X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Tankuj24, aplikacja mobilna Unimotu podbija Google Play

Opublikowano: 2017-05-29 14:24:25

Omawiane walory:

Aplikacja mobilna Tankuj24, której autorem jest polska spółka Unimot po nieco ponad tygodniu obecności na rynku znalazła się w Top 10 najczęściej pobieranych aplikacji zakupowych w polskim Google Play.

Pozycja Tankuj24 w zestawieniu marketu Google to duży sukces, zważając na to, iż aplikacja pojawiła się na rynku 17 maja br. Tankuj24 to pierwszy w Europie projekt, który umożliwia zakup paliwa poprzez aplikację mobilną, taniej i wygodniej niż w tradycyjnej sprzedaży. Spółka Unimot poinformowała także, że pracuje nad anglojęzyczną wersją aplikacji pod nazwą Refuel24.

Zakup paliwa poprzez aplikację odbywa się trzech prostych krokach. Kierowca wybiera z mapy stację paliw współpracującą z Tanku24 i oferującą najkorzystniejszą cenę. W drugim kroku rezerwuje określoną ilość paliwa, płacąc za nią mobilnie. Finalnym krokiem, jaki zrobić musi kupujący jest odwiedzenie stacji w ciągu 24 godzin od chwili rezerwacji i odebranie paliwa.

Oprócz wygody i oszczędności gwarantowanych na każdym litrze paliwa Tankuj24 umożliwia porównywanie cen na stacjach paliw, wygodną płatność mobilną poprzez znanego operatora, a także jedną zbiorczą fakturę za wszystkie zakupy w miesiącu. Dzięki temu klient może szybko i sprawnie kontrolować i rozliczać koszty paliwa, a o tym, że koszt paliwa stanowi istotny punkt w budżecie domowym lub firmowym wie każda zmotoryzowana osoba.

Tankuj24 doceniają nie tylko konsumenci pobierający aplikację. Jej potencjał dostrzegła także branża paliwowa. Aplikacja otrzymała nagrodę publiczności międzynarodowych targów. Tankuj24 zostało docenione za innowacyjność i nowatorskie podejście do sprzedaży paliwa podczas XXIV Międzynarodowych Targów Stacja Paliw, które odbywały się w Warszawie.

Aplikacja współpracuje ze stacjami w kilkunastu miastach Polski, m.in.: Krakowie, Szczecinie, Trójmieście, Częstochowie i Gorzowie Wielkopolskim. Z każdym dniem lista stacji współpracujących z Tankuj24 rośnie. Unimot planuje pokrycie projektem kluczowych regionów Polski do końca roku.

Źródło: Informacja prasowa/Spółka

Kliknij, aby powiększyć

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

  - analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,
  - moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,
  - aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,
  - narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (o UNIMOT)

 • Najciekawsze raporty przyszłego tygodnia

  W najbliższych dniach prawdziwą lawinę sprawozdań finansowych zafundują małe i średnie spółki oraz reprezentanci NewConnect. Najwięcej emocji będzie towarzyszyć publikacjom takich firm jak CD Projekt, Dino Polska, Kruk czy Brand 24.

 • Unimot chce wejść w elektromobilność

  Giełdowy importer paliw płynnych planuje aktywnie uczestniczyć w rozwoju elektromobilności w Polsce. Spółka negocjuje warunki współpracy z operatorem stacji do ładowania pojazdów elektrycznych.

 • Unimot miał wstępnie 0,47 mln zł zysku netto w IV kw. 2017 r.

  UNIMOT osiągnął 469 tys. zł jednostkowego zysku netto w IV kw. 2017 r. i EBITDA w wysokości 3,79 mln zł, przy 749,39 mln zł przychodów, podała spółka, prezentując szacunkowe dane. Rok wcześniej UNIMOT zanotował 10,29 mln zł jednostkowego zysku netto, 14,6 mln zł EBITDA przy 993,99 mln zł przychodów.

 • AVIA ma już 6 stacji paliw w Wielkopolsce

  Sieć stacji paliw AVIA powiększa się o nową lokalizację. Kolejną, 17. stację tej marki uruchomiono we Wronkach, w woj. wielkopolskim. 

 • DM BOŚ obniżył rekomendacje dla Unimotu i LPP

  W środę DM BOŚ odtajnił rekomendacje dla UNIMOTu i LPP. W obu wypadkach maklerzy wystawili niższe zalecenia inwestycyjne. Innowacyjna Gospodarka Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość
PARP
Współpraca
Dom Maklerski TMS Brokers logo Equity Magazine Biuro Maklerskie Alior Bank
Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku