X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Tankuj24: Już 100 stacji w Polsce sprzedaje paliwo on-line

Opublikowano: 2017-12-27 15:50:24

Omawiane walory:

Aplikacja mobilna Tankuj24 zrzeszyła już 100 stacji paliw w Polsce. To najszybciej rozwijająca się wirtualna sieć stacji paliw, która w przeciągu 8 miesięcy funkcjonowania zdobyła aż 13 tys. użytkowników.

Aplikacja Tankuj24, czyli nowatorski projekt spółki UNIMOT pozwalający na zakup paliwa on-line, rozwija się w rekordowym tempie. W ciągu zaledwie 8 miesięcy od wejścia na rynek współpracę z aplikacją podjęło aż 100 stacji paliw. Wśród nich są zarówno stacje takich marek jak: BP, Lotos, Circle K, Moya czy Huzar, jak również placówki niezależne. Współpraca z Tankuj24 jest też standardem na każdej stacji paliw pod marką AVIA, której sieć w naszym kraju tworzy właśnie UNIMOT.

– Zakładając 25 lat temu firmę specjalizującą się w sprzedaży paliw, nie przypuszczałem, że w przyszłości będę oferował paliwo on-line, przez urządzenia mobilne – twierdzi Adam Sikorski, przewodniczący rady nadzorczej UNIMOT SA i pomysłodawca projektu Tankuj24. – Aplikacja została bardzo dobrze przyjęta przez rynek i mam nadzieję, że w kolejnych latach stanie się popularnym narzędziem wykorzystywanym przez dużą część kierowców w Polsce.

Aplikacja Tankuj24 to połączenie świata wirtualnego z realnym. Największą zaletą aplikacji Tankuj24 jest możliwość zakupu paliwa taniej, ponieważ zamawiamy je on-line. Odbiór zamówionego paliwa odbywa się zawsze na wybranej „realnej” stacji współpracującej z aplikacją Tankuj24. Zamawiać można każde paliwo: zarówno benzynę, olej napędowy jak również gaz LPG – a ich cena zakupu (zawsze niższa niż na stacji „realnej”) jest gwarantowana przez 24 godziny od momentu zamówienia. Tyle samo czasu ma klient na realizację transakcji, czyli odbiór paliwa na wybranej przez niego stacji paliw. Na każdym litrze zakupionego paliwa przez aplikację użytkownik oszczędza od kilku do kilkunastu groszy. Aplikacja jest też znakomitym rozwiązaniem dla firm, ponieważ jej użytkownicy otrzymują jedną, zbiorczą fakturę za wszystkie tankowania w miesiącu.

Tankuj24 rozwija sieć stacji partnerskich w różnych lokalizacjach kraju. Obejmuje ona największe miasta w Polsce (np. Kraków, Poznań, Trójmiasto, Warszawa), miasta duże (np. Częstochowa, Lublin, Szczecin), miasta średniej wielkości (np. Elbląg, Łomża, Siedlce), a także bardzo małe miejscowości (np. Turek, Bidziny, Granowo). Twórcy aplikacji nie zapominają także o stacjach usytuowanych przy ważnych węzłach komunikacyjnych i zjazdach z autostrad – tam również można odebrać zamówione wcześniej paliwo. Pełna lista punktów z usługą Tankuj24 jest dostępna na mapie w aplikacji lub w serwisie internetowym Tankuj24.pl

Źródło: Informacja prasowa, Tankuj24

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

    - analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,
    - moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,
    - aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,
    - narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (o UNIMOT)Innowacyjna Gospodarka Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość
PARP
Współpraca
Dom Maklerski TMS Brokers logo Equity Magazine Biuro Maklerskie Alior Bank
Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku