X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Transakcje insiderów

 • 20 sierpnia 2018

  CD Projekt powołuje nową spółkę w ramach grupy do projektu mobilnego

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  CD Projekt objął większościowy pakiet udziałów w spółce Spokko. Nowa spółka grupy CD Projekt będzie realizowała nieogłoszony jeszcze projekt na urządzenia mobilne.

 • 10 sierpnia 2018

  Akcje Krezusa zostaną odwieszone 13 sierpnia. Rusza postępowanie dotyczące kar dla akcjonariuszy

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Komisja Nadzoru Finansowego poinformowała o wszczęciu postępowania w sprawie nałożenia kar na akcjonariuszy Krezusa, którzy nie powiadomili w terminie o znaczących transakcjach. Jednocześnie zdecydowała, że obrót akcjami spółki zostanie wznowiony w poniedziałek tj. 13 sierpnia 2018 r. 

 • 07 sierpnia 2018

  Jacek Ptaszek od kilku miesięcy spekulował na akcjach Krezusa

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Do kilku sporych transakcji sprzedaży i kupna akcji Krezusa sprzed kilku miesięcy przyznał się tym razem prezes oraz spółka, w której ma udziały. To reakcja na komunikat Komisji Nadzoru Finansowego, która już wcześniej ustaliła, że nie tylko Taleja zataiła zmianę stanu posiadania.

 • 06 sierpnia 2018

  GPW na wniosek KNF zawiesiła obrót akcjami Krezusa

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  W poniedziałek o 15:29 giełda na wniosek Komisji Nadzoru Finansowego zawiesiła obrót akcjami spółki Krezus. To pierwsza reakcja urzędu w sprawie zatajenia informacji o sprzedaży 20 proc. akcji spółki przez głównego akcjonariusza.

 • Pfleiderer Group chce skupić do 7,54 mln akcji własnych po 40 zł/szt.

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Pfleiderer Group chce skupić nie więcej niż 7.543.268 własnych akcji (stanowiących ok. 11,66 proc. kapitału) po cenie 40 zł za walor, wynika z zaproszenia do składania ofert sprzedaży, opublikowanego przez spółkę. 

 • 05 sierpnia 2018

  Afera w Krezusie. Akcjonariusz urządził sobie wielką wyprzedaż akcji i „zapomniał” o tym poinformować rynek

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Mamy mocnego kandydata do miana giełdowego Pinokia roku. Główny akcjonariusz Krezusa od kwietnia do czerwca sprzedał pakiet 20 proc. akcji, schodząc z 51,18 proc. do 30,98 proc., ale o całej sprawie poinformował dopiero na początku sierpnia. 

 • 01 sierpnia 2018

  Amica chce skupić do 250 tys. akcji, ale oferuje cenę niższą od rynkowej

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Giełdowy producent sprzętu AGD chce skupić nie więcej niż 250 tys. akcji własnych po cenie 120 zł za sztukę. Oferta jest o blisko 6 proc. niższa od ceny rynkowej. W środę na zamknięciu sesji za jeden walor Amiki płacono 127,60 zł.

 • 26 lipca 2018

  Nationale-Nederlanden OFE zszedł poniżej progu 5 proc. w 11 bit studios

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Nationale-Nederlanden Otwarty Fundusz Emerytalny zmniejszył zaangażowanie w 11 bit studios i zszedł poniżej progu 5 proc. głosów na WZ.

 • 25 lipca 2018

  Tower Investments przyjął program skupu do 100 tys. akcji własnych

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Tower Investments przyjął program skupu do 100 tys. w pełni pokrytych zdematerializowanych akcji własnych. Celem skupu jest dalsza odsprzedaż akcji. 

 • 11 lipca 2018

  Aplisens złożył ofertę skupu akcji własnych po cenie 12,80 zł za sztukę

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Aplisens podjął uchwałę w sprawie realizacji skupu do 255.079 akcji własnych po cenie 12,80 zł za sztukę. Oferta jest wyższa o zaledwie 0,60 zł niż bieżący kurs na GPW.

 • 06 lipca 2018

  Akcjonariusze Silvair Inc. zawarli umowy lock-up akcji

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Wszyscy akcjonariusze Silvair Inc. zawarli umowy dotyczące ograniczeń zbywalności dotyczące istniejących akcji Silvair oraz akcji, które maja być wyemitowane w wyniku konwersji papierów dłużnych Silvair.

 • 22 czerwca 2018

  Murapol sprzedał ze stratą akcje Polnordu

  Opublikowano:

  Omawiane walory: ,

  Deweloper sprzedał pakiet 3,23 mln akcji Polnordu po 8,97 zł za sztukę. Łączna wartość transakcji wyniosła ok. 29 mln zł, co oznacza, że na całej operacji Murapol stracił ok. 5 mln zł.

 • Leszek Czarnecki kupuje 25 proc. akcji DM Noble Securities

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Getin Noble Bank zawarł za pośrednictwem Mercurius Dom Maklerski warunkową umowę sprzedaży akcji imiennych DM Noble Securities na rzecz Leszka Czarneckiego. Warunkiem zawieszającym zawartym w umowie jest uzyskanie przez Leszka Czarneckiego decyzji Komisji Nadzoru Finansowego o braku sprzeciwu na nabycie akcji spółki.

 • 20 czerwca 2018

  NN Investment Partners TFI zwiększył zaangażowanie w 11 bit studios

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  NN Investment Partners Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych ujawniło się w akcjonariacie producenta gier wideo z ponad 5 proc. pakietem.

 • 18 czerwca 2018

  Skarbiec Holding ma nowego głównego akcjonariusza

  Opublikowano:

  Omawiane walory: ,

  Aoram Sp. z o.o. kupiła od Murapolu pakiet 32,99 proc. akcji Skarbiec Holdingu. Udziałowcami Aoram jest grupa inwestorów, którzy są akcjonariuszami w ramach grupy Trigon.

 • 14 czerwca 2018

  Główni akcjonariusze TXM wezmą udział w emisji akcji

  Opublikowano:

  Omawiane walory: ,

  Redan oraz 21 Concordia - dwaj najwięksi akcjonariusze TXM - zadeklarowały udział w emisji akcji spółki, która ma być przeprowadzona celem przyspieszenia realizacji planu naprawczego. Redan deklaruje objęcie akcji o wartości 5-7 mln zł przy założeniu objęcia przez Concordia 21 akcji o wartości co najmniej 20 mln zł.

 • 13 czerwca 2018

  Prezes LPP przeniesie posiadane akcje do fundacji w kilka miesięcy

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Prezes LPP Marek Piechocki zapowiedział, że w najbliższych miesiącach przetransferuje posiadane akcje spółki do tworzonej właśnie fundacji Semper Simul. Fundacja będzie posiadać akcje uprawniające do 31,5 proc. głosów na walnym zgromadzeniu i będzie największym akcjonariuszem LPP. 

 • 12 czerwca 2018

  TFI PZU mają mniej niż 10 proc. akcji Ciechu

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych PZU wykorzystały majowo-czerwcowy zryw na kursie spółki chemicznej do redukcji zaangażowania. W wyniku transakcji fundusze zeszły poniżej progu 10 proc.

 • 06 czerwca 2018

  Ponad 65 proc. zysku portfela StockWatch.pl „Cztery Fazy Rynku”. Oto jak tego dokonaliśmy

  Opublikowano:

  Nasz portfel prowadzony w systemie abonamentowym wypracował w niecałe 1,5 roku ponad 65 proc. zysku. Co więcej, mimo 10-proc. spadku WIG-u w ciągu pierwszych pięciu miesięcy 2018 roku, portfel „Cztery Fazy Rynku” urósł o 35 proc., zostawiając daleko w tyle również pozostałe indeksy warszawskiego rynku.

 • 29 maja 2018

  Innowacyjny model biznesowy GetBacku polegał na… oszustwie

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  GetBack wielokrotnie chwalił się swoim innowacyjnym modelem biznesowym, ale coraz więcej wskazuje na to, że model ten polegał po prostu na oszustwie. Z komunikatu UKNF wynika, że spółka kierowana przez Konrada Kąkolewskiego kreowała wartość księgową i zyski w sztucznych transakcjach kupna-sprzedaży pakietów wierzytelności i spółek.

 • 30 kwietnia 2018

  Altus TFI zwiększył zaangażowanie w akcje Oponeo.pl

  Opublikowano:

  Omawiane walory: ,

  Fundusze zarządzane przez Altus TFI umocniły się na trzecim miejscu w akcjonariacie internetowego dystrybutora opon i obecnie kontrolują nieco ponad 5 proc. kapitału zakładowego.

 • 11 kwietnia 2018

  Nationale-Nederlanden OFE zszedł poniżej 5 proc. w akcjonariacie GetBack

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Nationale-Nederlanden Otwarty Fundusz Emerytalny jeszcze przed wznowionym walnym sprzedał część akcji i zszedł poniżej progu 5 proc. w akcjonariacie GetBack.

 • 05 kwietnia 2018

  Zarząd Eurocashu ruszył na zakupy akcji

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Po kilkumiesięcznej przerwie Luis Amaral oraz Pedro Martinho znów uaktywnili się na rynku. Na przełomie marca i kwietnia kupili akcje Eurocashu za ponad 10,7 mln zł.

 • 04 kwietnia 2018

  W akcjonariacie KBJ ujawnił się nowy inwestor

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Czwartą siłą w akcjonariacie spółki informatycznej jest luksemburski fundusz Familiar SA, SICAV-SIF, który odkupił udziały od członków zarządu.

 • 19 lutego 2018

  Impexmetal skupi nawet 75 mln akcji własnych

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Akcjonariusze Impexmetalu upoważnili zarząd spółki do skupu do 75 mln akcji własnych, stanowiących 37,5 proc. kapitału, jednocześnie zwiększając kapitał rezerwowy na skup do 500 mln zł, wynika z uchwał walnego. 

 • 16 lutego 2018

  Deutsche Bank sprzedał akcje BZ WBK za 456 mln zł

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Deutsche Bank sprzedał łącznie ok. 1,2 mln akcji Banku Zachodniego WBK, stanowiących ok. 1,2 proc. dotychczasowego kapitału w ramach przyspieszonej księgi popytu (ABB) po cenie 380 zł za akcję, co daje łącznie wpływ brutto wysokości 456 mln zł, podał DB w komunikacie. 

 • Deutsche Bank chce sprzedać pakiet 1,2 mln akcji BZ WBK

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Deutsche Bank zamierza sprzedać ok. 1,2 mln akcji Banku Zachodniego WBK, stanowiących ok. 1,2 proc. dotychczasowego kapitału w procesie przyspieszonej budowy księgi popytu (ABB). Wartość rynkowa pakietu to ponad 480 mln zł.

 • 05 lutego 2018

  Główny akcjonariusz Pol-Mot Holding przejął 29 proc. akcji Ursus Bus

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Spółka Invest-Mot, główny akcjonariusz Pol-Mot Holding - większościowego udziałowca spółki Ursus, odkupiła od AMZ Kutno 29,26 proc. akcji w spółce Ursus Bus, poinformował prezes Pol-Mot Holding Andrzej Zarajczyk.

 • 31 stycznia 2018

  Kurs Próchnika wystrzelił po zmianie lidera w akcjonariacie

  Opublikowano:

  Omawiane walory: , ,

  W akcjonariacie spółki odzieżowej ujawnił się nowy podmiot - Soho Development. Deweloper odkupił pakiet 32,99 proc. akcji łódzkiej spółki od Altus TFI. W środę akcje Próchnika drożeją o 18 proc. 

 • 25 stycznia 2018

  Libet rozpoczął buy-back, na który przeznaczy łącznie 10 mln zł

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Libet rozpoczął skup do 10 mln akcji własnych, stanowiących do 20 proc. kapitału zakładowego, na który może przeznaczyć w sumie do 10 mln zł. W procesie buy-backu pośredniczył będzie Dom Maklerski Trigon. Realizacja transakcji rozpocznie się 1 lutego.


Innowacyjna Gospodarka Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość
PARP
Współpraca
Dom Maklerski TMS Brokers logo Equity Magazine Biuro Maklerskie Alior Bank
Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku