X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

PCC Rokita laureatem wyróżnienia „Ten, który zmienia polski przemysł”

Opublikowano: 2017-02-08 14:24:49

Omawiane walory:

Jury złożone z przedstawicieli Redakcji Magazynu Gospodarczego Nowy Przemysł oraz portalu wnp.pl,  już po raz 17 wybrało laureatów wyróżnienia „Ten, który zmienia polski przemysł”.

Komunikat prasowy, 08.02.2017 r.

Uroczyste nadanie tytułów odbyło się 6 lutego bieżącego roku w Warszawie, podczas gali wieńczącej Forum „Zmieniamy Polski Przemysł”. Ideą tego projektu jest wyróżnienie osób, firm, instytucji lub wydarzeń, które w istotnym stopniu wpłynęły na pozytywne zmiany w polskim przemyśle. W grupie tegorocznych laureatów znalazły się podmioty realizujące w różny sposób ideę innowacyjności i kreujące nowe wartości w polskiej gospodarce. Chodzi tu głównie o odważne konsolidacje i akwizycje, kooperację z europejskimi liderami nowych technologii, dynamiczne rozszerzanie tradycyjnego portfolio o innowacyjne i specjalistyczne produkty. Wyróżnieni wskazują też swoją działalnością na rolę konsekwentnych, odpowiedzialnych i rzetelnych inwestorów dla budowania wzrostu gospodarczego w czasach niepewności i niestabilności.

Dołączając do grona „Tych, którzy zmieniają polski przemysł”, PCC Rokita SA stała się przykładem nowoczesnej organizacji promującej wartości, bez których nie ma mowy o zdrowej, dynamicznie rozwijającej się gospodarce, respektującej wolny rynek, konkurencję, przejrzyste prawo oraz sprawne i świadome swej roli zarządzanie.

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

  - analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,
  - moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,
  - aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,
  - narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (o PCCRokita)

 • Nerwowa końcówka tygodnia. W centrum uwagi wyprzedaż na Eurocashu

  Dwucyfrowa przecena Eurocashu, kłopoty sektora energetycznego i spadki na europejskich parkietach, to główne składowe piątkowej wyprzedaży na giełdzie w Warszawie. Sytuację próbują ratować jedynie spółki paliwowe.

 • Wyniki za III kwartał 2017 r. zachwiały kursem akcji PCC Rokita

  PCC Rokita odnotowało 25,63 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w III kw. 2017 r. wobec 30,49 mln zł zysku rok wcześniej, podała spółka w raporcie.

 • Analiza techniczna czterech cichych bohaterów jesiennej hossy

  Małe i średnie spółki poszły nieco w odstawkę, a uwaga inwestorów koncentruje się na nowych rekordach reprezentantów WIG20. Niesłusznie, bo stopy zwrotu wybranych misiów wciąż potrafią bić na głowę zyski z blue chipów. Krzysztof Borowski, ekspert Instytutu Bankowości i Ubezpieczeń Gospodarczych SGH specjalnie dla StockWatch.pl sprawdził techniczne możliwości Esotiq&Henderson, Orbisu, Stalproduktu i PCC Rokity.

 • PCC Rokita rozbuduje zakład w Wałbrzyskiej SSE kosztem co najmniej 250 mln zł

  PCC Rokita uzyskała zgodę na działalność w Podstrefie Brzeg Dolny Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "Invest-Park". Szacowana wartość planowanej rozbudowy zakładu to co najmniej 250 mln zł.

 • Dzień Inwestora spółek Grupy PCC [ZDJĘCIA]

  Stwarzamy naszym inwestorom możliwość bycia w centrum zakładu i bezpośredniego kontaktu ze spółkami - powiedział Rafał Zdon, wiceprezes PCC Rokita podsumowując 5. edycję imprezy. W tym roku z zaproszenia spółek chemicznych PCC Rokita i PCC EXOL skorzystała rekordowa liczba inwestorów. Na miejscu w Brzegu Dolnym była też redakcja StockWatch.pl.Innowacyjna Gospodarka Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość
PARP
Współpraca
Dom Maklerski TMS Brokers logo Equity Magazine Biuro Maklerskie Alior Bank
Bossa PayU Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku