X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: eurocash

 • 16 października 2017

  KGHM bohaterem sesji. Na Orlenie ruszyła realizacja zysków

  Po dwóch dniach korekty indeksy WIG20 i WIG wracają do wzrostów. W górę ciągnie je przede wszystkim KGHM, a w roli hamulcowego występuje PKN Orlen. Zagrożeniem dla GPW jest dzisiaj ryzyko korekty na Wall Street i umacniający się dolar.

 • 12 października 2017

  Faworyci DM mBanku na październik

  Dobre momentum makro w światowej gospodarce, napływ nowego kapitału do funduszy akcyjnych ETF i rosnąca relatywna atrakcyjność wycen spółek z EM vs. rynki rozwinięte to główne argumenty biura przemawiające za pozytywnym nastawieniem do rynku akcji. Na październikowej liście DM mBank umieścił blisko 30 spółek.

 • 27 września 2017

  Agencja EuroRating obniżyła perspektywę ratingu kredytowego Eurocashu

  Agencja ratingowa EuroRating zmieniła perspektywę ratingu kredytowego nadanego spółce Eurocash SA z pozytywnej na stabilną. Rating został utrzymany na dotychczasowym poziomie B+.

 • 15 września 2017

  Sieć 188 supermarketów Mila wejdzie do Grupy Eurocash

  Grupa Eurocash przejmie 100 proc. udziałów w spółkach kontrolujących Mila SA – właściciela sieci 188 supermarketów zlokalizowanych głównie w centralnej Polsce.

 • 11 września 2017

  Faworyci DM mBanku na wrzesień

  Biuro w najnowszym raporcie podtrzymało pozytywne nastawienie do rynku akcji. Na wrześniowej liście znalazło się ponad 30 spółek z jedenastu branż.

 • 30 sierpnia 2017

  GPW wraca do wzrostów. Mocno drożeją akcje JSW, Eurocash i 11 bit

  Strach o Koreę Północną tak szybko zniknął, jak się pojawił. Dzięki temu giełdy wracają do wzrostów, w tym parkiet w Warszawie, gdzie indeksy w górę ciągną m.in. JSW, Eurocash i Dino Polska.

 • 29 sierpnia 2017

  Nowe rekomendacje dla akcji Lotosu, GetBack, Eurocashu i GPW

  We wtorek biura maklerskie odtajniły świeże rekomendacje dla czterech ciekawych spółek. W trzech wypadkach nowe ceny docelowe są wyższe od bieżących na GPW.

 • 25 sierpnia 2017

  Eurocash ujawnił proceder wyłudzania VAT. Spółka może stracić 120 mln zł

  Najnowsze wyniki Eurocashu stoją w cieniu afery z wyłudzeniem VAT. Spółka odkryła proceder po przeprowadzeniu wewnętrznego audytu i zgłosiła sprawę do prokuratury. Zarząd uważa, że padł ofiarą przestępców.

 • JSW i LPP wracają na szczyty. Czarne chmury nad Eurocashem i Play

  Początek piątkowej sesji na GPW upływa pod znakiem kontynuacji wczorajszych silnych wzrostów, które otworzyły indeksowi WIG drogę do historycznych rekordów z 2007 roku. Popyt wciąż koncentruje się na największych spółkach. Czarną owcą jest Eurocash, który tanieje o 4,4 proc.

 • 24 sierpnia 2017

  Fenomenalny rajd na WIG20. Lotos i Orlen bohaterami sesji

  Za nami najlepsza sesja tego lata. W czwartek WIG20 urósł o ponad 2,7 proc. i w wielkim stylu wrócił ponad poziom 2.400 pkt. Motorem napędowym segmentu blue chipów były dzisiaj spółki paliwowe.

 • 23 sierpnia 2017

  15 ciekawych raportów, które jeszcze w sierpniu trafią na rynek

  Jeszcze w tym miesiącu spółki z GPW opublikują blisko 180 sprawozdań finansowych za II kwartał i całe I półrocze. StockWatch.pl przygotował rozkład jazdy na najbliższy tydzień i sprawdził, na które publikacje warto mieć oko.

 • WIG20 na lekkim plusie. Rośnie m.in. Play, Lotos i Nextbike

  W środę WIG20 walczy o utrzymanie wzrostowej passy. Mocnym punktem segmentu blue chipów są dzisiaj akcje Lotosu i JSW.

 • Środa może być kolejnym dniem wzrostów na GPW

  Środa może przynieść kontynuację wzrostów na warszawskiej giełdzie, w ślad za wczorajszą mocną zwyżką na Wall Street i związaną z tym poprawą klimatu inwestycyjnego. Nastroje na giełdach wspierać mogą też publikowane dziś indeksy PMI. 

 • 22 sierpnia 2017

  Inwestorzy wracają na rynek akcji, w grze Eurocash, KGHM i Play

  Poprawa nastrojów na globalnych rynkach akcji, a także dobre zachowanie Eurocashu, KGHM-u i JSW zapowiadają kontynuację wzrostów na warszawskiej giełdzie. Powrót inwestorów na rynek potwierdzają też o połowę wyższe niż w poniedziałek obroty na GPW.

 • 21 sierpnia 2017

  Eurocash dostał rekomendację z 14-proc. przebitką

  Analitycy Domu Maklerskiego BDM podwyższyli rekomendację dla Eurocash do akumuluj z redukuj i podwyższyli cenę docelową akcji do 38,20 zł z 38 zł, wynika z raportu datowanego na 17 sierpnia.

 • To może być udana sesja na GPW. Rosną spółki energetyczne i GetBack

  Warszawski parkiet rozpoczął nowy tydzień od nieśmiałych wzrostów. Sentyment do rynku akcji mogą wzmocnić rosnące nadzieje na odreagowanie spadków na Wall Street. Czarnym koniem poniedziałkowej sesji mogą być spółki z branży energetycznej i surowcowej.

 • 08 sierpnia 2017

  22 faworytów z sierpniowej listy DM mBanku

  W sierpniowym raporcie biuro podtrzymało pozytywne nastawienie do rynku akcji. Jako faworytów maklerzy wskazali 22 spółki z ośmiu branż.

 • 27 lipca 2017

  Słaby debiut Play podkopał morale inwestorów, w grze PGE i Orange Polska

  Nieudany debiut Play i źle przyjęte wyniki kwartalne spółek podkopują w czwartek nastroje na warszawskiej giełdzie. Pesymizm dodatkowo pogłębiają spadki na frakfurckim parkiecie, który cierpi z powodu najwyższego od wielu miesięcy kursu euro.

 • 26 lipca 2017

  Surowce, wyniki spółek i rekordy na Wall Street wsparły GPW. W górę KGHM, Orlen i JSW

  Drożejące surowce, dobre wyniki amerykańskich spółek przekładające się na nowe rekordy na Wall Street, ale też czekanie na wieczorne wyniki posiedzenia amerykańskiej Rezerwy Federalnej (Fed) wspierają dziś nastroje na GPW.

 • wczoraj

  DM BOŚ dodał akcje Azotów, LiveChat i Agory do listy top picks

  Do listy spółek, których kurs akcji w najbliższym miesiącu powinien zachowywać się lepiej niż cały rynek analitycy Domu Maklerskiego BOŚ dodali akcje Azotów, LiveChat i Agory. Z listy najlepszych spółek usunięto jednocześnie: Enel-Med i Tower Investments.

 • 19 lipca 2017

  Dramat małych spółek, Energa wspiera WIG20

  Dobrze przyjęte wyniki Energii, przy wsparciu dobrych nastrojów na rynkach globalnych, ciągną w górę indeks WIG20. W tle trwa natomiast dramat małych spółek. Reprezentujący je indeks sWIG80 jest najniżej od końca lutego, wchodząc w zdecydowany trend spadkowy.

 • 17 lipca 2017

  GPW liderem wzrostów w Europie, w grze GetBack i PKO BP

  Warszawska giełda kontynuuje zeszłotygodniowe wzrosty. Rynek w górę ciągną przede wszystkim duże spółki. W efekcie indeks WIG20 wybił się górą z dwumiesięcznej konsolidacji, co stanowi zapowiedź ataku ma majowe maksima. Udanie na GPW zadebiutowały akcje GetBack.

 • 14 lipca 2017

  GPW czeka na sygnały z USA, gorąco na spółkach energetycznych i Eurocashu

  O losach piątkowej sesji w Warszawie zdecydują przede wszystkim publikowane po południu dane z USA oraz wyniki spółek z Wall Street. Czekanie na te potencjalne impulsy powinno zapewnić spokojny handel w pierwszej części notowań.

 • 12 lipca 2017

  WIG20 najsilniejszym indeksem Europy, Eurocash gwiazdą GPW

  Po kilku nudnych sesjach w Warszawie, wreszcie mocne uderzenie popytu. Rynek w górę ciągną przede wszystkim największe spółki na czele z KGHM, LPP i świetnie spisującym się w tym tygodniu Eurocashem. W efekcie WIG20 jest najmocniej rosnącym indeksem w Europie.

 • 11 lipca 2017

  EUROCASH – analiza techniczna dla abonentów StockWatch.pl

 • Indeksowy marazm na GPW, gorąco na Eurocashu i PZU

  Wtorek jest kolejnym dniem gdy na giełdzie w Warszawie dominują wakacyjne nastroje. Ciekawiej jest tylko na nielicznych spółkach. M.in. Eurocashu, Komputroniku, Enei czy Izolacji Jarocin. Do końca dnia sytuacja raczej się nie zmieni. Ciekawiej na GPW będzie dopiero w drugiej połowie tygodnia.

 • 14 czerwca 2017

  Rynki odliczają czas do decyzji Fed. Alior i Orlen wychodzą przed szereg

  Środowa sesja na warszawskiej giełdzie powinna upłynąć pod znakiem wyczekiwania na wieczorne wyniki posiedzenia Fed, co będzie głównym wydarzeniem tego tygodnia na rynkach finansowych. W segmencie blue chipów większą zmienność notują jedynie Alior i Orlen.

 • 07 czerwca 2017

  Dywidendy 2017: Spółki z WIG20 wypłacą akcjonariuszom 7,6 mld zł

  Inwestorzy polujący na tłuste dywidendy nie mają czego szukać w segmencie największych i najpłynniejszych spółek na GPW. W tym roku tylko dwa blue chipy wypłacą dywidendy o stopie powyżej 5 proc., a całą tegoroczną pulę środków przeznaczonych do podziału między akcjonariuszy można porównać do tej z kryzysowego roku 2009.

 • 12 maja 2017

  Maklerzy znów obniżyli wycenę akcji Eurocashu

  DM BOŚ obniżył wycenę Eurocash do 30 zł, nadal rekomenduje sprzedaj. W piątek akcje spółki tanieją o blisko 2 proc. do 31,39 zł. 

 • 11 maja 2017

  Dywidendy 2017: Spółki z WIG20 płacą coraz mniej

  Czasy gdy polskie blue chipy pieszczotliwie nazywano dojnymi krowami, odeszły do lamusa. Giełdowi giganci, w przeciwieństwie do małych i średnich spółek, w ostatnich latach coraz rzadziej i skromniej dzielą się zyskiem z akcjonariuszami. 


Innowacyjna Gospodarka Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość
PARP
Współpraca
Dom Maklerski TMS Brokers logo Equity Magazine Biuro Maklerskie Alior Bank
Bossa PayU Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku