X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: Ciech

 • 12 czerwca 2017

  Propozycje inwestycyjne na czerwiec wg DM mBanku

  Analitycy DM mBanku w czerwcowym raporcie wyróżnili aż 27 spółek. Na liście dominują przedstawiciele sektora przemysłowego, deweloperskiego, budowlanego oraz handlowego.

 • 16 maja 2017

  Zagranica realizuje zyski na GPW. W tle świetny odczyt PKB

  Przez wykresy największych i najpłynniejszych spółek warszawskiej giełdy przetacza się fala przeceny. Dotkliwe straty notują dziś przede wszystkim akcjonariusze Orlenu i Lotosu. Inwestorzy zupełnie zignorowali świetny odczyt polskiego PKB za I kwartał br.

 • 11 maja 2017

  Wyniki i rynki globalne kształtują klimat na GPW, w grze Cyfrowy Polsat

  W czwartek warszawska giełda wróciła do wzrostów po bardzo słabym zachowaniu dzień wcześniej, gdy WIG20 spadł poniżej bariery 2.400 pkt. Nastroje na GPW kształtują wyniki spółek i sytuacja na rynkach globalnych.

 • 04 maja 2017

  DM BOŚ zaktualizował rekomendacje dla sześciu spółek z GPW

  Maklerzy przychylniejszym okiem spojrzeli na akcje Ronsona, Asbisu i Agory. Niższe zalecenia i wyceny trafiły z kolei do spółek z branży chemicznej.

 • 21 marca 2017

  DM PKO BP stawia na Ciech z wyceną 88 zł za akcję

  W raporcie z 14 marca analitycy DM PKO BP podnieśli rekomendację dla akcji Ciechu do kupuj z trzymaj oraz cenę docelową do 88 zł z 62,50 zł.

 • 20 marca 2017

  W 2016 roku Ciech zarobił na czysto 0,6 mld zł

  Ciech odnotował 593,51 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w 2016 r. wobec 342,99 mln zł zysku rok wcześniej. Zarzad zamierza rekomendować akcjonariuszom przeznaczenie całego zysku netto na kapitał zapasowy.

 • 06 marca 2017

  Analiza 4 spółek chemicznych w ciekawym momencie technicznym

  Trzymiesięczny rajd na WIG-Chemia podbił kapitalizację indeksu o 30 proc. i wywindował kurs na nowe historyczne maksima. StockWatch.pl sprawdził, na co jeszcze stać rozpędzone kursy Grupy Azoty, PCC Rokita, Synthosu i Ciechu.

 • 01 marca 2017

  Euforyczne wzrosty na WIG20, gorąco na KGHM, PKO BP i Ciechu

  Mało konkretne przemówienie Donalda Trumpa stało się tłem dla mocnych wzrostów na europejskich rynkach. Liderem środowego rajdu jest warszawski WIG20, który w południe rośnie o ponad 2,3 proc.

 • 27 lutego 2017

  Na WIG20 trzeszczy pierwsze ważne wsparcie, w grze Ciech i Eurocash

  Giełdy w Europie rozpoczęły tydzień w mieszanych nastrojach. Wyjątkiem jest warszawski WIG20, który walczy o utrzymanie wsparcia na 2.200 pkt. W szerszym ujęciu o losach indeksów zdecyduje wydźwięk wtorkowego wystąpienia Donalda Trumpa przed amerykańskim Kongresem.

 • 24 stycznia 2017

  Rozjechały się rekomendacje maklerów dla akcji Synthosu i Ciechu

  Na przestrzeni zaledwie kilku dni Wood & Company oraz DM mBanku odtajniły raporty analityczne dla akcji dwóch popularnych wśród inwestorów producentów chemii. W wypadku Synthosu różnica między cenami docelowymi biur wynosi 77 proc., a w Ciechu niecałe 10 proc.

 • 23 stycznia 2017

  mWIG40 najwyżej od dekady, w górę Ciech, CD Projekt i Trakcja

  Segment średnich spółek rozpoczyna tydzień od ataku szczytów z listopada 2007 roku. Indeks w górę ciągną przede wszystkim akcje Ciechu, GTC, CD Projektu oraz Trakcji. Dreszczyk emocji zapewnia też WIG20, który na chwilę zszedł poniżej wsparcia na 2.000 pkt.

 • 13 stycznia 2017

  Analiza techniczna czterech gorących spółek z branży chemicznej

  Giełdowi producenci chemii odzyskują dawny blask. W tym tygodniu kurs subindeksu WIG-Chemia osiągnął półroczne maksimum. StockWatch.pl sprawdził kluczowe opory techniczne na wykresach Grupy Azoty, Polic, Synthosu oraz Ciechu.

 • 24 listopada 2016

  Giełdowi eksporterzy tańczą z radości, w górę CD Projekt i LiveChat

  Dobra passa GPW trwa. WIG20 zamknął czwartą z rzędu wzrostową sesję. W centrum uwagi polskiego rynku są eksporterzy, którym słaby złoty znów dmucha w żagle. Po południu euro kosztowało 4,42 zł, a dolar 4,18 zł.

 • 16 listopada 2016

  WIG20 idzie pod prąd, gorąco na PGNiG, JSW i Ciechu

  Warszawska giełda, mimo słabych nastrojów na zachodnioeuropejskich parkietach, podejmuje kolejną próbę odrobienia strat z początku tygodnia. W południe WIG20 rośnie o 0,6 proc., głównie dzięki mocnej postawie spółek paliwowych. 

 • 15 listopada 2016

  Raport: Analiza fundamentalna 6 ciekawych spółek chemicznych

  Pogorszenie fundamentów sprowadziło indeks WIG-Chemia na dwuletnie minima. W nowych wynikach coś jednak drgnęło. Analitycy StockWatch.pl sprawdzili, co mówią świeże sprawozdania finansowe sześciu znanych spółek z branży.

 • 08 listopada 2016

  Rynki szykują się na wieczór wyborczy w USA, w grze PGNiG i Ciech

  Na kilka godzin przed rozpoczęciem wieczoru wyborczego w USA, Clinton i Trump idą łeb w łeb. Języczkiem u wagi będzie wynik głosowania w stanie Floryda, gdzie do zgarnięcia jest aż 29 głosów elektorskich. Atmosfera niepewności i wyczekiwania zdominowała wtorkowy handel na giełdach w Europie.

 • wczoraj

  Ciech dostał rekomendację z wyceną poniżej kursu giełdowego

  Analitycy Trigon DM zmienili diametralnie nastawienie inwestycyjne do Ciechu. Biuro nie widzi potencjału w akcjach chemicznej spółki, a wśród zagrożeń dostrzegają wzrost cen surowców energetycznych.

 • 24 października 2016

  Jest rekomendacja dla Ciechu z 40-proc. potencjałem wzrostu

  DM BOŚ w najnowszym raporcie obniżył wycenę akcji spółki chemicznej o 14 proc. i utrzymał zalecenie kupuj. Zdaniem maklerów, Ciech w kolejnych latach odczuje oddech konkurencji, która już niedługo uruchomi nowe moce produkcyjne sody w Turcji.

 • 12 października 2016

  Propozycje inwestycyjne na październik wg DM mBanku

  W najbliższych tygodniach o klimacie na GPW zdecydują czynniki polityczne oraz start sezonu wynikowego za III kwartał. Selektywne podejście do rynku akcji jest jak najbardziej wskazane, a analitycy DM mBanku atrakcyjnie wyceniane spółki widzą m.in. w sektorze energetycznym, deweloperskim, informatycznym czy przemysłowym.

 • 27 września 2016

  Raport: Prognozy na II połowę roku dla sześciu spółek chemicznych

  WIG-Chemia od początku roku stracił 18 proc. i jest drugim najsłabszym subindeksem na GPW. Ostatnio coś jednak drgnęło w notowaniach i w fundamentach giełdowych firm chemicznych. StockWatch.pl z pomocą ekspertów sprawdził, które spółki mają szansę poprawić swoje notowania.

 • 19 września 2016

  Ropa i rynki akcji idą w górę, gorąco na PGNiG, PKN Orlen i Action

  Większość głównych indeksów w Europie rośnie o ponad 1 proc. Sentyment na rynkach wspiera drożejąca ropa naftowa, której cena w Stanach Zjednoczonych dotarła w okolice oporu 44,50 USD za baryłkę.

 • 06 września 2016

  9 solidnych spółek do obserwacji na III kwartał

  Czarnym koniem sezonu wynikowego były spółki przemysłowe, które pełnymi garściami czerpały z dobrej koniunktury gospodarczej, windując jednocześnie kursy akcji. Z pomocą ekspertów zbadaliśmy, które z nich mają szanse na powtórzenie dobrych wyników w kolejnym kwartale.

 • 31 sierpnia 2016

  Kurs akcji Ciechu wraca na wzrostowe tory po mocnych wynikach

  Chemiczna grupa dołączyła właśnie do grona pozytywnych bohaterów sezonu wynikowego. Kurs akcji rośnie dzisiaj o blisko 4 proc. Eksperci chwalą spółkę za imponujące dynamiki zysków oraz historycznie wysoki cash flow.

 • Giełda na finiszu sezonu wynikowego, w grze JSW, Ciech i CD Projekt

  Środowa seria mieszanych odczytów makroekonomicznych nie pomogła w obraniu wspólnego kierunku europejskim indeksom. Po czerwonej stronie pozostaje dzisiaj warszawska GPW, a tematem numer jeden ostatnia duża porcja wyników finansowych za II kwartał i całe I półrocze.

 • 11 sierpnia 2016

  Wyniki spółek w centrum uwagi, w grze Ciech, JSW i 11 bit studios

  Brak istotnych publikacji makroekonomicznych w czwartkowym kalendarium sprawił, że do rangi wydarzenia dnia urosły sprawozdania finansowe spółek za II kwartał. 

 • Rynek docenił Ciech za pomysł debiutu na GPW we Frankfurcie

  Korzyści płynące z równoległej obecności chemicznej spółki na parkietach w Warszawie i we Frankfurcie podziałały na wyobraźnię inwestorów. W czwartek przed południem kurs akcji Ciechu rośnie o 5,5 proc. do ponad 62 zł.

 • 03 sierpnia 2016

  PKO BP wyciąga WIG20 z korekty, w grze Pekao, Ciech i Famur

  Efekt przeceny na rynkach w Azji i USA powoli ustępuje, a na główne indeksy w Europie wraca zieleń. Poranne straty odrabia też warszawski WIG20, który dzięki mocnej postawie PKO BP jeszcze przed południem wrócił do poziomu odniesienia.

 • wczoraj

  Jest kolejna rekomendacja dla akcji Ciechu z wyceną powyżej 60 zł

  DM PKO BP podniósł zalecenie inwestycyjne i wycenę dla chemicznej grupy, ale potencjał wzrostu widzi niewielki. Biuro obawia się, że po mocnym 2016 r. w kolejnych latach zyski będą się kurczyły.

 • 13 lipca 2016

  Są nowe rekomendacje dla akcji Grupy Azoty, Ciechu i Synthosu

  Zdołowana branża chemiczna odbija, a towarzyszą temu coraz wyższe rekomendacje. Najnowsze pochodzą od analityków Trigon DM i zakładają kilkunastoprocentowy potencjał wzrostu dla Ciechu i Grupy Azoty.

 • WIG20 dzielnie znosi przecenę Pekao, w grze KGHM i PKN Orlen

  Przewaga czerwieni na środowej mapie rynku to efekt sprzedaży dużego pakietu akcji Pekao przez włoskiego właściciela. Na szczęście sytuację ratuje mocna postawa notowań takich spółek jak KGHM, Cyfrowy Polsat czy Orlen i w południe WIG20 notuje niewielki wzrost.


Innowacyjna Gospodarka Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość
PARP
Współpraca
logo Equity Magazine Biuro Maklerskie Alior Bank
Bossa PayU Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku