X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: ccc

 • 12 października 2017

  Faworyci DM mBanku na październik

  Dobre momentum makro w światowej gospodarce, napływ nowego kapitału do funduszy akcyjnych ETF i rosnąca relatywna atrakcyjność wycen spółek z EM vs. rynki rozwinięte to główne argumenty biura przemawiające za pozytywnym nastawieniem do rynku akcji. Na październikowej liście DM mBank umieścił blisko 30 spółek.

 • 06 października 2017

  Orlen i Lotos holują WIG20. Los sesji w rękach Amerykanów

  Rekordy na Wall Street i czwartkowy zryw blue chipów to dziś główne argumenty za wzrostami w Warszawie. Inwestorzy powinni zachować czujność, bo sygnał do odwrotu też może przyjść zza oceanu. Dziś wydarzeniem dnia jest popołudniowa publikacja miesięcznych danych z amerykańskiego rynku pracy.

 • 02 października 2017

  LPP, CCC i JSW liderami wzrostów w WIG20

  Inwestorzy witają trzeci kwartał na GPW w lepszych, ale dość wybiórczych nastrojach. W poniedziałek drożeją głównie duże spółki, słabiej natomiast radzą sobie średnie i małe. W roli rynkowych liderów występują LPP, CCC, JSW i Orlen.

 • 29 września 2017

  Fixingowe wzrosty małych i średnich spółek. KGHM bohaterem w WIG20

  Giełda w Warszawie pożegnała wrzesień w świetnych nastrojach. Indeks WIG20 wzrósł o 1,1 proc., a w całym III kwartale aż o 7 proc. W piątek koniem pociągowym polskiego rynku były przede wszystkim akcje KGHM-u.

 • 27 września 2017

  Odbicie w Warszawie, w grze JSW, KGHM i Agora

  W środę warszawska giełda odreagowuje spadki z początku tygodnia. Indeksy w górę ciągnie przede wszystkim segment surowcowy z KGHM i JSW na czele. Pomaga też poprawa nastrojów na europejskich parkietach.

 • 26 września 2017

  Przecena na GPW i kursie złotego. LPP i CCC spadają z lokalnych szczytów

  Realizacja zysków na spółkach detalicznych i minorowe nastroje na rynkach globalnych pociągnęły we wtorek w dół giełdę w Warszawie. Honor rynku próbowały ratować Orlen i Lotos, których akcje wystrzeliły w ślad za cenami ropy.

 • 15 września 2017

  Grupa CCC gładko uplasowała nowe akcje warte ponad 0,5 mld zł

  Operator sieci sklepów z obuwiem w tydzień uplasował emisję nowych akcji serii H. Pozyskane środki mają sfinansować dalszą ekspansję grupy CCC.  

 • 11 września 2017

  Faworyci DM mBanku na wrzesień

  Biuro w najnowszym raporcie podtrzymało pozytywne nastawienie do rynku akcji. Na wrześniowej liście znalazło się ponad 30 spółek z jedenastu branż.

 • 07 września 2017

  CD Projekt wrócił na sztandary hossy. Czerwono na CCC i Kruku

  WIG20 spadł dziś o 0,8 proc. i był jednym z najsłabszych indeksów w Europie. Uwagę inwestorów zdominowały doniesienia z Europejskiego Banku Centralnego oraz duże wahania kursów takich spółek jak CCC, CD Projekt czy Kruk.

 • CCC w dół po informacji o emisji. Nowe akcje tylko dla wybranych

  Władze operatora sieci sklepów z obuwiem zdecydowały się na podwyższenie kapitału zakładowego. Spółka zamierza wyemitować 2 mln nowych akcji z wyłączeniem prawa poboru dla dotychczasowych akcjonariuszy. W czwartek notowania CCC spadają o ponad 6 proc.

 • Losy giełd w rękach Mario Draghiego. Gorąco na CCC, CD Projekcie i Kruku

  W czwartek rano główne europejskie indeksy notują umiarkowane wzrosty. Testem dla nich będą popołudniowe sygnały z posiedzenia Europejskiego Banku Centralnego. Na warszawskim parkiecie w centrum uwagi są dzisiaj akcje CCC, CD Projektu i Kruka.

 • Co dalej z kursami akcji złotej piątki z indeksu WIG20

  Tego lata aż pięć spółek z indeksu blue chipów ustaliło nowe szczyty cenowe. StockWatch.pl zapytał rynkowych ekspertów, co sprawia, że akcje CCC, Cyfrowego Polsatu, PGNiG, PZU i Orlenu są rekordowo drogie oraz jak długo potrwa na nich jeszcze hossa.

 • 06 września 2017

  Niepewność wróciła na rynki, w centrum uwagi Kruk i CD Projekt

  Fatalna końcówka wtorkowej sesji i słabsze nastroje na rynkach globalnych przekreśliły nadzieje na szybki powrót mocnych wzrostów na GPW. Indeks WIG20 konsoliduje się powyżej 2.500 pkt. Nieco ciekawiej jest na spółkach z drugiej linii, zwłaszcza na Kruku.

 • 05 września 2017

  CCC – analiza techniczna

 • Przebudzenie giganta, KGHM lokomotywą hossy na WIG20

  Akcje KGHM drożeją o ponad 3 proc., wyrywając się z tygodniowej konsolidacji i ciągnąc indeks WIG20 na 2-letnie, a WIG na 10-letnie maksima. Kroku miedziowej spółce próbuje dotrzymywać CCC i JSW. Jednocześnie kolejny dzień tanieje Orange Polska.

 • 04 września 2017

  Rekordy na kursach PZU i CCC w cieniu geopolitycznych napięć

  Przeprowadzona w miniony weekend próba jądrowa w Korei Północnej wystraszyła nieco inwestorów. W poniedziałek niemal wszystkie giełdowe indeksy zanotowały spadki. Sesję do udanych zaliczą posiadacze długich pozycji na tzw. bezpiecznych przystaniach, czyli złocie, japońskim jenie i franku.

 • 01 września 2017

  GPW z szansą na wzrosty we wrześniu, w grze CCC, GetBack i Comarch

  Warszawska giełda ma za sobą udany sierpień. Indeks WIG20 wzrósł o 6 proc., testując poziomy nieoglądane od 2 lat. WIG znalazł się najwyżej od 10 lat. Jest szansa, że wrzesień przyniesie kontynuację tych wzrostów (w tym nowe rekordy na WIG-u), do których wreszcie dołączy segment średnich i małych spółek.

 • CCC w sierpniu zwiększyło sprzedaż ponad 40 proc., a LPP poprawiło marże

  W drugiej połowie wakacji operator sieci sklepów z obuwiem zwiększył przychody do ok. 295 mln zł. Z kolei właściciel sieci sklepów m.in. Reserved, Cropp czy House zamknął sierpień z 13-proc. dynamiką przychodów, ale za to wyższą o 2 p.p. marżą brutto niż przed rokiem.

 • 31 sierpnia 2017

  Lawina raportów na GPW. JSW i KGHM łagodzą korektę na WIG20

  Czwartek na warszawskiej giełdzie upływa pod znakiem realizacji zysków na dużych spółkach, co negatywnie wyróżnia WIG20 na tle rosnących w większości giełd europejskich. W centrum uwagi są spółki surowcowe oraz publikujące wyniki.

 • Przegląd najciekawszych dywidend z wrześniowego kalendarium

  Wrzesień to ostatni miesiąc w tym roku z tak bogatym kalendarium dywidendowym. Według wyliczeń StockWatch.pl, ponad 20 spółek z rynku głównego i NewConnect wypłaci swoim akcjonariuszom blisko 1,8 mld zł.

 • 23 sierpnia 2017

  15 ciekawych raportów, które jeszcze w sierpniu trafią na rynek

  Jeszcze w tym miesiącu spółki z GPW opublikują blisko 180 sprawozdań finansowych za II kwartał i całe I półrocze. StockWatch.pl przygotował rozkład jazdy na najbliższy tydzień i sprawdził, na które publikacje warto mieć oko.

 • 01 sierpnia 2017

  Komentarz giełdowy: Wall Street znów bliżej nieba

  Szaleństwo na amerykańskich indeksach wydaje się nie mieć końca. Po kilku negatywnych sesjach amerykańskie indeksy znów ruszyły na nowe historyczne szczyty. W Europie widoczne są próby odreagowania, choć do historycznych lub przynajmniej lokalnych szczytów jest jeszcze daleko. 

 • 28 lipca 2017

  Maklerzy podnieśli wyceny akcji CCC i LPP. Spółka obuwnicza atrakcyjniejsza

  Haitong Bank w lipcowym raporcie zaktualizował wyceny akcji liderów branży odzieżowo-obuwniczej. Faworytem nadal pozostaje CCC.

 • 21 lipca 2017

  Komentarz giełdowy: Słaby koniec tygodnia

  Nastroje na globalnych rynkach akcyjnych pod koniec tygodnia uległy wyraźnemu osłabieniu. Duże spadki na europejskich indeksach giełdowych mogą się wiązać z wczorajszym posiedzeniem EBC, choć trudno mówić, aby doszło na nim do przełomu. Co więcej, negatywny wpływ na nastroje inwestorów ma kolejne zamieszanie wokół Donalda Trumpa.

 • 12 lipca 2017

  WIG20 najsilniejszym indeksem Europy, Eurocash gwiazdą GPW

  Po kilku nudnych sesjach w Warszawie, wreszcie mocne uderzenie popytu. Rynek w górę ciągną przede wszystkim największe spółki na czele z KGHM, LPP i świetnie spisującym się w tym tygodniu Eurocashem. W efekcie WIG20 jest najmocniej rosnącym indeksem w Europie.

 • 05 lipca 2017

  GPW mozolnie wypracowuje odbicie, w grze CD Projekt i Morizon

  Środa upływa pod znakiem korekcyjnego odbicia indeksu WIG20. W dalszym ciągu słabo spisuje się segment średnich i małych spółek. Fatalny debiut zaliczył Morizon.

 • 03 lipca 2017

  Grupa CCC zwiększyła w czerwcu przychody o niemal 50 proc.

  Grupa CCC odnotowała w czerwcu 376 mln zł skonsolidowanych przychodów ze sprzedaży, w całym pierwszym półroczu było to 1, 85 mld zł.

 • GPW walczy o zielone rozpoczęcie lipca, w grze Sygnity i Krezus

  Po spadkowej końcówce ubiegłego tygodnia europejskie giełdy rozpoczęły lipiec na plusie. Tą samą ścieżką podąża indeks WIG20, który od 1,5-miesiąca pozostaje w konsolidacji. Wakacje i oferty publiczne nie wskazują na szybkie wybicie.

 • 23 czerwca 2017

  Niższa strata CCC za I kwartał po wstrzymaniu amortyzacji wartości firmy

  CCC odnotowało 40,8 mln zł skonsolidowanej straty netto przypisanej akcjonariuszom jednostki dominującej w I kw. 2017 r. wobec 19,5 mln zł straty rok wcześniej, podała spółka w skorygowanym raporcie kwartalnym. W opublikowanym wcześniej raporcie CCC podało, że w I kw. odnotowało 50,6 mln zł skonsolidowanej straty netto przypisanej akcjonariuszom jednostki dominującej w I kw. 2017 r. wobec 19,5 mln zł straty rok wcześniej.

 • 19 czerwca 2017

  Dobre nastroje na giełdach. Inwestorzy czekają na nowego prezesa GPW

  Mocny początek poniedziałkowej sesji na giełdzie w Warszawie. KGHM, CCC, PGE, a także odbijający Alior Bank prowadzą indeks WIG20 na północ. Pomagają dobre nastroje na giełdach w Azji i Europie oraz nadzieje na nowe rekordy na Wall Street.


Innowacyjna Gospodarka Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość
PARP
Współpraca
Dom Maklerski TMS Brokers logo Equity Magazine Biuro Maklerskie Alior Bank
Bossa PayU Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku