X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Nextbike Polska dostarczy system roweru miejskiego dla Kalisza za 3,2 mln zł

Opublikowano: 2018-04-16 18:27:08

Omawiane walory:

Nextbike Polska będzie do 2020 r. dostawcą i operatorem system roweru miejskiego w Kaliszu. Wartość kontraktu to 3,2 mln zł brutto.

Nextbike Polska zawarło umowę z Miejskim Zarządem Dróg i Komunikacji w Kaliszu na uruchomienie, zarządzanie i kompleksową eksploatację systemu roweru miejskiego w Kaliszu w latach 2018-2020 obejmującego 30 stacji i 283 rowery (w tym 25 rowerów dziecięcych, 6 rowerów typu tandem oraz 12 rowerów typu cargo).

– Emitent zobowiązał się do uruchomienia systemu roweru miejskiego w Kaliszu w trzech etapach: (i) do 1 maja 2018 roku 12 stacji i 121 rowerów, (ii) do 1 czerwca 2018 roku kolejnych 7 stacji i 56 rowerów (iii) do 1 lipca 2018 roku kolejnych 11 stacji i 106 rowerów – czytamy w komunikacie.

>> E-book: Analiza fundamentalna wg analityków StockWatch.pl Sprawdź

Wynagrodzenie w kwocie 3,2 mln zł brutto będzie płatne w równych miesięcznych ratach za miesiące aktywnego sezonu tj. w roku 2018 za okres od 1 maja 2018 do 31 października, w latach 2019-2020 za okres od 1 kwietnia do 31 października.

Nextbike Polska jest numerem jeden na polskim rynku miejskich systemów rowerowych pod względem liczby rowerów (80 proc. udziału w rynku). Spółka jest operatorem systemów rowerów miejskich w kilkudziesięciu miastach i miejscowościach w Polsce, m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Łodzi. Spółka jest notowana na rynku NewConnect od sierpnia 2017 r.

notowania

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

  - analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,
  - moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,
  - aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,
  - narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (o Nextbike)

 • Nextbike Polska wygrał przetarg w Zielonej Górze

  Oferta NEXTBIKE warta 5,5 mln zł była jedyną złożoną w postępowaniu. W piątek notowania spółki na NewConnect wzrosły o 4,8 proc. do 130 zł.

 • Nextbike Polska zarobił na czysto 4,7 mln zł w 2017 r.

  Rok 2017 był dla NEXTBIKE Polska rekordowy pod względem osiągniętych wyników finansowych i wielkości floty rowerów. Spółka zakłada, że w bieżącym roku poprawi rekordy m.in. dzięki finansowaniu pozyskanemu z oferty prywatnej, która poprzedziła upublicznienie spółki.

 • Najciekawsze raporty bieżącego tygodnia

  W najbliższych dniach prawdziwą lawinę sprawozdań finansowych zafundują małe i średnie spółki oraz reprezentanci NewConnect. Najwięcej emocji będzie towarzyszyć publikacjom takich firm jak CD Projekt, Dino Polska, Kruk czy Brand 24.

 • Nextbike Polska rozbuduje system rowerów miejskich w Katowicach

  NEXTBIKE Polska podpisał umowę z Przedsiębiorstwem Komunikacji Miejskiej Katowice na obsługę systemu wypożyczalni rowerów miejskich, obejmującego 25 stacji i 200 rowerów od 1 kwietnia 2018 roku do 16 grudnia 2018 roku. Zakres umowy obejmuje również rozbudowę systemu polegającą na uruchomieniu 12 dodatkowych stacji i 96 rowerów w okresie od 1 czerwca 2018 roku do 16 grudnia 2018 roku. 

 • Nextbike uruchomi dla PKN Orlen 11 stacji Veturilo w Warszawie

  W Warszawie powstanie 11 nowych stacji Veturilo dzięki współpracy PKN Orlen z NEXTBIKE Polska, poinformował koncern paliwowy. Na przełomie marca i kwietnia zostaną one uruchomione na 9 stacjach paliw zlokalizowanych w różnych częściach Warszawy oraz przed budynkiem koncernu przy ul. Bielańskiej.Innowacyjna Gospodarka Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość
PARP
Współpraca
Dom Maklerski TMS Brokers logo Equity Magazine Biuro Maklerskie Alior Bank
Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku