X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: Alior

 • 21 marca 2017

  WIG20 wraca do gry o lokalne szczyty. Polimex i Briju w odwrocie

  Warszawskie blue chipy odrabiają poniedziałkowe straty i wracają do gry o 2.300 pkt. Rynkowym outsiderem jest mWIG40, którego krurs w dół ciągną taniejące o ponad 11 proc. akcje Polimeksu-Mostostalu.

 • 16 marca 2017

  GPW w ramionach hossy. Wzrosty na Alior Banku, KGHM i AmRest

  Giełdy w Europie z entuzjazmem przyjęły środową decyzję FED oraz rozstrzygnięcie wyborów w Holandii. W czwartek rewelacyjną formę prezentuje WIG20, który rośnie o ponad 2 proc. i ustanawia nowe tegoroczne szczyty.

 • 15 marca 2017

  DM mBank: Kupuj akcje TXM i Orange Polska, akumuluj Alior Bank

  Biuro spodziewa się wysokich, dwucyfrowych stóp zwrotu na akcjach ubiegłorocznego debiutanta oraz telekomu. Z kolei wycena Alior Banku po marcowych wzrostach wyprzedziła prognozę maklerów. 

 • 14 marca 2017

  GPW broni zdobyczy. Ciąg dalszy burzy wokół Briju i Integer.pl

  W południe warszawskie indeksy notują niewielkie zmiany i dzielnie bronią poniedziałkowych zdobyczy. Gorącym tematem sesji jest kolejna odsłona drastycznej przeceny na kursie Briju oraz kontrowersji wokół wezwania na akcje Integer.pl.

 • 13 marca 2017

  GPW rozpoczyna tydzień z przytupem. Orlen i Lotos w szczytowej formie

  W poniedziałek główne indeksy warszawskiego parkietu rosną o ponad 1 proc. i rekompensują inwestorom ubiegłotygodniowe spadki. Lokomotywą segmentu WIG20 są dzisiaj akcje KGHM-u oraz giełdowych rafinerii.

 • 10 marca 2017

  Zielona końcówka tygodnia na GPW, na fali Alior Bank, Lotos i Briju

  Na ostatniej prostej tego tygodnia główne indeksy GPW odrabiają straty. Spod noża ucieka WIG20, którego kurs wraca powyżej poziomu 2.200 pkt. Wydarzeniem dnia są popołudniowe dane z amerykańskiego rynku pracy. Pozytywny odczyt powinien przypieczętować przyszłotygodniową podwyżkę stóp procentowych w USA.

 • 09 marca 2017

  WIG20 traci ważny bastion, mocne spadki na KGHM i Briju

  Korekta na GPW wróciła ze zdwojoną siłą. WIG20 traci ponad 1,6 proc. i z impetem spada poniżej arcyważnej zapory 2.200 pkt. Na szerokim rynku tematem numer jeden są spekulacje dotyczące przyczyn dramatycznej wyprzedaży akcji Briju.

 • W 2016 roku Alior Bank zarobił na czysto 618 mln zł

  Alior Bank odnotował 618,28 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w 2016 r. wobec 309,65 mln zł zysku rok wcześniej, podał bank w raporcie.

 • 03 marca 2017

  WIG20 straszy formacją podwójnego szczytu, w grze Enea i Polimex

  Na wykresie indeksu blue chipów rysuje się negatywna formacja podwójnego szczytu. Potencjalna korekta może sięgnąć nawet poziomu 2.190 pkt. Tematem dnia jest wieczorna konferencja szefowej FED, na której J.Yellen może dać ważne sygnały w kwestii marcowej podwyżki stóp procentowych w USA.

 • 01 marca 2017

  Euforyczne wzrosty na WIG20, gorąco na KGHM, PKO BP i Ciechu

  Mało konkretne przemówienie Donalda Trumpa stało się tłem dla mocnych wzrostów na europejskich rynkach. Liderem środowego rajdu jest warszawski WIG20, który w południe rośnie o ponad 2,3 proc.

 • 23 lutego 2017

  Vestor DM w sektorze bankowym stawia na Getin Noble i Alior Bank

  W raporcie z 22 lutego biuro podwyższyło zalecenie inwestycyjne tylko dla jednego banku, a dla czterech obniżyło.

 • 09 lutego 2017

  Giełda najwyżej od 16 miesięcy, spokojny złoty

  Nowa fala kupujących zawitała na warszawską giełdę. Indeksy mocno rosną i wyznaczają nowe kilkunastomiesięczne szczyty. Hossa trwa w najlepsze. Znacznie spokojniej jest na złotym, który już nie traci tak mocno jak w ostatnich dwóch dniach.

 • 03 lutego 2017

  GPW łapie oddech po szalonym rajdzie, w grze PKO BP, Alior i 11 bit

  W oczekiwaniu na ważne dane z USA giełdy w Europie notują umiarkowane wzrosty. W Warszawie na symbolicznym plusie jest tylko WIG20, a segmenty małych i średnich spółek odreagowują grudniowo-styczniowy rajd.

 • 02 lutego 2017

  Nowe rekomendacje dla akcji 7 banków notowanych na GPW

  DM mBanku w najnowszym raporcie zaktualizował zalecenia i ceny docelowe dla głównych graczy sektora bankowego. Najwyższe noty zebrały walory Pekao, Handlowego i Alior Banku.

 • 25 stycznia 2017

  11 faworytów Noble Securities w strategii na 2017 rok

  Biuro przekonuje, że wiele negatywnych czynników jest już w cenach i oczekuje dodatniego wyniku WIG20 na koniec roku. W tegorocznym portfelu prym wiodą spółki z sektora bankowego, energetycznego oraz automotive.

 • wczoraj

  Komentarz giełdowy: GPW odzyskuje blask

  Środowa sesja na globalnych rynkach skończyła się raczej negatywnie, co było związane z sytuacją w Chinach. Z drugiej strony wczorajsza sesja była ostatnią, która była uwzględniana w rozliczeniu podatkowym, dlatego inwestorzy z Książęcej mogli decydować się na zamykanie swoich pozycji.

 • 27 grudnia 2016

  Prognozy dywidendy na 2017 rok z siedmiu dużych banków

  Przyszły rok w sektorze bankowym zapowiada się wyjątkowo skromnie. Najnowsze wytyczne KNF tylko nielicznym pozwolą na wypłatę całego zysku w formie dywidendy.

 • 21 grudnia 2016

  Komentarz giełdowy: Europejskie banki w centrum uwagi

  Przez większą część dnia wydawało się, że warszawski parkiet zaliczy kolejną udaną sesję. Jednak ostatecznie indeksy notowane przy Książęcej ugięły się pod presją ogólnie słabszych globalnych nastrojów. Natomiast na szerokim rynku szczególnie ciekawie wyglądały notowania europejskich banków.

 • 13 grudnia 2016

  Komentarz giełdowy: Rynek oczekuje ostrożnego FED-u

  We wtorek wzrosty widoczne były praktycznie na całym globie, a w wypadku Wall Street mamy do czynienia z wyznaczeniem nowych historycznych szczytów, na dzień przez kluczową decyzją Rezerwy Federalnej na temat wysokości stóp procentowych.

 • 12 grudnia 2016

  Analiza notowań czterech banków w istotnym momencie technicznym

  Grudniowe transakcje w sektorze bankowym mocno namieszały na wykresach akcji. Ekspert analizy technicznej StockWatch.pl zbadał aktualną sytuację notowań i ocenił perspektywy dalszego wzrostu kursów walorów Pekao, PKO BP, mBanku i Alior Banku.

 • 08 grudnia 2016

  W 2016 r. spółki z WIG20 wypłaciły akcjonariuszom ponad 9 mld zł

  Ubiegłotygodniowa decyzja PKO BP oficjalnie zamknęła temat tegorocznych dywidend w segmencie blue chipów. StockWatch.pl przygotował krótkie podsumowanie sezonu dywidendowego wśród giełdowych gigantów.

 • WIG20 kontynuuje fenomenalny rajd, w centrum uwagi Alior i PZU

  Rajd św. Mikołaja na europejskich parkietach wsparł dziś EBC, który zgodnie z oczekiwaniami nie zmienił stóp procentowych, ale przedłużył program skupu aktywów. Mocne wzrosty i dawno niewidziane obroty zanotowała dziś warszawska GPW. 

 • 06 grudnia 2016

  WIG20 kontynuuje grudniowy rajd, gorąco na KGHM, JSW i mBanku

  Za nami kolejna odsłona fenomenalnego początku tygodnia na warszawskim parkiecie. WIG20 zyskał dziś blisko 1,7 proc. i utrzymał pozycję lidera w tegorocznym rajdzie św. Mikołaja. Łupem indeksu blue chipów padł silny opór, jakim jest szczyt z 12 sierpnia br.

 • 25 listopada 2016

  Black Friday na warszawskiej giełdzie, gorąco na PGE, JSW i Polimeksie

  W piątek warszawska giełda kusi inwestorów tańszymi akcjami. Największe przeceny oferują duże spółki, w południe indeks WIG20 traci ok. 0,7 proc. Pod prąd po optymistycznych wypowiedziach ministra Krzysztofa Tchórzewskiego idą dziś reprezentanci sektora energetycznego.

 • 24 listopada 2016

  Nowe rekomendacje dla akcji 9 banków notowanych na GPW

  Haitong Bank w najnowszym raporcie zaktualizował zalecenia i ceny docelowe dla głównych graczy sektora bankowego. Najwyższe noty zebrały jedynie walory Pekao i Alior Banku.

 • 18 listopada 2016

  Zamieszanie wokół OFE buja giełdą, w grze PKO BP, Alior i Braster

  Spekulacje na temat nowego kształtu reformy systemu emerytalnego zafundowały inwestorom nerwowy poranek. Jednak jeszcze przed południem większość straty na WIG20 udało się odrobić po dementi ze strony Ministerstwa Finansów.

 • 10 października 2016

  7 ciekawych spółek na złotą jesień w portfelach maklerów

  Październikowe wzrosty na GPW idą w parze z kolejną falą wysokich rekomendacji. StockWatch.pl w oparciu o najnowsze raporty sprawdził, które spółki zdominują portfele maklerów w końcówce 2016 roku.

 • 06 października 2016

  Komentarz giełdowy: Październik przyniesie nam zmienność

  Na Wall Street nastroje są lepsze niż w Europie. Akcje odbijają po słabym początku miesiąca. W październiku historycznie mamy do czynienia z dużą zmiennością na Wall Street. Jest to również miesiąc, w którym średnio na przestrzeni ćwierćwiecza wzrosty wyniosły 1,9 proc.

 • 05 października 2016

  PZU ciągnie polską giełdę w górę, gorąco na CD Projekt i Uniwheels

  Giełda w Warszawie jest dzisiaj jedną z nielicznych, na której dominuje zieleń, ale duża w tym zasługa rajdu na akcjach PZU. Spadki na europejskich parkietach to z kolei efekt zbliżającej się perspektywy zaostrzenia polityki monetarnej banków centralnych po obu stronach Atlantyku.

 • 22 września 2016

  Zielona fala omija WIG20, mocno tanieją Alior Bank, PGE i Enea

  Łagodny ton Rezerwy Federalnej zapewnił rynkom akcji kolejną falę wzrostów. Wyjątkiem jest dzisiaj warszawski WIG20, który znów pokutuje za pomysły polityków na inżynierię finansową w spółkach z udziałem Skarbu Państwa.


Innowacyjna Gospodarka Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość
PARP
Współpraca
logo Equity Magazine Biuro Maklerskie Alior Bank
Bossa PayU Szukam-Inwestora.com