X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: ccc

 • 26 marca 2018

  Nadzieja na przedświąteczne odbicie. Czerwono na Polimeksie i Rafako

  Wkraczamy w krótszy przedświąteczny giełdowy tydzień. To właśnie jego specyfika sprawia, że pomimo mocno wybrzmiewającego tematu wojen handlowych, a także nieudanego zeszłotygodniowego odbicia, jest szansa na wzrostową korektę na GPW.

 • 20 marca 2018

  Niepoprawny optymizm na WIG20, w grze KGHM, GetBack i PKP Cargo

  Wtorkowa sesja na GPW rozpoczęła się od spadków, sprowadzając indeksy WIG20 i WIG na prawie roczne minima. Niskie ceny akcji skusiły inwestorów i po pięciu dniach przeceny rozpoczęło się odbicie. W południe WIG20 zyskuje 1 proc.

 • 19 marca 2018

  WIG20 najniżej od 9 miesięcy. Tanieją KGHM, PKP Cargo i GetBack

  Indeks WIG20 spada piątą kolejną sesję i jest najniżej od dziewięciu miesięcy. W dół prowadzi go LPP, CCC i KGHM, a także przecena na pozostałych europejskich parkietach. Jedynym pozytywem jest to, że przestrzeń do spadków to jeszcze około 2-3 proc.

 • 13 marca 2018

  Dane inflacyjne z USA w centrum uwagi. Gorąco na JSW i CCC

  Rano w centrum uwagi warszawskich inwestorów znalazły się wyniki finansowe JSW i CCC. Losy wtorkowej sesji wciąż jednak są otwarte. O kierunku indeksów w Polsce i na świecie zdecydują popołudniowe dane inflacyjne z USA.

 • 05 marca 2018

  Analiza techniczna 4 gorących spółek minionego tygodnia

  To nie był udany tydzień dla warszawskiej giełdy. Dla wielu spółek zakończył się on utratą ważnych wsparć i mocnymi stratami. Krzysztof Borowski specjalnie dla StockWatch.pl sprawdził scenariusze techniczne dla akcji CCC, Eurocash, GetBack i Kruka.

 • 01 marca 2018

  Przecena na kursie CCC po nieoczekiwanym spadku przychodów za luty

  Skonsolidowane przychody ze sprzedaży CCC za luty br. wyniosły 193,5 mln zł i były niższe o 4,9 proc. r/r. Przychody za okres styczeń-luty wyniosły ponad 437,1 mln zł i były wyższe o zaledwie 8 r/r. W czwartek akcje spółki tanieją o blisko 4 proc.

 • 26 lutego 2018

  KGHM i PZU ciągną WIG20 w górę. Spekulacyjny rajd na Bumechu

  Lepsze nastroje na światowych giełdach, w tym głównie piątkowe mocne wzrosty na Wall Street, przekładają się na zwyżki na GPW. Inwestorzy są jednak dość ostrożni. Popyt koncentruje się głównie na dużych spółkach.

 • 22 lutego 2018

  Spółki handlowe szybko dostosują się do zakazu handlu w niedzielę

  Zakaz handlu w niedzielę w krótkim terminie uszczupli wyniki spółek notowanych na GPW. Jednak zdaniem analityków DM mBanku, sytuacja szybko wróci do normy. W kolejnych miesiącach biuro spodziewa się znaczącej poprawy wyników w LPP, Vistuli i Bytomiu.

 • 09 lutego 2018

  Inwestorzy robią dobrą minę do złej gry, spadki na JSW i CD Projekcie

  Po spadkach na otwarciu piątkowych notowań, warszawska giełda stara się odrabiać straty. Jednak coraz bardziej skomplikowana sytuacja na Wall Street oraz słabość małych i średnich spółek nie wróżą niczego dobrego.

 • 01 lutego 2018

  Przychody CCC wzrosły o 21 proc. r/r do 243 mln zł w styczniu 2018 r.

  Skonsolidowane przychody ze sprzedaży CCC za styczeń br. wyniosły 243,3 mln zł i były wyższe o 21,1 proc. r/r. 

 • 31 stycznia 2018

  Marcin Pałażej złożył rezygnację z funkcji wiceprezesa CCC

  Marcin Pałażej złożył rezygnację z pełnienia funkcji wiceprezesa CCC ze skutkiem na 31 stycznia 2018 roku, poinformowała spółka.

 • 17 stycznia 2018

  CCC rozpoczyna podbój rynków Bliskiego Wschodu

  Spółka zależna CCC zawarła z Apparel FZCO z siedzibą w Zjednoczonych Emiratach Arabskich umowę franczyzową przewidującą współpracę w zakresie sprzedaży obuwia CCC i innych produktów marek należących do CCC na terytorium 6 krajów regionu Bliskiego Wschodu, tj.: Arabia Saudyjska, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Kuwejt, Oman, Katar i Bahrajn.

 • 03 stycznia 2018

  Dobry początek roku na GPW, w centrum uwagi CCC, LPP i banki

  Pierwsza sesja w 2018 roku rozpoczęła się od wzrostów na GPW. Po dobrym grudniu rosną akcje LPP i CCC. Inwestorzy pilnie przyglądają się bankom. Dobrze radzi sobie segment spółek małych i średnich, które są faworytami analityków w tym roku.

 • 28 grudnia 2017

  Plusy i minusy handlu elektronicznego – omówienie wyników i sytuacji finansowej CCC za III kw. 2017 r.

 • 27 grudnia 2017

  CCC kupi spółkę w Rumunii, otworzy sklepy franczyzowe w Kazachstanie i Gruzji

  Grupa CCC podpisała wstępne porozumienie z Peeraj Brands International SRL dotyczące nabycia przedsiębiorstwa obejmującego prowadzenie wszystkich sklepów działających pod marką CCC w Rumunii, a także list intencyjny dotyczący otwarcia przez Peeraj sklepów CCC w Kazachstanie i Gruzji. Łączna kwota do zapłaty określona została na 33 mln euro.

 • 12 grudnia 2017

  W 2022 r. rynek modowy w Polsce osiągnie wartość ponad 43 mld zł

  Polskie firmy odzieżowe nie boją się rywalizacji nawet na zagranicznych rynkach i nie mają wobec zachodniej konkurencji kompleksów. Według prognoz PMR rynek odzieży i obuwia w Polsce w 2022 roku osiągnie wartość 43,2 mld zł. Także globalnie staje się coraz większą siłą gospodarczą. Sukcesy krajowych firm powodują, że branża ta przyciąga coraz więcej młodych osób, które wybierają tę ścieżkę kariery.

 • 20 listopada 2017

  Giełdy rosną, mimo zamieszania w niemieckiej polityce, w grze CD Projekt i CCC

  Fiasko rozmów koalicyjnych w Niemczech wystraszyło rano inwestorów. Na szczęście tylko na chwilę, bo kolejne godziny przynoszą poprawę nastrojów na giełdach. Również w Warszawie, gdzie indeksy w górę prowadzą CCC, mBank i CD Projekt.

 • 14 listopada 2017

  CD Projekt w szponach niedźwiedzi. Gorąco na Eurocashu, XTB i CCC

  Warszawska giełda zignorowała najlepsze do sześciu lat dane nt. wzrostu gospodarczego w Polsce, koncentrując się przede wszystkim na wynikach i informacjach ze spółek. Inwestorzy z wypiekami na twarzy śledzili silne wahania na kursach CD Projektu, Eurocashu i XTB.

 • 13 listopada 2017

  Prognozy wyników kwartalnych dla 6 znanych spółek z branży modowej

  W tym tygodniu inwestorów czeka wynikowy pokaz mody. Sprawdziliśmy, co prognozują rynkowi eksperci dla sześciu znanych spółek handlujących odzieżą i obuwiem.

 • 12 listopada 2017

  Raportowy rozkład jazdy na szczyt sezonu wyników za III kwartał

  To będzie wyjątkowo pracowity tydzień dla inwestorów z GPW. Według wyliczeń StockWatch.pl, w ciągu pięciu najbliższych dni na rynek trafi ponad pół tysiąca raportów. Sprawdziliśmy, jakie znane i lubiane przez drobnych inwestorów firmy opublikują dane finansowe za III kwartał.

 • 10 listopada 2017

  DM BDM podniósł wycenę akcji CCC, ale nadal zaleca redukuj

  Analitycy Domu Maklerskiego BDM podnieśli cenę docelową CCC do 235,40 zł ze 181,40 zł za akcję i podtrzymali rekomendację redukuj, wynika z raportu datowanego na 2 listopada.

 • Nerwowa końcówka tygodnia. W centrum uwagi wyprzedaż na Eurocashu

  Dwucyfrowa przecena Eurocashu, kłopoty sektora energetycznego i spadki na europejskich parkietach, to główne składowe piątkowej wyprzedaży na giełdzie w Warszawie. Sytuację próbują ratować jedynie spółki paliwowe.

 • 09 listopada 2017

  CCC – analiza techniczna

 • Wyniki spółek w centrum uwagi na GPW. Mocno tanieje CCC

  Od spadków rozpoczęła się czwartkowa sesja w Warszawie. W centrum uwagi pozostają spółki publikujące wyniki kwartalne, wśród których negatywnie wyróżnia się m.in. CCC i Cyfrowy Polsat, a pozytywnie Alior Bank. Pod presją spadających cen miedzi pozostaje dziś KGHM.

 • 07 listopada 2017

  CCC jeszcze w tym roku wystartuje w Mołdawii

  CCC.eu, spółka zależna CCC, zawarła z Peeraj Brands International S.R.L. porozumienie w sprawie sprzedaży przez Peeraj Brands International towarów oferowanych przez sieć sklepów detalicznych pod marką CCC na terytorium Mołdawii.

 • 02 listopada 2017

  Spadki na giełdzie w Warszawie pod dyktando LPP, CCC i Eurocashu

  Dobra passa warszawskiej giełdy dobiegła końca. Po czterech kolejnych wzrostowych sesjach, w czwartek miała miejsce realizacja zysków. Rynek w dół pociągnęły przede wszystkim spółki handlowe.

 • Dynamika sprzedaży CCC mocno wyhamowała w kluczowym momencie

  Przyzwyczajeni do ponad 40-proc. dynamik akcjonariusze operatora sieci sklepów z obuwiem przecierają dziś oczy ze zdumienia. W raporcie za październik CCC pokazało wzrost sprzedaży o zaledwie 1,2 proc. r/r oraz ujemną dynamikę z tytułu sprzedaży detalicznej w sklepach stacjonarnych. W czwartek w południe akcje CCC tanieją przy najwyższych obrotach na rynku o 3 proc.

 • 23 października 2017

  GPW wkracza w sezon wyników kwartalnych, gorąco na GetBack

  Warszawska giełda wkracza w sezon publikacji wyników finansowych za III kwartał. To one teraz będą w głównej mierze kształtować nastroje inwestorów. W tym tygodniu raporty opublikuje m.in. Orange Polska, Lotos, BZ WBK i mBank. Pytanie, czy tchną one nową nadzieję w inwestorów z GPW?

 • Nowe rekomendacje dla JSW, Bogdanki, CCC i LPP

  W październikowych raportach DM BOŚ podniósł wyceny akcji dla dwóch czołowych producentów węgla. Z kolei Vestor DM rozpoczął rekomendowanie LPP od zalecenia sprzedaj, a CCC od wskazania kupuj.

 • 12 października 2017

  Faworyci DM mBanku na październik

  Dobre momentum makro w światowej gospodarce, napływ nowego kapitału do funduszy akcyjnych ETF i rosnąca relatywna atrakcyjność wycen spółek z EM vs. rynki rozwinięte to główne argumenty biura przemawiające za pozytywnym nastawieniem do rynku akcji. Na październikowej liście DM mBank umieścił blisko 30 spółek.


Innowacyjna Gospodarka Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość
PARP
Współpraca
Dom Maklerski TMS Brokers logo Equity Magazine Biuro Maklerskie Alior Bank
Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku