X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: ccc

 • 20 listopada 2017

  Giełdy rosną, mimo zamieszania w niemieckiej polityce, w grze CD Projekt i CCC

  Fiasko rozmów koalicyjnych w Niemczech wystraszyło rano inwestorów. Na szczęście tylko na chwilę, bo kolejne godziny przynoszą poprawę nastrojów na giełdach. Również w Warszawie, gdzie indeksy w górę prowadzą CCC, mBank i CD Projekt.

 • 14 listopada 2017

  CD Projekt w szponach niedźwiedzi. Gorąco na Eurocashu, XTB i CCC

  Warszawska giełda zignorowała najlepsze do sześciu lat dane nt. wzrostu gospodarczego w Polsce, koncentrując się przede wszystkim na wynikach i informacjach ze spółek. Inwestorzy z wypiekami na twarzy śledzili silne wahania na kursach CD Projektu, Eurocashu i XTB.

 • 13 listopada 2017

  Prognozy wyników kwartalnych dla 6 znanych spółek z branży modowej

  W tym tygodniu inwestorów czeka wynikowy pokaz mody. Sprawdziliśmy, co prognozują rynkowi eksperci dla sześciu znanych spółek handlujących odzieżą i obuwiem.

 • 12 listopada 2017

  Raportowy rozkład jazdy na szczyt sezonu wyników za III kwartał

  To będzie wyjątkowo pracowity tydzień dla inwestorów z GPW. Według wyliczeń StockWatch.pl, w ciągu pięciu najbliższych dni na rynek trafi ponad pół tysiąca raportów. Sprawdziliśmy, jakie znane i lubiane przez drobnych inwestorów firmy opublikują dane finansowe za III kwartał.

 • 10 listopada 2017

  DM BDM podniósł wycenę akcji CCC, ale nadal zaleca redukuj

  Analitycy Domu Maklerskiego BDM podnieśli cenę docelową CCC do 235,40 zł ze 181,40 zł za akcję i podtrzymali rekomendację redukuj, wynika z raportu datowanego na 2 listopada.

 • Nerwowa końcówka tygodnia. W centrum uwagi wyprzedaż na Eurocashu

  Dwucyfrowa przecena Eurocashu, kłopoty sektora energetycznego i spadki na europejskich parkietach, to główne składowe piątkowej wyprzedaży na giełdzie w Warszawie. Sytuację próbują ratować jedynie spółki paliwowe.

 • 09 listopada 2017

  CCC – analiza techniczna

 • Wyniki spółek w centrum uwagi na GPW. Mocno tanieje CCC

  Od spadków rozpoczęła się czwartkowa sesja w Warszawie. W centrum uwagi pozostają spółki publikujące wyniki kwartalne, wśród których negatywnie wyróżnia się m.in. CCC i Cyfrowy Polsat, a pozytywnie Alior Bank. Pod presją spadających cen miedzi pozostaje dziś KGHM.

 • 07 listopada 2017

  CCC jeszcze w tym roku wystartuje w Mołdawii

  CCC.eu, spółka zależna CCC, zawarła z Peeraj Brands International S.R.L. porozumienie w sprawie sprzedaży przez Peeraj Brands International towarów oferowanych przez sieć sklepów detalicznych pod marką CCC na terytorium Mołdawii.

 • 02 listopada 2017

  Spadki na giełdzie w Warszawie pod dyktando LPP, CCC i Eurocashu

  Dobra passa warszawskiej giełdy dobiegła końca. Po czterech kolejnych wzrostowych sesjach, w czwartek miała miejsce realizacja zysków. Rynek w dół pociągnęły przede wszystkim spółki handlowe.

 • Dynamika sprzedaży CCC mocno wyhamowała w kluczowym momencie

  Przyzwyczajeni do ponad 40-proc. dynamik akcjonariusze operatora sieci sklepów z obuwiem przecierają dziś oczy ze zdumienia. W raporcie za październik CCC pokazało wzrost sprzedaży o zaledwie 1,2 proc. r/r oraz ujemną dynamikę z tytułu sprzedaży detalicznej w sklepach stacjonarnych. W czwartek w południe akcje CCC tanieją przy najwyższych obrotach na rynku o 3 proc.

 • wczoraj

  GPW wkracza w sezon wyników kwartalnych, gorąco na GetBack

  Warszawska giełda wkracza w sezon publikacji wyników finansowych za III kwartał. To one teraz będą w głównej mierze kształtować nastroje inwestorów. W tym tygodniu raporty opublikuje m.in. Orange Polska, Lotos, BZ WBK i mBank. Pytanie, czy tchną one nową nadzieję w inwestorów z GPW?

 • Nowe rekomendacje dla JSW, Bogdanki, CCC i LPP

  W październikowych raportach DM BOŚ podniósł wyceny akcji dla dwóch czołowych producentów węgla. Z kolei Vestor DM rozpoczął rekomendowanie LPP od zalecenia sprzedaj, a CCC od wskazania kupuj.

 • 12 października 2017

  Faworyci DM mBanku na październik

  Dobre momentum makro w światowej gospodarce, napływ nowego kapitału do funduszy akcyjnych ETF i rosnąca relatywna atrakcyjność wycen spółek z EM vs. rynki rozwinięte to główne argumenty biura przemawiające za pozytywnym nastawieniem do rynku akcji. Na październikowej liście DM mBank umieścił blisko 30 spółek.

 • 06 października 2017

  Orlen i Lotos holują WIG20. Los sesji w rękach Amerykanów

  Rekordy na Wall Street i czwartkowy zryw blue chipów to dziś główne argumenty za wzrostami w Warszawie. Inwestorzy powinni zachować czujność, bo sygnał do odwrotu też może przyjść zza oceanu. Dziś wydarzeniem dnia jest popołudniowa publikacja miesięcznych danych z amerykańskiego rynku pracy.

 • 02 października 2017

  LPP, CCC i JSW liderami wzrostów w WIG20

  Inwestorzy witają trzeci kwartał na GPW w lepszych, ale dość wybiórczych nastrojach. W poniedziałek drożeją głównie duże spółki, słabiej natomiast radzą sobie średnie i małe. W roli rynkowych liderów występują LPP, CCC, JSW i Orlen.

 • 29 września 2017

  Fixingowe wzrosty małych i średnich spółek. KGHM bohaterem w WIG20

  Giełda w Warszawie pożegnała wrzesień w świetnych nastrojach. Indeks WIG20 wzrósł o 1,1 proc., a w całym III kwartale aż o 7 proc. W piątek koniem pociągowym polskiego rynku były przede wszystkim akcje KGHM-u.

 • 27 września 2017

  Odbicie w Warszawie, w grze JSW, KGHM i Agora

  W środę warszawska giełda odreagowuje spadki z początku tygodnia. Indeksy w górę ciągnie przede wszystkim segment surowcowy z KGHM i JSW na czele. Pomaga też poprawa nastrojów na europejskich parkietach.

 • 26 września 2017

  Przecena na GPW i kursie złotego. LPP i CCC spadają z lokalnych szczytów

  Realizacja zysków na spółkach detalicznych i minorowe nastroje na rynkach globalnych pociągnęły we wtorek w dół giełdę w Warszawie. Honor rynku próbowały ratować Orlen i Lotos, których akcje wystrzeliły w ślad za cenami ropy.

 • 15 września 2017

  Grupa CCC gładko uplasowała nowe akcje warte ponad 0,5 mld zł

  Operator sieci sklepów z obuwiem w tydzień uplasował emisję nowych akcji serii H. Pozyskane środki mają sfinansować dalszą ekspansję grupy CCC.  

 • 11 września 2017

  Faworyci DM mBanku na wrzesień

  Biuro w najnowszym raporcie podtrzymało pozytywne nastawienie do rynku akcji. Na wrześniowej liście znalazło się ponad 30 spółek z jedenastu branż.

 • 07 września 2017

  CD Projekt wrócił na sztandary hossy. Czerwono na CCC i Kruku

  WIG20 spadł dziś o 0,8 proc. i był jednym z najsłabszych indeksów w Europie. Uwagę inwestorów zdominowały doniesienia z Europejskiego Banku Centralnego oraz duże wahania kursów takich spółek jak CCC, CD Projekt czy Kruk.

 • CCC w dół po informacji o emisji. Nowe akcje tylko dla wybranych

  Władze operatora sieci sklepów z obuwiem zdecydowały się na podwyższenie kapitału zakładowego. Spółka zamierza wyemitować 2 mln nowych akcji z wyłączeniem prawa poboru dla dotychczasowych akcjonariuszy. W czwartek notowania CCC spadają o ponad 6 proc.

 • Losy giełd w rękach Mario Draghiego. Gorąco na CCC, CD Projekcie i Kruku

  W czwartek rano główne europejskie indeksy notują umiarkowane wzrosty. Testem dla nich będą popołudniowe sygnały z posiedzenia Europejskiego Banku Centralnego. Na warszawskim parkiecie w centrum uwagi są dzisiaj akcje CCC, CD Projektu i Kruka.

 • Co dalej z kursami akcji złotej piątki z indeksu WIG20

  Tego lata aż pięć spółek z indeksu blue chipów ustaliło nowe szczyty cenowe. StockWatch.pl zapytał rynkowych ekspertów, co sprawia, że akcje CCC, Cyfrowego Polsatu, PGNiG, PZU i Orlenu są rekordowo drogie oraz jak długo potrwa na nich jeszcze hossa.

 • 06 września 2017

  Niepewność wróciła na rynki, w centrum uwagi Kruk i CD Projekt

  Fatalna końcówka wtorkowej sesji i słabsze nastroje na rynkach globalnych przekreśliły nadzieje na szybki powrót mocnych wzrostów na GPW. Indeks WIG20 konsoliduje się powyżej 2.500 pkt. Nieco ciekawiej jest na spółkach z drugiej linii, zwłaszcza na Kruku.

 • 05 września 2017

  CCC – analiza techniczna

 • Przebudzenie giganta, KGHM lokomotywą hossy na WIG20

  Akcje KGHM drożeją o ponad 3 proc., wyrywając się z tygodniowej konsolidacji i ciągnąc indeks WIG20 na 2-letnie, a WIG na 10-letnie maksima. Kroku miedziowej spółce próbuje dotrzymywać CCC i JSW. Jednocześnie kolejny dzień tanieje Orange Polska.

 • 04 września 2017

  Rekordy na kursach PZU i CCC w cieniu geopolitycznych napięć

  Przeprowadzona w miniony weekend próba jądrowa w Korei Północnej wystraszyła nieco inwestorów. W poniedziałek niemal wszystkie giełdowe indeksy zanotowały spadki. Sesję do udanych zaliczą posiadacze długich pozycji na tzw. bezpiecznych przystaniach, czyli złocie, japońskim jenie i franku.

 • 01 września 2017

  GPW z szansą na wzrosty we wrześniu, w grze CCC, GetBack i Comarch

  Warszawska giełda ma za sobą udany sierpień. Indeks WIG20 wzrósł o 6 proc., testując poziomy nieoglądane od 2 lat. WIG znalazł się najwyżej od 10 lat. Jest szansa, że wrzesień przyniesie kontynuację tych wzrostów (w tym nowe rekordy na WIG-u), do których wreszcie dołączy segment średnich i małych spółek.


Innowacyjna Gospodarka Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość
PARP
Współpraca
Dom Maklerski TMS Brokers logo Equity Magazine Biuro Maklerskie Alior Bank
Bossa PayU Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku