X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: Getinoble

 • 17 maja 2018

  LPP tanieje po wynikach, JSW drożeje w oczekiwaniu na nie

  Rynki akcji na chwilę przestały martwić się najwyższymi od lat rentownościami amerykańskiego długu, koncentrując się na innych czynnikach. Ten temat jednak prędzej czy później wróci, wywołując spadki na giełdach. W tym także, a może nawet przede wszystkim, na GPW.

 • Getin Noble Bank liczy na dalszą poprawę efektywności biznesowej

  Getin Noble Bank zmniejszył wpływ zdarzeń przeszłych na aktualne wyniki dzięki działaniom restrukturyzacyjnym i liczy na dalszą poprawę efektywności biznesowej

 • 26 kwietnia 2018

  Getin Noble Bank chce sprzedać Noble Securities jeszcze w tym roku

  Getin Noble Bank planuje sprzedaż akcji Noble Securities w tym roku i rozpoznanie z tego tytułu dodatniego wyniku finansowego. Ekspozycja GNB na obligacje GetBack jest znikoma - bank w lutym 2016 r. wycofał te papiery z oferty, poinformowali przedstawiciele banku. 

 • 20 kwietnia 2018

  Niewielkie wzrosty na GPW, do gry wraca PlayWay

  Piątkowa sesja na GPW, podobnie jak na wielu europejskich parkietach, upływa pod znakiem niewielkich wzrostów. Do końca dnia ten obraz już nie powinien istotnie się zmienić. W centrum uwagi znajduje się PlayWay oraz Idea Bank i Getin Noble Bank.

 • 19 kwietnia 2018

  Problemy GetBacku i debiut OncoArendi w centrum uwagi na GPW

  Na warszawskiej giełdzie niezmiennie tematem numer jeden pozostaje GetBack, podczas gdy na świecie pierwszoplanową rolę odgrywają wyniki amerykańskich spółek. W tle zaś mamy debiut OncoArendi Therapeutics.

 • 21 marca 2018

  Raport: Banki wypłacą blisko 5 mld zł dywidend w 2018 r.

  Niemal co drugi bank notowany na GPW podzieli się zyskiem z inwestorami. Według naszych szacunków wartość tegorocznych dywidend będzie większa niż przed rokiem o 40 proc. i wyniesie 4,9 mld zł. Sprawdziliśmy, na jakie stawki i stopy dywidend mogą liczyć akcjonariusze poszczególnych banków.

 • 11 lutego 2018

  „Nowa nadzieja” czy „mroczne widmo” – omówienie sytuacji finansowej i rynkowej Getin Noble Banku po III kw. 2017 r.

 • 09 lutego 2018

  Europa zachowuje zimną krew po tąpnięciu na Wall Street [MAPA RYNKU]

  Kolejna odsłona silnej wyprzedaży akcji w Stanach zafundowała nerwową sesję w Azji i spadkowy początek handlu Europie. Co ciekawe, tym razem reakcja inwestorów na europejskich parkietach jest bardziej powściągliwa. Na GPW w pierwszych minutach sesji WIG20 traci zaledwie 0,5 proc. i jedynie segmenty małych i średnich spółek notują ponad 1-proc. spadki. 

 • 06 lutego 2018

  Rozjechały się rekomendacje maklerów dla akcji Getin Noble Banku

  We wtorek na rynek trafiły dwie przeciwstawne rekomendacje dla akcji Getin Noble Banku. W pierwszej analitycy DM BZ WBK zalecają kupno walorów z ceną docelową o 1/3 wyższą niż rynek. Z kolei Trigon DM utrzymał zalecenie sprzedaj, wyceniając jedną akcję o połowę niżej niż bieżący kurs na GPW.

 • Mocne spadki na otwarciu wtorkowej sesji na GPW [MAPA RYNKU]

  Potężna fala wyprzedaży na rynkach akcji dotarła do Warszawy. W pierwszych minutach wtorkowej sesji WIG20 tracił nawet 3,5 proc., mWIG40 zniżkował 3,8 proc., a sWIG80 aż o 4,2 proc.

 • 05 lutego 2018

  Agencja Fitch obniżyła ratingi Getin Noble Banku

  Agencja Fitch Ratings obniżyła ratingi Getin Noble Banku: długookresowy (long-term IDR) z BB- na B+, długookresowy w skali krajowej (national long-term rating) z BBB-(pol) na BB+(pol) oraz ocenę indywidualną VR (viability rating) z bb- na b+, podał bank. Perspektywa ratingów jest stabilna.

 • 29 stycznia 2018

  To będzie gorący tydzień na giełdach, w grze Getin Noble, Polimex i Robyg

  Końcówka stycznia i początek lutego zapowiadają się wyjątkowo emocjonująco na rynkach finansowych. W wypadku warszawskiej giełdy bieżący tydzień może przynieść nawet nowe rekordy indeksów. Rano w centrum uwagi są akcje Getin Noble Banku, Polimeksu-Mostostalu i Robyga.

 • Kurs Getin Noble Banku wystrzelił po zapowiedzi emisji akcji po cenie dużo wyższej od rynkowej

  Zarząd Getin Noble Banku podjął uchwałę w sprawie podwyższenia kapitału zakładowego w drodze subskrypcji prywatnej 69,6 mln akcji po cenie 2,73 zł za walor, czyli blisko 60 proc. wyższej niż piątkowy kurs zamknięcia na GPW. W poniedziałek rano akcje banku drożeją o 8,7 proc. do 1,87 zł.

 • 11 stycznia 2018

  Vestor DM: Top picks wśród banków to Pekao, Alior i BZ WBK

  Faworytami Vestor DM w sektorze bankowym są Pekao, Alior i BZ WBK. Na cenzurowanym znalazły się z kolei akcje mBanku, Millennium i Getin Noble Banku.

 • 04 stycznia 2018

  Na GPW zieleń jak okiem sięgnąć. LPP i BZ WBK w szczytowej formie

  Świetne nastroje na rynkach globalnych i silny popyt na akcje największych spółek podbiły kurs WIG20 aż o 2,8 proc. Motorem wzrostów były dziś akcje LPP i BZ WBK, które wyznaczyły nowe historyczne rekordy. Powody do zadowolenia mają dziś także frankowicze.

 • 19 grudnia 2017

  Analiza techniczna pięciu spółek z szansą na rajd św. Mikołaja

  Poniedziałkowy ponad 2-proc. wzrost indeksu WIG20 rozbudził nadzieję na mini rajd na warszawskiej giełdzie. Krzysztof Borowski, ekspert od analizy technicznej rozejrzał się za kandydatami do tegorocznego zaprzęgu św. Mikołaja. Pod lupę trafiły cztery banki i jeden znany producent gier wideo. 

 • 15 grudnia 2017

  Moody’s obniżył rating depozytów Getin Noble Banku do Ba3, perspektywa negatywna

  Moody's Investors Service obniżył długookresowy rating depozytów Getin Noble Banku do Ba3 z Ba2, długookresową ocenę ryzyka kontrahenta do Ba2 (cr) z Ba1 (cr), ocenę indywidualną do b2 z b1 i skorygowaną ocenę indywidualną do b2 z b1. Perspektywa ratingów pozostaje negatywna.

 • 21 listopada 2017

  Rekomendacja KNF ws. obligacji uderzy głównie w Getin Noble Bank

  Komisja Nadzoru Finansowego rekomenduje, aby wartość nominalna pojedynczej podporządkowanej obligacji we wszystkich kolejnych emisjach banków wynosiła co najmniej 400 tys. zł. Wysoki próg wejścia ma chronić drobnych inwestorów, ale już dla Getin Noble Banku, który w ostatniej ofercie ustalił minimalny zapis na 25 tys. zł, to może oznaczać spore problemy z pozyskaniem kapitału.

 • 16 listopada 2017

  Łabędzi śpiew na GPW, w grze PGE, CD Projekt i Maxcom

  Poprawa nastrojów w Europie i Azji, a także naturalna próba łapania dołków po silnych spadkach, przekładają się na zielony początek sesji w Warszawie. Odbicie jest jednak dość kruche i wobec wygenerowanych wczoraj sygnałów sprzedaży na indeksach, nie ma gwarancji, że zostanie ono dowiezione do końca sesji.

 • Strata netto Getin Noble Banku urosła r/r do 75,1 mln zł w III kw. 2017 r.

  Getin Noble Bank odnotował 75,13 mln zł skonsolidowanej straty netto przypisanej akcjonariuszom jednostki dominującej w III kw. 2017 r. wobec 26,54 mln zł straty rok wcześniej, podał bank w raporcie.

 • 31 października 2017

  Analiza czterech misiów w arcyciekawej sytuacji technicznej

  Tej jesieni warto bacznie obserwować małe i średnie spółki. Po korekcie na wykresach wielu z nich pojawiły się ciekawe sygnały techniczne. Krzysztof Borowski specjalnie dla StockWatch.pl sprawdził, które misie mogą w najbliższych tygodniach powtórzyć rajd w stylu Esotiq & Henderson czy Grodna.

 • 10 października 2017

  Ustawa spreadowa odsuwa się w czasie. Akcje banków idą w górę

  Prezydencka nowelizacja ustawy o wsparciu kredytobiorców znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej, którzy zaciągnęli kredyt mieszkaniowy oraz ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych (tzw. ustawa o funduszu pomocy) może wejść w życie od stycznia 2018 r., natomiast ustawa dotycząca naliczania spreadów walutowych weszłaby w życie w późniejszym terminie, poinformował przewodniczący sejmowej Komisji Finansów Publicznych Jacek Sasin.

 • 05 października 2017

  GETINOBLE – analiza techniczna

 • 26 września 2017

  Analiza techniczna czterech popularnych spółek z indeksu mWIG40

  Krzysztof Borowski, ekspert Instytutu Bankowości i Ubezpieczeń Gospodarczych SGH specjalnie dla StockWatch.pl sprawdził scenariusze techniczne na najbliższe tygodnie dla popularnych wśród drobnych inwestorów akcji Grupy Azoty, Kruka, Trakcji i Getin Noble Banku.

 • 12 września 2017

  Polityka psuje hossę na WIG20. CD Projekt wciąż na fali

  Wtorkowe wzrosty na WIG20 przekreślił komunikat Komisji Europejskiej o wszczęciu przeciwko Polsce drugiego etapu postępowania dotyczącego uchybienia zobowiązaniom państwa członkowskiego. Mocnym punktem warszawskiego parkietu były dziś giełdowe misie.

 • Hossa puka do indeksu mWIG40. Mocne wzrosty na CD Projekcie i Getin Noble Banku

  Dziś tematem numer jeden jest wieczorna konferencja Apple, podczas której spółka zaprezentuje nowe modele iPhone'ów. W Warszawie w centrum uwagi są wzrosty na kursach akcji CD Projektu, Getin Noble Banku i Benefit Systems.

 • 08 września 2017

  Strach przed Koreą Północną i huraganem Irma kontra producenci gier

  Wzrost awersji do ryzyka na rynkach globalnych, taniejące surowce, kolejne niepokojące informacje ze spółek, a także obserwowana już wczoraj słabość polskiego rynku akcji, mogą w piątek przełożyć się na spadki warszawskich indeksów, pomimo świetnego zachowania producentów gier wideo.

 • Getin Noble Bank ze sporą stratą w II kwartale i przeceną na kursie akcji

  Getin Noble Bank odnotował 67,71 mln zł skonsolidowanej straty netto przypisanej akcjonariuszom jednostki dominującej w II kw. 2017 r. wobec 1,13 mln zł zysku rok wcześniej. W piątek akcje spółki kontrolowanej przez Leszka Czarneckiego tanieją o kilka procent i są najtańsze od grudnia 2016 r. 

 • 05 sierpnia 2017

  Analiza techniczna 4 banków z grubymi portfelami kredytów frankowych

  Publikacja prezydenckiego projektu ustawy ws. pomocy frankowiczom okazała się sądnym dniem dla notowań banków z ekspozycją na walutowe kredyty hipoteczne. Ekspert z SGH specjalnie dla StockWatch.pl sprawdził, na jakich poziomach cenowych będą bronić się w najbliższych tygodniach notowania PKO BP, mBanku, Millennium i Getin Noble Banku.

 • 28 lipca 2017

  DM BOŚ podtrzymał zalecenie sprzedaży akcji Getin Noble Banku

  Analitycy Domu Maklerskiego Banku Ochrony Środowiska utrzymali rekomendację sprzedaj dla Getin Noble Banku i podnieśli cenę docelową akcji do 1,37 zł ze 1,12 zł, wynika z raportu datowanego na 20 lipca.


Innowacyjna Gospodarka Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość
PARP
Współpraca
Dom Maklerski TMS Brokers logo Equity Magazine Biuro Maklerskie Alior Bank
Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku