X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: kghm

 • dzisiaj

  Haitong Bank wznowił rekomendacje dla akcji KGHM od wyceny 79,30 zł za szt.

  Haitong Bank w raporcie z 18 kwietnia wznawia rekomendację dla KGHM Polska Miedź od zalecenia sprzedaj i ceny docelowej akcji w wysokości 79,30 zł. Zdaniem analityków, około 15-proc. potencjał spadkowy wynika przede wszystkim z oczekiwanego spadku produkcji miedzi rafinowanej w KGHM-ie w pierwszym półroczu 2018 r. oraz niższych cen miedzi i srebra w krótkim terminie.

 • wczoraj

  Vestor DM ściął wycenę akcji KGHM do 110 zł za sztukę

  Prognoza niższych wolumenów i wzrostu kosztów skłoniła biuro do obniżki ceny docelowej akcji miedziowego giganta ze 134 zł do 110 zł. Jednocześnie biuro ze względu na sprzyjające otoczenie makro i ceny surowców utrzymało dotychczasowe zalecenie inwestycyjne na poziomie kupuj.

 • 29 marca 2018

  Odbicie na KGHM i JSW, wezwanie na Colian i szukanie dna na GetBacku

  Ostatnia przed świętami sesja w Warszawie upływa pod znakiem odreagowania, ale i uspokojenia nastrojów. Mocniej odbija KGHM i JSW. Za sprawą wezwania w centrum uwagi znalazł się też Colian. GetBack kolejny dzień z rzędu szuka dna. 

 • 28 marca 2018

  GPW najniżej od roku, KGHM od końca 2016 roku, a GetBack na dnie

  Wczorajsza mocna wyprzedaż akcji na Wall Street, gwałtownie ściąga w dół GPW. WIG20 jest najniżej od prawie roku. Balastem są przeceniane akcje KGHM, JSW oraz spółek paliwowych. Inwestorzy tracą też cierpliwość do GetBecku, który szoruje po dnie. Dawno już nie było na giełdzie tak niespokojnego okresu przedświątecznego.

 • 27 marca 2018

  Potężne odbicie na Wall Street i wzrosty w Europie, w grze KGHM i 11 bit

  Ziściły się marzenia inwestorów o przedświątecznych wzrostach na rynkach akcji. Sygnał do odbicia dała giełda w USA. We wtorek WIG20 rośnie o blisko 1,5 proc., a jedną z lokomotyw jest KGHM.

 • 26 marca 2018

  Nadzieja na przedświąteczne odbicie. Czerwono na Polimeksie i Rafako

  Wkraczamy w krótszy przedświąteczny giełdowy tydzień. To właśnie jego specyfika sprawia, że pomimo mocno wybrzmiewającego tematu wojen handlowych, a także nieudanego zeszłotygodniowego odbicia, jest szansa na wzrostową korektę na GPW.

 • 21 marca 2018

  Cały świat patrzy na Fed. Na GPW tanieje KGHM, rośnie Novaturas

  Przed południem warszawska giełda nieśmiało rośnie. Jednak z punktu widzenia całego dnia dotychczasowe rozstrzygnięcia nie mają żadnego znaczenia. Kluczowa i tak będzie reakcja rynków finansowych na wieczorne wyniki posiedzenia Fed.

 • 20 marca 2018

  Niepoprawny optymizm na WIG20, w grze KGHM, GetBack i PKP Cargo

  Wtorkowa sesja na GPW rozpoczęła się od spadków, sprowadzając indeksy WIG20 i WIG na prawie roczne minima. Niskie ceny akcji skusiły inwestorów i po pięciu dniach przeceny rozpoczęło się odbicie. W południe WIG20 zyskuje 1 proc.

 • 19 marca 2018

  KGHM – analiza techniczna na życzenie

 • WIG20 najniżej od 9 miesięcy. Tanieją KGHM, PKP Cargo i GetBack

  Indeks WIG20 spada piątą kolejną sesję i jest najniżej od dziewięciu miesięcy. W dół prowadzi go LPP, CCC i KGHM, a także przecena na pozostałych europejskich parkietach. Jedynym pozytywem jest to, że przestrzeń do spadków to jeszcze około 2-3 proc.

 • 14 marca 2018

  KGHM miał 87 mln zł straty netto w IV kwartale 2017 roku

  KGHM odnotował 87 mln zł skonsolidowanej straty netto przypisanej akcjonariuszom jednostki dominującej w IV kw. 2017 r. Rok wcześniej lubińska spółka pokazała gigantyczną, papierową stratę w wysokości blisko 5 mld zł.

 • GPW najsłabszym parkietem w regionie, gorąco na LPP i GetBacku

  Przed południem giełda w Warszawie notuje lekkie spadki i tym samym kontrastuje z zieloną Europą. Po wynikach rośnie LPP. Indeksom ciążą zaś banki i spółki paliwowe. O losach sesji znów zdecydują popołudniowe dane z USA.

 • 13 marca 2018

  Dane inflacyjne z USA w centrum uwagi. Gorąco na JSW i CCC

  Rano w centrum uwagi warszawskich inwestorów znalazły się wyniki finansowe JSW i CCC. Losy wtorkowej sesji wciąż jednak są otwarte. O kierunku indeksów w Polsce i na świecie zdecydują popołudniowe dane inflacyjne z USA.

 • KGHM wszczął postępowanie kwalifikacyjne na stanowiska prezesa i wiceprezesa

  Rada nadzorcza KGHM Polska Miedź ogłosiła rozpoczęcie postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko prezesa oraz wiceprezesa ds. aktywów zagranicznych. 

 • 12 marca 2018

  Tchórzewski: RN KGHM oczekuje od nowego prezesa innej linii działania za granicą

  Rada nadzorcza KGHM Polska Miedź oczekuje zmiany linii działania zagranicą oraz pomysły rozwojowe, które byłyby realizowane w Polsce, wynika z wypowiedzi ministra energii Krzysztofa Tchórzewskiego.

 • Odbicie na GPW. W centrum uwagi PKO BP i KGHM

  W piątek WIG20 rzutem na taśmę odbił się od poziomu 2.300 pkt. Na progu nowego tygodnia prestiżowy indeks w górę ciągną przede wszystkim akcje Orlenu, CCC i PKO BP. Liderem spadków jest KGHM, który w weekend stracił prezesa.

 • Radosław Domagalski-Łabędzki stracił stanowisko prezesa KGHM

  Rada nadzorcza KGHM Polska Miedź odwołała Radosława Domagalskiego-Łabędzkiego ze stanowiska prezesa oraz Michała Jezioro ze stanowiska wiceprezesa. Jednocześnie rada powierzyła obowiązki prezesa wiceprezesowi ds. rozwoju, Rafałowi Pawełczakowi na czas do dnia powołania prezesa spółki, po przeprowadzeniu postępowania kwalifikacyjnego. 

 • 09 marca 2018

  Najciekawsze raporty finansowe bieżącego tygodnia

  W najbliższych dniach blisko połowa spółek z WIG20 podzieli się sprawozdaniami finansowymi za IV kwartał i cały ubiegły rok. Języczkiem u wagi będą deklaracje dywidend z zysków wypracowanych w 2017 r.

 • 08 marca 2018

  Banki ciągną w dół WIG20. Największe spadki na Aliorze i PKO BP

  Perspektywa utrzymania rekordowo niskich stóp procentowych w Polsce aż do 2020 roku, jaka wczoraj napłynęła z RPP, ciąży giełdowym bankom. Dziś indeks WIG-Banki spadł do najniższego poziomu od 3 miesięcy. Dużo spokojniej jest na małych i średnich spółkach.

 • 26 lutego 2018

  KGHM i PZU ciągną WIG20 w górę. Spekulacyjny rajd na Bumechu

  Lepsze nastroje na światowych giełdach, w tym głównie piątkowe mocne wzrosty na Wall Street, przekładają się na zwyżki na GPW. Inwestorzy są jednak dość ostrożni. Popyt koncentruje się głównie na dużych spółkach.

 • 22 lutego 2018

  WIG20 walczy na ważnym wsparciu. Mocna przecena PGNiG i Orlenu

  Strach przed podwyżkami stóp procentowych w USA i powrotem spadków na Wall Street wywołał falę wyprzedaży akcji w Europie. Jednym z najsłabszych indeksów jest WIG20, który atakuje dziś minima z początku miesiąca.

 • 21 lutego 2018

  DM BOŚ skreślił 5 spółek z listy ‚top picks’. Nowe pozycje to Pekao, Ergis i Tower Investments

  Do listy spółek, których kurs akcji w najbliższym miesiącu powinien zachowywać się lepiej niż cały rynek analitycy Domu Maklerskiego BOŚ dodali akcje spółek: Pekao, Ergis i Tower Investments. Z listy najlepszych spółek usunięto jednocześnie: KGHM, BZ WBK, Idea Bank, Vindexus i JSW.

 • 16 lutego 2018

  WIG20 odrabia straty, gorąco na BZ WBK i KGHM

  W piątkowy poranek emocje na GPW rozgrzewają mocno taniejące akcje BZ WBK i drożejące w ślad za miedzią akcje KGHM. Sam WIG20 rośnie, odrabiając straty z czwartku. Kalendarz sprawia jednak, że w drugiej połowie dnia nastroje w Warszawie mogą się pogorszyć.

 • 15 lutego 2018

  Skarb Państwa chce zmian w radzie nadzorczej KGHM

  Skarb Państwa reprezentowany przez ministra energii żąda umieszczenia w porządku obrad nadzwyczajnego walnego KGHM Polska Miedź, zwołanego na 15 marca, dodatkowego punktu dotyczącego zmian w składzie rady nadzorczej w celu wzmocnienia kontroli nad działalnością spółki.

 • Rynki globalne kontra luka bessy. Na GPW rośnie KGHM i Pekao

  Poprawa nastrojów na globalnych giełdach wspiera ceny akcji w Warszawie. Utrzymanie zwyżek może być jednak trudnym zadaniem, gdyż rodzime indeksy wkroczyły w obszar luk bessy z ubiegłego tygodnia, co powinno prowokować realizację zysków.

 • 14 lutego 2018

  Odczyt inflacji w USA zachwiał rynkami. Gorąco na KGHM, GetBack i Kruku

  Wyższa od oczekiwań inflacja w USA rozbudziła obawy inwestorów o radykalizację polityki Fed w kwestii stóp procentowych. Po publikacji większość europejskich indeksów zanurkowała pod kreskę, ale dzięki mobilizacji popytu w dwóch ostatnich godzinach sesji straty udało się odrobić z nawiązką.

 • 12 lutego 2018

  Słońce zaświeciło nad GPW. W centrum uwagi KGHM, GetBack i Ciech

  Poprawa nastrojów na światowych giełdach i bliskość wsparć ratuje warszawską giełdę, stając się przyczynkiem od wzrostowego odbicia. To może być udany tydzień na GPW.

 • 05 lutego 2018

  Nadzieja umiera ostatnia. Mocne spadki wśród spółek z mWIG40

  Handel na giełdzie w Warszawie rozpoczął się od szeroko zakrojonych spadków. Opcją na odwrócenie losów sesji jest tylko scenariusz zakończenia korekty na Wall Street. To jednak nie zmieni dość ponurego obrazu rynku, jaki wyłonił się w ostatnich dniach. Szybki powrót indeksu WIG do niedawnych rekordów wydaje się mało prawdopodobny.

 • 30 stycznia 2018

  Korekta na świecie, korekta w Warszawie. W grze KGHM i Polimex

  Realizacja zysków na światowych giełdach przesądziła o wtorkowym kierunku warszawskich indeksów. Nastrojów nie uratują publikowane dziś dobre dane nt. polskiego PKB. Pomimo spadków, wciąż aktualne pozostaje oczekiwanie powrotu w perspektywie 2-3 tygodni indeksów na GPW do szczytów sprzed tygodnia.

 • 24 stycznia 2018

  Polską giełdę dopadł lęk wysokości, czerwono na PGE i Enerdze

  We wtorek WIG wspiął się na nowy historyczny rekord, ale szybko z niego zawrócił i dziś kontynuuje spadki. Indeksy w dół ciągnie przede wszystkim branża energetyczna. Pomimo przeceny warszawska giełda wciąż jednak dysponuje potencjałem do zwyżki i poprawy rekordów.


Innowacyjna Gospodarka Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość
PARP
Współpraca
Dom Maklerski TMS Brokers logo Equity Magazine Biuro Maklerskie Alior Bank
Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku