X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Emisje obligacji

 • 02 sierpnia 2017

  GetBack pozyskał 40 mln zł z emisji obligacji serii PP4

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  GetBack zebrał zapisy na obligacje serii PP4 o wartości ponad 40 mln zł i zdecydował o skróceniu zapisów w dziewiątym dniu oferty.

 • Obligacje PCC Rokity znów okazały się hitem. Zapisy w emisji wartej 25 mln zł zredukowano o 65 proc.

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  W ramach publicznej oferty spółka sprzedawała łącznie 250.000 obligacji serii EB po cenie emisyjnej równej 100 zł. Popyt ze strony inwestorów okazał się znacznie wyższy - w 517 zapisach zgłoszono zapotrzebowanie na 710.347 obligacji. 

 • 24 lipca 2017

  GetBack ruszył z publiczną ofertą obligacji. W puli są papiery warte 40 mln zł

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  GetBack planuje pozyskać do 40 mln zł w ramach emisji czwartej serii obligacji (seria PP4), z programu publicznej emisji obligacji. Zapisy rozpoczęły się dziś i potrwają do 4 sierpnia br.

 • 23 czerwca 2017

  Polski Solar Holding chce pozyskać 6,5 mln zł z emisji obligacji

  Opublikowano:

  Polski Solar Holding Sp. z o.o., firma realizująca inwestycje w elektrownie fotowoltaiczne i bioelektrownie w formule samorządowych klastrów energii, planuje pozyskać 6,5 mln zł w ramach publicznej emisji obligacji. Zapisy na obligacje spółki potrwają do 6 lipca. Oferującym obligacje jest Polski Dom Maklerski SA.

 • 21 czerwca 2017

  Argentyna emituje nowe 100-letnie obligacje

  Opublikowano:

  Tak, to prawda: państwo, które zbankrutowało osiem razy od uzyskania niepodległości w 1816 roku (ostatnie bankructwo w 2001 r.) oraz przeszło przez proces technicznego bankructwa w 2014 roku, zdołało znaleźć nabywców na papiery zapadające w 2117 roku!

 • 13 czerwca 2017

  Kruk planuje następne emisje obligacji nominowanych w euro

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Po uplasowaniu dwóch emisji obligacji o łącznej wartości 40 mln euro w ciągu miesiąca, Kruk planuje przeprowadzać kolejne emisje papierów w tej walucie, poinformował dyrektor finansowy Michał Zasępa.

 • 29 maja 2017

  PCC Rokita oferuje obligacje z 5-proc. kuponem

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Zapisy w ramach pierwszej w tym roku emisji obligacji spółki PCC Rokita potrwają do 6 czerwca. W puli jest 250 tys. pięcioletnich papierów serii EA. Oprocentowane obligacji jest stałe i wynosi 5 proc. w skali roku.

 • 10 maja 2017

  Kruk przydzielił obligacje serii AE1 o wartości nominalnej 20 mln euro

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Kruk przydzielił niezabezpieczone obligacje serii AE1 o łącznej wartości nominalnej 20 mln euro, poinformowała spółka.

 • 26 kwietnia 2017

  PKN Orlen znów zaoferuje inwestorom indywidualnym obligacje za 1 mld zł

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Rada nadzorcza PKN Orlen wyraziła zgodę na emisję obligacji w ramach drugiego programu emisji obligacji detalicznych do łącznej kwoty 1 mld zł w okresie 12 miesięcy.

 • GetBack w tydzień uplasował swoją pierwszą publiczną ofertę obligacji

  Opublikowano:

  GetBack to kolejny duży gracz z branży zarządzania wierzytelnościami, który zabiega o względy i pieniądze inwestorów indywidualnych. W ramach kwietniowej oferty spółka bez problemu uplasowała obligacje warte 60 mln zł.

 • 19 kwietnia 2017

  GetBack w ramach pierwszej publicznej emisji oferuje obligacje za 60 mln zł

  Opublikowano:

  Kolejny duży gracz z rynku zarządzania wierzytelnościami wychodzi do inwestorów indywidualnych z publiczną ofertą papierów dłużnych. Minimalna wartość zapisu to jedna obligacja, czyli 100 zł.

 • 18 kwietnia 2017

  Ruszyła publiczna emisja obligacji Vivid Games o wartości do 10,5 mln zł

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Zapisy na trzyletnie obligacje serii A Vivid Games potrwają do 28 kwietnia. Z emisji papierów dłużnych spółka zamierza pozyskać do 10,5 mln zł na produkcje, marketing, pozyskanie licencji i kapitał obrotowy.

 • 11 kwietnia 2017

  Uniserv-Piecbud przed czasem uplasował emisję obligacji

  Opublikowano:

  Wartość zapisów na obligacje serii B Uniserv-Piecbud przekroczyła 10 mln zł, stanowiące wartość całej emisji, w związku z czym zdecydowano o skróceniu zapisów do 11 kwietnia.

 • 03 kwietnia 2017

  Uniserv-Piecbud ruszył z ofertą publiczną obligacji o wartości 10 mln zł

  Opublikowano:

  Spółka technologiczna, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie układów chłodzenia wody, kominów przemysłowych, silosów oraz pieców przemysłowych, rozpoczęła publiczną emisję obligacji serii B. Zapisy trwają do 18 kwietnia.

 • 28 marca 2017

  Kancelaria Statima ruszyła z ofertą obligacji o wartości 5 mln zł

  Opublikowano:

  We wtorek Kancelaria Statima rozpoczęła ofertę publiczną dwuletnich obligacji, w której zamierza pozyskać 5 mln zł.

 • 14 marca 2017

  Columbus Energy chce pozyskać 5 mln z publicznej emisji obligacji

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Columbus Energy rozpoczął dziś swoją pierwszą publiczną ofertę obligacji o wartości do 5 mln zł, poinformował prezes Dawid Zieliński. Celem emisji jest sfinansowanie montażu ok. 400 instalacji fotowoltaicznych w ramach programu abonamentowego.

 • 06 marca 2017

  Relacja z czatu inwestorskiego z prezesem Best SA

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Gościem poniedziałkowego spotkania online z użytkownikami StockWatch.pl był szef Best SA, spółki która w tym roku obchodzi dwudziestolecie debiutu na GPW. Podczas spotkania omówiono plany rozwoju związane z zamkniętą właśnie emisją obligacji serii R3 oraz plany ekspansji na rynki zagraniczne.

 • 03 marca 2017

  Kolejna seria obligacji Best rozeszła się na pniu

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Zapisy na obligacje Best o łącznej wartości 60 mln zł przekroczyły dostępną pulę już w pierwszym dniu składania zapisów. Oznacza to, że zapisy zostaną zakończone w piatek, zaś redukcją zostaną objęte wszystkie zapisy.

 • 06 lutego 2017

  Polnord z emisji obligacji chce pozyskać 20 mln zł

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Polnord podjął uchwałę w sprawie emisji 20 tys. obligacji na okaziciela serii NS7 o łącznej wartości nominalnej nie większej niż 20 mln zł, poinformowała spółka. Celem emisji obligacji jest pozyskanie środków finansowych na realizację inwestycji deweloperskich oraz częściowe refinansowanie dotychczasowego zadłużenia.

 • 02 lutego 2017

  MF sprzedało obligacje za 5 mld zł, popyt był ponad dwukrotnie większy

  Opublikowano:

  Ministerstwo Finansów sprzedało na dzisiejszym przetargu głównym obligacje hurtowe pięciu serii zapadające odpowiednio w 2019, 2022 (dwie serie), 2026 i 2027 r. o łącznej wartości 5 000,3 mln zł wobec oferty wynoszącej łącznie 3.000-5.000 mln zł, podał resort. Popyt wyniósł łącznie 12.545,47 mln zł.

 • 17 stycznia 2017

  Cała pula obligacji spółki Best sprzedana w jeden dzień

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Już pierwszego dnia zapisów Best znalazł chętnych na wszystkie oferowane obligacje serii R2 o łącznej wartości 30 mln zł.

 • 12 stycznia 2017

  Trwają zapisy na obligacje firmy windykacyjnej Best

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Od 16 stycznia br. inwestorzy będą mogli zapisywać się na 4,5-letnie obligacje BEST serii R2 o łącznej wartości nominalnej 30 mln zł.

 • 10 stycznia 2017

  Raport kredytowy: 13 najważniejszych wydarzeń na rynku Catalyst

  Opublikowano:

  Eksperci z Domu Maklerskiego Michael/Ström przygotowali zestawienie najważniejszych informacji ze spółek notowanych na rynku obligacji Catalyst.

 • 30 grudnia 2016

  Jastrzębska Spółka Węglowa pozyskała 300 mln zł z emisji obligacji

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Giełdowa kopalnia wchodzi w nowy rok wzmocniona solidnym zastrzykiem gotówki. W papiery dłużne JSW o wartości nominalnej 300 mln zł zainwestowało Towarzystwo Finansowe Silesia.

 • 12 grudnia 2016

  Polski startup chce podbić świat innowacyjnym urządzeniem do badania płodu

  Opublikowano:

  Patrycja Wizińska-Socha, prezes zarządu Nestmedic SA rozmawia z redakcją StockWatch.pl o innowacyjnym urządzeniu do badania płodu Pregnabit, ofercie akcji oraz planach dalszego rozwoju.

 • 02 grudnia 2016

  Kruk w jeden dzień uplasował emisję obligacji o wartości 40 mln zł

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Komunikat prasowy, 2 grudnia 2016 r. Grupa Kruk, lider na rynku zarządzania wierzytelnościami, z sukcesem zamyka pierwszą ofertę w ramach IV Programu Obligacji Publicznych. Kruk uplasował obligacje o wartości przekraczającej 40 milionów złotych w ciągu pierwszego dnia zapisów. Oferta potrwa jeszcze do końca piątku, 2 grudnia. – Wyczerpanie puli obligacji w ciągu kilkunastu godzin od […]

 • 30 listopada 2016

  W czwartek Kruk ruszy z piątą emisją obligacji w tym roku

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Lider branży windykacyjnej wraca z IV programem emisji obligacji. W ramach pierwszej oferty Kruk proponuje papiery dłużne ze zmiennym oprocentowaniem opartym o WIBOR 3M powiększonym o marżę 3,15 p.p.

 • 10 listopada 2016

  Bikershop ruszył z publiczną ofertą obligacji o wartości 5 mln zł

  Opublikowano:

  Dostawca sprzętu sportowego, akcesoriów oraz odzieży sportowej chce pozyskać 5 mln zł w ramach publicznej oferty obligacji. Emisja prowadzona jest przez Bikershop Finanse SA - spółkę założoną przez Bikershop w celu pozyskiwania finansowania na rozwój dalszej działalności. Zapisy na papiery dłużne potrwają do 24 listopada. 

 • 07 listopada 2016

  Ruszyły zapisy na nowe obligacje PCC Rokita

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Spółka chemiczna wraca z kolejną ofertą obligacji kierowanych do inwestorów indywidualnych. W puli są papiery dłużne o wartości nominalnej 25 mln zł. Zapisy potrwają do 15 listopada.

 • 10 października 2016

  Emisja obligacji tematem czatu inwestorskiego z prezesem Best SA

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Gościem poniedziałkowego spotkania on-line z użytkownikami StockWatch.pl był szef najstarszej na GPW grupy windykacyjnej, Best SA. Tematem dyskusji były szczegóły emisji publicznej emisji obligacji serii R1 oraz plany rozwoju grupy.


Innowacyjna Gospodarka Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość
PARP
Współpraca
Dom Maklerski TMS Brokers logo Equity Magazine Biuro Maklerskie Alior Bank
Bossa PayU Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku