X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: CDPROJEKT

 • wczoraj

  CD Projekt opublikował garść nowych screenshotów z gry Cyberpunk 2077

  Warszawskie studio na targi do Kolonii wybrało się głównie w celach biznesowych i zrezygnowało z oficjalnych pokazów. Na otarcie łez CD Projekt zaserwował fanom Cyberpunka garść nowych screenshotów z gry.

 • CD Projekt podbija gamescom „aktualizacją systemu” Cyberpunka 2077

  Fani Cyberpunka 2077 obecni na targach w Kolonii nie odejdą z pustymi rękami. Wbrew wcześniejszym sygnałom warszawskie studio jeszcze dzisiaj zaprezentuje "aktualizację systemu" pod nazwą "gamescom wersja 2.18".

 • 20 sierpnia 2018

  WIG20 odbija. PGE i spółki Czarneckiego na nowych historycznych minimach

  W poniedziałek tematem numer jeden na GPW była wyprzedaż spółek kontrolowanych przez Leszka Czarneckiego. Sporo też działo się na spółkach gamingowych. To właśnie dzięki dobremu zachowaniu CD Projektu, a także PKO BP i Orlenu, WIG20 zdołał częściowo odrobić straty z piątku. Obraz rynku niestety dalej pozostaje słaby.

 • CD Projekt powołuje nową spółkę w ramach grupy do projektu mobilnego

  CD Projekt objął większościowy pakiet udziałów w spółce Spokko. Nowa spółka grupy CD Projekt będzie realizowała nieogłoszony jeszcze projekt na urządzenia mobilne.

 • 10 sierpnia 2018

  Komentarz posesyjny: Gorzkie żniwa Erdogana

  Wprawdzie od poniedziałku sygnalizowaliśmy swoją nieufność do zaskakująco dobrego sentymentu na rynkach w Polsce i na świecie, ale do wczoraj wydawało się, że tydzień zakończy się w sposób wymarzony dla inwestorów akcyjnych. W nocy z czwartku na piątek zmaterializowało się jedno z narastających od dłuższego czasu ryzyk.

 • 07 sierpnia 2018

  Wtorek na GPW: PKO BP bez dywidendy, CD Projekt powyżej 200 zł, a Krezus zawieszony

  Warszawski parkiet póki co pozostaje obojętny na wzrosty indeksów w USA i Europie. Na tle dryfującego rynku wyróżniają się dzisiaj akcje PKO BP i CD Projekt. Z kolei po aferze z zatajonymi transakcjami giełda zawiesiła handel akcjami Krezusa.

 • 03 sierpnia 2018

  Płace w USA stabilne. Bank Chin w końcu reaguje

  Neutralna Azja w połączeniu z czwartkowymi zwyżkami za oceanem pozwoliła na umiarkowanie pozytywne rozpoczęcie sesji na Starym Kontynencie. WIG20 po rozpoczęciu sesji nieco powyżej kreski przez większość dnia krążył wokół poziomu neutralnego przy niskich obrotach. Zwiększoną aktywność przyszło nam zaobserwować dopiero w okolicach godziny trzynastej – polski indeks blue chipów gwałtownie zerwał się w górę docierając do poziomu 2.300 pkt. To jednak wszystko na co było stać w piątek obóz byków – od tego momentu WIG20 rozpoczął marsz w kierunku poziomów odniesienia.

 • WIG20 na rozdrożu. Gorąco na akcjach CD Projektu i Kopeksu

  W piątek na GPW błyszczą gwiazdy z poprzednich sesji, czyli przede wszystkim CD Projekt i Kopex. Zmiany na samych indeksach są natomiast niewielkie. Te zdają się czekać na nowe impulsy, które jeszcze dziś mogą napłynąć z USA.

 • 02 sierpnia 2018

  Na rynkach powiało chłodem

  Słaba sesja w Azji, podczas której indeks Hang Seng spadł o 2,2 proc., a chiński Shanghai Composite o 2 proc. siłą rzeczy nie mogła spodobać się inwestorom na Starym Kontynencie. Zalana czerwienią Azja była skutkiem kolejnych informacji płynących z Białego Domu, które wskazują na utrzymanie chłodnych relacji na linii USA-Chiny.

 • 01 sierpnia 2018

  WIG20 ratuje się przed przeceną

  Wyniki Apple zostały odebrane przez rynek pozytywnie, co przynajmniej na chwilę chroni NASDAQ przed ryzykiem pogłębienia przeceny. Z drugiej strony nastroje na globalnych rynkach w środę mogły psuć kolejne doniesienia z frontu wojny handlowej - najnowsze doniesienia wskazują, że Biały Dom rozważa wprowadzenie o wiele wyższych stawek celnych na produkty importowane z Chin w kwocie 200 mld USD. 

 • Apple przygotował grunt pod wzrosty na giełdach, w grze CD Projekt i CCC

  Poprawa nastrojów na Wall Street i wyniki Apple tworzą warunki do wzrostów warszawskich indeksów. Póki co dobrze spisują się akcje samej giełdy. Po wczorajszej przecenie odbija także CD Projekt.

 • 27 lipca 2018

  Vestor DM rozpoczął wydawanie rekomendacji dla akcji CD Projektu, 11 bit studios i PlayWay

  Biuro raportem z 25 lipca rozpoczęło wydawanie rekomendacji dla akcji CD Projektu od zalecenia akumuluj i ceny docelowej na poziomie 231 zł. W wypadku 11 bit studios i PlayWay Vestor DM zaleca kupno z wycenami odpowiednio na 511 zł oraz 195 zł.

 • 26 lipca 2018

  Wyniki spółek i porozumienie USA-UE wspierają GPW, w grze Lotos i debiutujący Silvair

  WIG20 rośnie piątą kolejną sesję, powoli zbliżając się do 2.300 pkt. Dobre nastroje to zasługa pozytywnych wieści m.in. z Lotosu, Budimeksu i Banku Millennium, a także odsuniętego ryzyka wojen handlowych pomiędzy USA a Unią Europejską. W czwartek na GPW udanie zadebiutowały akcje spółki Silvair.

 • Na GPW zadebiutowały certyfikaty strukturyzowane ING Turbo na akcje CD Projektu

  Do obrotu na warszawskiej giełdzie trafiły certyfikaty strukturyzowane ING Turbo oparte o akcje CD Projektu. Oprócz nich do na GPW zadebiutowały także dwa certyfikaty Turbo na WIG20 oraz po jednym na Orange Polska i indeks DAX.

 • 24 lipca 2018

  WIG20 najwyżej od miesiąca, gorąco na KGHM-ie i CD Projekcie

  WIG20 kolejny dzień utrzymuje się w czołówce najmocniejszych europejskich indeksów. Duża w tym zasługa KGHM-u i CD Projektu. Niestety, wciąż słabo radzą sobie małe i średnie spółki.

 • 19 lipca 2018

  Spadki na CD Projekcie i KGHM-ie. Orlen rośnie po odcięciu dywidendy

  Wyniki kwartalne spółek kształtują nastroje na największych światowych giełdach. Wkrótce do tego grona dołączyć powinna giełda w Warszawie. Póki co jednak, główną rolę odgrywają inne tematy. W czwartek w centrum uwagi znalazły się walory CD Projektu, KGHM-u, Orlenu i Qumaka.

 • 18 lipca 2018

  CD Projekt z nowym rekordem i 20 mld zł kapitalizacji. Gorąco także na Idea Banku

  W tym roku warszawska giełda nie zachwyca, za to CD Projekt wręcz przeciwnie. W środę kapitalizacja giganta z branży gamedev przekroczyła 20 mld zł. Za sprawą zapowiedzianej fuzji w centrum uwagi są także spółki Leszka Czarneckiego.

 • 17 lipca 2018

  Skromne wzrosty na GPW. Idea Bank na celowniku spekulantów

  Wakacyjna zmienność i obroty na GPW jeszcze dzisiaj po południu mogą dobiec końca za sprawą impulsów z USA. Póki co trwa jednak wyczekiwanie. Nieco ciekawiej jest tylko na KGHM, spółkach gamingowych i Idea Banku.

 • Analiza techniczna 5 tegorocznych hitów inwestycyjnych z branży gier wideo

  Akcje producentów gier wideo to bezapelacyjnie inwestycyjny hit tego roku. Mimo słabego szerokiego rynku, na akcjach czołowych spółek z branży można było wycisnąć nawet trzycyfrowe stopy zwrotu. Wojciech Kręcki, autor portfela Cztery Fazy Rynku na StockWatch.pl sprawdził scenariusze techniczne na kolejne tygodnie dla akcji CD Projektu, 11 bit studios, PlayWay, Vivid Games oraz Ten Square Games.

 • 13 lipca 2018

  Amerykańskie banki otwierają sezon wyników. W Warszawie CD Projekt rośnie jak na drożdżach

  Pierwsza połowa piątkowej sesji na GPW upłynęła pod znakiem umiarkowanych spadków. Ot, kolejna wakacyjna sesja, połączona z wyczekiwaniem na wyniki amerykańskich banków. W tym czasie w centrum uwagi pozostawał CD Projekt i nowe rekordy cenowe na jego kursie akcji.

 • 10 lipca 2018

  Mocne wzrosty na GPW. Kruk i CD Projekt bohaterami sesji

  Poprawa nastrojów na światowych giełdach dotarła nad Wisłę. Szczególnie cieszy, że wspierają ją pozytywne doniesienia ze spółek. Mocno drożeje Kruk, Ten Square Games i bijący rekordy CD Projekt. Powodów do radości nie mają natomiast akcjonariusze Play, którego kurs akcji jest najniżej w historii.

 • 09 lipca 2018

  Rynki łapią oddech

  Poniedziałkowa sesja zakończyła się wzrostami na większości parkietów azjatyckich. Hang Seng zyskał 1,3 proc., natomiast Nikkei 1,2 proc. Zjawisko to potwierdza, że dotychczasowe decyzje w kontekście wojny handlowej zostały już uwzględnione w cenach. Nie zmienia to jednak faktu, że przed nami wiele ryzyk, które poważnie mogą zachwiać globalnymi nastrojami. Nie ulega wątpliwości, że atmosfera wokół rynków wschodzących wciąż pozostaje daleka od idealnej.

 • 06 lipca 2018

  Na GPW brakuje odważnych do kupna akcji, w grze Polenergia i CD Projekt

  Inwestorzy nie palą się do kupowania akcji przed weekendem. Wielu z nich obawia się, że przyszły tydzień na giełdach będzie stał pod znakiem zaostrzającej się wojny handlowej na lini USA-Chiny. W efekcie piątkowa sesja na europejskich giełdach upływa pod znakiem typowo wakacyjnego handlu. 

 • 05 lipca 2018

  WIG20 ugina się pod ciężarem dywidendy Pekao. CD Projekt znów bije rekordy

  Czwartkowa sesja jest pierwszą, na której akcje Pekao notowane są bez dywidendy. Odcięcie - z racji cenowego charakteru indeksu - spycha WIG20 na południe. Poza tym jednak nastroje na GPW są relatywnie dobre.

 • 04 lipca 2018

  Warszawska giełda kontynuuje odbicie. CD Projekt z szansą na rekordy

  Wszystko co miało się dziś wydarzyć na GPW, już się wydarzyło. Święto w USA skazuje giełdy na marazm w drugiej połowie dnia. Z drugiej strony dzięki temu jest szansa na przedłużenie wzrostowej korekty o jeszcze jeden dzień. Przynajmniej do piątku, gdy wróci temat wojen handlowych.

 • 27 czerwca 2018

  Trailer gry Cyberpunk 2077 bije rekordy popularności w sieci

  W 2,5 tygodnia od publikacji filmik promujący najnowszą produkcję CD Projektu wyświetlono w serwisie YouTube 13,4 mln razy. Cyberpunk 2077 wciąż jest w fazie produkcji, ale już teraz nie ma wątpliwości, że aspiruje do miana największej i najpopularniejszej polskiej gry w historii.

 • CD PROJEKT – analiza techniczna na życzenie

 • 26 czerwca 2018

  CD Projekt zakłada wyjście z bety Gwinta i premierę Thronebreakera w tym roku

  CD Projekt zakłada, że wyjście z bety gry Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana oraz premiera fabularnego dodatku Thronebreaker nastąpią w tym roku, poinformował członek zarządu ds. finansowych Piotr Nielubowicz.

 • CD Projekt mocno zainwestuje w marketing Cyberpunk 2077 z własnych środków

  CD Projekt oczekuje, że budżet marketingowy Cyberpunk 2077 będzie większy niż w przypadku Wiedźmina 3: Dziki Gon, poinformował członek zarządu ds. finansowych Piotr Nielubowicz. Liczy on, że pokazanie rozgrywki z perspektywy pierwszej osoby (first person perspective - FPP), przy zachowaniu waloru klasycznej gry role-playing (RPG), zwiększy grupę potencjalnych odbiorców.

 • 25 czerwca 2018

  3 giełdowe spółki, które wycisną ekstra zyski ze Steam Summer Sale 2018

  Na letniej wyprzedaży gier znów świetnie sprzedaje się trzecia część Wiedźmina w wersji GOTY. Ale nie tylko CD Projekt ma powody do zadowolenia. Z akcji zniżkowej organizowanej przez Valve ekstra zyski wyciśnie też kilku innych polskich producentów i wydawców gier komputerowych notowanych na GPW.


Innowacyjna Gospodarka Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość
PARP
Współpraca
Dom Maklerski TMS Brokers logo Equity Magazine Biuro Maklerskie Alior Bank
Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku