X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: echo

 • 11 sierpnia 2017

  12 najciekawszych propozycji portfelowych na sierpień wg DM mBanku

  Biuro w cyklicznym raporcie na temat branży budowlanej wskazało pięciu faworytów. Przychylniejszym okiem maklerzy spoglądają na sektor deweloperów mieszkaniowych, dla których rok 2017 będzie kolejną odsłoną hossy.

 • 12 lipca 2017

  Budowlane i deweloperskie typy maklerów DM mBanku

  Analitycy DM mBanku w raporcie z 6 lipca wskazali trzy najbardziej perspektywiczne spółki sektora budowlanego i aż osiem z branży deweloperskiej.

 • 30 czerwca 2017

  Analiza techniczna czterech misiów z sygnałami kupna na wykresie

  Po udanym początku tygodnia, jego koniec okazał się nerwowy dla inwestorów. W ślad za sprzedażowymi decyzjami inwestorów na Wall Street także na GPW pojawiły się spadki. StockWatch.pl z pomocą eksperta z SGH sprawdził scenariusze techniczne dla notowań akcji czterech spółek, które wbrew rynkowi zakończyły tydzień na plusie - AilleronEcho InvestmentGTC Forte.

 • 28 czerwca 2017

  Akcjonariusz Echo Investment chce zwiększenia dywidendy o dodatkowe 0,5 zł na akcję

  Spółka Lisala, akcjonariusz Echo Investment, zgłosiła projekt uchwały zwyczajnego walnego zgromadzenia zakładający zwiększenie wypłaty dywidendy o 0,5 zł na jedną akcję ponad wypłaconą już zaliczkę. 

 • 23 czerwca 2017

  WIG20 wybronił się na 2.300 pkt. Mocne wzrosty na Echo i Calatravie

  Piątkowa sesja na giełdzie w Warszawie upłynęła pod znakiem niewielkich zmian indeksów, przy nieco większych wahaniach samych spółek. To wszystko wpisywało się w obraz całego tygodnia, który nie przyniósł zmian układu sił na wykresach.

 • 21 czerwca 2017

  Echo Investment ma pozwolenie na budowę pierwszego budynku Browary Warszawskie

  Echo Investment uzyskało pozwolenie na budowę pierwszego budynku biurowego stołecznej inwestycji Browary Warszawskie, zlokalizowanej w kwartale ulic Grzybowskiej, Wroniej, Chłodnej i Krochmalnej. Budowa biurowca ruszy w lipcu br.

 • 12 czerwca 2017

  Propozycje inwestycyjne na czerwiec wg DM mBanku

  Analitycy DM mBanku w czerwcowym raporcie wyróżnili aż 27 spółek. Na liście dominują przedstawiciele sektora przemysłowego, deweloperskiego, budowlanego oraz handlowego.

 • 19 maja 2017

  DM PKO BP rekomenduje kupno akcji Echo Investment

  Analitycy Domu Maklerskiego PKO BP podnieśli rekomendację dla akcji Echo Investment do kupuj ze sprzedaj oraz cenę docelową do 6,11 zł z 5,91 zł, wynika z raportu datowanego na 12 maja.

 • 26 kwietnia 2017

  Echo Investment zaprezentowało politykę dywidendową na kolejne lata

  Deweloper powierzchni komercyjnych przedstawił akcjonariuszom główne założenia polityki podziału zysków. Za rok 2016 Echo Investment chce wypłacić dywidendę w wysokości równej dywidendzie zaliczkowej.

 • 13 marca 2017

  GPW rozpoczyna tydzień z przytupem. Orlen i Lotos w szczytowej formie

  W poniedziałek główne indeksy warszawskiego parkietu rosną o ponad 1 proc. i rekompensują inwestorom ubiegłotygodniowe spadki. Lokomotywą segmentu WIG20 są dzisiaj akcje KGHM-u oraz giełdowych rafinerii.

 • 17 lutego 2017

  WIG20 broni ważnej zdobyczy. Quercus, Altus i Skarbiec pod presją planów KNF

  Powrót kursu WIG20 do 2.200 pkt. to pierwszy poważny test dla kupujących na warszawskiej giełdzie. GPW nie jest jednak wyjątkiem, bo główne europejskie parkiety od rana zmagają się z przybierającą na sile przeceną.

 • 01 lutego 2017

  Surowcowa hossa napędza indeksy w Europie, gorąco na JSW i KGHM

  Luty na giełdach rozpoczyna się od mocnego akcentu strony popytowej. W południe blisko 1-proc. wzrosty notują główne indeksy w Paryżu, Londynie i we Frankfurcie. Kroku zachodnioeuropejskim wskaźnikom dotrzymuje warszawski WIG20.

 • 31 stycznia 2017

  DM mBank podniósł wyceny akcji Capital Parku, Echo Investment i GTC

  Biuro w styczniowym raporcie na temat deweloperów komercyjnych wystawiło wysokie zalecenia i podniosło wyceny akcji. Zdaniem maklerów z DM mBanku, największy potencjał wzrostowy mają walory Capital Parku.

 • 26 stycznia 2017

  Kapitał płynie szerokim strumieniem do Polski, gorąco na JSW i XTB

  Polskie aktywa mają swoje przysłowiowe 5 minut. W czwartek główne indeksy GPW poprawiają wieloletnie szczyty, a złoty jest najmocniejszy względem euro, dolara oraz franka szwajcarskiego od listopada ubiegłego roku.

 • Akcje Echo Investment tanieją po rekomendacji z niską ceną docelową

  Haitong Bank w raporcie z 25 stycznia obniżył zalecenie dla akcji dewelopera do sprzedaj z neutralnie, a cenę docelową do 4,85 zł. Wycena biura jest o 16 proc. niższa od rynkowej. W czwartek rano kurs akcji Echo Investment spada o blisko 3 proc.

 • 20 grudnia 2016

  WIG20 podwyższył bilans rajdu św. Mikołaja, w górę CD Projekt i PGE

  Główne indeksy w Europie rosły dziś w cieniu tragicznych wydarzeń w Turcji oraz Niemczech. Jeden z najlepszych wyników odnotował WIG20. W sumie od początku rajdu św. Mikołaja indeks blue chipów zyskał prawie 9 proc.

 • 30 listopada 2016

  Ostatni dzwonek na udział w tegorocznych dywidendach

  W najbliższych tygodniach kilka znanych spółek planuje sprezentować akcjonariuszom szczodry upominek. Warto śledzić uchwały nadchodzących walnych zgromadzeń, bo potencjalnie do wzięcia będzie 1,1 mld zł na dywidendy o stopie sięgającej nawet 15 proc.

 • 23 listopada 2016

  Polska giełda zachowała zimną krew, w górę Energa, KGHM i Oponeo.pl

  Słabe nastroje na zachodnioeuropejskich parkietach oraz przecena złotego nie zatrzymały rajdu w Warszawie. Wszystkie główne indeksy zamknęły sesję na plusach. Najwięcej zyskał WIG20, który wyhamował dopiero 3 punkty poniżej okrągłego poziomu 1.800 pkt.

 • Szansa na kolejną sowitą dywidendę winduje kurs Echo Investment

  Deweloper szykuje grunt pod wypłatę kolejnej dywidendy. Podczas grudniowego NWZA akcjonariusze będą głosować nad utworzeniem funduszu rezerwowego z przeznaczeniem na wypłatę zaległej dywidendy w wysokości 400 mln zł.

 • Giełdy w Europie złapały zadyszkę, gorąco na Enerdze i Echo

  Mocne odczyty indeksów PMI okazały się niewystarczającym argumentem do zatrzymania akcji w portfelach. W środę główne indeksy w Paryżu i we Frankfurcie poddają się korekcie. Inwestorzy z warszawskiej GPW póki co nie palą się do realizacji zysków z poprzednich sesji.

 • 31 października 2016

  Polska giełda nie traci werwy, gorąco na PKN Orlen, Echo i Baltonie

  Na ostatniej sesji w tym miesiącu europejskie parkiety toną w czerwieni. Sentyment do rynków akcji popsuły przedwyborcze zawirowania w USA oraz przecieki o załamaniu się weekendowych rozmów OPEC. Wyjątkiem na mapie Europy jest giełda w Warszawie, gdzie mimo atmosfery długiego weekendu główne indeksy świecą na zielono.

 • 12 października 2016

  Propozycje inwestycyjne na październik wg DM mBanku

  W najbliższych tygodniach o klimacie na GPW zdecydują czynniki polityczne oraz start sezonu wynikowego za III kwartał. Selektywne podejście do rynku akcji jest jak najbardziej wskazane, a analitycy DM mBanku atrakcyjnie wyceniane spółki widzą m.in. w sektorze energetycznym, deweloperskim, informatycznym czy przemysłowym.

 • 06 października 2016

  Realizacja zysków przed danymi z USA, gorąco na Pekao, KGHM i Echo

  Na giełdach w Europie obserwujemy mieszane nastroje z lekką przewagą strony podażowej. Część inwestorów po ostatnich wzrostach postanowiła zrealizować zysk i poczekać do piątkowego raportu na temat zatrudnienia w sektorze pozarolniczym, kluczowego z punktu widzenia szans na grudniową podwyżkę stóp procentowych w USA.

 • 13 września 2016

  Giełdy próbują przerwać czarną passę, w grze Cyfrowy Polsat i PGE

  Impulsem to wyhamowania spadków na giełdach okazało się wczorajsze wystąpienie Lael Brainard. Ostatnie przed wrześniowym posiedzeniem wypowiedzi przedstawicielki FOMC umocniły przekonanie, że przyszłotygodniowe spotkanie nie zakończy się podwyżką stóp procentowych w USA.

 • 01 września 2016

  Wzrosty notowań Echo Investment zbudowane dobrymi wynikami

  Na pierwszy rzut oka kielecki deweloper pod względem wyników finansowych zaliczył świetne półrocze, poprawiając mocno przychody oraz zysk brutto ze sprzedaży. Szkopuł w tym, że za skokową dynamiką stoi jedynie przeszacowanie wartości nieruchomości. 

 • GPW fatalnie rozpoczyna wrzesień, w grze Boryszew, Echo i ZE PAK

  W południe WIG20 traci ponad 1,1 proc. i schodzi w okolice ubiegłotygodniowego dołka. Fatalna postawa warszawskiego parkietu dziwi, szczególnie że zdecydowana większość europejskich indeksów rośnie, a najnowsze dane PMI na temat polskiego przemysłu są znacznie lepsze od oczekiwań.

 • 07 lipca 2016

  Mocne wzrosty na giełdach po danych z USA, w grze Synthos i Hawe

  Świetny odczyt ISM dla sektora usług w USA oraz gołębi wydźwięk minutek z czerwcowego posiedzenia FOMC zmieniły nastroje wśród inwestorów o 180 stopni. W czwartek główne indeksy giełd w Europie świecą na zielono. Jednym z najmocniejszych punktów jest WIG20, który w południe rośnie ponad 2 proc.

 • 04 lipca 2016

  Rynek pogodził się z demontażem OFE, gorąco na PKO BP i KGHM

  Pierwsza reakcja inwestorów na nowe plany zmierzające do całkowitego demontażu OFE to błyskawiczna wyprzedaż akcji. WIG20 momentami tracił ponad 2 proc. Jednak w kolejnych godzinach do głosu doszła strona popytowa, co może wskazywać, że ryzyko związane z OFE w znacznej mierze jest już w cenach.

 • 27 czerwca 2016

  Kapitał ucieka przed wstrząsami wtórnymi po Brexicie, tanieją banki

  Wynik ubiegłotygodniowego referendum w Wielkiej Brytanii postawił pod dużym znakiem zapytania polityczną i gospodarczą przyszłość Europy. Inwestorzy m.in. z obawy o scenariusz rozpadu Unii Europejskiej czy ryzyka recesji w Wielkiej Brytanii kierują kapitał w stronę tzw. bezpiecznych przystani.

 • 17 czerwca 2016

  Analiza techniczna czterech liderów indeksu mWIG40

  Na ostatniej prostej drugiego kwartału jest garstka spółek z segmentu średnich spółek, która wyróżnia się dwucyfrową stopą zwrotu. StockWatch.pl z pomocą eksperta od analizy technicznej z SGH sprawdził, ile sił na dalszą wspinaczkę mają kursy akcji JSW, Inter Cars, Echo Investment i AmRestu.


Innowacyjna Gospodarka Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość
PARP
Współpraca
Dom Maklerski TMS Brokers logo Equity Magazine Biuro Maklerskie Alior Bank
Bossa PayU Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku