X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

INDATA z kontraktem na ponad 9 mln zł

Opublikowano: 2017-02-07 15:01:01

Omawiane walory:

Grupa INDATA  wygrała przetarg ogłoszony przez Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A. Wartość zamówienia wynosi ponad 9 mln zł brutto.

Informacja prasowa, 7 lutego 2017 r.

Proximus, spółka z Grupy INDATA w kolejnych miesiącach będzie dostarczać usługi asysty technicznej dla oprogramowania i sprzętu Oracle, które używane są w systemach informatycznych PGNiG. Usługa polega na  całodobowym wsparciu technicznym wybranych produktów, daje możliwość korzystania z narzędzi proaktywnej pomocy oraz ciągły dostęp do poprawek, aktualizacji i rozszerzeń oprogramowania.

To kolejny w ostatnich dniach po Komendzie Głównej Policji duży kontrakt, który zdobyliśmy na wymagającym rynku spółek Skarbu Państwa. W tym roku chcemy skupiać się na mocniejszym zaistnieniu w sektorze public, czemu sprzyja struktura naszej Grupy i możliwość wzajemnego uzupełniania kompetencji przez spółki zależne – komentuje Grzegorz Czapla, prezes zarządu INDATA.

Prezes dodaje, że po kilkunastu miesiącach zastoju na rynku przetargów dla firm IT, zaczyna dostrzegać powolne ożywienie w tym zakresie. Jak mówi, cała branża czeka na ożywienie w zakresie przetargów, które w minionym roku były ograniczane do minimum, co odzwierciedlają wyniki praktycznie każdej spółki z giełdy.

Jako branża czekamy też na uruchomienie środków z nowej perspektywy unijnej, co na pewno zapewni napływ pieniędzy do takich instytucji jak szpitale, uczelnie czy samorządy – podsumowuje Grzegorz Czapla.

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

    - analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,
    - moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,
    - aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,
    - narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (o indata)Innowacyjna Gospodarka Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość
PARP
Współpraca
Dom Maklerski TMS Brokers logo Equity Magazine Biuro Maklerskie Alior Bank
Bossa PayU Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku