X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

PCC Rokita laureatem wyróżnienia „Ten, który zmienia polski przemysł”

Opublikowano: 2017-02-08 14:24:49

Omawiane walory:

Jury złożone z przedstawicieli Redakcji Magazynu Gospodarczego Nowy Przemysł oraz portalu wnp.pl,  już po raz 17 wybrało laureatów wyróżnienia „Ten, który zmienia polski przemysł”.

PCCRokita
84,93 +3,13 (+3,83%)

Komunikat prasowy, 08.02.2017 r.

Uroczyste nadanie tytułów odbyło się 6 lutego bieżącego roku w Warszawie, podczas gali wieńczącej Forum „Zmieniamy Polski Przemysł”. Ideą tego projektu jest wyróżnienie osób, firm, instytucji lub wydarzeń, które w istotnym stopniu wpłynęły na pozytywne zmiany w polskim przemyśle. W grupie tegorocznych laureatów znalazły się podmioty realizujące w różny sposób ideę innowacyjności i kreujące nowe wartości w polskiej gospodarce. Chodzi tu głównie o odważne konsolidacje i akwizycje, kooperację z europejskimi liderami nowych technologii, dynamiczne rozszerzanie tradycyjnego portfolio o innowacyjne i specjalistyczne produkty. Wyróżnieni wskazują też swoją działalnością na rolę konsekwentnych, odpowiedzialnych i rzetelnych inwestorów dla budowania wzrostu gospodarczego w czasach niepewności i niestabilności.

Dołączając do grona „Tych, którzy zmieniają polski przemysł”, PCC Rokita SA stała się przykładem nowoczesnej organizacji promującej wartości, bez których nie ma mowy o zdrowej, dynamicznie rozwijającej się gospodarce, respektującej wolny rynek, konkurencję, przejrzyste prawo oraz sprawne i świadome swej roli zarządzanie.

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (o PCCRokita)Innowacyjna Gospodarka Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość
PARP
Współpraca
logo Equity Magazine Biuro Maklerskie Alior Bank
Bossa PayU Szukam-Inwestora.com