X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Transakcje insiderów

 • 11 kwietnia 2018

  Nationale-Nederlanden OFE zszedł poniżej 5 proc. w akcjonariacie GetBack

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Nationale-Nederlanden Otwarty Fundusz Emerytalny jeszcze przed wznowionym walnym sprzedał część akcji i zszedł poniżej progu 5 proc. w akcjonariacie GetBack.

 • 05 kwietnia 2018

  Zarząd Eurocashu ruszył na zakupy akcji

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Po kilkumiesięcznej przerwie Luis Amaral oraz Pedro Martinho znów uaktywnili się na rynku. Na przełomie marca i kwietnia kupili akcje Eurocashu za ponad 10,7 mln zł.

 • 04 kwietnia 2018

  W akcjonariacie KBJ ujawnił się nowy inwestor

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Czwartą siłą w akcjonariacie spółki informatycznej jest luksemburski fundusz Familiar SA, SICAV-SIF, który odkupił udziały od członków zarządu.

 • 19 lutego 2018

  Impexmetal skupi nawet 75 mln akcji własnych

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Akcjonariusze Impexmetalu upoważnili zarząd spółki do skupu do 75 mln akcji własnych, stanowiących 37,5 proc. kapitału, jednocześnie zwiększając kapitał rezerwowy na skup do 500 mln zł, wynika z uchwał walnego. 

 • 16 lutego 2018

  Deutsche Bank sprzedał akcje BZ WBK za 456 mln zł

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Deutsche Bank sprzedał łącznie ok. 1,2 mln akcji Banku Zachodniego WBK, stanowiących ok. 1,2 proc. dotychczasowego kapitału w ramach przyspieszonej księgi popytu (ABB) po cenie 380 zł za akcję, co daje łącznie wpływ brutto wysokości 456 mln zł, podał DB w komunikacie. 

 • Deutsche Bank chce sprzedać pakiet 1,2 mln akcji BZ WBK

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Deutsche Bank zamierza sprzedać ok. 1,2 mln akcji Banku Zachodniego WBK, stanowiących ok. 1,2 proc. dotychczasowego kapitału w procesie przyspieszonej budowy księgi popytu (ABB). Wartość rynkowa pakietu to ponad 480 mln zł.

 • 05 lutego 2018

  Główny akcjonariusz Pol-Mot Holding przejął 29 proc. akcji Ursus Bus

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Spółka Invest-Mot, główny akcjonariusz Pol-Mot Holding - większościowego udziałowca spółki Ursus, odkupiła od AMZ Kutno 29,26 proc. akcji w spółce Ursus Bus, poinformował prezes Pol-Mot Holding Andrzej Zarajczyk.

 • 31 stycznia 2018

  Kurs Próchnika wystrzelił po zmianie lidera w akcjonariacie

  Opublikowano:

  Omawiane walory: , ,

  W akcjonariacie spółki odzieżowej ujawnił się nowy podmiot - Soho Development. Deweloper odkupił pakiet 32,99 proc. akcji łódzkiej spółki od Altus TFI. W środę akcje Próchnika drożeją o 18 proc. 

 • 25 stycznia 2018

  Libet rozpoczął buy-back, na który przeznaczy łącznie 10 mln zł

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Libet rozpoczął skup do 10 mln akcji własnych, stanowiących do 20 proc. kapitału zakładowego, na który może przeznaczyć w sumie do 10 mln zł. W procesie buy-backu pośredniczył będzie Dom Maklerski Trigon. Realizacja transakcji rozpocznie się 1 lutego.

 • 24 stycznia 2018

  Monnari rusza na zakupy. Na akcje własne wyda blisko 20 mln zł

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Monnari Trade rozpocznie dziś skup akcji własnych, wynika z opublikowanych szczegółowych warunków programu skupu akcji własnych. Kapitał rezerwowy utworzony na ten cel wynosi 19,66 mln zł.

 • Członkowie zarządu Selvity przez rok nie sprzedadzą swoich akcji

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Członkowie zarządu Selvity - Paweł Przewięźlikowski, Bogusław Sieczkowski, Krzysztof Brzózka, Miłosz Gruca, Mirosława Zydroń, Edyta Jaworska - w związku z planowaną ofertą publiczną do 2,2 mln akcji serii H, zawarli z Vestor Domem Maklerskim oraz Bankiem Zachodnim WBK umowy lock-up.

 • 22 stycznia 2018

  Akcjonariusze Esotiq & Henderson poparli pomysł skupu akcji własnych

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Nadzwyczajne walne zgromadzenie Esotiq & Henderson udzieliło zarządowi upoważnienia do nabycia maksymalnie 446,7 tys. akcji własnych za maks. 21 mln zł, wynika z przyjętych uchwał.

 • 17 stycznia 2018

  Wiceprezesi BAH nabyli akcje za 0,5 mln zł w ramach procedury ABB

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Nowo wybrani wiceprezesi British Automotive Holding, Arkadiusz Miętkiewicz i Arkadiusz Rutkowski, nabyli w ramach procesu budowy przyspieszonej księgi popytu (procedura ABB) ze strony głównego akcjonariusza i prezesa zarządu Mariusza Książka pakiety po 26,3 tys. szt. o wartości 250 tys. zł każdy.

 • 15 stycznia 2018

  Mariusz Książek sprzedał 25 proc. akcji British Automotive Holding

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Prezes British Automotive Holding Mariusz Książek poprzez swoją spółkę zależną Książek Holding sprzedał w transakcjach pakietowych łącznie 10,39 mln akcji British Automotive Holding (BAH), stanowiących 25 proc. kapitału, po cenie 9,50 zł za sztukę. Po przeprowadzeniu transakcji Książek posiada - wraz z podmiotami zależnymi - 46,01 proc. akcji spółki.

 • 09 stycznia 2018

  Prezes British Automotive Holding sprzedaje 8,3 mln akcji w ramach procedury ABB

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Prezes British Automotive Holding (BAH), Mariusz Książek, rozpoczął proces budowy przyspieszonej księgi popytu (procedura ABB), której celem jest sprzedaż do 8,31 mln akcji spółki uprawniających do 20 proc. głosów na walnym zgromadzeniu spółki.

 • 04 stycznia 2018

  Rząd przyjął projekt noweli dotyczącej dyrektywy MiFID2

  Opublikowano:

  Rada Ministrów przyjęła projekt ustawy o zmianie ustawy o obrocie instrumentami finansowymi oraz niektórych innych ustaw, które umożliwią stosowanie unijnych przepisów dotyczących rynków instrumentów finansowych (dyrektywa MiFID2 oraz rozporządzenie MiFIR, podało Centrum Informacyjne Rządu (CIR). Nowe rozwiązania mają zapewnić wzrost konkurencyjności i efektywności rynków finansowych w Polsce i Unii Europejskiej oraz zwiększyć bezpieczeństwo ich uczestników.

 • 03 stycznia 2018

  Nowe zasady składania zleceń kupna i sprzedaży akcji na GPW

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Nowy rok przyniósł nowe zasady składania zleceń kupna i sprzedaży akcji. Niestety, nowe w tym wypadku nie oznacza ani lepsze, ani prostsze.

 • Roman Karkosik idzie w ślady Sołowowa. Znany inwestor planuje zdjąć z giełdy część kontrolowanych spółek

  Opublikowano:

  Omawiane walory: , , , ,

  Roman Karkosik planuje całkowicie ograniczyć działalność inwestycyjną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW) w 2018 r. i wycofać część kontrolowanych przez siebie spółek z obrotu, poinformował inwestor.

 • 29 grudnia 2017

  Herkules skupił 1,2 mln akcji własnych, inwestorzy zaoferowali 33,1 mln walorów

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Herkules skupił 1,2 mln akcji własnych - zgodnie z planem - w ramach zaproszenia do składania ofert sprzedaży akcji, przy czym inwestorzy złożyli ofertę sprzedaży w odpowiedzi na zaproszenie w łącznej liczbie 33,11 mln akcji.

 • 27 grudnia 2017

  Murapol zainwestował w akcje Polnordu 18 mln zł. Inwestorzy w euforii

  Opublikowano:

  Omawiane walory: ,

  Murapol kupił od funduszy Trigonu akcje Polnordu za 18,09 mln zł i stał się jego drugim największym akcjonariuszem. Informacja zelektryzowała inwestorów, a notowania giełdowego dewelopera skokowo rosną drugą sesję z rzędu.

 • Esotiq & Henderson szykuje buy back z ceną maksymalną 45 zł

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Akcjonariusze Esotiq & Henderson zdecydują na walnym zgromadzeniu, zwołanym na 19 stycznia 2018 r. o skupie nie więcej niż 20 proc. wszystkich akcji spółki po cenie nie wyższej niż 45 zł za sztukę, wynika z projektów uchwał.

 • 21 grudnia 2017

  Synthos zniknie z giełdy. Sołowow wkrótce ogłosi przymusowy wykup

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Kontrolowany przez Michała Sołowowa fundusz FTF Galleon dopiął swego. W ramach wezwania skupi blisko 416 mln akcji Synthosu, dzięki czemu przekroczy próg 90 proc. głosów na WZ. Zdjęcie spółki z giełdy, to już tylko kwestia czasu.

 • wczoraj

  Akcjonariusze Auto Partner sprzedają ponad 9 proc. akcji w procesie ABB

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Aleksander Górecki i Katarzyna Górecka – akcjonariusze Auto Partner – rozpoczęli proces przyspieszonej budowy księgi popytu (ABB) celem sprzedaży do 12 mln akcji Auto Partner, stanowiących 9,27 proc. głosów na walnym zgromadzeniu.

 • 15 grudnia 2017

  Fundusz ZERNIKE META Ventures deklaruje zakup akcji NanoVelos

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Spółka NanoVelos, jedna z trzech spółek zależnych NanoGroup, podpisała list intencyjny z funduszem ZERNIKE META Ventures S.P.A. Ingenium Poland SKA, który ustala warunki inwestycji kapitałowej funduszu w zakup akcji NanoVelos za kwotę 4 mln zł.

 • 06 grudnia 2017

  Rekordowa sprzedaż w listopadzie podbiła kurs akcji Oponeo.pl

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Listopad okazał się rekordowy pod względem sprzedaży. W ubiegłym miesiącu internetowy dystrybutor opon i felg wypracował 132 mln zł przychodów, czyli o blisko 1/3 więcej niż przed rokiem. Dziś też w akcjonariacie Oponeo.pl ujawił się nowy fundusz.

 • 30 listopada 2017

  Jakub Zabłocki kupuje przecenione akcje XTB

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  XXZW Investment Group, spółka bezpośrednio kontrolowana przez jednego z założycieli XTB, Jakuba Zabłockiego w tym tygodniu kupiła akcje brokera forexowego za 800 tys. zł.

 • wczoraj

  Kurs Cube.ITG załamał się po decyzji sądu o otwarciu postępowania sanacyjnego

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Wrocławski sąd otworzył postępowanie sanacyjne dla Cube.ITG oraz spółki zależnej - Data Techno Park. W środę akcje spółki informatycznej tanieją o ponad 15 proc. i ustalają historyczne minimum.

 • 17 października 2017

  Lisala sprzeda połowę swojego pakietu akcji Echo Investment

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Echo Investment oraz główny akcjonariusz - Lisala (akcjonariusz sprzedający) - zawarli umowę w sprawie oferty i plasowania akcji z Kempen & Co N.V., Pekao Investment Banking oraz Wood & Company Financial Services (globalni koordynatorzy) na potrzeby przeprowadzenia przez akcjonariusza sprzedającego oferty nie więcej niż 136,19 mln akcji.

 • 16 października 2017

  Aviva OFE zmniejszyła zaangażowanie w akcje CD Projektu

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Fundusz emerytalny sprzedał w ubiegłym tygodniu część walorów producenta gier wideo i zszedł poniżej progu 5 proc. Mimo to Aviva OFE wciąż ma w portfelu akcje CD Projektu warte ponad 0,5 mld zł.

 • 21 września 2017

  Enterprise Investors rusza na łowy. W Polsce zamierza wydać ponad miliard złotych

  Opublikowano:

  Enterprise Investors utworzył Polish Enterprise Fund VIII, który dysponuje kapitałem w wysokości 498 mln euro. Polska pozostanie w centrum zainteresowania najnowszego funduszu – Enterprise Investors spodziewa się wydać w kraju minimum 50 proc. powierzonych środków.


Innowacyjna Gospodarka Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość
PARP
Współpraca
Dom Maklerski TMS Brokers logo Equity Magazine Biuro Maklerskie Alior Bank
Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku