X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: kghm

 • wczoraj

  DM BZ WBK podniósł rekomendacje dla KGHM, JSW i Bogdanki

  Biuro w raportach z 13 października zaleciło kupno akcji KGHM i JSW, wyznaczając ceny docelowe wyższe odpowiednio o 14 i 34 proc. od rynkowych. W wypadku Bogdanki maklerzy skorygowali wycenę akcji w górę, ale nadal zalecają ich sprzedaż.

 • 19 października 2017

  Inwestorzy wyprzedają polskie akcje, gorąco na Orlenie i CI Games

  Rekordowe, ale słabsze od oczekiwań wyniki PKN Orlen, taniejący w ślad za miedzią KGHM oraz pogorszenie nastrojów w Europie, to główne składowe czwartkowej przeceny na GPW. Indeks WIG20 wrócił poniżej 2.500 pkt., co oznacza kolejną zaprzepaszczoną szansę na silną hossę.

 • 17 października 2017

  Warszawskie indeksy w odwrocie, tanieją KGHM i CD Projekt

  Nowe rekordy na Wall Street już nie wystarczają, żeby pchać w górę warszawską giełdę. Rynek się trochę cofnął i czeka na nowe silne impulsy. Piętą achillesową indeksu WIG20 jest dzisiaj KGHM, a mWIG40 - CD Projekt.

 • 16 października 2017

  KGHM bohaterem sesji. Na Orlenie ruszyła realizacja zysków

  Po dwóch dniach korekty indeksy WIG20 i WIG wracają do wzrostów. W górę ciągnie je przede wszystkim KGHM, a w roli hamulcowego występuje PKN Orlen. Zagrożeniem dla GPW jest dzisiaj ryzyko korekty na Wall Street i umacniający się dolar.

 • 15 października 2017

  KGHM – analiza techniczna na życzenie

 • 13 października 2017

  Tauron, Energa, PGE i KGHM przesądziły o losach piątkowej sesji

  Popyt przez całą sesję walczył, ale ostatecznie poległ. Piątkowa sesja na GPW zakończyła się niewielką realizacją zysków. Przesądziły o tym spadki spółek energetycznych i KGHM-u. Cały tydzień polski rynek akcji może jednak zaliczyć do udanych. Wyznaczone przez WIG20 i WIG nowe kilkuletnie rekordy są dobrym prognostykiem na drugą połowę października.

 • Awaria kotła w KGHM zmniejszy produkcję miedzi elektrolitycznej

  KGHM Polska Miedź szacuje zmniejszenie produkcji miedzi elektrolitycznej o ok. 14 tys. ton na skutek awarii kotła odzysknicowego w Hucie Miedzi Głogów I (HMG I). Ponowne rozpoczęcie produkcji planowane jest na 27 października br.

 • 06 października 2017

  Co dalej z kursami akcji KGHM, Orlenu, Lotosu i Kruka

  Notowania akcji trzech lokomotyw tegorocznej hossy z WIG20 oraz lidera branży windykacyjnej znalazły się w ciekawym momencie technicznym. Krzysztof Borowski, ekspert Instytutu Bankowości i Ubezpieczeń Gospodarczych SGH specjalnie dla StockWatch.pl sprawdził ich potencjał wzrostowy po wrześniowej korekcie.

 • Orlen i Lotos holują WIG20. Los sesji w rękach Amerykanów

  Rekordy na Wall Street i czwartkowy zryw blue chipów to dziś główne argumenty za wzrostami w Warszawie. Inwestorzy powinni zachować czujność, bo sygnał do odwrotu też może przyjść zza oceanu. Dziś wydarzeniem dnia jest popołudniowa publikacja miesięcznych danych z amerykańskiego rynku pracy.

 • 05 października 2017

  WIG20 siedzi na beczce prochu, w grze KGHM, PGE i Vistal

  Nowe rekordy na Wall Street, odbicie na giełdzie w Madrycie, a także droższe surowce lekko wspierają poranne nastroje na GPW. Giełda przypomina jednak beczkę prochu, która w każdej chwili może eksplodować, co zakończy się silną wyprzedażą akcji.

 • 29 września 2017

  Fixingowe wzrosty małych i średnich spółek. KGHM bohaterem w WIG20

  Giełda w Warszawie pożegnała wrzesień w świetnych nastrojach. Indeks WIG20 wzrósł o 1,1 proc., a w całym III kwartale aż o 7 proc. W piątek koniem pociągowym polskiego rynku były przede wszystkim akcje KGHM-u.

 • 27 września 2017

  Odbicie w Warszawie, w grze JSW, KGHM i Agora

  W środę warszawska giełda odreagowuje spadki z początku tygodnia. Indeksy w górę ciągnie przede wszystkim segment surowcowy z KGHM i JSW na czele. Pomaga też poprawa nastrojów na europejskich parkietach.

 • 25 września 2017

  Mieszane nastroje po wyborach w Niemczech, tanieją KGHM i JSW

  Europejskie rynki akcji rozpoczęły ostatni tydzień września w mieszanych nastrojach. Inwestorzy trawią wyniki wyborów w Niemczech i czekają na nowe impulsy. Dotyczy to też GPW, gdzie indeksy lekko spadają, ciągnięte w dół przez spółki surowcowe.

 • 22 września 2017

  Ciemne chmury nad WIG20, w odwrocie KGHM, JSW i Kruk

  Czwartkowe wybicie dołem z konsolidacji popsuło sytuację techniczną indeksu prestiżowej dwudziestki warszawskiej giełdy. Na ostatniej sesji w tym tygodniu największą przecenę notują spółki surowcowe i energetyczne. 

 • 21 września 2017

  Fed popsuł nastroje. KGHM i JSW mocno w dół, BOŚ i CD Projekt w górę

  Inwestorzy obawiają się podwyżek stóp procentowych w USA. W czwartek warszawski rynek w dół ciągnie m.in. KGHM i JSW. Po wynikach natomiast drożeje BOŚ. Kolejne rekordy bije też CD Projekt.

 • 14 spółek w jesiennych portfelach maklerów

  We wrześniowych rekomendacjach maklerzy postawili przede wszystkim na liderów tegorocznej hossy. Wysokie noty zebrali też dwaj tegoroczni debiutanci oraz kilka znanych spółek, które w tym roku radzą sobie ze zmiennym szczęściem.

 • 18 września 2017

  WIG20 wraca do wzrostowej formy, w grze KGHM, Kruk i Vistal Gdynia

  Piątkowe rozliczenie wrześniowych kontraktów terminowych na WIG20 mogło wypaczyć nieco obraz sesji, dlatego dopiero dzisiaj dowiemy się, w jakim faktycznie miejscu jest polski rynek akcji. W poniedziałek rano pozytywnie wyróżniają się akcje KGHM-u i odreagowującego zeszłotygodniowe załamanie Vistalu.

 • 14 września 2017

  Rośnie ryzyko spadków na GPW. KGHM pod presją taniejącej miedzi

  Początek czwartkowej sesji na GPW przynosi niewielkie wzrosty indeksów. Jednak gorsze nastroje na rynkach, ryzyko korekty na Wall Street i taniejące surowce nie pozwalają na zbyt duży optymizm co do wyników całej sesji.

 • 13 września 2017

  Duże i średnie spółki rosną w siłę. W odwrocie KGHM i LiveChat

  W środę warszawskie indeksy, za wyjątkiem sWIG80, notują umiarkowane wzrosty, co wpisuje się w nastroje dominujące na europejskich parkietach. W centrum uwagi są akcje KGHM-u, Orlenu, Agory i LiveChat.

 • 11 września 2017

  DM BOŚ dodał Inter Cars, Alior, KGHM, Play, PlayWay i Eurotel do ‚top picks’

  Do listy spółek, których kurs akcji w najbliższym miesiącu powinien zachowywać się lepiej niż cały rynek analitycy Domu Maklerskiego BOŚ dodali akcje Inter Cars, Alior Bank, KGHM, Play, PlayWay i Eurotela. Z listy najlepszych spółek usunięto jednocześnie: Unimot, Budimex, Azoty, LiveChat, Agorę i Medicalgorithmics.

 • 05 września 2017

  Przebudzenie giganta, KGHM lokomotywą hossy na WIG20

  Akcje KGHM drożeją o ponad 3 proc., wyrywając się z tygodniowej konsolidacji i ciągnąc indeks WIG20 na 2-letnie, a WIG na 10-letnie maksima. Kroku miedziowej spółce próbuje dotrzymywać CCC i JSW. Jednocześnie kolejny dzień tanieje Orange Polska.

 • Hossa na rynku miedzi i rekomendacje ciągną w górę kurs akcji KGHM

  Analitycy DM PKO BP w reakcji na potężne wzrosty cen miedzi podnieśli rekomendację dla KGHM Polska Miedź. We wtorek rano kurs akcji lubińskiego kombinatu rośnie o ponad 2,7 proc. Do tegorocznych szczytów z drugiej połowy lutego notowaniom brakuje już tylko 2,5 proc.

 • 04 września 2017

  Giełdy reagują spadkami na próbę atomową Korei Płn. KGHM z szansą na wzrosty

  Poniedziałkowy poranek na rynkach finansowych zdominował temat testu bomby wodorowej w Korei Północnej. Tanieją akcje, drożeje japoński jen, frank i złoto. Z uwagi na puste kalendarium i dzień wolny na Wall Street ten temat do końca dnia będzie absorbował uwagę inwestorów. Nie oznacza to jednak pogłębienia spadków na GPW.

 • 31 sierpnia 2017

  Lawina raportów na GPW. JSW i KGHM łagodzą korektę na WIG20

  Czwartek na warszawskiej giełdzie upływa pod znakiem realizacji zysków na dużych spółkach, co negatywnie wyróżnia WIG20 na tle rosnących w większości giełd europejskich. W centrum uwagi są spółki surowcowe oraz publikujące wyniki.

 • CD Projekt, Kruk i Kernel w górę. Spółki awansują w indeksach FTSE EM

  Wrześniowe roszady w indeksach FTSE obejmą aż sześć spółek z warszawskiej GPW. W czwartek kilkuprocentowe wzrosty notują akcje producenta gier o przygodach Wiedźmina, lidera branży windykacyjnej oraz ukraińskiego producenta rolnego.

 • 30 sierpnia 2017

  GPW wraca do wzrostów. Mocno drożeją akcje JSW, Eurocash i 11 bit

  Strach o Koreę Północną tak szybko zniknął, jak się pojawił. Dzięki temu giełdy wracają do wzrostów, w tym parkiet w Warszawie, gdzie indeksy w górę ciągną m.in. JSW, Eurocash i Dino Polska.

 • 28 sierpnia 2017

  WIG20 znów pokazał pazur. Mocno w górę PKN Orlen i PGE

  WIG20 idzie jak burza. Notowania indeksu ledwo w ubiegłym tygodniu sforsowały 2.400 pkt., a już na starcie nowego zdobyły kolejny okrągły poziom 2.500 pkt.

 • Kontynuacja wzrostów w Warszawie, w grze PKN Orlen, PKO BP i JSW

  W poniedziałek polski rynek akcji pozytywnie wyróżnia się na tle większości europejskich parkietów, w tym giełd we Frankfurcie i w Paryżu, którym ciąży drogie euro. Indeks WIG jest najwyżej od 10 lat, a WIG20 od 2 lat. Popyt wciąż skoncentrowany jest na największych spółkach. Indeksy w górę ciągną PKN Orlen, Lotos i Cyfrowy Polsat, a ciąży im JSW.

 • 26 sierpnia 2017

  Miedziowa hossa winduje cenę akcji KGHM

  Akcje KGHM są najdroższe od blisko pięciu miesięcy. Za jedną trzeba zapłacić 126 zł. Wkrótce może być znacznie drożej. Popyt na KGHM jest prostym odzwierciedleniem cen miedzi, które rosną nieprzerwanie od trzech miesięcy i są najwyższe od blisko trzech lat.

 • 25 sierpnia 2017

  JSW i LPP wracają na szczyty. Czarne chmury nad Eurocashem i Play

  Początek piątkowej sesji na GPW upływa pod znakiem kontynuacji wczorajszych silnych wzrostów, które otworzyły indeksowi WIG drogę do historycznych rekordów z 2007 roku. Popyt wciąż koncentruje się na największych spółkach. Czarną owcą jest Eurocash, który tanieje o 4,4 proc.


Innowacyjna Gospodarka Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość
PARP
Współpraca
Dom Maklerski TMS Brokers logo Equity Magazine Biuro Maklerskie Alior Bank
Bossa PayU Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku