X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: kety

 • 22 czerwca 2017

  Maklerzy obniżyli zalecenia dla akcji Grupy Kęty, Orlenu i Emperii

  Analitycy DM BDM zaktualizowali zalecenia i ceny docelowe dla walorów trzech znanych spółek z GPW. Największy potencjał wzrostowy widzą w akcjach Emperii.

 • 21 kwietnia 2017

  Co dalej z kursami akcji GTC i Grupy Kęty – analiza techniczna

  Na warsztat eksperta od analizy technicznej z DM BOŚ trafił indeks mWIG40 oraz walory dewelopera i producenta profili aluminiowych.

 • 22 lutego 2017

  Maklerzy podnieśli wycenę akcji Kęt do 455 zł

  Analitycy DM PKO BP obniżyli zalecenie dla Grupy Kęty do trzymaj z kupuj i podnieśli cenę docelową do 455 zł z 415 zł, wynika z raportu datowanego na 15 lutego.

 • 08 lutego 2017

  Warszawskie indeksy zjechały na boczny tor, w grze KGHM, mBank i Kęty

  Osłabienie złotego kładzie się cieniem na wycenie polskich akcji. W południe główne indeksy GPW kontynuują płaską korektę styczniowych wzrostów.

 • 28 grudnia 2016

  8 spółek z największym potencjałem wzrostu w 2017 r. wg Haitong Banku

  Analitycy Haitong Banku przyszłym roku stawiają na deweloperów mieszkaniowych, spółki budowlane, medialne oraz telekomunikacyjne. Największy potencjał spadkowy widzą w akcjach koncernów energetycznych, giełdowych kopalń oraz potentatów z sektora handlu detalicznego.

 • 02 grudnia 2016

  7 wzrostowych spółek w najnowszych rekomendacjach

  Mimo napiętej sytuacji, rok 2016 był bardzo dobry dla uważnych inwestorów giełdowych. Sprzyjająca koniunktura podpompowała zyski w przemyśle, handlu i budowlance, co przełożyło się na wysokie zyski na akcjach. StockWatch.pl sprawdził, które spółki zdaniem maklerów utrzymają tempo wzrostu w kolejnych kwartałach.

 • 22 listopada 2016

  Raport: 3 ciekawe spółki przemysłowe na IV kwartał

  W tym roku spółki przemysłowe z ekspozycją na eksport idą jak burza. Pomaga im słaby złoty, dobra koniunktura gospodarcza w Europie Zachodniej oraz niskie ceny surowców. Eksperci StockWatch.pl rozejrzeli się za kandydatami na mocną końcówkę roku w giełdowym sektorze przemysłowym.

 • 20 października 2016

  Kęty wycisnęły lepszy wynik

  Największy w Polsce producent profil aluminiowych ma za sobą bardzo dobry kwartał. Uzyskane rezultaty są nie tylko lepsze od ubiegłorocznych, ale także wyższe od szacunków przedstawionych pod koniec września. Wisienką na torcie jest poziom generowanej przez spółkę gotówki.

 • 18 października 2016

  Prognozy dla 10 ciekawych spółek u progu sezonu wynikowego

  Pierwsza tura raportów finansowych może być papierkiem lakmusowym dla całego sezonu wynikowego, zwłaszcza że na pierwszy ognień idą raporty ważnych spółek z kluczowych branż. Sprawdziliśmy prognozy analityków dla dziesięciu z nich.

 • 22 września 2016

  Analiza techniczna czterech asów z mWIG40

  Po czwartkowym wzroście o 1,5 proc. notowania mWIG40 pokonały szczyt z listopada 2007 r. Z pomocą eksperta z SGH sprawdziliśmy, ile potrwa jeszcze mocy do wzrostów mają walory dotychczasowych liderów segmentu: Boryszewa, Grajewa, Kęt i Uniwheels.

 • Zielona fala omija WIG20, mocno tanieją Alior Bank, PGE i Enea

  Łagodny ton Rezerwy Federalnej zapewnił rynkom akcji kolejną falę wzrostów. Wyjątkiem jest dzisiaj warszawski WIG20, który znów pokutuje za pomysły polityków na inżynierię finansową w spółkach z udziałem Skarbu Państwa.

 • Kęty podwyższają prognozę wyników, kurs akcji bije nowe rekordy

  Sprzyjająca koniunktura zapewniła przemysłowej grupie dwucyfrowy wzrost wyników w III kwartale. Na dokładkę Kęty podkręciły prognozę całorocznych zysków. W czwartek akcje spółki drożeją do ponad 400 zł.

 • 02 sierpnia 2016

  Wzrost wolumenów i niskie ceny aluminium dały ekstra zyski Kętom

  Notowana na GPW Grupa Kęty ma za sobą kolejny udany kwartał. Producent profili poprawił sprzedaż, marże i zyski, a wyniki okazały się także lepsze od szacunków z końcówki czerwca. Motorem napędowym zwyżki jest segment wyrobów wyciskanych.

 • Euforia po przeciekach ws. ustawy frankowej, rosną PKO BP i mBank

  Przed południem światło dzienne ujrzy prezydencki projekt ustawy, która ma rozwiązać problem kredytów walutowych. Z doniesień prasowych wynika, że nowe regulacje dla sektora bankowego będą znacznie korzystniejsze niż dotychczas przypuszczano.

 • 20 lipca 2016

  8 ciekawych spółek napędzanych hossą w przemyśle

  Spółki przemysłowe kwitną na koniunkturze gospodarczej, którą dodatkowo podkręca słaby złoty i program 500+. StockWatch.pl rozejrzał się za potencjalnymi beneficjentami tej hossy, z perspektywą dobrych wyników finansowych za II kwartał 2016 r.

 • 11 lipca 2016

  9 spółek dywidendowych, które sypną groszem na wakacje

  Lipcowa fala dywidend to świetna okazja na podreperowanie wakacyjnego budżetu. StockWatch.pl z kalendarium wypłat wybrał dziewięć najciekawszych ofert. Znalezione przez nas spółki na dniach wypłacą swoim akcjonariuszom blisko 1,4 mld zł.

 • 29 czerwca 2016

  Kęty zaprezentują nową strategię razem z prognozami na 2017 r.

  Producent stopów aluminiowych pracuje nad aktualizacją strategii. Zdaniem analityków, ma to związek z szybszą realizacją obecnie obowiązującej, zarówno w obszarze wyników, jak też dywidendy oraz przejęć.

 • 23 czerwca 2016

  Giełdy w Europie grają przeciw Brexitowi, gorąco na Pekao i Benefit

  W Wielkiej Brytanii trwa arcyważne głosowanie, a na zachodnioeuropejskich parkietach wzrosty przybierają na sile. Największy optymizm widać dziś na giełdzie w Paryżu - indeks CAC 40 jeszcze przed południem zanotował ponad 1,8-proc. zwyżkę. Niestety, entuzjazmu i wiary w pozytywny finał czwartkowego referendum póki co brakuje polskim graczom.

 • Kęty prognozują 30-proc. wzrost zysku netto w II kwartale

  Producent stopów aluminiowych utrzymuje w tym roku dwucyfrową dynamikę zysków. W II kwartale 11-proc. wzrost przychodów przełożył się na 12-proc. poprawę na poziomie wyniku operacyjnego.

 • 22 czerwca 2016

  Prognozy dla rynków akcji, walut i surowców po referendum w UK

  Jeśli dojdzie do Brexitu, będziemy świadkami spektakularnych ruchów na rynkach finansowych i walutowych. Ale wygrana zwolenników UE też pozwoli zarobić traderom lubiącym ryzykowne aktywa. StockWatch.pl sprawdził, jakie scenariusze na piątek mają rynkowi eksperci i guru światowej finansjery.

 • 07 czerwca 2016

  Banki i spółki energetyczne ciągną WIG20 w górę, w grze PKO BP i PGE

  Poniedziałkowe wystąpienie Janet Yellen przygasiło szanse na lipcową podwyżkę stóp procentowych w USA i dało sygnał do wzrostów na rynkach akcji. Na warszawskim parkiecie w roli lokomotyw występują dzisiaj banki i spółki energetyczne.

 • 16 maja 2016

  5 spółek docenionych przez maklerów za dobre wyniki kwartalne

  Na rynek trafiły pierwsze rekomendacje uwzględniające tegoroczne wyniki finansowe. StockWatch.pl sprawdził, które spółki dzięki osiągnięciom z I kwartału zaklepały sobie miejsce w portfelach maklerów na kolejne miesiące.

 • 04 maja 2016

  OFE PZU Złota Jesień chce podbić pulę dywidendy w Kętach o 1/3

  OFE PZU Złota Jesień forsuje zwiększenie dywidendy do 170 mln zł. Zamiast rekomendowanych przez zarząd 13,30 zł na akcję akcjonariusze mieliby dostać aż 18 zł. Zdaniem funduszu, producenta stopów aluminiowych stać na taką wypłatę bez uszczerbku dla sytuacji finansowej.

 • 19 kwietnia 2016

  7 najbardziej oczekiwanych raportów finansowych kwietnia

  Rusza sezon wyników za I kwartał, który już na starcie zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Na pierwszy ogień pójdą sprawozdania branżowych liderów, z czego większość, jak sądzą eksperci z biur maklerskich, pokaże ponadprzeciętne zyski.

 • 29 marca 2016

  8 ciekawie wycenianych spółek w wiosennych rekomendacjach

  Opublikowane wyniki roczne zmobilizowały maklerów do aktualizacji zaleceń inwestycyjnych do sporej grupy spółek z GPW. W najnowszym rozdaniu nie zabrakło ciekawych rekomendacji kupuj. StockWatch.pl sprawdził, jakie spółki przyciągnęły uwagę rynkowych ekspertów.

 • 24 marca 2016

  Giełdy pod presją taniejących surowców, w grze KGHM i Bogdanka

  Ostatnia w tym tygodniu sesja na GPW upływa pod znakiem realizacji zysków. Inwestorów do skracania pozycji na polskich akcjach skłania przecena na rynku surowcowym i perspektywa wydłużonej przerwy związanej z okresem świątecznym.

 • 08 marca 2016

  7 ciekawych rekomendacji dla popularnych spółek po wynikach

  Nowe dane fundamentalne już są przedmiotem uaktualnionych analiz ekspertów z biur maklerskich. StockWatch.pl sprawdził, co po wynikach za IV kwartał oraz odpisach zmieniło się w ocenach analityków dla ciekawych dużych spółek z warszawskiej giełdy.

 • 23 lutego 2016

  Taniejąca ropa podmywa wzrosty na giełdach, w grze Stalprodukt i JSW

  Słaby start sesji na europejskich rynkach akcji to efekt porannej przeceny ropy naftowej. Jednak część inwestorów korzysta z korekty i podkupuje akcje, dzięki czemu sytuacja na parkietach ulega stopniowej poprawie.

 • 17 lutego 2016

  8 bogatych spółek już obiecało wypłatę dywidendy w 2016 r.

  Sezon wyników przyniósł pierwsze deklaracje zarządów dotyczące tegorocznych dywidend. W pierwszym szeregu znalazły się zarówno blue chipy jak i giełdowe misie. Najhojniejsi oferują zwolennikom dywidend wypłaty o stopie sięgającej 7 proc.

 • 11 lutego 2016

  Panika na rynku ropy i europejskich giełdach, grze PGNiG, PGE i Kęty

  W czwartek przez europejskie giełdy przetacza się potężna fala wyprzedaży, a główne indeksy spadają o 3-5 proc. Tempo spadków wyznacza dzisiaj ropa naftowa, której cena zawitała poniżej 27 USD, czyli najniższego poziomu od 2003 roku.


Innowacyjna Gospodarka Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość
PARP
Współpraca
logo Equity Magazine Biuro Maklerskie Alior Bank
Bossa PayU Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku