X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: amica

 • 22 listopada 2017

  DM BZ WBK zaktualizował rekomendacje dla ponad 40 małych i średnich spółek [ZESTAWIENIE]

  Analitycy Domu Maklerskiego BZ WBK podnieśli rekomendacje dla 3 spółek z grupy small- i mid-cap, dla 9 obniżyli, a dla 31 utrzymali bez zmian. Ponadto rozpoczęli rekomendowanie jednej spółki - Marvipolu - od zalecenia kupuj i wyceny 18,30 zł, wynika z raportu datowanego na 14 listopada.

 • 05 października 2017

  Kuchenne ewolucje – omówienie wyników oraz sytuacji finansowej i rynkowej Grupy Kapitałowej AMICA SA po II kw. 2017 r.

 • 21 września 2017

  14 spółek w jesiennych portfelach maklerów

  We wrześniowych rekomendacjach maklerzy postawili przede wszystkim na liderów tegorocznej hossy. Wysokie noty zebrali też dwaj tegoroczni debiutanci oraz kilka znanych spółek, które w tym roku radzą sobie ze zmiennym szczęściem.

 • 07 września 2017

  CD Projekt wrócił na sztandary hossy. Czerwono na CCC i Kruku

  WIG20 spadł dziś o 0,8 proc. i był jednym z najsłabszych indeksów w Europie. Uwagę inwestorów zdominowały doniesienia z Europejskiego Banku Centralnego oraz duże wahania kursów takich spółek jak CCC, CD Projekt czy Kruk.

 • Losy giełd w rękach Mario Draghiego. Gorąco na CCC, CD Projekcie i Kruku

  W czwartek rano główne europejskie indeksy notują umiarkowane wzrosty. Testem dla nich będą popołudniowe sygnały z posiedzenia Europejskiego Banku Centralnego. Na warszawskim parkiecie w centrum uwagi są dzisiaj akcje CCC, CD Projektu i Kruka.

 • 07 sierpnia 2017

  AMICA – analiza techniczna na życzenie

 • 06 lipca 2017

  Analitycy DM BZ WBK zrewidowali rekomendacje i wyceny dla czternastu MiŚ spółek

  Analitycy DM BZ WBK podnieśli rekomendacje trzech spółek przemysłowych, obniżyli jednocześnie zalecenie dla jednej. Zweryfikowali także ceny docelowe dziesięciu małych i średnich spółek.

 • 31 maja 2017

  Spółki surowcowe ciągną GPW w dół. Dane o PKB rozczarowały

  Od niewielkich spadków rozpoczęła się środowa sesja na giełdzie w Warszawie. Indeksy w dół ciągną przede wszystkim spółki surowcowe. Humory inwestorom popsuły dane o polskim PKB, które ujawniły dalszy spadek inwestycji.

 • 29 marca 2017

  Giełdy robią dobrą minę do złej gry. Gorąco na Boryszewie i PCC Rokita

  Środowe wzrosty na europejskich parkietach stanowią tło dla długo wyczekiwanego początku oficjalnego Brexitu. Jeszcze dziś premier Theresa May ogłosi uruchomienie artykułu 50 traktatu lizbońskiego.

 • 25 stycznia 2017

  11 faworytów Noble Securities w strategii na 2017 rok

  Biuro przekonuje, że wiele negatywnych czynników jest już w cenach i oczekuje dodatniego wyniku WIG20 na koniec roku. W tegorocznym portfelu prym wiodą spółki z sektora bankowego, energetycznego oraz automotive.

 • 24 listopada 2016

  Giełdowi eksporterzy tańczą z radości, w górę CD Projekt i LiveChat

  Dobra passa GPW trwa. WIG20 zamknął czwartą z rzędu wzrostową sesję. W centrum uwagi polskiego rynku są eksporterzy, którym słaby złoty znów dmucha w żagle. Po południu euro kosztowało 4,42 zł, a dolar 4,18 zł.

 • 15 września 2016

  Jest rekomendacja dla Amiki z rekordową wyceną 230 zł za akcję

  Nowa wycena Noble Securities dla akcji producenta artykułów gospodarstwa domowego jest o 12 proc. wyższa od bieżącego kursu giełdowego. Biuro podkreśla, że Amica jest atrakcyjną opcją zarówno względem krajowych midcapów przemysłowych jak i spółek zagranicznych z branży AGD.

 • 06 września 2016

  9 solidnych spółek do obserwacji na III kwartał

  Czarnym koniem sezonu wynikowego były spółki przemysłowe, które pełnymi garściami czerpały z dobrej koniunktury gospodarczej, windując jednocześnie kursy akcji. Z pomocą ekspertów zbadaliśmy, które z nich mają szanse na powtórzenie dobrych wyników w kolejnym kwartale.

 • 02 września 2016

  Analiza techniczna czterech asów sezonu wynikowego

  Nowe szczyty cenowe na kursach akcji spółek przemysłowych to nagroda za dynamiczną poprawę wyników finansowych w II kwartale. StockWatch.pl z pomocą eksperta z SGH sprawdził, ile sił na bicie nowych rekordów mają notowania Amiki, Ferro, Forte i Stomilu Sanok.

 • 01 września 2016

  GPW fatalnie rozpoczyna wrzesień, w grze Boryszew, Echo i ZE PAK

  W południe WIG20 traci ponad 1,1 proc. i schodzi w okolice ubiegłotygodniowego dołka. Fatalna postawa warszawskiego parkietu dziwi, szczególnie że zdecydowana większość europejskich indeksów rośnie, a najnowsze dane PMI na temat polskiego przemysłu są znacznie lepsze od oczekiwań.

 • Amica po I półroczu ma na koncie rekordowe 50 mln zł zysku netto

  Giełdowa Amica nie zwalnia tempa. Wynik netto za II kwartał 2016 r. okazał się o blisko 9 proc. wyższy od oczekiwań rynku, a w całym I półroczu ustanowił nowy historyczny rekord.

 • 12 sierpnia 2016

  Analiza techniczna pięciu gorących spółek tego lata

  Wakacyjny rajd na GPW trwa w najlepsze. Z okazji do śrubowania tegorocznych stóp zwrotu korzystają m.in. notowania walorów Kruka, 11 bit studios, Amiki, Alior Banku oraz Uniwheels. Wraz z ekspertem od analizy technicznej z SGH zbadaliśmy, jak wysoko szykują się jeszcze wspiąć kursy poszczególnych spółek.

 • 22 lipca 2016

  Analiza techniczna czterech gorących spółek z mWIG40

  W najlepsze trwa seria wzrostów w segmencie średnich spółek. Po części spekulacja, a po części silne fundamenty windują kursy ciekawych walorów. Wraz z ekspertem z SGH przebadaliśmy potencjał techniczny czterech wakacyjnych hitów inwestycyjnych z indeksu mWIG40 do dalszych wzrostów.

 • 22 czerwca 2016

  Prognozy dla rynków akcji, walut i surowców po referendum w UK

  Jeśli dojdzie do Brexitu, będziemy świadkami spektakularnych ruchów na rynkach finansowych i walutowych. Ale wygrana zwolenników UE też pozwoli zarobić traderom lubiącym ryzykowne aktywa. StockWatch.pl sprawdził, jakie scenariusze na piątek mają rynkowi eksperci i guru światowej finansjery.

 • 09 czerwca 2016

  Typy inwestycyjne maklerów mBanku na czerwiec

  DM mBank w cyklicznym raporcie przedstawił prognozy na czerwiec na rynku akcji. Biuro szuka ciekawych obiektów inwestycyjnych wśród spółek z branż: paliwowej, przemysłowej, TMT, budowlanej i energetycznej.

 • 06 czerwca 2016

  Analiza czterech znanych spółek w ciekawym momencie technicznym

  Wraz z ekspertem od analizy technicznej z SGH przyjrzeliśmy się bliżej czterem spółkom, których akcje znalazły się w ciekawej sytuacji technicznej. Analizujemy perspektywy dla przecenionych walorów PZU i GPW oraz pnących się na nowe szczyty Vistuli i Amiki.

 • 25 kwietnia 2016

  Co dalej z kursami akcji Ciechu i Amiki – analiza techniczna

  Notowania spółek przemysłowych i chemicznych wróciły do wzrostowej formy. Wspólnie z ekspertem z DM BOŚ sprawdziliśmy newralgiczne poziomy techniczne dla kursów akcji Amiki i Ciechu.

 • 25 lutego 2016

  6 najważniejszych raportów finansowych najbliższego tygodnia

  W pierwszym tygodniu marca warszawski rynek będzie miał do przełknięcia blisko 70 ciekawych sprawozdań finansowych za IV kwartał. StockWatch.pl sprawdził, na jakie wyniki nastawiają się eksperci z biur maklerskich u sześciu najgorętszych spółek.

 • 16 lutego 2016

  Raport: 11 spółek, które obłowią się na programie Rodzina 500+

  Kształt flagowego programu nowego rządu 500+ jest już znany. Teraz czas na dzielenie łupów. Sprawdziliśmy, które giełdowe spółki zyskają na wsparciu rodzin wielodzietnych, a które będą musiały się dorzucić do jego sfinansowania.

 • 11 lutego 2016

  Analiza techniczna akcji czterech dużych eksporterów

  Beneficjenci słabego złotego są w tym roku faworytami biur maklerskich. StockWatch.pl z pomocą eksperta z SGH sprawdził, w jakiej kondycji technicznej są akcje czołowych eksporterów notowanych na warszawskim parkiecie.

 • 09 lutego 2016

  19 mocnych spółek do gry w 2016 roku wg DM mBanku

  W tym roku biuro stawia na akcje eksporterów, deweloperów, spółek handlowych i płacących solidne dywidendy. Scenariusz bazowy zakłada wzrost cen ropy naftowej do poziomu 50 USD/baryłkę, co przy stabilizacji gospodarczej w Chinach powinno stymulować napływ kapitału do funduszy surowcowych i wzrost cen metali przemysłowych i szlachetnych.

 • 25 stycznia 2016

  18 faworytów na 2016 rok wg Noble Securities

  Strategia inwestycyjna biura zakłada, że w drugiej połowie roku sytuacja na rynkach akcji ulegnie mocnej poprawie, a indeksy WIG i WIG20 wyjdą na plus. Do portfela na 2016 rok analitycy zabierają przecenione akcje banków i spółek energetycznych. W gronie top picks znalazły się także popularne misie z branży budowlanej, przemysłowej, handlowej i IT.

 • 19 stycznia 2016

  14 giełdowych eksporterów koszących zyski na słabym złotym

  Cięcie ratingu kredytowego Polski pogłębiło przecenę złotego. Blisko 4,50 zł za euro i 4,10 zł dolara to nowe poziomy, do których zdaniem ekspertów trzeba będzie się przyzwyczaić w najbliższym czasie. StockWatch.pl sprawdził, które spółki giełdowe mają szansę dodatkowo na tym zarobić.

 • 14 stycznia 2016

  Maklerzy widzą potencjał w akcjach Amiki do wzrostu powyżej 200 zł

  Analitycy Noble Securities radzą kupować akcje producenta sprzętu AGD. Biuro pozytywnie ocenia ostatnie akwizycje i jest optymistycznie nastawione do rynku rosyjskiego, który w 2016 r. nie powinien już negatywnie przekładać się na wyniki.

 • 08 stycznia 2016

  Analiza techniczna 4 misiów odpornych na bessę

  Na tonącym rynku nadzieją pozostają zdrowe fundamentalnie spółki, których kursy akcji opierają się przecenie. Z pomocą eksperta od analizy technicznej z SGH sprawdziliśmy, jak na ciężkie czasy przygotowane są notowania walorów czterech wyjątkowo silnych spółek z segmentu małych i średnich firm.


Innowacyjna Gospodarka Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość
PARP
Współpraca
Dom Maklerski TMS Brokers logo Equity Magazine Biuro Maklerskie Alior Bank
Bossa PayU Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku