X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Notatki prasowe

 • 12 lipca 2018

  Nowe stacje AVIA w Krakowie i Płocku

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Kolejne stacje paliw, które niedawno dołączyły do sieci AVIA, znajdują się w miastach Kraków i Płock. Tym samym AVIA zakończyła prezentację 8 nowych stacji, które przeszły proces rebrandingu.

 • 10 lipca 2018

  Unimot: AVIA przyspiesza na południu Polski

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Kolejne dwie stacje paliw zasiliły sieć AVIA w południowej Polsce. Pod czerwono-białym szyldem działają już obiekty w Jaśle i Gorzkowie.

 • 06 lipca 2018

  VII edycja Akademii Energii zakończona!

  Opublikowano:

  W środę 27 czerwca 2018 roku odbyło się Uroczyste Podsumowanie siódmej już edycji Akademii Energii organizowanej przez Fundację im. Lesława A. Pagi. StockWatch.pl objął wydarzenia patronatem medialnym.

 • 04 lipca 2018

  Unimot: Sieć AVIA liczy już 30 stacji

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  W Ropczycach, w woj. podkarpackim, została uruchomiona kolejna stacja paliw pod marką AVIA. Jest to jedna z osmiu stacji, na których właśnie zakończył się rebranding. 

 • 19 czerwca 2018

  Zapraszamy na VII edycję Emerging Markets Business Conference

  Opublikowano:

  Już 27 czerwca odbędzie się organizowana przez studentów Szkoły Głównej Handlowej VII edycja Emerging Markets Business Conference (EMBC). StockWatch.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

 • 12 czerwca 2018

  Mirosław Kachniewski: tegoroczna edycja Kongresu Relacji Inwestorskich była inna niż wszystkie dotychczasowe Kongresy

  Opublikowano:

  6-7 czerwca 2018 w Hotelu Warszawianka w Jachrance spotkali się przedstawiciele spółek giełdowych, aby porozmawiać o zagadnieniach istotnych z punktu widzenia działów IR. StockWatch.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

 • 08 czerwca 2018

  LUG, Agora, PGNiG, Ambra i Pekao laureatami Konkursu Złota Strona Emitenta XI

  Opublikowano:

  6 czerwca br. podczas jubileuszowej 10. edycji Kongresu Relacji Inwestorskich Spółek Giełdowych SEG odbyła się ceremonia wręczenia statuetek Laureatom XI edycji konkursu Złota Strona Emitenta. W tym roku po raz pierwszy  spółki giełdowe walczyły w dwóch klasyfikacjach: „Najlepszy serwis IR” oraz „Lider komunikacji online”.

 • 30 maja 2018

  6-7 czerwca odbędzie się jubileuszowa, 10. edycja Kongresu Relacji Inwestorskich Spółek Giełdowych SEG

  Opublikowano:

   6-7 czerwca 2018 w Hotelu Warszawianka w Jachrance spotkają się przedstawiciele spółek giełdowych, aby porozmawiać o zagadnieniach istotnych z punktu widzenia działów IR. StockWatch.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

 • 28 maja 2018

  Legimi ruszyło z publiczną emisją obligacji wartych 1,2 mln zł

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  W poniedziałek właściciel aplikacji umożliwiającej dostęp do e-booków i audiobooków w modelu subskrypcyjnym ruszył z publiczną ofertą obligacji. Z emisji papierów dłużnych Legimi chce pozyskać 1,2 mln zł.

 • 18 maja 2018

  ML System rozpoczyna emisję akcji Chce pozyskać 35 mln zł na rozwój działalności

  Opublikowano:

  ML System, spółka działająca na rynku fotowoltaiki zintegrowanej z budynkami (BIPV), rozpoczyna pierwszą ofertę publiczną, z której planuje pozyskać ok. 35 mln zł na rozwój działalności. Cena maksymalna została ustalona na poziomie 29 zł za jedną akcję oferowaną, co oznacza, że łączna wartość oferty, uwzględniając akcje sprzedawane, może wynieść ok. 53 mln zł.

 • 17 maja 2018

  KNF zatwierdziła prospekt emisyjny ML System

  Opublikowano:

  Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła w czwartek prospekt emisyjny ML System, spółki działającej na polskiem rynku fotowoltaiki zintegrowanej z budynkami (BIPV). 

 • 13 maja 2018

  5 wskazówek, które pozwolą wprowadzić Twój handel na akcjach na wyższy poziom

  Opublikowano:

  Minęło 9 lat odkąd największe światowe rynki akcji zaczęły swoją hossę. Dziś emocje związane z osiąganiem rekordowych wzrostów zmieniają się w obawę przed spadkiem rynku co może przejawiać się niechęcią do wejścia na rynek akcji przy tak wysokich wzrostach.

 • 26 kwietnia 2018

  Unimot: Ruszyła 22. stacja AVIA

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Częstochowa to kolejna miejscowość, w której Unimot uruchomił stację paliw pod marką AVIA. Obecnie sieć AVIA liczy 22 placówki, w tym 3 własne.

 • 23 kwietnia 2018

  Relacja z siódmego Kongresu HR Spółek Giełdowych SEG – Rola HR dziś i jutro

  Opublikowano:

  18 i 19 kwietnia br. w Hotelu Warszawianka spotkali się przedstawiciele działów HR spółek notowanych na warszawskim parkiecie, żeby porozmawiać o bieżących wyzwaniach i problemach. Podczas Kongresu dyskutowano m.in. o: nowych wyzwaniach dla działów HR, działaniach HR wobec zmian regulacyjnych oraz o tym jak RODO zmieni zarządzanie danymi osobowymi. StockWatch.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

 • 19 kwietnia 2018

  Unimot uruchomił drugą własną stację AVIA

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  W Rększowicach, w Śląskiem, ruszyła 21. stacja paliw pod marką AVIA. Jest to druga stacja własna giełdowego Unimotu, który odpowiada za rozwój sieci AVIA w Polsce.

 • Właściciel serwisu e-podróżnik.pl planuje debiut na NewConnect

  Opublikowano:

  Teroplan, twórca i właściciel serwisu e-podróżnik.pl, rozważa w tym roku debiut na giełdzie. W lutym spółka przeprowadziła prywatną emisję akcji, z której pozyskała 2,3 mln zł na dalszy rozwój biznesu. 

 • 18 kwietnia 2018

  23 kwietnia zapraszamy na Warsaw-Beijing Forum: Youth for Business

  Opublikowano:

  Za niespełna tydzień rozpocznie się najbardziej prestiżowe przedsięwzięcie akademickie w obszarze relacji polsko-chińskich: Warsaw-Beijing Forum: Youth for Business. Już po raz piąty w Warszawie zagości delegacja studentów i profesorów z renomowanego pekińskiego China University of Political Science and Law, aby poprzez udział w szeregu wydarzeń i konferencji, budować przyjazny klimat dla współpracy między dwoma państwami. StockWatch.pl objął wydarzenie patronatem medialnym. 

 • 17 kwietnia 2018

  Konsolidacja chemii w Grupie Azoty przyniosła ponad 700 mln zł oszczędności

  Opublikowano:

  Połączenie w Grupie Azoty potencjałów spółek z Tarnowa, Puław, Polic i Kędzierzyna pozwoliło nie tylko na pozostawienie kluczowych zakładów przemysłu chemicznego w polskich rękach, ale także na liczne synergie kosztowe. Prowadzony od 7 lat proces konsolidacji przyniósł oszczędności szacowane na co najmniej 710 mln zł.

 • Kredyt Inkaso nabył portfele wierzytelności o wartości ponad 60 mln zł

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Fundusze sekurytyzacyjne Kredyt Inkaso nabyły dwa portfele, składające się z wierzytelności pożyczkowych, których łączna wartość nominalna przekracza 60 mln zł. Cena zakupu pakietów była dwucyfrowa. Jeden z największych polskich podmiotów branży windykacyjnej rozważa emisję kolejnej serii obligacji publicznych.

 • 12 kwietnia 2018

  R22 razem z Google wdroży w Polsce SMS-y nowej generacji

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Grupa technologiczna R22, przez spółkę zależną SerwerSMS Polska Sp. z o.o., jako jedyna firma w Polsce rozpoczęła współpracę z Google w zakresie wprowadzenia wiadomości RCS (Rich Communication Services), tzw. sms-ów nowej generacji. 

 • 18-19 kwietnia odbędzie się VII Kongres HR Spółek Giełdowych SEG – Rola HR dziś i jutro

  Opublikowano:

  Podczas kongresu omówione zostaną m.in. takie zagadnienia jak: nowe wyzwania dla działów HR, działania HR wobec zmian regulacyjnych oraz jak RODO zmieni zarządzanie danymi osobowymi. StockWatch.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

 • Ruszyła VII edycja Akademii Energii

  Opublikowano:

  Chęć ciągłego rozwoju, innowacyjne podejście i profesjonalizm jako cechy lidera branży energetycznej? VII edycja Akademia Energii organizowana przez Fundację im. Lesława A. Pagi integruje młode talenty z całej Polski i pomaga im stawiać pierwsze zawodowe kroki w branży energetycznej. Na początku kwietnia ruszyły szkolenia i warsztaty z najwybitniejszymi ekspertami. StockWatch.pl objął projekt patronatem medialnym.

 • 10 kwietnia 2018

  GLG Pharma z pozytywną opinię Komisji Bioetycznej dot. badania klinicznego GLG-801

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  GLG Pharma, spółka biotechnologiczna prowadząca badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie onkologii, otrzymała pozytywną opinię Komisji Bioetycznej dotyczącą przeprowadzenia I/II fazy badania klinicznego nad GLG-801 w Projekcie TNBC.

 • 06 kwietnia 2018

  Braster uruchamia sprzedaż na pierwszym rynku zagranicznym

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Producent urządzenia do samodzielnego badania piersi z początkiem kwietnia uruchomił sprzedaż w Holandii poprzez własny sklep online. Jednocześnie z uruchomieniem sprzedaży internetowej ruszyła kampania promocyjna. Spółka aktywnie przygotowuje się do rozwoju kanału e-commerce na kolejnych rynkach zagranicznych. 

 • 05 kwietnia 2018

  Zapraszamy na trzecią edycję Capital Market Days

  Opublikowano:

  Dowiedz się więcej o Industry 4.0 - rewolucji przemysłowej, która trwa na naszych oczach. Skonfrontuj swoją wiedzę z przedstawicielami nowoczesnego biznesu XXI wieku. Trzecia edycja ogólnopolskiej konferencji finansowej "Capital Market Days" może być do tego doskonałą okazją!

 • 30 marca 2018

  AVIA ma 20 stacji paliw

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Franczyzowa sieć stacji paliw AVIA, rozwijana w Polsce przez Unimot, liczy 20 placówek. Ostatnio dołączyła do niej stacja w Damiętach, w Mazowieckiem. 

 • 29 marca 2018

  Warszawa kolejny raz przyciągnie startupy z całego świata

  Opublikowano:

  Ekosystem startupowy w Polsce rozwija się w zadowalającym tempie. Tworzone są nie tylko ośrodki innowacji i programy wsparcia młodych firm technologicznych. Do sukcesu przyczyniają się również konferencje na międzynarodowym poziomie.

 • 22 marca 2018

  Zapraszamy do Karpacza na 22. edycję konferencji WallStreet (25-27 maja)

  Opublikowano:

  Konferencja WallStreet, która od dwudziestu dwóch lat organizowana jest przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych, to jedno z najważniejszych wydarzeń rynku kapitałowego w Europie Środkowej. To także najważniejsze spotkanie inwestorów indywidualnych, przedsiębiorców, startupów oraz przedstawicieli rynku finansowego w Polsce. StockWatch.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

 • 13 marca 2018

  Relacja z konferencji „Analiza raportów rocznych spółek publicznych dla dziennikarzy ekonomicznych i analityków”

  Opublikowano:

  Na konferencji zorganizowanej przez Instytutu Rachunkowości i Podatków we współpracy z grupą PKN Orlen grono ekspertów rynkowych podzieliło się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami w zakresie analizy raportów rocznych spółek publicznych na przykładzie kilku branż. Do wybranych należały banki i instytucje finansowe, branża paliwowa i energetyczna oraz górnictwo i wydobycie. Dyskusję panelową poprowadził znany dziennikarz ekonomiczny Tomasz Prusek.

 • 07 marca 2018

  14 kwietnia zapraszamy do Poznania na European Business Alliance Forum

  Opublikowano:

  Rynek pracy, venture capital i private equity, fintech oraz rynki kapitałowe to cztery obszary tematyczne, które zostaną poruszone 14 kwietnia w Poznaniu podczas konferencji biznesowej European Business Alliance Forum. Studenci Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu udowadniają, że o ważnych tematach dotyczących rozwoju polskiej gospodarki dyskutować może każdy, a nie tylko eksperci. Idea łączy ze sobą środowisko studenckie i biznesowe. Patronem medialnym wydarzenia jest serwis StockWatch.pl.


Innowacyjna Gospodarka Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość
PARP
Współpraca
Dom Maklerski TMS Brokers logo Equity Magazine Biuro Maklerskie Alior Bank
Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku