X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Nextbike Polska ma umowę na Koszaliński Rower Miejski

Opublikowano: 2017-12-05 18:14:48

Omawiane walory:

Nextbike Polska podpisał kontrakt na świadczenie kompleksowej usługi wypożyczenia (pobrania i zwrotu) roweru w dowolnej stacji publicznego systemu Koszaliński Rower Miejski.

Umowa obejmuje dostarczenie i kompleksową obsługę 10 stacji i 100 rowerów w okresie od 27 kwietnia 2018 roku do 30 listopada 2020 roku. Za realizację umowy zamawiający zapłaci na rzecz emitenta ryczałtowe wynagrodzenie w kwocie brutto 1,23 mln zł, płatne w miesięcznych ratach.

Nextbike Polska jest numerem jeden na polskim rynku miejskich systemów rowerowych pod względem liczby rowerów (80 proc. udziału w rynku). Spółka jest operatorem systemów rowerów miejskich w 26 miastach i miejscowościach w Polsce, m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Łodzi. Spółka jest notowana na rynku NewConnect od sierpnia 2017 r.

notowania

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

  - analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,
  - moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,
  - aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,
  - narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (o Nextbike)

 • Najciekawsze raporty bieżącego tygodnia

  W najbliższych dniach prawdziwą lawinę sprawozdań finansowych zafundują małe i średnie spółki oraz reprezentanci NewConnect. Najwięcej emocji będzie towarzyszyć publikacjom takich firm jak CD Projekt, Dino Polska, Kruk czy Brand 24.

 • Nextbike Polska rozbuduje system rowerów miejskich w Katowicach

  NEXTBIKE Polska podpisał umowę z Przedsiębiorstwem Komunikacji Miejskiej Katowice na obsługę systemu wypożyczalni rowerów miejskich, obejmującego 25 stacji i 200 rowerów od 1 kwietnia 2018 roku do 16 grudnia 2018 roku. Zakres umowy obejmuje również rozbudowę systemu polegającą na uruchomieniu 12 dodatkowych stacji i 96 rowerów w okresie od 1 czerwca 2018 roku do 16 grudnia 2018 roku. 

 • Nextbike uruchomi dla PKN Orlen 11 stacji Veturilo w Warszawie

  W Warszawie powstanie 11 nowych stacji Veturilo dzięki współpracy PKN Orlen z NEXTBIKE Polska, poinformował koncern paliwowy. Na przełomie marca i kwietnia zostaną one uruchomione na 9 stacjach paliw zlokalizowanych w różnych częściach Warszawy oraz przed budynkiem koncernu przy ul. Bielańskiej.

 • Nextbike liczy na dodatkowe zamówienia rowerów z uwagi na wybory samorządowe

  W związku z przyszłorocznymi wyborami samorządowymi, NEXTBIKE Polska liczy na pozyskanie nowych mniejszych kontraktów poza dużymi miastami, poinformował prezes Tomasz Wojtkiewicz. Spółka liczy na dodatkowe 2-3 tys. rowerów, jakie może uruchomić w związku z kalendarzem wyborczym poza wcześniej prognozowanymi w oparciu o ogłoszone przetargi, dodał.

 • Nextbike Polska zwiekszył flotę obsługiwanych rowerów o 50 proc. r/r

  NEXTBIKE Polska zwiekszył flotę obsługiwanych rowerów do niemal 12 tys. na koniec III kwartału tego roku. Dynamiczny wzrost odbił się jednak nieco na wynikach, ale jak zapewnia prezes spółka wyciągnęłą wnioski z tej lekcji.Innowacyjna Gospodarka Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość
PARP
Współpraca
Dom Maklerski TMS Brokers logo Equity Magazine Biuro Maklerskie Alior Bank
Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku