X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: Getinoble

 • 22 czerwca 2018

  Leszek Czarnecki kupuje 25 proc. akcji DM Noble Securities

  Getin Noble Bank zawarł za pośrednictwem Mercurius Dom Maklerski warunkową umowę sprzedaży akcji imiennych DM Noble Securities na rzecz Leszka Czarneckiego. Warunkiem zawieszającym zawartym w umowie jest uzyskanie przez Leszka Czarneckiego decyzji Komisji Nadzoru Finansowego o braku sprzeciwu na nabycie akcji spółki.

 • 19 czerwca 2018

  Getin Noble Bank planuje emisję akcji za 200 mln zł

  Rada nadzorcza Getin Noble zatwierdziła porządek obrad walnego zgromadzenia, które ma zdecydować o emisji akcji serii D i E po ok. 100 mln zł każda w ramach subskrypcji prywatnej z wyłączeniem prawa poboru dotychczasowych akcjonariuszy. Cenę emisyjną akcji ustalono na poziomie ceny nominalnej, tj. 2,73 zł za sztukę.

 • 14 czerwca 2018

  EuroRating obniżył rating kredytowy Getin Noble Banku z B+ do B

  Agencja ratingowa EuroRating obniżyła rating kredytowy nadany bankowi Getin Noble Bank z poziomu B+ do B. Perspektywa ratingu została określona jako negatywna. 

 • 30 maja 2018

  Katastrofa wisi w powietrzu, w centrum uwagi GetBack i PlayWay

  Nad warszawskim parkietem gęstnieją ciemne chmury. Problemy Włoch, drogi dolar, afera GetBacku, WIG20 poniżej 2.200 pkt., a na dokładkę korekta wśród spółek gamingowych. To wszystko źle wróży na najbliższe sesje.

 • 28 maja 2018

  GETIN NOBLE BANK – analiza techniczna

 • Banki z grupy Leszka Czarneckiego mają być zyskowne na koniec 2018 roku

  Leszek Czarnecki uważa, że "jest szansa", aby jego banki były zyskowne na koniec bieżącego roku.

 • Czarnecki: GetBack powinien zawrzeć układ jak najszybciej, gdyż postępuje „demoralizacja” tej firmy

  GetBack powinien zawrzeć układ jak najszybciej, gdyż postępuje "demoralizacja" tej firmy, uważa miliarder Leszek Czarnecki. W jego ocenie, już na etapie propozycji układu musi być mapa drogowa dotycząca tego, co firma będzie robiła w czasie jego trwania, tymczasem obecny plan biznesmen ocenia jako mało ambitny. Jednocześnie zapowiedział on, że jeśli w jego grupie pojawią się reklamacje to zostaną rozpatrzone, a zasadne zaspokojone.

 • 25 maja 2018

  WIG20 balansuje na krawędzi, w grze Cyfrowy Polsat i pikujący Play

  Poprawa nastrojów w Europie na niewiele się zdaje. W piątek polski rynek akcji mocno odstaje od giełd w Europie Zachodniej. Słabo radzi sobie zwłaszcza WIG20, który nie ma siły mocniej odbić się od kluczowego wsparcia na poziomie 2.200 pkt. To zła wróżba na przyszłość.

 • 17 maja 2018

  LPP tanieje po wynikach, JSW drożeje w oczekiwaniu na nie

  Rynki akcji na chwilę przestały martwić się najwyższymi od lat rentownościami amerykańskiego długu, koncentrując się na innych czynnikach. Ten temat jednak prędzej czy później wróci, wywołując spadki na giełdach. W tym także, a może nawet przede wszystkim, na GPW.

 • Getin Noble Bank liczy na dalszą poprawę efektywności biznesowej

  Getin Noble Bank zmniejszył wpływ zdarzeń przeszłych na aktualne wyniki dzięki działaniom restrukturyzacyjnym i liczy na dalszą poprawę efektywności biznesowej

 • 26 kwietnia 2018

  Getin Noble Bank chce sprzedać Noble Securities jeszcze w tym roku

  Getin Noble Bank planuje sprzedaż akcji Noble Securities w tym roku i rozpoznanie z tego tytułu dodatniego wyniku finansowego. Ekspozycja GNB na obligacje GetBack jest znikoma - bank w lutym 2016 r. wycofał te papiery z oferty, poinformowali przedstawiciele banku. 

 • 20 kwietnia 2018

  Niewielkie wzrosty na GPW, do gry wraca PlayWay

  Piątkowa sesja na GPW, podobnie jak na wielu europejskich parkietach, upływa pod znakiem niewielkich wzrostów. Do końca dnia ten obraz już nie powinien istotnie się zmienić. W centrum uwagi znajduje się PlayWay oraz Idea Bank i Getin Noble Bank.

 • 19 kwietnia 2018

  Problemy GetBacku i debiut OncoArendi w centrum uwagi na GPW

  Na warszawskiej giełdzie niezmiennie tematem numer jeden pozostaje GetBack, podczas gdy na świecie pierwszoplanową rolę odgrywają wyniki amerykańskich spółek. W tle zaś mamy debiut OncoArendi Therapeutics.

 • 21 marca 2018

  Raport: Banki wypłacą blisko 5 mld zł dywidend w 2018 r.

  Niemal co drugi bank notowany na GPW podzieli się zyskiem z inwestorami. Według naszych szacunków wartość tegorocznych dywidend będzie większa niż przed rokiem o 40 proc. i wyniesie 4,9 mld zł. Sprawdziliśmy, na jakie stawki i stopy dywidend mogą liczyć akcjonariusze poszczególnych banków.

 • 11 lutego 2018

  „Nowa nadzieja” czy „mroczne widmo” – omówienie sytuacji finansowej i rynkowej Getin Noble Banku po III kw. 2017 r.

 • 09 lutego 2018

  Europa zachowuje zimną krew po tąpnięciu na Wall Street [MAPA RYNKU]

  Kolejna odsłona silnej wyprzedaży akcji w Stanach zafundowała nerwową sesję w Azji i spadkowy początek handlu Europie. Co ciekawe, tym razem reakcja inwestorów na europejskich parkietach jest bardziej powściągliwa. Na GPW w pierwszych minutach sesji WIG20 traci zaledwie 0,5 proc. i jedynie segmenty małych i średnich spółek notują ponad 1-proc. spadki. 

 • 06 lutego 2018

  Rozjechały się rekomendacje maklerów dla akcji Getin Noble Banku

  We wtorek na rynek trafiły dwie przeciwstawne rekomendacje dla akcji Getin Noble Banku. W pierwszej analitycy DM BZ WBK zalecają kupno walorów z ceną docelową o 1/3 wyższą niż rynek. Z kolei Trigon DM utrzymał zalecenie sprzedaj, wyceniając jedną akcję o połowę niżej niż bieżący kurs na GPW.

 • Mocne spadki na otwarciu wtorkowej sesji na GPW [MAPA RYNKU]

  Potężna fala wyprzedaży na rynkach akcji dotarła do Warszawy. W pierwszych minutach wtorkowej sesji WIG20 tracił nawet 3,5 proc., mWIG40 zniżkował 3,8 proc., a sWIG80 aż o 4,2 proc.

 • 05 lutego 2018

  Agencja Fitch obniżyła ratingi Getin Noble Banku

  Agencja Fitch Ratings obniżyła ratingi Getin Noble Banku: długookresowy (long-term IDR) z BB- na B+, długookresowy w skali krajowej (national long-term rating) z BBB-(pol) na BB+(pol) oraz ocenę indywidualną VR (viability rating) z bb- na b+, podał bank. Perspektywa ratingów jest stabilna.

 • 29 stycznia 2018

  To będzie gorący tydzień na giełdach, w grze Getin Noble, Polimex i Robyg

  Końcówka stycznia i początek lutego zapowiadają się wyjątkowo emocjonująco na rynkach finansowych. W wypadku warszawskiej giełdy bieżący tydzień może przynieść nawet nowe rekordy indeksów. Rano w centrum uwagi są akcje Getin Noble Banku, Polimeksu-Mostostalu i Robyga.

 • Kurs Getin Noble Banku wystrzelił po zapowiedzi emisji akcji po cenie dużo wyższej od rynkowej

  Zarząd Getin Noble Banku podjął uchwałę w sprawie podwyższenia kapitału zakładowego w drodze subskrypcji prywatnej 69,6 mln akcji po cenie 2,73 zł za walor, czyli blisko 60 proc. wyższej niż piątkowy kurs zamknięcia na GPW. W poniedziałek rano akcje banku drożeją o 8,7 proc. do 1,87 zł.

 • 11 stycznia 2018

  Vestor DM: Top picks wśród banków to Pekao, Alior i BZ WBK

  Faworytami Vestor DM w sektorze bankowym są Pekao, Alior i BZ WBK. Na cenzurowanym znalazły się z kolei akcje mBanku, Millennium i Getin Noble Banku.

 • 04 stycznia 2018

  Na GPW zieleń jak okiem sięgnąć. LPP i BZ WBK w szczytowej formie

  Świetne nastroje na rynkach globalnych i silny popyt na akcje największych spółek podbiły kurs WIG20 aż o 2,8 proc. Motorem wzrostów były dziś akcje LPP i BZ WBK, które wyznaczyły nowe historyczne rekordy. Powody do zadowolenia mają dziś także frankowicze.

 • 19 grudnia 2017

  Analiza techniczna pięciu spółek z szansą na rajd św. Mikołaja

  Poniedziałkowy ponad 2-proc. wzrost indeksu WIG20 rozbudził nadzieję na mini rajd na warszawskiej giełdzie. Krzysztof Borowski, ekspert od analizy technicznej rozejrzał się za kandydatami do tegorocznego zaprzęgu św. Mikołaja. Pod lupę trafiły cztery banki i jeden znany producent gier wideo. 

 • 15 grudnia 2017

  Moody’s obniżył rating depozytów Getin Noble Banku do Ba3, perspektywa negatywna

  Moody's Investors Service obniżył długookresowy rating depozytów Getin Noble Banku do Ba3 z Ba2, długookresową ocenę ryzyka kontrahenta do Ba2 (cr) z Ba1 (cr), ocenę indywidualną do b2 z b1 i skorygowaną ocenę indywidualną do b2 z b1. Perspektywa ratingów pozostaje negatywna.

 • 21 listopada 2017

  Rekomendacja KNF ws. obligacji uderzy głównie w Getin Noble Bank

  Komisja Nadzoru Finansowego rekomenduje, aby wartość nominalna pojedynczej podporządkowanej obligacji we wszystkich kolejnych emisjach banków wynosiła co najmniej 400 tys. zł. Wysoki próg wejścia ma chronić drobnych inwestorów, ale już dla Getin Noble Banku, który w ostatniej ofercie ustalił minimalny zapis na 25 tys. zł, to może oznaczać spore problemy z pozyskaniem kapitału.

 • wczoraj

  Łabędzi śpiew na GPW, w grze PGE, CD Projekt i Maxcom

  Poprawa nastrojów w Europie i Azji, a także naturalna próba łapania dołków po silnych spadkach, przekładają się na zielony początek sesji w Warszawie. Odbicie jest jednak dość kruche i wobec wygenerowanych wczoraj sygnałów sprzedaży na indeksach, nie ma gwarancji, że zostanie ono dowiezione do końca sesji.

 • Strata netto Getin Noble Banku urosła r/r do 75,1 mln zł w III kw. 2017 r.

  Getin Noble Bank odnotował 75,13 mln zł skonsolidowanej straty netto przypisanej akcjonariuszom jednostki dominującej w III kw. 2017 r. wobec 26,54 mln zł straty rok wcześniej, podał bank w raporcie.

 • 31 października 2017

  Analiza czterech misiów w arcyciekawej sytuacji technicznej

  Tej jesieni warto bacznie obserwować małe i średnie spółki. Po korekcie na wykresach wielu z nich pojawiły się ciekawe sygnały techniczne. Krzysztof Borowski specjalnie dla StockWatch.pl sprawdził, które misie mogą w najbliższych tygodniach powtórzyć rajd w stylu Esotiq & Henderson czy Grodna.

 • 10 października 2017

  Ustawa spreadowa odsuwa się w czasie. Akcje banków idą w górę

  Prezydencka nowelizacja ustawy o wsparciu kredytobiorców znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej, którzy zaciągnęli kredyt mieszkaniowy oraz ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych (tzw. ustawa o funduszu pomocy) może wejść w życie od stycznia 2018 r., natomiast ustawa dotycząca naliczania spreadów walutowych weszłaby w życie w późniejszym terminie, poinformował przewodniczący sejmowej Komisji Finansów Publicznych Jacek Sasin.


Innowacyjna Gospodarka Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość
PARP
Współpraca
Dom Maklerski TMS Brokers logo Equity Magazine Biuro Maklerskie Alior Bank
Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku