X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: CDPROJEKT

 • dzisiaj

  Krwawy początek sesji na GPW. Mocna przecena Lotosu i KGHM-u

  Amerykańsko-chińska wojna na cła psuje nastroje na światowych giełdach, ściągając tym samym w dół również GPW. Widoki na przyszłość nie są najlepsze. I to niezależnie od tego, czy oceniamy je na podstawie przesłanek fundamentalnych, czy też sytuacji na wykresach warszawskich indeksów. Jedyną nadzieją jest to, że rynek jest mocno wyprzedany, więc na koniec dnia skala przeceny zostanie zredukowana.

 • 15 czerwca 2018

  CD Projekt bije rekordy, reszta patrzy na kontrakty

  Nowy dzień i nowy rekord kursu CD Projektu. Gwiazda targów E3 nie przestaje błyszczeć. Reszta dużych spółek wpatruje się w rynek terminowy, gdzie dziś wygasają czerwcowe kontrakty. To one zdecydują o losach dzisiejszej sesji na GPW. Zwłaszcza o losach indeksu WIG20, który w pierwszej połowie dnia traci na wartości.

 • 13 czerwca 2018

  Cyfrowy Polsat ciągnie GPW w dół, wciąż gorąco na CD Projekcie

  Dobre zachowanie CD Projekt to za mało, żeby warszawskie indeksy ruszyły do góry. Mocna przecena Cyfrowego Polsatu, taniejący PKN Orlen i słabe zachowanie sektora finansowego ciągnie GPW w dół. To może być jednak dopiero początek jej kłopotów. Byki może dobić jeszcze Fed.

 • 12 czerwca 2018

  CD Projekt zdominował sesję na GPW, w tle decyzje Fed i ECB

  Cyberpunk 2077 budzi emocje nie tylko wśród miłośników gier, ale również wśród inwestorów. CD Projekt to obecnie najgorętsza spółka na GPW. Reszta w zasadzie robi za tło. Inwestorzy czekają na decyzje Fed-u i ECB.

 • 11 czerwca 2018

  3 niespodzianki, jakie CD Projekt ukrył w najnowszym trailerze Cyberpunk 2077

  Cyberpunk 2077 okazał się gwoździem programu konferencji Xbox poprzedzającej rozpoczynające się we wtorek targi E3 w Los Angeles. CD Projekt nie tylko pokazał filmik promujący jedną z najbardziej oczekiwanych gier na świecie, ale też naszpikował go ukrytymi przekazami. Kilka istotnych udało się już namierzyć i rozszyfrować.

 • Sprzedaż faktów na CD Projekcie. Giełdowy gaming w odwrocie

  W poniedziałek giełdy na świecie żyją doniesieniami z weekendowego szczytu G7 w Kanadzie. Wyjątkiem jest warszawski parkiet, gdzie całą uwagę inwestorów absorbuje CD Projekt i najnowsze materiały nt. gry Cyberpunk 2077.

 • 07 czerwca 2018

  Lotos i PGE liderami wzrostów w WIG20, w grze także CD Projekt i PlayWay

  Poprawa nastrojów na rynkach globalnych wspiera giełdę w Warszawie. Lotos i sektor energetyczny, z PGE na czele, prowadzą indeks WIG20 do góry. W dalszym ciągu słabo za to radzą sobie małe spółki.

 • 05 czerwca 2018

  KGHM, Orlen i banki windują WIG20. Zielono także wśród producentów gier

  Poprawa nastrojów na globalnych parkietach, a także dobre zachowanie akcji KGHM i PKN Orlen, ciągną w górę indeks WIG20. Niestety, podobnego ożywienia brakuje w segmencie małych i średnich spółek.

 • 04 czerwca 2018

  KGHM, CD Projekt i PlayWay bohaterami poniedziałkowej sesji

  WIG20 zakończył poniedziałkową sesję wzrostem o 0,9 proc., a małe i średnie spółki lekkim spadkiem. Wśród blue chipów świetną sesję zaliczył KGHM, PKO BP i CD Projekt. Na szerokim rynku widać też poprawę sentymentu do spółek gamingowych.

 • 01 czerwca 2018

  WIG20 najniżej od początku 2017 r., 11 bit studios i PlayWay kontynuują korektę

  Rynki finansowe wpadły z deszczu pod rynnę. O ile włoskie strachy ustały, to wrócił temat wojen handlowych. W tej sytuacji trudno będzie o trwałą poprawę nastrojów na GPW, która i tak nie zachwyca w tym roku. Szczególnie, że dodatkowo rozpoczęła się selektywna korekta na spółkach gamingowych.

 • 30 maja 2018

  Katastrofa wisi w powietrzu, w centrum uwagi GetBack i PlayWay

  Nad warszawskim parkietem gęstnieją ciemne chmury. Problemy Włoch, drogi dolar, afera GetBacku, WIG20 poniżej 2.200 pkt., a na dokładkę korekta wśród spółek gamingowych. To wszystko źle wróży na najbliższe sesje.

 • 24 maja 2018

  CD Projekt zarobił blisko 23 mln zł w I kwartale

  Wiedźmin 3 wciąż sprzedaje się świetnie i pozostaje motorem napędowym wyników CD Projektu. W I kwartale producent gier wideo wypracował ponad 75 mln zł przychodów ze sprzedaży i 23 mln zł zysku netto.

 • 22 maja 2018

  Dobry wynik PKO BP i nowe minima na mWIG40 w centrum uwagi

  Pierwsza połowa wtorkowej sesji upływa pod znakiem spadków. W tle pozostają lepsze od prognoz wyniki PKO BP oraz łapiące oddech spółki gamingowe. Inwestorzy czekają na nowe impulsy.

 • 21 maja 2018

  Mocna zieleń na WIG20 i spółkach gamingowych

  Na warszawskiej giełdzie tydzień rozpoczął się od mocnych wzrostów dużych spółek i przeceny małych i średnich. Mankamentem są jedynie niższe niż zazwyczaj obroty. W połowie dnia indeks WIG20 rośnie o 1,5 proc. Zadowoleni mogą być też posiadacze akcji producentów gier.

 • wczoraj

  Wyniki rządzą GPW, wciąż nie dają o sobie zapomnieć spółki gamingowe

  Początek sesji na GPW upływa pod znakiem doniesień ze spółek. Po wynikach rosną akcje Famuru i Getinu, natomiast na JSW rozpoczęła się realizacja zysków. Niezmiennie dużo dzieje się też na spółkach gamingowych. W drugiej części notowań pierwszoplanową rolę powinny zacząć odgrywać tematy globalne.

 • 17 maja 2018

  LPP tanieje po wynikach, JSW drożeje w oczekiwaniu na nie

  Rynki akcji na chwilę przestały martwić się najwyższymi od lat rentownościami amerykańskiego długu, koncentrując się na innych czynnikach. Ten temat jednak prędzej czy później wróci, wywołując spadki na giełdach. W tym także, a może nawet przede wszystkim, na GPW.

 • 15 maja 2018

  Giełda i złoty w odwrocie. Tauron i Play na nowych historycznych minimach

  Strach przed odpływem kapitału z rynków wschodzących i umacniającym się dolarem przesądził o losach wtorkowej sesji w Warszawie. Humorów inwestorom nie zdołały poprawić świetne dane o polskim PKB. Przecena nie ominęła nawet części spółek gamingowych.

 • 14 maja 2018

  Kolejny popis hossy gamingowej, rekordy na 11 bit, PlayWay i Ten Square Games

  Początek tygodnia na giełdzie w Warszawie upływa zdecydowanie pod znakiem spółek gamingowych. Kolejną dobrą sesję zalicza debiutujący w piątek Ten Square Games, rekordy biją akcje 11 bit i PlayWay. Hossa wśród producentów gier trwa w najlepsze.

 • 09 maja 2018

  CD Projekt ciągnie w górę WIG20. Huśtawka na 11 bit studios

  Środowa sesja w Warszawie upływa pod znakiem wzrostów. WIG20 dzięki mocnej postawie CD Projektu zyskuje ponad 1,8 proc. Wśród indeksów wyjątkiem jest tylko sWIG80, którego w dół ciągną mocne spadki na Trakcji i Biotonie.

 • 08 maja 2018

  CD Projekt przeprowadzi skup akcji na potrzeby rozliczenia kupna Strange New Things

  Na wtorkowym walnym akcjonariusze CD Projektu zdecydowali o niewypłacaniu dywidendy i skupie do 21,1 tys. akcji własnych w celu rozliczenia transakcji nabycia wrocławskiego studia Strange New Things.

 • GPW wciąż w rozsypce. O honor rynku walczą CD Projekt i 11 bit studios

  Wtorkowa sesja w Warszawie, podobnie jak to miało miejsce wczoraj, rozpoczęła się od symbolicznych wzrostów. Pytanie tylko, czy inwestorom wystarczy determinacji do końca notowań i czy nie wystraszą się tego, co wieczorem będzie miał do zakomunikowania prezydent Trump. 

 • 02 maja 2018

  CD Projekt i 11 bit na rekordach, a GetBack bez wyników

  Rekordowo drogie akcje CD Projektu i 11 bit studios, taniejący po wynikach Ursus, napędzane kwietniową sprzedażą wzrosty akcji CCC, ciąg dalszy problemów GetBacku i ograniczone zmiany na indeksach, tak w największym skrócie prezentuje się sytuacja na GPW w środowe południe 2 maja.

 • 30 kwietnia 2018

  Majówka na GPW. Emocje przed raportem GetBacku i rekordy 11 bit studios

  Pierwszy majowy tydzień na GPW ograniczy się do trzech dni sesyjnych. Historia uczy, że należy spodziewać się w tym czasie niewielkich obrotów i raczej małej zmienności, niezależnie od tego jakie informacje w tym czasie napłyną na rynek. W centrum uwagi pozostaje GetBack i gwiazda ostatnich dni, czyli 11 bit studios.

 • 24 kwietnia 2018

  Pierwsze tegoroczne wyniki w centrum uwagi, gorąco na 11 bit studios

  Spółki publikujące wyniki finansowe - w tym także za I kwartał bieżącego roku - są dzisiaj w centrum uwagi inwestorów. We wtorek przed południem drożeją akcje Millennium, tanieją Mostostalu Zabrze i Ursusa, spokój dominuje na BZ WBK. Gorąco jest też na akcjach 11 bit studios.

 • 13 kwietnia 2018

  CD Projekt: ‚Gwent Homecoming’ potrwa 6 mies., po czym gra wyjdzie z beta testów

  CD Projekt przedstawił projekt "Gwent Homecoming", w którym przez 6 miesięcy będzie dopracowywał grę Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana, po czym zakończą się beta testy gry, poinformował Marcin Iwiński. Za pół roku swoją premierę będzie mieć także dodatek fabularny "Wojna Krwi".

 • 10 kwietnia 2018

  WIG20 na falstarcie. Tanieją spółki paliwowe i CD Projekt

  Radość ze świetnego startu indeksu dużych spółek nie trwała długo. Jeszcze przed południem WIG20 zmienił bawrę na czerwoną, w czym kluczową rolę odegrały spółki paliwowe. Wtorkowa sesja może jednak jeszcze zakończyć się wzrostami. Przemawiają za tym dobre nastroje na świecie.

 • 09 kwietnia 2018

  Gra pod odbicie w USA. Nowe rekordy na kursach PlayWay i 11 bit studios

  Europejskie giełdy rozpoczęły nowy tydzień od wzrostów, tym samym ignorując piątkowe silne spadki na Wall Street. Wzrosty też dominują w Warszawie, gdzie wyróżniają się m.in. akcje PlayWay, 11 bit studios oraz Biotonu. 

 • Ranking najlepiej sprzedających się gier na Steamie w I kwartale

  Początek roku to sezon niski także w branży gier komputerowych, bo po świątecznym szale zakupów obniżki cen gier nie rzucają już na kolana. Sprawdziliśmy, jak w trudniejszym okresie radziły sobie sztandarowe produkcje spółek notowanych na GPW.

 • 07 kwietnia 2018

  CD Projekt nie wypłaci w tym roku dywidendy

  CD Projekt przedstawił rekomendację w kwestii podziału ubiegłorocznego zysku. Tym razem zarząd chce zatrzymać cały wynik w spółce.

 • 06 kwietnia 2018

  Spokojny handel na GPW, w grze Braster, Prairie Mining i spółki paliwowe

  Po okresie dużej zmienności na warszawskiej giełdzie, piątek przynosi wyraźne uspokojenie nastrojów. Indeksy pozostają blisko poziomów z wczoraj. Gorąco jest natomiast na poszczególnych spółkach. Wyróżniają się spółki paliwowe i CD Projekt, a także Braster i Prairie Mining.


Innowacyjna Gospodarka Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość
PARP
Współpraca
Dom Maklerski TMS Brokers logo Equity Magazine Biuro Maklerskie Alior Bank
Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku