X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: ccc

 • dzisiaj

  15 ciekawych raportów, które jeszcze w sierpniu trafią na rynek

  Jeszcze w tym miesiącu spółki z GPW opublikują blisko 180 sprawozdań finansowych za II kwartał i całe I półrocze. StockWatch.pl przygotował rozkład jazdy na najbliższy tydzień i sprawdził, na które publikacje warto mieć oko.

 • 01 sierpnia 2017

  Komentarz giełdowy: Wall Street znów bliżej nieba

  Szaleństwo na amerykańskich indeksach wydaje się nie mieć końca. Po kilku negatywnych sesjach amerykańskie indeksy znów ruszyły na nowe historyczne szczyty. W Europie widoczne są próby odreagowania, choć do historycznych lub przynajmniej lokalnych szczytów jest jeszcze daleko. 

 • 28 lipca 2017

  Maklerzy podnieśli wyceny akcji CCC i LPP. Spółka obuwnicza atrakcyjniejsza

  Haitong Bank w lipcowym raporcie zaktualizował wyceny akcji liderów branży odzieżowo-obuwniczej. Faworytem nadal pozostaje CCC.

 • 21 lipca 2017

  Komentarz giełdowy: Słaby koniec tygodnia

  Nastroje na globalnych rynkach akcyjnych pod koniec tygodnia uległy wyraźnemu osłabieniu. Duże spadki na europejskich indeksach giełdowych mogą się wiązać z wczorajszym posiedzeniem EBC, choć trudno mówić, aby doszło na nim do przełomu. Co więcej, negatywny wpływ na nastroje inwestorów ma kolejne zamieszanie wokół Donalda Trumpa.

 • 12 lipca 2017

  WIG20 najsilniejszym indeksem Europy, Eurocash gwiazdą GPW

  Po kilku nudnych sesjach w Warszawie, wreszcie mocne uderzenie popytu. Rynek w górę ciągną przede wszystkim największe spółki na czele z KGHM, LPP i świetnie spisującym się w tym tygodniu Eurocashem. W efekcie WIG20 jest najmocniej rosnącym indeksem w Europie.

 • 05 lipca 2017

  GPW mozolnie wypracowuje odbicie, w grze CD Projekt i Morizon

  Środa upływa pod znakiem korekcyjnego odbicia indeksu WIG20. W dalszym ciągu słabo spisuje się segment średnich i małych spółek. Fatalny debiut zaliczył Morizon.

 • 03 lipca 2017

  Grupa CCC zwiększyła w czerwcu przychody o niemal 50 proc.

  Grupa CCC odnotowała w czerwcu 376 mln zł skonsolidowanych przychodów ze sprzedaży, w całym pierwszym półroczu było to 1, 85 mld zł.

 • GPW walczy o zielone rozpoczęcie lipca, w grze Sygnity i Krezus

  Po spadkowej końcówce ubiegłego tygodnia europejskie giełdy rozpoczęły lipiec na plusie. Tą samą ścieżką podąża indeks WIG20, który od 1,5-miesiąca pozostaje w konsolidacji. Wakacje i oferty publiczne nie wskazują na szybkie wybicie.

 • 23 czerwca 2017

  Niższa strata CCC za I kwartał po wstrzymaniu amortyzacji wartości firmy

  CCC odnotowało 40,8 mln zł skonsolidowanej straty netto przypisanej akcjonariuszom jednostki dominującej w I kw. 2017 r. wobec 19,5 mln zł straty rok wcześniej, podała spółka w skorygowanym raporcie kwartalnym. W opublikowanym wcześniej raporcie CCC podało, że w I kw. odnotowało 50,6 mln zł skonsolidowanej straty netto przypisanej akcjonariuszom jednostki dominującej w I kw. 2017 r. wobec 19,5 mln zł straty rok wcześniej.

 • 19 czerwca 2017

  Dobre nastroje na giełdach. Inwestorzy czekają na nowego prezesa GPW

  Mocny początek poniedziałkowej sesji na giełdzie w Warszawie. KGHM, CCC, PGE, a także odbijający Alior Bank prowadzą indeks WIG20 na północ. Pomagają dobre nastroje na giełdach w Azji i Europie oraz nadzieje na nowe rekordy na Wall Street.

 • 12 czerwca 2017

  Propozycje inwestycyjne na czerwiec wg DM mBanku

  Analitycy DM mBanku w czerwcowym raporcie wyróżnili aż 27 spółek. Na liście dominują przedstawiciele sektora przemysłowego, deweloperskiego, budowlanego oraz handlowego.

 • 07 czerwca 2017

  Dywidendy 2017: Spółki z WIG20 wypłacą akcjonariuszom 7,6 mld zł

  Inwestorzy polujący na tłuste dywidendy nie mają czego szukać w segmencie największych i najpłynniejszych spółek na GPW. W tym roku tylko dwa blue chipy wypłacą dywidendy o stopie powyżej 5 proc., a całą tegoroczną pulę środków przeznaczonych do podziału między akcjonariuszy można porównać do tej z kryzysowego roku 2009.

 • 01 czerwca 2017

  GPW w ogonie Europy. Mocne spadki na JSW i PKO BP

  W czwartek indeks WIG20 spada piątą kolejną sesję, a warszawska giełda jest jedną z najsłabiej się zachowujących giełd w Europie. Mocniej tracą tylko indeksy w Moskwie.

 • CCC i LPP w górę po publikacji danych sprzedażowych za maj

  W ubiegłym miesiącu przychody CCC wzrosły o 39 proc. r/r do ok. 406 mln zł, a LPP o 18 proc. r/r do ok. 556 mln zł. W czwartek po południu akcje obu spółek świecą na zielono.

 • 19 maja 2017

  Zielona końcówka tygodnia. PKN Orlen i AmRest outsiderami rynku

  Piątek na europejskich giełdach upływa pod znakiem wzrostowego odbicia, po tym jak ucichły nieco negatywne emocje wokół prezydenta Trumpa. Giełda w Warszawie nie jest tu wyjątkiem.

 • 15 maja 2017

  Wyniki i rekomendacje w centrum uwagi. Gorąco na CCC i JSW

  Europejskie giełdy rozpoczęły trzeci tydzień maja w spokojnych nastrojach. Podobnie jest w Warszawie, gdzie w tym tygodniu uwaga inwestorów będzie się koncentrować na wynikach spółek i licznych danych makroekonomicznych z Polski. To, co może ich niepokoić, to słabość indeksu WIG20 w pobliżu poziomu 2.400 pkt.

 • 11 maja 2017

  Dywidendy 2017: Spółki z WIG20 płacą coraz mniej

  Czasy gdy polskie blue chipy pieszczotliwie nazywano dojnymi krowami, odeszły do lamusa. Giełdowi giganci, w przeciwieństwie do małych i średnich spółek, w ostatnich latach coraz rzadziej i skromniej dzielą się zyskiem z akcjonariuszami. 

 • 28 kwietnia 2017

  Rekordowy rok CCC. Przychody urosły do 3,1 mld zł, a zysk do 300 mln zł

  Rok 2016 dla operatora sieci sklepów obuwniczych stał pod znakiem rekordowych wyników i dynamicznego wzrostu powierzchni handlowej. Na koniec ubiegłego roku CCC miało 862 sklepy w 16 krajach.

 • 24 kwietnia 2017

  Komentarz giełdowy: Powyborcza euforia

  Solidne wzrosty indeksów giełdowych w Japonii, Europie oraz w Stanach Zjednoczonych dobitnie pokazują, jak dużą wagę miały francuskie wybory prezydenckie. Można mieć jednak wątpliwości, czy ta powyborcza euforia się utrzyma, gdyż teoretycznie wciąż po władzę może sięgnąć Le Pen, a ponadto na horyzoncie widać kilka dużych punktów zapalnych.

 • 12 kwietnia 2017

  Analiza techniczna czterech spółek modowych z GPW

  Początek roku, czyli sezonowo najsłabszy okres w branży odzieżowo-obuwniczej tym razem wypadł całkiem okazale dla wielu spółek modowych. Sprawdziliśmy, jakie trendy będą rządzić tej wiosny na wykresach akcji CCC, LPP, Monnari i Vistuli.

 • 31 marca 2017

  WIG20 skapitulował. Wsparcia pękły m.in. na Medicalgorithmics i Boryszewie

  Ostatnią sesję marca i całego pierwszego kwartału zdominował dźwięk trzaskających wsparć. WIG20 po kilkudniowej batalii w końcu skapitulował i z impetem spadł poniżej 2.200 pkt. 

 • 20 marca 2017

  WIG20 w odwrocie. Gorąco na JSW, GTC i PKP Cargo

  Nowy tydzień na giełdach rozpoczyna się pod dyktando strony podażowej. Największe straty notują główne indeksy w Budapeszcie i w Warszawie. WIG20 spada o blisko 1 proc. i oddala się od okrągłego poziomu 2.300 pkt.

 • 28 lutego 2017

  Komentarz giełdowy: Losy hossy w rękach Trumpa

  Wtorkowa sesja przyniosła spore spadki na GPW. Dziś traciły niemal wszystkie główne indeksy z warszawskiego parkietu. Na pozostałych rynkach akcyjnych także nie widać euforii - inwestorzy z pewnym niepokojem wyczekują nocnego wystąpienia Trumpa przed Kongresem.

 • W IV kwartale 2016 r. grupa CCC zarobiła na czysto blisko 187 mln zł

  CCC odnotowało 186,6 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w IV kw. 2016 r. wobec 105,2 mln zł zysku rok wcześniej, podała spółka w raporcie.

 • 24 lutego 2017

  Ruszyła pierwsza poważna wyprzedaż na giełdach, w grze KGHM i InPost

  Końcówka tygodnia przynosi długo wyczekiwaną korektę na europejskich parkietach. Największą przecenę obserwujemy dziś na giełdach w Budapeszcie i w Warszawie, gdzie spadki na głównych indeksach przekraczają już 2 proc.

 • 07 lutego 2017

  Inwestorzy rzucili się na tanie waluty, WIG20 wciąż pod 2.100 pkt.

  We wtorek inwestorzy kupują mocno przecenione w styczniu walut. Spokojnie za to jest na warszawskiej giełdzie. Na rynkach globalnych zaś, wobec braku ważnych danych makroekonomicznych, tematem numer jeden staje się polityka.

 • 01 lutego 2017

  W styczniu sprzedaż w sklepach CCC i LPP rosła w dwucyfrowym tempie

  W ubiegłym miesiącu grupa CCC zanotowała ponad 15-proc. wzrost przychodów ze sprzedaży. Jeszcze lepszy początek roku ma za sobą LPP - sprzedaż podskoczyła o 22 proc. r/r.

 • 23 stycznia 2017

  mWIG40 najwyżej od dekady, w górę Ciech, CD Projekt i Trakcja

  Segment średnich spółek rozpoczyna tydzień od ataku szczytów z listopada 2007 roku. Indeks w górę ciągną przede wszystkim akcje Ciechu, GTC, CD Projektu oraz Trakcji. Dreszczyk emocji zapewnia też WIG20, który na chwilę zszedł poniżej wsparcia na 2.000 pkt.

 • 13 stycznia 2017

  Komentarz giełdowy: GPW w napięciu czeka na werdykt ws. ratingu

  Parkiet przy Książęcej nerwowo wyczekuje werdyktu agencji Moody’s oraz Fitch w sprawie polskiego ratingu. Główne indeksy warszawskiego parkietu świecą się na czerwono, choć na europejskich rynkach oraz na Wall Street obserwujemy umiarkowane wzrosty.

 • 03 stycznia 2017

  WIG20 jest o włos od 2.000 pkt., w grze banki i rekordowo drogie CCC

  Warszawski parkiet w świetnej formie rozpoczął nowy rok. Języczkiem u wagi pozostaje rajd w segmencie blue chipów. Do magicznego poziomu 2.000 pkt. brakuje już tylko 10 pkt.


Innowacyjna Gospodarka Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość
PARP
Współpraca
Dom Maklerski TMS Brokers logo Equity Magazine Biuro Maklerskie Alior Bank
Bossa PayU Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku