X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: ccc

 • 20 marca 2017

  WIG20 w odwrocie. Gorąco na JSW, GTC i PKP Cargo

  Nowy tydzień na giełdach rozpoczyna się pod dyktando strony podażowej. Największe straty notują główne indeksy w Budapeszcie i w Warszawie. WIG20 spada o blisko 1 proc. i oddala się od okrągłego poziomu 2.300 pkt.

 • 28 lutego 2017

  Komentarz giełdowy: Losy hossy w rękach Trumpa

  Wtorkowa sesja przyniosła spore spadki na GPW. Dziś traciły niemal wszystkie główne indeksy z warszawskiego parkietu. Na pozostałych rynkach akcyjnych także nie widać euforii - inwestorzy z pewnym niepokojem wyczekują nocnego wystąpienia Trumpa przed Kongresem.

 • W IV kwartale 2016 r. grupa CCC zarobiła na czysto blisko 187 mln zł

  CCC odnotowało 186,6 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w IV kw. 2016 r. wobec 105,2 mln zł zysku rok wcześniej, podała spółka w raporcie.

 • 24 lutego 2017

  Ruszyła pierwsza poważna wyprzedaż na giełdach, w grze KGHM i InPost

  Końcówka tygodnia przynosi długo wyczekiwaną korektę na europejskich parkietach. Największą przecenę obserwujemy dziś na giełdach w Budapeszcie i w Warszawie, gdzie spadki na głównych indeksach przekraczają już 2 proc.

 • 07 lutego 2017

  Inwestorzy rzucili się na tanie waluty, WIG20 wciąż pod 2.100 pkt.

  We wtorek inwestorzy kupują mocno przecenione w styczniu walut. Spokojnie za to jest na warszawskiej giełdzie. Na rynkach globalnych zaś, wobec braku ważnych danych makroekonomicznych, tematem numer jeden staje się polityka.

 • 01 lutego 2017

  W styczniu sprzedaż w sklepach CCC i LPP rosła w dwucyfrowym tempie

  W ubiegłym miesiącu grupa CCC zanotowała ponad 15-proc. wzrost przychodów ze sprzedaży. Jeszcze lepszy początek roku ma za sobą LPP - sprzedaż podskoczyła o 22 proc. r/r.

 • 23 stycznia 2017

  mWIG40 najwyżej od dekady, w górę Ciech, CD Projekt i Trakcja

  Segment średnich spółek rozpoczyna tydzień od ataku szczytów z listopada 2007 roku. Indeks w górę ciągną przede wszystkim akcje Ciechu, GTC, CD Projektu oraz Trakcji. Dreszczyk emocji zapewnia też WIG20, który na chwilę zszedł poniżej wsparcia na 2.000 pkt.

 • 13 stycznia 2017

  Komentarz giełdowy: GPW w napięciu czeka na werdykt ws. ratingu

  Parkiet przy Książęcej nerwowo wyczekuje werdyktu agencji Moody’s oraz Fitch w sprawie polskiego ratingu. Główne indeksy warszawskiego parkietu świecą się na czerwono, choć na europejskich rynkach oraz na Wall Street obserwujemy umiarkowane wzrosty.

 • 03 stycznia 2017

  WIG20 jest o włos od 2.000 pkt., w grze banki i rekordowo drogie CCC

  Warszawski parkiet w świetnej formie rozpoczął nowy rok. Języczkiem u wagi pozostaje rajd w segmencie blue chipów. Do magicznego poziomu 2.000 pkt. brakuje już tylko 10 pkt.

 • 02 stycznia 2017

  Komentarz giełdowy: Giełdy z przytupem zaczynają Nowy Rok

  Europejskie indeksy giełdowe rozpoczęły nowy, 2017 rok w iście szampańskich nastrojach. Pokaźne wzrosty notują parkiety w Mediolanie, Frankfurcie, Paryżu, a również w Warszawie przeważa kolor zielony. Pozostałe rynki dziś jeszcze nie pracują, więc dopiero jutro obroty powinny powrócić do normalnych poziomów.

 • Polska giełda rośnie przy świątecznych obrotach, w grze CCC i JSW

  Poniedziałkowy marazm na europejskich giełdach to efekt pauzy świątecznej na wielu kluczowych rynkach. Z nieobecności dużych graczy korzystają WIG20 i WIG - oba poprawiają grudniowe szczyty. Informacją dnia jest wzrost indeksu PMI dla polskiego przemysłu do poziomów najwyższych od lipca 2015 r.

 • 28 grudnia 2016

  8 spółek z największym potencjałem wzrostu w 2017 r. wg Haitong Banku

  Analitycy Haitong Banku przyszłym roku stawiają na deweloperów mieszkaniowych, spółki budowlane, medialne oraz telekomunikacyjne. Największy potencjał spadkowy widzą w akcjach koncernów energetycznych, giełdowych kopalń oraz potentatów z sektora handlu detalicznego.

 • 19 grudnia 2016

  Nowe rekomendacje nie dają szans na wzrost notowań LPP i CCC

  Analitycy Haitong Banku z dystansem podchodzą do gigantów sektora handlu detalicznego. Ich zdaniem, wyceny CCC i LPP są wysokie, jednak na korzyść spółki obuwniczej przemawia atrakcyjniejszy profil wzrostu wyników i mniejsza ekspozycja na kursy walutowe.

 • 13 grudnia 2016

  Komentarz giełdowy: Rynek oczekuje ostrożnego FED-u

  We wtorek wzrosty widoczne były praktycznie na całym globie, a w wypadku Wall Street mamy do czynienia z wyznaczeniem nowych historycznych szczytów, na dzień przez kluczową decyzją Rezerwy Federalnej na temat wysokości stóp procentowych.

 • 12 grudnia 2016

  Maklerzy zmienili ceny docelowe akcji CCC i LPP

  DM Banku BPS podniósł cenę docelową akcji obuwniczej spółki o 27 proc. do 203 zł. W wypadku LPP wycenę obniżono o 7 proc. do 5.100 zł.

 • 09 grudnia 2016

  WIG20 o włos od 1.900 pkt., gigantyczne obroty na Pekao

  W piątek na GPW obserwowaliśmy pierwszą realizację zysków z grudniowego rajdu. Mimo 1-proc. spadku na WIG20, inwestorzy wciąż mogą uznać początek grudnia za udany. W tydzień indeks blue chipów urósł o 6,5 proc.

 • 08 grudnia 2016

  W 2016 r. spółki z WIG20 wypłaciły akcjonariuszom ponad 9 mld zł

  Ubiegłotygodniowa decyzja PKO BP oficjalnie zamknęła temat tegorocznych dywidend w segmencie blue chipów. StockWatch.pl przygotował krótkie podsumowanie sezonu dywidendowego wśród giełdowych gigantów.

 • 01 grudnia 2016

  Czerwony początek grudnia, w grze Wirtualna Polska, CCC i JSW

  Pierwsza grudniowa sesja na europejskich parkietach upływa pod znakiem przeceny. W Warszawie skalą spadków wyróżnia się WIG20, który traci blisko 0,6 proc. Zielonym punktem jest mWIG40, który rośnie dzięki mocnej postawie JSW.

 • 28 listopada 2016

  Z blue chipów uchodzi powietrze, świetna sesja JSW i 11 bit studios

  Poniedziałkowa sesja na giełdach w Europie przyniosła kontynuację korekty i blisko 1-proc. spadki głównych indeksów we Frankfurcie i w Paryżu. W Warszawie ubiegłotygodniowy dorobek bez walki oddaje WIG20. Inwestorzy wyprzedają akcje blue chipów przed piątkową decyzją agencji S&P w kwestii ratingu Polski.

 • 22 listopada 2016

  Hossa surowcowa niesie GPW, w grze KGHM, Lotos i Grupa Azoty

  Dynamiczne wzrosty na rynku ropy naftowej i miedzi oraz rekordy wszechczasów na Wall Street dodały skrzydeł europejskim giełdom.

 • Roszady w CCC, Piotr Nowjalis zrezygnował z funkcji wiceprezesa

  Koniec roku przyniósł duże zmiany w zarządzie spółki kojarzonej z Dariuszem Miłkiem. W miejsce odchodzącego Piotra Nowjalisa rada nadzorcza powołała trzech nowych wiceprezesów, którzy będą odpowiadać za rozwój, ekspansję i finanse.

 • 14 listopada 2016

  Pogrom na finiszu sezonu wynikowego, w dół Eurocash, Tauron i PGE

  Poniedziałkowa sesja na warszawskiej GPW upłynęła pod dyktando podaży. Wśród głównych indeksów najsłabiej wypadł WIG20, który stracił aż 2,39 proc. Fatalną sesję zaliczyły przede wszystkim spółki handlowe i energetyczne.

 • 07 listopada 2016

  Komentarz giełdowy: Emocje wyborcze napędzają rynki

  Nastroje na światowych parkietach giełdowych ponownie zostały wywrócone do góry nogami za sprawą emocji związanych z kampanią prezydencką w Stanach Zjednoczonych, która jest już na ostatnich metrach przed wtorkowymi wyborami.

 • 03 listopada 2016

  CCC i LPP z wysokimi dynamikami sprzedaży na progu IV kwartału

  Giganci branży modowej zaliczyli udany start w najważniejszy kwartał w całym roku. W raporcie za październik grupa CCC błysnęła wysoką dynamiką sprzedaży, co zaowocowało rekordowymi przychodami. Natomiast w LPP marża brutto na sprzedaży rosła drugi kwartał z rzędu.

 • 24 października 2016

  Prognozy na IV kwartał dla ośmiu gorących spółek modowych

  Spółki modowe dawno nie miały tak sprzyjającej pogody na początku najważniejszego kwartału. StockWatch.pl sprawdził wśród maklerów, jak przełoży się to na wyniki producentów odzieży i obuwia.

 • 12 października 2016

  Propozycje inwestycyjne na październik wg DM mBanku

  W najbliższych tygodniach o klimacie na GPW zdecydują czynniki polityczne oraz start sezonu wynikowego za III kwartał. Selektywne podejście do rynku akcji jest jak najbardziej wskazane, a analitycy DM mBanku atrakcyjnie wyceniane spółki widzą m.in. w sektorze energetycznym, deweloperskim, informatycznym czy przemysłowym.

 • 11 października 2016

  Węglowa hossa trwa, gorąco na JSW, Bogdance i Prairie Mining

  Giełdy w Europie odpoczywają po poniedziałkowych wzrostach. Na GPW dużą dawkę emocji zapewniają spółki węglowe, paliwowe oraz energetyczne.

 • 04 października 2016

  Notowania LPP i CCC rosną po świetnych wynikach za wrzesień

  Euforyczne wzrosty na kursie LPP to zasługa wrześniowej poprawy na poziomie marży handlowej. Zdaniem ekspertów, to dobry prognostyk dla nowej kolekcji. Z kolei obuwnicze CCC utrzymało wysoką dynamikę sprzedaży, która we wrześniu wyniosła 28 proc.

 • 29 września 2016

  Maklerzy przycięli wyceny akcji CCC, LPP i Vistuli

  Analitycy Millennium DM mają neutralne podejście do akcji CCC i LPP, choć wyceniają je poniżej bieżących kursów na GPW. Top-pickiem biura jest Vistula z ceną docelową wyższą o 18 proc. od notowań rynkowych. 

 • 21 września 2016

  Komentarz giełdowy: Między młotem a kowadłem

  Rynek akcji znajduje się dzisiaj w zasadzie między młotem, a kowadłem. Posiedzenia dwóch jednych z największych banków centralnych na świecie decydują o tym, jak inwestorzy będą postrzegali czynniki ryzyka w najbliższym czasie. Jesteśmy już po decyzji Banku Japonii, która okazała się być wiatrem w żagle dla światowych parkietów. Teraz czekamy na decyzję Rezerwy Federalnej ze […]


Innowacyjna Gospodarka Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość
PARP
Współpraca
logo Equity Magazine Biuro Maklerskie Alior Bank
Bossa PayU Szukam-Inwestora.com