Orlen. Zagrożeniem dla GPW jest dzisiaj ryzyko korekty na Wall Street i umacniający się dolar.

 • 02 października 2017

  LPP, CCC i JSW liderami wzrostów w WIG20

  Inwestorzy witają trzeci kwartał na GPW w lepszych, ale dość wybiórczych nastrojach. W poniedziałek drożeją głównie duże spółki, słabiej natomiast radzą sobie średnie i małe. W roli rynkowych liderów występują LPP, CCC, JSW i Orlen.

 • 28 września 2017

  GPW przed szansą. LPP wraca do wzrostów, PZU bez dywidendy

  Środowe wzrosty na Wall Street, w tym mocna postawa spółek technologicznych, nie zdołały znacząco poprawić nastrojów na GPW. Przed południem warszawskie indeksy pozostają w okolicach poziomów odniesień. Jest jednak szansa, że w kolejnych godzinach klimat inwestycyjny nieco się ociepli, a sesja w Warszawie zakończy się odreagowaniem ostatnich spadków. 

 • 26 września 2017

  Przecena na GPW i kursie złotego. LPP i CCC spadają z lokalnych szczytów

  Realizacja zysków na spółkach detalicznych i minorowe nastroje na rynkach globalnych pociągnęły we wtorek w dół giełdę w Warszawie. Honor rynku próbowały ratować Orlen i Lotos, których akcje wystrzeliły w ślad za cenami ropy.


Innowacyjna Gospodarka Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość
PARP
Współpraca
Dom Maklerski TMS Brokers logo Equity Magazine Biuro Maklerskie Alior Bank
Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku