X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Tankuj24, aplikacja mobilna Unimotu podbija Google Play

Opublikowano: 2017-05-29 14:24:25

Omawiane walory:

Aplikacja mobilna Tankuj24, której autorem jest polska spółka Unimot po nieco ponad tygodniu obecności na rynku znalazła się w Top 10 najczęściej pobieranych aplikacji zakupowych w polskim Google Play.

UNIMOT
43,99 +0,12 (+0,27%)

Pozycja Tankuj24 w zestawieniu marketu Google to duży sukces, zważając na to, iż aplikacja pojawiła się na rynku 17 maja br. Tankuj24 to pierwszy w Europie projekt, który umożliwia zakup paliwa poprzez aplikację mobilną, taniej i wygodniej niż w tradycyjnej sprzedaży. Spółka Unimot poinformowała także, że pracuje nad anglojęzyczną wersją aplikacji pod nazwą Refuel24.

Zakup paliwa poprzez aplikację odbywa się trzech prostych krokach. Kierowca wybiera z mapy stację paliw współpracującą z Tanku24 i oferującą najkorzystniejszą cenę. W drugim kroku rezerwuje określoną ilość paliwa, płacąc za nią mobilnie. Finalnym krokiem, jaki zrobić musi kupujący jest odwiedzenie stacji w ciągu 24 godzin od chwili rezerwacji i odebranie paliwa.

Oprócz wygody i oszczędności gwarantowanych na każdym litrze paliwa Tankuj24 umożliwia porównywanie cen na stacjach paliw, wygodną płatność mobilną poprzez znanego operatora, a także jedną zbiorczą fakturę za wszystkie zakupy w miesiącu. Dzięki temu klient może szybko i sprawnie kontrolować i rozliczać koszty paliwa, a o tym, że koszt paliwa stanowi istotny punkt w budżecie domowym lub firmowym wie każda zmotoryzowana osoba.

Tankuj24 doceniają nie tylko konsumenci pobierający aplikację. Jej potencjał dostrzegła także branża paliwowa. Aplikacja otrzymała nagrodę publiczności międzynarodowych targów. Tankuj24 zostało docenione za innowacyjność i nowatorskie podejście do sprzedaży paliwa podczas XXIV Międzynarodowych Targów Stacja Paliw, które odbywały się w Warszawie.

Aplikacja współpracuje ze stacjami w kilkunastu miastach Polski, m.in.: Krakowie, Szczecinie, Trójmieście, Częstochowie i Gorzowie Wielkopolskim. Z każdym dniem lista stacji współpracujących z Tankuj24 rośnie. Unimot planuje pokrycie projektem kluczowych regionów Polski do końca roku.

Źródło: Informacja prasowa/Spółka

Kliknij, aby powiększyć

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

  - analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,
  - moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,
  - aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,
  - narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (o UNIMOT)

 • Marcin Zawisza, Unimot SA: AVIA to nasza inwestycja w przyszłość

  Marcin Zawisza, wiceprezes UNIMOT SA, rozmawia z redakcją StockWatch.pl o najnowszych wynikach finansowych, postępach w rozwoju aplikacji mobilnej Tankuj24 oraz budowie sieci stacji AVIA w Polsce.

 • DM BOŚ wpisał Sanok, Enel-Med, GTC, Famur i Unimot na listę top picks

  Do listy spółek, których kurs akcji w najbliższym miesiącu powinien zachowywać się lepiej niż cały rynek analitycy Domu Maklerskiego BOŚ dodali Sanok, Enel-Med, GTC, Famur i UNIMOT. Z listy najlepszych spółek usunięto jednocześnie: Vistulę, Trakcję, Netię, LPP oraz Asseco BS.

 • Unimot w Łomży uruchomił pierwszą stację paliw Avia

  UNIMOT uruchomił pierwszą stację pod marką Avia i planuje do końca roku otworzyć ok. 15 punktów, zaś do 2020 r. - ok. 100 stacji.

 • RANKING: 20 liderów poprawy wyników

  Miniony rok dla polskiej gospodarki był udany. Rodzime firmy, także te z warszawskiej giełdy, zanotowały solidną poprawę zysków i przychodów. StockWatch.pl na bazie raportów za 2016 r. sprawdził, które spółki z GPW zapracowały na tytuł geparda biznesu.

 • DM BOŚ rekomenduje kupno akcji Unimot

  Analitycy Domu Maklerskiego BOŚ rozpoczęli wydawanie rekomendacji dla UNIMOTu od zalecenia kupuj i ceny docelowej 54 zł za akcję, wynika z raportu datowanego na 17 maja.Innowacyjna Gospodarka Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość
PARP
Współpraca
logo Equity Magazine Biuro Maklerskie Alior Bank
Bossa PayU Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku