X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

PCC Rokita laureatem wyróżnienia „Ten, który zmienia polski przemysł”

Opublikowano: 2017-02-08 14:24:49

Omawiane walory:

Jury złożone z przedstawicieli Redakcji Magazynu Gospodarczego Nowy Przemysł oraz portalu wnp.pl,  już po raz 17 wybrało laureatów wyróżnienia „Ten, który zmienia polski przemysł”.

PCCRokita
88,51 +0,01 (+0,01%)

Komunikat prasowy, 08.02.2017 r.

Uroczyste nadanie tytułów odbyło się 6 lutego bieżącego roku w Warszawie, podczas gali wieńczącej Forum „Zmieniamy Polski Przemysł”. Ideą tego projektu jest wyróżnienie osób, firm, instytucji lub wydarzeń, które w istotnym stopniu wpłynęły na pozytywne zmiany w polskim przemyśle. W grupie tegorocznych laureatów znalazły się podmioty realizujące w różny sposób ideę innowacyjności i kreujące nowe wartości w polskiej gospodarce. Chodzi tu głównie o odważne konsolidacje i akwizycje, kooperację z europejskimi liderami nowych technologii, dynamiczne rozszerzanie tradycyjnego portfolio o innowacyjne i specjalistyczne produkty. Wyróżnieni wskazują też swoją działalnością na rolę konsekwentnych, odpowiedzialnych i rzetelnych inwestorów dla budowania wzrostu gospodarczego w czasach niepewności i niestabilności.

Dołączając do grona „Tych, którzy zmieniają polski przemysł”, PCC Rokita SA stała się przykładem nowoczesnej organizacji promującej wartości, bez których nie ma mowy o zdrowej, dynamicznie rozwijającej się gospodarce, respektującej wolny rynek, konkurencję, przejrzyste prawo oraz sprawne i świadome swej roli zarządzanie.

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

  - analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,
  - moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,
  - aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,
  - narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (o PCCRokita)

 • PCC Rokita uplasowała emisję obligacji serii EA

  Właśnie zakończyła się pierwsza w tym roku emisja obligacji spółki PCC Rokita. Seria EA była ofertowana w ramach V Programu Emisji Obligacji. Zapisy złożyło 598 inwestorów na ponad 420 tys. obligacji z 250 tys. dostępnych w tej ofercie.

 • PCC Rokita oferuje obligacje z 5-proc. kuponem

  Zapisy w ramach pierwszej w tym roku emisji obligacji spółki PCC Rokita potrwają do 6 czerwca. W puli jest 250 tys. pięcioletnich papierów serii EA. Oprocentowane obligacji jest stałe i wynosi 5 proc. w skali roku.

 • GPW wytraca wzrostowy impet. PGE zbiera cięgi za brak dywidendy

  Perspektywy dla warszawskiej giełdy pogarszają się. Poziom 2.400 pkt. skutecznie zatrzymał indeks WIG20, wyniki spółek nie są w stanie wygenerować mocnego popytowego impulsu, a dodatkowo zaczynają się pogarszać nastroje na światowych giełdach.

 • Obligacje korporacyjne mogą być lepsze niż spółki dywidendowe

  W ostatnich latach strategia inwestowania w spółki dywidendowe stała się bardzo modna. Problem w tym, że strumień corocznych wypłat może w każdej chwili zostać przerwany, co dodatkowo wiąże się ze sporym spadkiem cen akcji. Alternatywą dla inwestycji w akcje spółek dywidendowych są obligacje korporacyjne. W tym artykule odpowiem, która ze strategii przyniosła wyższe zyski w ostatnich latach.

 • Grupa PCC Rokita powiększyła się o spółkę Valcea Chemicals w Rumunii

  PCC Rokita zarejestrował spółkę zależną Valcea Chemicals S.R.L. w Rumunii, utworzoną przez zależne od PCC Rokita spółki Fate i Hebe.Innowacyjna Gospodarka Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość
PARP
Współpraca
logo Equity Magazine Biuro Maklerskie Alior Bank
Bossa PayU Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku