X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: ccc

 • 23 czerwca 2017

  Niższa strata CCC za I kwartał po wstrzymaniu amortyzacji wartości firmy

  CCC odnotowało 40,8 mln zł skonsolidowanej straty netto przypisanej akcjonariuszom jednostki dominującej w I kw. 2017 r. wobec 19,5 mln zł straty rok wcześniej, podała spółka w skorygowanym raporcie kwartalnym. W opublikowanym wcześniej raporcie CCC podało, że w I kw. odnotowało 50,6 mln zł skonsolidowanej straty netto przypisanej akcjonariuszom jednostki dominującej w I kw. 2017 r. wobec 19,5 mln zł straty rok wcześniej.

 • 19 czerwca 2017

  Dobre nastroje na giełdach. Inwestorzy czekają na nowego prezesa GPW

  Mocny początek poniedziałkowej sesji na giełdzie w Warszawie. KGHM, CCC, PGE, a także odbijający Alior Bank prowadzą indeks WIG20 na północ. Pomagają dobre nastroje na giełdach w Azji i Europie oraz nadzieje na nowe rekordy na Wall Street.

 • 12 czerwca 2017

  Propozycje inwestycyjne na czerwiec wg DM mBanku

  Analitycy DM mBanku w czerwcowym raporcie wyróżnili aż 27 spółek. Na liście dominują przedstawiciele sektora przemysłowego, deweloperskiego, budowlanego oraz handlowego.

 • 07 czerwca 2017

  Dywidendy 2017: Spółki z WIG20 wypłacą akcjonariuszom 7,6 mld zł

  Inwestorzy polujący na tłuste dywidendy nie mają czego szukać w segmencie największych i najpłynniejszych spółek na GPW. W tym roku tylko dwa blue chipy wypłacą dywidendy o stopie powyżej 5 proc., a całą tegoroczną pulę środków przeznaczonych do podziału między akcjonariuszy można porównać do tej z kryzysowego roku 2009.

 • 01 czerwca 2017

  GPW w ogonie Europy. Mocne spadki na JSW i PKO BP

  W czwartek indeks WIG20 spada piątą kolejną sesję, a warszawska giełda jest jedną z najsłabiej się zachowujących giełd w Europie. Mocniej tracą tylko indeksy w Moskwie.

 • CCC i LPP w górę po publikacji danych sprzedażowych za maj

  W ubiegłym miesiącu przychody CCC wzrosły o 39 proc. r/r do ok. 406 mln zł, a LPP o 18 proc. r/r do ok. 556 mln zł. W czwartek po południu akcje obu spółek świecą na zielono.

 • 19 maja 2017

  Zielona końcówka tygodnia. PKN Orlen i AmRest outsiderami rynku

  Piątek na europejskich giełdach upływa pod znakiem wzrostowego odbicia, po tym jak ucichły nieco negatywne emocje wokół prezydenta Trumpa. Giełda w Warszawie nie jest tu wyjątkiem.

 • 15 maja 2017

  Wyniki i rekomendacje w centrum uwagi. Gorąco na CCC i JSW

  Europejskie giełdy rozpoczęły trzeci tydzień maja w spokojnych nastrojach. Podobnie jest w Warszawie, gdzie w tym tygodniu uwaga inwestorów będzie się koncentrować na wynikach spółek i licznych danych makroekonomicznych z Polski. To, co może ich niepokoić, to słabość indeksu WIG20 w pobliżu poziomu 2.400 pkt.

 • 11 maja 2017

  Dywidendy 2017: Spółki z WIG20 płacą coraz mniej

  Czasy gdy polskie blue chipy pieszczotliwie nazywano dojnymi krowami, odeszły do lamusa. Giełdowi giganci, w przeciwieństwie do małych i średnich spółek, w ostatnich latach coraz rzadziej i skromniej dzielą się zyskiem z akcjonariuszami. 

 • 28 kwietnia 2017

  Rekordowy rok CCC. Przychody urosły do 3,1 mld zł, a zysk do 300 mln zł

  Rok 2016 dla operatora sieci sklepów obuwniczych stał pod znakiem rekordowych wyników i dynamicznego wzrostu powierzchni handlowej. Na koniec ubiegłego roku CCC miało 862 sklepy w 16 krajach.

 • 24 kwietnia 2017

  Komentarz giełdowy: Powyborcza euforia

  Solidne wzrosty indeksów giełdowych w Japonii, Europie oraz w Stanach Zjednoczonych dobitnie pokazują, jak dużą wagę miały francuskie wybory prezydenckie. Można mieć jednak wątpliwości, czy ta powyborcza euforia się utrzyma, gdyż teoretycznie wciąż po władzę może sięgnąć Le Pen, a ponadto na horyzoncie widać kilka dużych punktów zapalnych.

 • 12 kwietnia 2017

  Analiza techniczna czterech spółek modowych z GPW

  Początek roku, czyli sezonowo najsłabszy okres w branży odzieżowo-obuwniczej tym razem wypadł całkiem okazale dla wielu spółek modowych. Sprawdziliśmy, jakie trendy będą rządzić tej wiosny na wykresach akcji CCC, LPP, Monnari i Vistuli.

 • 31 marca 2017

  WIG20 skapitulował. Wsparcia pękły m.in. na Medicalgorithmics i Boryszewie

  Ostatnią sesję marca i całego pierwszego kwartału zdominował dźwięk trzaskających wsparć. WIG20 po kilkudniowej batalii w końcu skapitulował i z impetem spadł poniżej 2.200 pkt. 

 • 20 marca 2017

  WIG20 w odwrocie. Gorąco na JSW, GTC i PKP Cargo

  Nowy tydzień na giełdach rozpoczyna się pod dyktando strony podażowej. Największe straty notują główne indeksy w Budapeszcie i w Warszawie. WIG20 spada o blisko 1 proc. i oddala się od okrągłego poziomu 2.300 pkt.

 • 28 lutego 2017

  Komentarz giełdowy: Losy hossy w rękach Trumpa

  Wtorkowa sesja przyniosła spore spadki na GPW. Dziś traciły niemal wszystkie główne indeksy z warszawskiego parkietu. Na pozostałych rynkach akcyjnych także nie widać euforii - inwestorzy z pewnym niepokojem wyczekują nocnego wystąpienia Trumpa przed Kongresem.

 • W IV kwartale 2016 r. grupa CCC zarobiła na czysto blisko 187 mln zł

  CCC odnotowało 186,6 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w IV kw. 2016 r. wobec 105,2 mln zł zysku rok wcześniej, podała spółka w raporcie.

 • 24 lutego 2017

  Ruszyła pierwsza poważna wyprzedaż na giełdach, w grze KGHM i InPost

  Końcówka tygodnia przynosi długo wyczekiwaną korektę na europejskich parkietach. Największą przecenę obserwujemy dziś na giełdach w Budapeszcie i w Warszawie, gdzie spadki na głównych indeksach przekraczają już 2 proc.

 • 07 lutego 2017

  Inwestorzy rzucili się na tanie waluty, WIG20 wciąż pod 2.100 pkt.

  We wtorek inwestorzy kupują mocno przecenione w styczniu walut. Spokojnie za to jest na warszawskiej giełdzie. Na rynkach globalnych zaś, wobec braku ważnych danych makroekonomicznych, tematem numer jeden staje się polityka.

 • 01 lutego 2017

  W styczniu sprzedaż w sklepach CCC i LPP rosła w dwucyfrowym tempie

  W ubiegłym miesiącu grupa CCC zanotowała ponad 15-proc. wzrost przychodów ze sprzedaży. Jeszcze lepszy początek roku ma za sobą LPP - sprzedaż podskoczyła o 22 proc. r/r.

 • 23 stycznia 2017

  mWIG40 najwyżej od dekady, w górę Ciech, CD Projekt i Trakcja

  Segment średnich spółek rozpoczyna tydzień od ataku szczytów z listopada 2007 roku. Indeks w górę ciągną przede wszystkim akcje Ciechu, GTC, CD Projektu oraz Trakcji. Dreszczyk emocji zapewnia też WIG20, który na chwilę zszedł poniżej wsparcia na 2.000 pkt.

 • 13 stycznia 2017

  Komentarz giełdowy: GPW w napięciu czeka na werdykt ws. ratingu

  Parkiet przy Książęcej nerwowo wyczekuje werdyktu agencji Moody’s oraz Fitch w sprawie polskiego ratingu. Główne indeksy warszawskiego parkietu świecą się na czerwono, choć na europejskich rynkach oraz na Wall Street obserwujemy umiarkowane wzrosty.

 • 03 stycznia 2017

  WIG20 jest o włos od 2.000 pkt., w grze banki i rekordowo drogie CCC

  Warszawski parkiet w świetnej formie rozpoczął nowy rok. Języczkiem u wagi pozostaje rajd w segmencie blue chipów. Do magicznego poziomu 2.000 pkt. brakuje już tylko 10 pkt.

 • 02 stycznia 2017

  Komentarz giełdowy: Giełdy z przytupem zaczynają Nowy Rok

  Europejskie indeksy giełdowe rozpoczęły nowy, 2017 rok w iście szampańskich nastrojach. Pokaźne wzrosty notują parkiety w Mediolanie, Frankfurcie, Paryżu, a również w Warszawie przeważa kolor zielony. Pozostałe rynki dziś jeszcze nie pracują, więc dopiero jutro obroty powinny powrócić do normalnych poziomów.

 • Polska giełda rośnie przy świątecznych obrotach, w grze CCC i JSW

  Poniedziałkowy marazm na europejskich giełdach to efekt pauzy świątecznej na wielu kluczowych rynkach. Z nieobecności dużych graczy korzystają WIG20 i WIG - oba poprawiają grudniowe szczyty. Informacją dnia jest wzrost indeksu PMI dla polskiego przemysłu do poziomów najwyższych od lipca 2015 r.

 • 28 grudnia 2016

  8 spółek z największym potencjałem wzrostu w 2017 r. wg Haitong Banku

  Analitycy Haitong Banku przyszłym roku stawiają na deweloperów mieszkaniowych, spółki budowlane, medialne oraz telekomunikacyjne. Największy potencjał spadkowy widzą w akcjach koncernów energetycznych, giełdowych kopalń oraz potentatów z sektora handlu detalicznego.

 • 19 grudnia 2016

  Nowe rekomendacje nie dają szans na wzrost notowań LPP i CCC

  Analitycy Haitong Banku z dystansem podchodzą do gigantów sektora handlu detalicznego. Ich zdaniem, wyceny CCC i LPP są wysokie, jednak na korzyść spółki obuwniczej przemawia atrakcyjniejszy profil wzrostu wyników i mniejsza ekspozycja na kursy walutowe.

 • 13 grudnia 2016

  Komentarz giełdowy: Rynek oczekuje ostrożnego FED-u

  We wtorek wzrosty widoczne były praktycznie na całym globie, a w wypadku Wall Street mamy do czynienia z wyznaczeniem nowych historycznych szczytów, na dzień przez kluczową decyzją Rezerwy Federalnej na temat wysokości stóp procentowych.

 • 12 grudnia 2016

  Maklerzy zmienili ceny docelowe akcji CCC i LPP

  DM Banku BPS podniósł cenę docelową akcji obuwniczej spółki o 27 proc. do 203 zł. W wypadku LPP wycenę obniżono o 7 proc. do 5.100 zł.

 • 09 grudnia 2016

  WIG20 o włos od 1.900 pkt., gigantyczne obroty na Pekao

  W piątek na GPW obserwowaliśmy pierwszą realizację zysków z grudniowego rajdu. Mimo 1-proc. spadku na WIG20, inwestorzy wciąż mogą uznać początek grudnia za udany. W tydzień indeks blue chipów urósł o 6,5 proc.

 • 08 grudnia 2016

  W 2016 r. spółki z WIG20 wypłaciły akcjonariuszom ponad 9 mld zł

  Ubiegłotygodniowa decyzja PKO BP oficjalnie zamknęła temat tegorocznych dywidend w segmencie blue chipów. StockWatch.pl przygotował krótkie podsumowanie sezonu dywidendowego wśród giełdowych gigantów.


Innowacyjna Gospodarka Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość
PARP
Współpraca
logo Equity Magazine Biuro Maklerskie Alior Bank
Bossa PayU Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku