X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: Getinoble

 • wczoraj

  Moody’s obniżył rating depozytów Getin Noble Banku do Ba3, perspektywa negatywna

  Moody's Investors Service obniżył długookresowy rating depozytów Getin Noble Banku do Ba3 z Ba2, długookresową ocenę ryzyka kontrahenta do Ba2 (cr) z Ba1 (cr), ocenę indywidualną do b2 z b1 i skorygowaną ocenę indywidualną do b2 z b1. Perspektywa ratingów pozostaje negatywna.

 • 21 listopada 2017

  Rekomendacja KNF ws. obligacji uderzy głównie w Getin Noble Bank

  Komisja Nadzoru Finansowego rekomenduje, aby wartość nominalna pojedynczej podporządkowanej obligacji we wszystkich kolejnych emisjach banków wynosiła co najmniej 400 tys. zł. Wysoki próg wejścia ma chronić drobnych inwestorów, ale już dla Getin Noble Banku, który w ostatniej ofercie ustalił minimalny zapis na 25 tys. zł, to może oznaczać spore problemy z pozyskaniem kapitału.

 • 16 listopada 2017

  Łabędzi śpiew na GPW, w grze PGE, CD Projekt i Maxcom

  Poprawa nastrojów w Europie i Azji, a także naturalna próba łapania dołków po silnych spadkach, przekładają się na zielony początek sesji w Warszawie. Odbicie jest jednak dość kruche i wobec wygenerowanych wczoraj sygnałów sprzedaży na indeksach, nie ma gwarancji, że zostanie ono dowiezione do końca sesji.

 • Strata netto Getin Noble Banku urosła r/r do 75,1 mln zł w III kw. 2017 r.

  Getin Noble Bank odnotował 75,13 mln zł skonsolidowanej straty netto przypisanej akcjonariuszom jednostki dominującej w III kw. 2017 r. wobec 26,54 mln zł straty rok wcześniej, podał bank w raporcie.

 • 31 października 2017

  Analiza czterech misiów w arcyciekawej sytuacji technicznej

  Tej jesieni warto bacznie obserwować małe i średnie spółki. Po korekcie na wykresach wielu z nich pojawiły się ciekawe sygnały techniczne. Krzysztof Borowski specjalnie dla StockWatch.pl sprawdził, które misie mogą w najbliższych tygodniach powtórzyć rajd w stylu Esotiq & Henderson czy Grodna.

 • 10 października 2017

  Ustawa spreadowa odsuwa się w czasie. Akcje banków idą w górę

  Prezydencka nowelizacja ustawy o wsparciu kredytobiorców znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej, którzy zaciągnęli kredyt mieszkaniowy oraz ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych (tzw. ustawa o funduszu pomocy) może wejść w życie od stycznia 2018 r., natomiast ustawa dotycząca naliczania spreadów walutowych weszłaby w życie w późniejszym terminie, poinformował przewodniczący sejmowej Komisji Finansów Publicznych Jacek Sasin.

 • 05 października 2017

  GETINOBLE – analiza techniczna

 • 26 września 2017

  Analiza techniczna czterech popularnych spółek z indeksu mWIG40

  Krzysztof Borowski, ekspert Instytutu Bankowości i Ubezpieczeń Gospodarczych SGH specjalnie dla StockWatch.pl sprawdził scenariusze techniczne na najbliższe tygodnie dla popularnych wśród drobnych inwestorów akcji Grupy Azoty, Kruka, Trakcji i Getin Noble Banku.

 • 12 września 2017

  Polityka psuje hossę na WIG20. CD Projekt wciąż na fali

  Wtorkowe wzrosty na WIG20 przekreślił komunikat Komisji Europejskiej o wszczęciu przeciwko Polsce drugiego etapu postępowania dotyczącego uchybienia zobowiązaniom państwa członkowskiego. Mocnym punktem warszawskiego parkietu były dziś giełdowe misie.

 • Hossa puka do indeksu mWIG40. Mocne wzrosty na CD Projekcie i Getin Noble Banku

  Dziś tematem numer jeden jest wieczorna konferencja Apple, podczas której spółka zaprezentuje nowe modele iPhone'ów. W Warszawie w centrum uwagi są wzrosty na kursach akcji CD Projektu, Getin Noble Banku i Benefit Systems.

 • 08 września 2017

  Strach przed Koreą Północną i huraganem Irma kontra producenci gier

  Wzrost awersji do ryzyka na rynkach globalnych, taniejące surowce, kolejne niepokojące informacje ze spółek, a także obserwowana już wczoraj słabość polskiego rynku akcji, mogą w piątek przełożyć się na spadki warszawskich indeksów, pomimo świetnego zachowania producentów gier wideo.

 • Getin Noble Bank ze sporą stratą w II kwartale i przeceną na kursie akcji

  Getin Noble Bank odnotował 67,71 mln zł skonsolidowanej straty netto przypisanej akcjonariuszom jednostki dominującej w II kw. 2017 r. wobec 1,13 mln zł zysku rok wcześniej. W piątek akcje spółki kontrolowanej przez Leszka Czarneckiego tanieją o kilka procent i są najtańsze od grudnia 2016 r. 

 • 05 sierpnia 2017

  Analiza techniczna 4 banków z grubymi portfelami kredytów frankowych

  Publikacja prezydenckiego projektu ustawy ws. pomocy frankowiczom okazała się sądnym dniem dla notowań banków z ekspozycją na walutowe kredyty hipoteczne. Ekspert z SGH specjalnie dla StockWatch.pl sprawdził, na jakich poziomach cenowych będą bronić się w najbliższych tygodniach notowania PKO BP, mBanku, Millennium i Getin Noble Banku.

 • 28 lipca 2017

  DM BOŚ podtrzymał zalecenie sprzedaży akcji Getin Noble Banku

  Analitycy Domu Maklerskiego Banku Ochrony Środowiska utrzymali rekomendację sprzedaj dla Getin Noble Banku i podnieśli cenę docelową akcji do 1,37 zł ze 1,12 zł, wynika z raportu datowanego na 20 lipca.

 • 24 lipca 2017

  GPW rozpoczyna tydzień od lekkich spadków, w grze KGHM, JSW i Kruk

  Tydzień na warszawskiej giełdzie rozpoczął się od niewielkich spadków indeksów, co wpisuje się w tendencję dominującą na większości europejskich parkietów. Znacznie ciekawiej jest na rynku walutowym, gdzie złoty pozostaje pod dużym wpływem krajowej polityki.

 • 12 lipca 2017

  Cztery banki w ciekawej sytuacji technicznej

  Inwestorzy posiadający w portfelu akcje banków mogą zaliczyć pierwszą połowę roku do udanych. StockWatch.pl sprawdził scenariusze techniczne dla notowań akcji czterech banków - mBank, Alior, PKO BP i Getin Noble.

 • 06 czerwca 2017

  GetBack wystawił rachunek Getin Noble Bankowi na kwotę 102 mln zł

  Getin Noble Bank ocenia, że roszczenia GetBack i Kancelarii Prawnej Getback Mariusz Brysik z tytułu wynagrodzenia za realizację umowy zlecenia zarządzania częścią portfela inwestycyjnego Open Finance Wierzytelności Detalicznych Niestandaryzowanego Sekurytyzacyjnego Funduszu Inwestycyjnego Zamkniętego (OFWD), szacowane na 102 mln zł, "nie znajdują uzasadnienia".

 • 16 maja 2017

  Zagranica realizuje zyski na GPW. W tle świetny odczyt PKB

  Przez wykresy największych i najpłynniejszych spółek warszawskiej giełdy przetacza się fala przeceny. Dotkliwe straty notują dziś przede wszystkim akcjonariusze Orlenu i Lotosu. Inwestorzy zupełnie zignorowali świetny odczyt polskiego PKB za I kwartał br.

 • Getin Noble Bank miał blisko 100 mln zł straty w I kwartale 2017 r.

  Getin Noble Bank odnotował 96,55 mln zł skonsolidowanej straty netto przypisanej akcjonariuszom jednostki dominującej w I kw. 2017 r. wobec 18,27 mln zł straty rok wcześniej.

 • 12 kwietnia 2017

  Ważą się losy trendu na mWIG40, w grze Getin Noble i CD Projekt

  Atmosfera zbliżających się Świąt Wielkanocnych powoli udziela się największym spółkom. W dalszym ciągu gorąco jest natomiast wśród średniaków. Indeks mWIG40, po tym jak wczoraj wyznaczył dwumiesięczne minimum, dziś odbija o 0,4 proc. Perspektywy jednak nie są najlepsze. Warto też śledzić sWIG80, który wkrótce może podążyć ścieżką wyznaczoną przez swojego "średniego brata".

 • Getin Noble Bank szykuje emisję akcji bez prawa poboru

  Rada nadzorcza Getin Noble Banku wyraziła zgodę na podjęcie przez zarząd uchwały o podwyższeniu kapitału zakładowego w ramach kapitału docelowego w drodze subskrypcji prywatnej 18.315.019 akcji serii B. Cena emisyjna wynosi 2,73 zł za akcję.

 • 16 marca 2017

  Getin Noble Bank zanotował 42 mln zł straty netto w 2016 r.

  Getin Noble Bank odnotował 42,34 mln zł skonsolidowanej straty netto przypisanej akcjonariuszom jednostki dominującej w 2016 r. wobec 44,17 mln zł zysku rok wcześniej.

 • 01 marca 2017

  Euforyczne wzrosty na WIG20, gorąco na KGHM, PKO BP i Ciechu

  Mało konkretne przemówienie Donalda Trumpa stało się tłem dla mocnych wzrostów na europejskich rynkach. Liderem środowego rajdu jest warszawski WIG20, który w południe rośnie o ponad 2,3 proc.

 • 23 lutego 2017

  Vestor DM w sektorze bankowym stawia na Getin Noble i Alior Bank

  W raporcie z 22 lutego biuro podwyższyło zalecenie inwestycyjne tylko dla jednego banku, a dla czterech obniżyło.

 • 10 lutego 2017

  Kaczyński dmuchnął bankom w żagle, euforyczne wzrosty na Getin Noble Banku, Millennium i Almie

  Jarosław Kaczyński odsyłając frankowiczów z kwitkiem wywołał falę euforii wśród inwestorów. Największe wzrosty notują dziś walory banków z ekspozycją na kredyty hipoteczne w walutach obcych.

 • 30 stycznia 2017

  sWIG80 idzie po nowe wieloletnie szczyty, w grze 11 bit studios i Alma

  Po zaostrzeniu kursu w polityce zagranicznej USA na rynkach akcji powiało chłodem. W Warszawie na pogorszenie klimatu najmocniej reaguje segment blue chipów. Na przeciwnym biegunie jest sWIG80, którego kurs zdobywa szczyty ze stycznia 2008 r.

 • 25 stycznia 2017

  Raport: Kto najwięcej zyskał, a kto stracił na dobrej zmianie wg PiS

  Od zwycięstwa Andrzeja Dudy minęło już 1,5 roku, a od zaprzysiężenia Beaty Szydło ponad 14 miesięcy. W tym czasie na warszawskim parkiecie sporo się zmieniło. Sprawdziliśmy, jakie trendy na giełdzie wykreowały sztandarowe programy socjalne, nowe ustawy oraz polityka fiskalna rządu Prawa i Sprawiedliwości.

 • 16 stycznia 2017

  Polska giełda liderem wzrostów w Europie, w grze PZU i Integer.pl

  Wyprzedaż akcji banków zaangażowanych w kredyty hipoteczne w CHF tylko na chwilę sprowadziła WIG20 w okolice 2.000 pkt. Bliskość ważnego wsparcia stało się pretekstem do odbicia i nadrabiania zaległości z piątku.

 • Problem kredytów frankowych wraca, w dół Millennium, BZ WBK i mBank

  Zaostrzenie kursu wobec banków zaangażowanych w kredyty hipoteczne w walutach obcych przesądziło o czerwonym starcie sesji na GPW. Pozytywem jest fakt, że skala spadków jest mniejsza niż w Europie Zachodniej, w czym spora zasługa piątkowych decyzji agencji ratingowych Moody’s i Fitch.

 • 12 stycznia 2017

  mWIG40 ustala nowe wieloletnie szczyty, na fali CD Projekt i Budimex

  Segment średnich spółek kontynuuje fenomenalny rajd i poprawia 9-letnie maksima. W tyle zostają warszawskie blue chipy, którym zaczyna brakować paliwa do dalszych wzrostów. Europejskim rynkom oraz dolarowi czkawką odbija się środowa konferencja Donalda Trumpa. Korzysta na tym złoto oraz waluty rynków wschodzących.


Innowacyjna Gospodarka Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość
PARP
Współpraca
Dom Maklerski TMS Brokers logo Equity Magazine Biuro Maklerskie Alior Bank
Bossa PayU Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku