X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Emisje obligacji

 • 23 czerwca 2017

  Polski Solar Holding chce pozyskać 6,5 mln zł z emisji obligacji

  Opublikowano:

  Polski Solar Holding Sp. z o.o., firma realizująca inwestycje w elektrownie fotowoltaiczne i bioelektrownie w formule samorządowych klastrów energii, planuje pozyskać 6,5 mln zł w ramach publicznej emisji obligacji. Zapisy na obligacje spółki potrwają do 6 lipca. Oferującym obligacje jest Polski Dom Maklerski SA.

 • 21 czerwca 2017

  Argentyna emituje nowe 100-letnie obligacje

  Opublikowano:

  Tak, to prawda: państwo, które zbankrutowało osiem razy od uzyskania niepodległości w 1816 roku (ostatnie bankructwo w 2001 r.) oraz przeszło przez proces technicznego bankructwa w 2014 roku, zdołało znaleźć nabywców na papiery zapadające w 2117 roku!

 • 13 czerwca 2017

  Kruk planuje następne emisje obligacji nominowanych w euro

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Po uplasowaniu dwóch emisji obligacji o łącznej wartości 40 mln euro w ciągu miesiąca, Kruk planuje przeprowadzać kolejne emisje papierów w tej walucie, poinformował dyrektor finansowy Michał Zasępa.

 • 29 maja 2017

  PCC Rokita oferuje obligacje z 5-proc. kuponem

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Zapisy w ramach pierwszej w tym roku emisji obligacji spółki PCC Rokita potrwają do 6 czerwca. W puli jest 250 tys. pięcioletnich papierów serii EA. Oprocentowane obligacji jest stałe i wynosi 5 proc. w skali roku.

 • 10 maja 2017

  Kruk przydzielił obligacje serii AE1 o wartości nominalnej 20 mln euro

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Kruk przydzielił niezabezpieczone obligacje serii AE1 o łącznej wartości nominalnej 20 mln euro, poinformowała spółka.

 • 26 kwietnia 2017

  PKN Orlen znów zaoferuje inwestorom indywidualnym obligacje za 1 mld zł

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Rada nadzorcza PKN Orlen wyraziła zgodę na emisję obligacji w ramach drugiego programu emisji obligacji detalicznych do łącznej kwoty 1 mld zł w okresie 12 miesięcy.

 • GetBack w tydzień uplasował swoją pierwszą publiczną ofertę obligacji

  Opublikowano:

  GetBack to kolejny duży gracz z branży zarządzania wierzytelnościami, który zabiega o względy i pieniądze inwestorów indywidualnych. W ramach kwietniowej oferty spółka bez problemu uplasowała obligacje warte 60 mln zł.

 • 19 kwietnia 2017

  GetBack w ramach pierwszej publicznej emisji oferuje obligacje za 60 mln zł

  Opublikowano:

  Kolejny duży gracz z rynku zarządzania wierzytelnościami wychodzi do inwestorów indywidualnych z publiczną ofertą papierów dłużnych. Minimalna wartość zapisu to jedna obligacja, czyli 100 zł.

 • 18 kwietnia 2017

  Ruszyła publiczna emisja obligacji Vivid Games o wartości do 10,5 mln zł

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Zapisy na trzyletnie obligacje serii A Vivid Games potrwają do 28 kwietnia. Z emisji papierów dłużnych spółka zamierza pozyskać do 10,5 mln zł na produkcje, marketing, pozyskanie licencji i kapitał obrotowy.

 • 11 kwietnia 2017

  Uniserv-Piecbud przed czasem uplasował emisję obligacji

  Opublikowano:

  Wartość zapisów na obligacje serii B Uniserv-Piecbud przekroczyła 10 mln zł, stanowiące wartość całej emisji, w związku z czym zdecydowano o skróceniu zapisów do 11 kwietnia.

 • 03 kwietnia 2017

  Uniserv-Piecbud ruszył z ofertą publiczną obligacji o wartości 10 mln zł

  Opublikowano:

  Spółka technologiczna, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie układów chłodzenia wody, kominów przemysłowych, silosów oraz pieców przemysłowych, rozpoczęła publiczną emisję obligacji serii B. Zapisy trwają do 18 kwietnia.

 • wczoraj

  Kancelaria Statima ruszyła z ofertą obligacji o wartości 5 mln zł

  Opublikowano:

  We wtorek Kancelaria Statima rozpoczęła ofertę publiczną dwuletnich obligacji, w której zamierza pozyskać 5 mln zł.

 • 14 marca 2017

  Columbus Energy chce pozyskać 5 mln z publicznej emisji obligacji

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Columbus Energy rozpoczął dziś swoją pierwszą publiczną ofertę obligacji o wartości do 5 mln zł, poinformował prezes Dawid Zieliński. Celem emisji jest sfinansowanie montażu ok. 400 instalacji fotowoltaicznych w ramach programu abonamentowego.

 • 06 marca 2017

  Relacja z czatu inwestorskiego z prezesem Best SA

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Gościem poniedziałkowego spotkania online z użytkownikami StockWatch.pl był szef Best SA, spółki która w tym roku obchodzi dwudziestolecie debiutu na GPW. Podczas spotkania omówiono plany rozwoju związane z zamkniętą właśnie emisją obligacji serii R3 oraz plany ekspansji na rynki zagraniczne.

 • 03 marca 2017

  Kolejna seria obligacji Best rozeszła się na pniu

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Zapisy na obligacje Best o łącznej wartości 60 mln zł przekroczyły dostępną pulę już w pierwszym dniu składania zapisów. Oznacza to, że zapisy zostaną zakończone w piatek, zaś redukcją zostaną objęte wszystkie zapisy.

 • 06 lutego 2017

  Polnord z emisji obligacji chce pozyskać 20 mln zł

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Polnord podjął uchwałę w sprawie emisji 20 tys. obligacji na okaziciela serii NS7 o łącznej wartości nominalnej nie większej niż 20 mln zł, poinformowała spółka. Celem emisji obligacji jest pozyskanie środków finansowych na realizację inwestycji deweloperskich oraz częściowe refinansowanie dotychczasowego zadłużenia.

 • 02 lutego 2017

  MF sprzedało obligacje za 5 mld zł, popyt był ponad dwukrotnie większy

  Opublikowano:

  Ministerstwo Finansów sprzedało na dzisiejszym przetargu głównym obligacje hurtowe pięciu serii zapadające odpowiednio w 2019, 2022 (dwie serie), 2026 i 2027 r. o łącznej wartości 5 000,3 mln zł wobec oferty wynoszącej łącznie 3.000-5.000 mln zł, podał resort. Popyt wyniósł łącznie 12.545,47 mln zł.

 • 17 stycznia 2017

  Cała pula obligacji spółki Best sprzedana w jeden dzień

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Już pierwszego dnia zapisów Best znalazł chętnych na wszystkie oferowane obligacje serii R2 o łącznej wartości 30 mln zł.

 • 12 stycznia 2017

  Trwają zapisy na obligacje firmy windykacyjnej Best

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Od 16 stycznia br. inwestorzy będą mogli zapisywać się na 4,5-letnie obligacje BEST serii R2 o łącznej wartości nominalnej 30 mln zł.

 • 10 stycznia 2017

  Raport kredytowy: 13 najważniejszych wydarzeń na rynku Catalyst

  Opublikowano:

  Eksperci z Domu Maklerskiego Michael/Ström przygotowali zestawienie najważniejszych informacji ze spółek notowanych na rynku obligacji Catalyst.

 • 30 grudnia 2016

  Jastrzębska Spółka Węglowa pozyskała 300 mln zł z emisji obligacji

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Giełdowa kopalnia wchodzi w nowy rok wzmocniona solidnym zastrzykiem gotówki. W papiery dłużne JSW o wartości nominalnej 300 mln zł zainwestowało Towarzystwo Finansowe Silesia.

 • 12 grudnia 2016

  Polski startup chce podbić świat innowacyjnym urządzeniem do badania płodu

  Opublikowano:

  Patrycja Wizińska-Socha, prezes zarządu Nestmedic SA rozmawia z redakcją StockWatch.pl o innowacyjnym urządzeniu do badania płodu Pregnabit, ofercie akcji oraz planach dalszego rozwoju.

 • 02 grudnia 2016

  Kruk w jeden dzień uplasował emisję obligacji o wartości 40 mln zł

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Komunikat prasowy, 2 grudnia 2016 r. Grupa Kruk, lider na rynku zarządzania wierzytelnościami, z sukcesem zamyka pierwszą ofertę w ramach IV Programu Obligacji Publicznych. Kruk uplasował obligacje o wartości przekraczającej 40 milionów złotych w ciągu pierwszego dnia zapisów. Oferta potrwa jeszcze do końca piątku, 2 grudnia. – Wyczerpanie puli obligacji w ciągu kilkunastu godzin od […]

 • 30 listopada 2016

  W czwartek Kruk ruszy z piątą emisją obligacji w tym roku

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Lider branży windykacyjnej wraca z IV programem emisji obligacji. W ramach pierwszej oferty Kruk proponuje papiery dłużne ze zmiennym oprocentowaniem opartym o WIBOR 3M powiększonym o marżę 3,15 p.p.

 • 10 listopada 2016

  Bikershop ruszył z publiczną ofertą obligacji o wartości 5 mln zł

  Opublikowano:

  Dostawca sprzętu sportowego, akcesoriów oraz odzieży sportowej chce pozyskać 5 mln zł w ramach publicznej oferty obligacji. Emisja prowadzona jest przez Bikershop Finanse SA - spółkę założoną przez Bikershop w celu pozyskiwania finansowania na rozwój dalszej działalności. Zapisy na papiery dłużne potrwają do 24 listopada. 

 • 07 listopada 2016

  Ruszyły zapisy na nowe obligacje PCC Rokita

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Spółka chemiczna wraca z kolejną ofertą obligacji kierowanych do inwestorów indywidualnych. W puli są papiery dłużne o wartości nominalnej 25 mln zł. Zapisy potrwają do 15 listopada.

 • 10 października 2016

  Emisja obligacji tematem czatu inwestorskiego z prezesem Best SA

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Gościem poniedziałkowego spotkania on-line z użytkownikami StockWatch.pl był szef najstarszej na GPW grupy windykacyjnej, Best SA. Tematem dyskusji były szczegóły emisji publicznej emisji obligacji serii R1 oraz plany rozwoju grupy.

 • 06 października 2016

  W poniedziałek Best rusza z nową emisją obligacji o wartości 50 mln zł

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Oferta skierowana jest do inwestorów detalicznych. Zapisy na 4,5-letnie obligacje Besta można składać między 10 a 19 października. Giełdowy windykator oferuje papiery o zmiennym oprocentowaniu, równym stawce WIBOR 3M plus marża w wysokości 3,3 proc., co stanowi ok. 5 proc. w skali roku w pierwszym okresie odsetkowym.

 • 30 września 2016

  Zortrax przesuwa debiut na GPW, drobni mają opcję na sprzedaż akcji

  Opublikowano:

  Zarząd olsztyńskiego producenta drukarek 3D m.in. z uwagi na niekorzystną sytuację na rynku kapitałowym przesunął termin wejścia na GPW na rok 2017. Jednocześnie Polski Dom Maklerski SA wraz z IPO Doradztwo Kapitałowe SA przygotowali akcjonariuszom opcję wcześniejszego wyjścia z inwestycji.

 • 19 września 2016

  W październiku JSW zdecyduje o emisji obligacji do 300 mln zł

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Nowa emisja obligacji ma związek z realizacją umowy regulującej proces restrukturyzacji finansowej, operacyjnej i majątkowej spółki. Adresatem subskrypcji będzie Towarzystwo Finansowe Silesia.


Innowacyjna Gospodarka Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość
PARP
Współpraca
logo Equity Magazine Biuro Maklerskie Alior Bank
Bossa PayU Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku