X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Nextbike Polska wygrał przetarg w Zielonej Górze

Opublikowano: 2018-04-13 18:12:13

Omawiane walory:

Oferta Nextbike warta 5,5 mln zł była jedyną złożoną w postępowaniu. W piątek notowania spółki na NewConnect wzrosły o 4,8 proc. do 130 zł.

– Zarząd Nextbike Polska (…) otrzymał zawiadomienie o wyborze oferty złożonej przez emitenta jako najkorzystniejszej w postępowaniu przetargowym, którego przedmiotem jest uruchomienie i zarządzanie Zielonogórskim Rowerem Miejskim prowadzonym przez Miasto Zielona Góra. – poinformowała spółka.

>> E-book: Analiza fundamentalna wg analityków StockWatch.pl Sprawdź

Cena zaoferowana przez Nextbike Polska za realizację zamówienia wynosi 5,49 mln zł brutto. Zamówienie obejmuje dostarczenie i obsługę 360 rowerów w okresie od 120 dni od zawarcia umowy do 30 listopada 2021 roku.

notowania

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

  - analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,
  - moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,
  - aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,
  - narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (o Nextbike)

 • Nextbike Polska dostarczy system roweru miejskiego dla Kalisza za 3,2 mln zł

  NEXTBIKE Polska będzie do 2020 r. dostawcą i operatorem system roweru miejskiego w Kaliszu. Wartość kontraktu to 3,2 mln zł brutto.

 • Nextbike Polska zarobił na czysto 4,7 mln zł w 2017 r.

  Rok 2017 był dla NEXTBIKE Polska rekordowy pod względem osiągniętych wyników finansowych i wielkości floty rowerów. Spółka zakłada, że w bieżącym roku poprawi rekordy m.in. dzięki finansowaniu pozyskanemu z oferty prywatnej, która poprzedziła upublicznienie spółki.

 • Najciekawsze raporty bieżącego tygodnia

  W najbliższych dniach prawdziwą lawinę sprawozdań finansowych zafundują małe i średnie spółki oraz reprezentanci NewConnect. Najwięcej emocji będzie towarzyszyć publikacjom takich firm jak CD Projekt, Dino Polska, Kruk czy Brand 24.

 • Nextbike Polska rozbuduje system rowerów miejskich w Katowicach

  NEXTBIKE Polska podpisał umowę z Przedsiębiorstwem Komunikacji Miejskiej Katowice na obsługę systemu wypożyczalni rowerów miejskich, obejmującego 25 stacji i 200 rowerów od 1 kwietnia 2018 roku do 16 grudnia 2018 roku. Zakres umowy obejmuje również rozbudowę systemu polegającą na uruchomieniu 12 dodatkowych stacji i 96 rowerów w okresie od 1 czerwca 2018 roku do 16 grudnia 2018 roku. 

 • Nextbike uruchomi dla PKN Orlen 11 stacji Veturilo w Warszawie

  W Warszawie powstanie 11 nowych stacji Veturilo dzięki współpracy PKN Orlen z NEXTBIKE Polska, poinformował koncern paliwowy. Na przełomie marca i kwietnia zostaną one uruchomione na 9 stacjach paliw zlokalizowanych w różnych częściach Warszawy oraz przed budynkiem koncernu przy ul. Bielańskiej.Innowacyjna Gospodarka Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość
PARP
Współpraca
Dom Maklerski TMS Brokers logo Equity Magazine Biuro Maklerskie Alior Bank
Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku