X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: ccc

 • 09 lutego 2018

  Inwestorzy robią dobrą minę do złej gry, spadki na JSW i CD Projekcie

  Po spadkach na otwarciu piątkowych notowań, warszawska giełda stara się odrabiać straty. Jednak coraz bardziej skomplikowana sytuacja na Wall Street oraz słabość małych i średnich spółek nie wróżą niczego dobrego.

 • 01 lutego 2018

  Przychody CCC wzrosły o 21 proc. r/r do 243 mln zł w styczniu 2018 r.

  Skonsolidowane przychody ze sprzedaży CCC za styczeń br. wyniosły 243,3 mln zł i były wyższe o 21,1 proc. r/r. 

 • 31 stycznia 2018

  Marcin Pałażej złożył rezygnację z funkcji wiceprezesa CCC

  Marcin Pałażej złożył rezygnację z pełnienia funkcji wiceprezesa CCC ze skutkiem na 31 stycznia 2018 roku, poinformowała spółka.

 • 17 stycznia 2018

  CCC rozpoczyna podbój rynków Bliskiego Wschodu

  Spółka zależna CCC zawarła z Apparel FZCO z siedzibą w Zjednoczonych Emiratach Arabskich umowę franczyzową przewidującą współpracę w zakresie sprzedaży obuwia CCC i innych produktów marek należących do CCC na terytorium 6 krajów regionu Bliskiego Wschodu, tj.: Arabia Saudyjska, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Kuwejt, Oman, Katar i Bahrajn.

 • 03 stycznia 2018

  Dobry początek roku na GPW, w centrum uwagi CCC, LPP i banki

  Pierwsza sesja w 2018 roku rozpoczęła się od wzrostów na GPW. Po dobrym grudniu rosną akcje LPP i CCC. Inwestorzy pilnie przyglądają się bankom. Dobrze radzi sobie segment spółek małych i średnich, które są faworytami analityków w tym roku.

 • 28 grudnia 2017

  Plusy i minusy handlu elektronicznego – omówienie wyników i sytuacji finansowej CCC za III kw. 2017 r.

 • 27 grudnia 2017

  CCC kupi spółkę w Rumunii, otworzy sklepy franczyzowe w Kazachstanie i Gruzji

  Grupa CCC podpisała wstępne porozumienie z Peeraj Brands International SRL dotyczące nabycia przedsiębiorstwa obejmującego prowadzenie wszystkich sklepów działających pod marką CCC w Rumunii, a także list intencyjny dotyczący otwarcia przez Peeraj sklepów CCC w Kazachstanie i Gruzji. Łączna kwota do zapłaty określona została na 33 mln euro.

 • 12 grudnia 2017

  W 2022 r. rynek modowy w Polsce osiągnie wartość ponad 43 mld zł

  Polskie firmy odzieżowe nie boją się rywalizacji nawet na zagranicznych rynkach i nie mają wobec zachodniej konkurencji kompleksów. Według prognoz PMR rynek odzieży i obuwia w Polsce w 2022 roku osiągnie wartość 43,2 mld zł. Także globalnie staje się coraz większą siłą gospodarczą. Sukcesy krajowych firm powodują, że branża ta przyciąga coraz więcej młodych osób, które wybierają tę ścieżkę kariery.

 • 20 listopada 2017

  Giełdy rosną, mimo zamieszania w niemieckiej polityce, w grze CD Projekt i CCC

  Fiasko rozmów koalicyjnych w Niemczech wystraszyło rano inwestorów. Na szczęście tylko na chwilę, bo kolejne godziny przynoszą poprawę nastrojów na giełdach. Również w Warszawie, gdzie indeksy w górę prowadzą CCC, mBank i CD Projekt.

 • 14 listopada 2017

  CD Projekt w szponach niedźwiedzi. Gorąco na Eurocashu, XTB i CCC

  Warszawska giełda zignorowała najlepsze do sześciu lat dane nt. wzrostu gospodarczego w Polsce, koncentrując się przede wszystkim na wynikach i informacjach ze spółek. Inwestorzy z wypiekami na twarzy śledzili silne wahania na kursach CD Projektu, Eurocashu i XTB.

 • 13 listopada 2017

  Prognozy wyników kwartalnych dla 6 znanych spółek z branży modowej

  W tym tygodniu inwestorów czeka wynikowy pokaz mody. Sprawdziliśmy, co prognozują rynkowi eksperci dla sześciu znanych spółek handlujących odzieżą i obuwiem.

 • 12 listopada 2017

  Raportowy rozkład jazdy na szczyt sezonu wyników za III kwartał

  To będzie wyjątkowo pracowity tydzień dla inwestorów z GPW. Według wyliczeń StockWatch.pl, w ciągu pięciu najbliższych dni na rynek trafi ponad pół tysiąca raportów. Sprawdziliśmy, jakie znane i lubiane przez drobnych inwestorów firmy opublikują dane finansowe za III kwartał.

 • 10 listopada 2017

  DM BDM podniósł wycenę akcji CCC, ale nadal zaleca redukuj

  Analitycy Domu Maklerskiego BDM podnieśli cenę docelową CCC do 235,40 zł ze 181,40 zł za akcję i podtrzymali rekomendację redukuj, wynika z raportu datowanego na 2 listopada.

 • Nerwowa końcówka tygodnia. W centrum uwagi wyprzedaż na Eurocashu

  Dwucyfrowa przecena Eurocashu, kłopoty sektora energetycznego i spadki na europejskich parkietach, to główne składowe piątkowej wyprzedaży na giełdzie w Warszawie. Sytuację próbują ratować jedynie spółki paliwowe.

 • 09 listopada 2017

  CCC – analiza techniczna

 • Wyniki spółek w centrum uwagi na GPW. Mocno tanieje CCC

  Od spadków rozpoczęła się czwartkowa sesja w Warszawie. W centrum uwagi pozostają spółki publikujące wyniki kwartalne, wśród których negatywnie wyróżnia się m.in. CCC i Cyfrowy Polsat, a pozytywnie Alior Bank. Pod presją spadających cen miedzi pozostaje dziś KGHM.

 • 07 listopada 2017

  CCC jeszcze w tym roku wystartuje w Mołdawii

  CCC.eu, spółka zależna CCC, zawarła z Peeraj Brands International S.R.L. porozumienie w sprawie sprzedaży przez Peeraj Brands International towarów oferowanych przez sieć sklepów detalicznych pod marką CCC na terytorium Mołdawii.

 • 02 listopada 2017

  Spadki na giełdzie w Warszawie pod dyktando LPP, CCC i Eurocashu

  Dobra passa warszawskiej giełdy dobiegła końca. Po czterech kolejnych wzrostowych sesjach, w czwartek miała miejsce realizacja zysków. Rynek w dół pociągnęły przede wszystkim spółki handlowe.

 • Dynamika sprzedaży CCC mocno wyhamowała w kluczowym momencie

  Przyzwyczajeni do ponad 40-proc. dynamik akcjonariusze operatora sieci sklepów z obuwiem przecierają dziś oczy ze zdumienia. W raporcie za październik CCC pokazało wzrost sprzedaży o zaledwie 1,2 proc. r/r oraz ujemną dynamikę z tytułu sprzedaży detalicznej w sklepach stacjonarnych. W czwartek w południe akcje CCC tanieją przy najwyższych obrotach na rynku o 3 proc.

 • 23 października 2017

  GPW wkracza w sezon wyników kwartalnych, gorąco na GetBack

  Warszawska giełda wkracza w sezon publikacji wyników finansowych za III kwartał. To one teraz będą w głównej mierze kształtować nastroje inwestorów. W tym tygodniu raporty opublikuje m.in. Orange Polska, Lotos, BZ WBK i mBank. Pytanie, czy tchną one nową nadzieję w inwestorów z GPW?

 • Nowe rekomendacje dla JSW, Bogdanki, CCC i LPP

  W październikowych raportach DM BOŚ podniósł wyceny akcji dla dwóch czołowych producentów węgla. Z kolei Vestor DM rozpoczął rekomendowanie LPP od zalecenia sprzedaj, a CCC od wskazania kupuj.

 • 12 października 2017

  Faworyci DM mBanku na październik

  Dobre momentum makro w światowej gospodarce, napływ nowego kapitału do funduszy akcyjnych ETF i rosnąca relatywna atrakcyjność wycen spółek z EM vs. rynki rozwinięte to główne argumenty biura przemawiające za pozytywnym nastawieniem do rynku akcji. Na październikowej liście DM mBank umieścił blisko 30 spółek.

 • 06 października 2017

  Orlen i Lotos holują WIG20. Los sesji w rękach Amerykanów

  Rekordy na Wall Street i czwartkowy zryw blue chipów to dziś główne argumenty za wzrostami w Warszawie. Inwestorzy powinni zachować czujność, bo sygnał do odwrotu też może przyjść zza oceanu. Dziś wydarzeniem dnia jest popołudniowa publikacja miesięcznych danych z amerykańskiego rynku pracy.

 • 02 października 2017

  LPP, CCC i JSW liderami wzrostów w WIG20

  Inwestorzy witają trzeci kwartał na GPW w lepszych, ale dość wybiórczych nastrojach. W poniedziałek drożeją głównie duże spółki, słabiej natomiast radzą sobie średnie i małe. W roli rynkowych liderów występują LPP, CCC, JSW i Orlen.

 • 29 września 2017

  Fixingowe wzrosty małych i średnich spółek. KGHM bohaterem w WIG20

  Giełda w Warszawie pożegnała wrzesień w świetnych nastrojach. Indeks WIG20 wzrósł o 1,1 proc., a w całym III kwartale aż o 7 proc. W piątek koniem pociągowym polskiego rynku były przede wszystkim akcje KGHM-u.

 • 27 września 2017

  Odbicie w Warszawie, w grze JSW, KGHM i Agora

  W środę warszawska giełda odreagowuje spadki z początku tygodnia. Indeksy w górę ciągnie przede wszystkim segment surowcowy z KGHM i JSW na czele. Pomaga też poprawa nastrojów na europejskich parkietach.

 • 26 września 2017

  Przecena na GPW i kursie złotego. LPP i CCC spadają z lokalnych szczytów

  Realizacja zysków na spółkach detalicznych i minorowe nastroje na rynkach globalnych pociągnęły we wtorek w dół giełdę w Warszawie. Honor rynku próbowały ratować Orlen i Lotos, których akcje wystrzeliły w ślad za cenami ropy.

 • 15 września 2017

  Grupa CCC gładko uplasowała nowe akcje warte ponad 0,5 mld zł

  Operator sieci sklepów z obuwiem w tydzień uplasował emisję nowych akcji serii H. Pozyskane środki mają sfinansować dalszą ekspansję grupy CCC.  

 • 11 września 2017

  Faworyci DM mBanku na wrzesień

  Biuro w najnowszym raporcie podtrzymało pozytywne nastawienie do rynku akcji. Na wrześniowej liście znalazło się ponad 30 spółek z jedenastu branż.

 • 07 września 2017

  CD Projekt wrócił na sztandary hossy. Czerwono na CCC i Kruku

  WIG20 spadł dziś o 0,8 proc. i był jednym z najsłabszych indeksów w Europie. Uwagę inwestorów zdominowały doniesienia z Europejskiego Banku Centralnego oraz duże wahania kursów takich spółek jak CCC, CD Projekt czy Kruk.


Innowacyjna Gospodarka Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość
PARP
Współpraca
Dom Maklerski TMS Brokers logo Equity Magazine Biuro Maklerskie Alior Bank
Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku