X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Emisje akcji

 • 13 listopada 2017

  Creepy Jar rusza z ofertą publiczną. Z emisji akcji chce pozyskać ok. 2,5 mln zł

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Oferta publiczna 100 tys. akcji warszawskiego producenta gier Creepy Jar rozpoczyna się dziś od publikacji memorandum i road show. Spółka chce pozyskać z emisji nowych akcji ok. 2,5 mln zł.

 • 27 października 2017

  NanoGroup w ramach IPO sprzeda dużo mniej akcji niż planowało

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  NanoGroup z powodu niskiego popytu ze strony inwestorów instytucjonalnych mocno okroiło plany emisyjne. Zamiast 8,8 mln nowych akcji spółka zaoferuje tylko 880 tys. walorów po cenie o 14 proc. niższej od maksymalnej. Przy założeniu, że wszystkie oferowane akcje zostaną objęte, wartość oferty wyniesie ok. 4,2 mln zł. 

 • Sales Intelligence przedłuża zapisy w ofercie publicznej

  Opublikowano:

  Sales Intelligence, dostawca leadów sprzedażowych dla branży e-commerce w Polsce, przedłuża zapisy w IPO. Wartość całej oferty wynosi 2,6 mln zł, a cena emisyjna to 1 zł. Zapisy na akcje potrwają do 7 listopada 2017 r. i są przyjmowane za pośrednictwem Polskiego Domu Maklerskiego.

 • 25 października 2017

  Rafako ustaliło cenę emisyjną nowych akcji na 4 zł sztuka

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Producent kotłów ustalił cenę emisyjną akcji serii K na 4 zł za sztukę. We wtorek na zamknięciu sesji kurs akcji Rafako wynosił 4,84 zł.

 • 23 października 2017

  7Levels sprzeda inwestorom akcje po 60 zł za sztukę

  Opublikowano:

  Producent gier na platformy Nintendo ustalił cenę emisyjną akcji na 60 zł za sztukę, czyli o 15 zł niżej, niż wynosiła cena maksymalna, po której inwestorzy składali zapisy.

 • wczoraj

  Sales Intelligence rusza z ofertą publiczną akcji, celem NewConnect

  Opublikowano:

  Oferta publiczna 2,59 mln akcji nowej emisji serii B akcji Sales Intelligence rozpoczęła się dziś - zapisy potrwają do 26 października. Cena emisyjna jednej akcji wynosi 1 zł, co oznacza, że wartość całej oferty to 2,6 mln zł. Spółka chce po przeprowadzeniu oferty zadebiutować na rynku NewConnect, a - jak poinformował ISBnews prezes Dariusz Zaremba - w przyszłości zarząd rozważy wejście na główny rynek GPW.

 • 16 października 2017

  NanoGroup ustalił cenę maksymalną akcji w ofercie publicznej na 5,50 zł

  Opublikowano:

  Przymierzający się do debiutu NanoGroup, z uwzględnieniem rekomendacji Vestor DM, ustalił cenę maksymalną na poziomie 5,50 zł za jedną akcję. Wartość całej oferty wyniesie 54,8 mln zł, z czego ok. 45 mln zł może trafić na konto spółki.

 • 12 października 2017

  Oferta akcji tematem czatu inwestorskiego z wiceprezesem 7Levels

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Gościem czwartkowego czatu inwestorskiego w StockWatch.pl był Krzysztof Król z zarządu 7Levels. Podczas spotkania omówiono szczegóły trwającej emisji akcji oraz perspektywy rynku gier na konsole Nintendo Switch.

 • 05 października 2017

  Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła prospekt emisyjny Cognoru

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) zatwierdziła prospekt emisyjny Cognor Holdingu. Dokument sporządzono w związku publiczną ofertą maksymalnie 67,33 mln nowych akcji. 

 • 26 września 2017

  IMS z programem motywacyjnym na lata 2018-2020

  Opublikowano:

  Nadzwyczajne walne zgromadzenie IMS przyjęło program motywacyjny III na lata 2018-2020, oparty o opcje menedżerskie, dla członków zarządu, menedżerów, pracowników i współpracowników spółek grupy kapitałowej.

 • 15 września 2017

  Grupa CCC gładko uplasowała nowe akcje warte ponad 0,5 mld zł

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Operator sieci sklepów z obuwiem w tydzień uplasował emisję nowych akcji serii H. Pozyskane środki mają sfinansować dalszą ekspansję grupy CCC.  

 • Przecena na kursie Gobarto. Zarząd chce emitować akcje bez PP

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Akcjonariusze Gobarto zdecydują o upoważnieniu zarządu do podwyższania kapitału poprzez emisję nowych akcji, wynika z projektów uchwał na walne zgromadzenie zwołane na 18 października. W piatek rano notowania spółki mięsnej spadają o ponad 15 proc.

 • 07 września 2017

  CCC w dół po informacji o emisji. Nowe akcje tylko dla wybranych

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Władze operatora sieci sklepów z obuwiem zdecydowały się na podwyższenie kapitału zakładowego. Spółka zamierza wyemitować 2 mln nowych akcji z wyłączeniem prawa poboru dla dotychczasowych akcjonariuszy. W czwartek notowania CCC spadają o ponad 6 proc.

 • 22 sierpnia 2017

  Ruszyły zapisy na akcje The Dust. Producent gier mobilnych jeszcze w tym roku chce zadebiutować na NewConnect

  Opublikowano:

  Producent gier mobilnych w modelu advergamingowym oraz free-to-play, ustalił cenę maksymalną oferowanych akcji na 12 zł. Wartość całej oferty wynosi ponad 2,6 mln zł.

 • 18 sierpnia 2017

  Sygnity wyemituje nowe akcje na kwotę do 12 mln zł

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Akcjonariusze Sygnity zdecydowali o emisji prywatnej do 10 mln akcji serii Z, z której spółka chce pozyskać 10-12 mln zł, wynika z uchwał walnego.

 • 14 sierpnia 2017

  Groclin szykuje emisję 4 mln nowych akcji bez prawa poboru

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Akcjonariusze Groclinu zdecydują na walnym zgromadzeniu zwołanym na 7 września br. o upoważnieniu zarządu do podwyższenia kapitału zakładowego w ramach kapitału docelowego z wyłączeniem prawa poboru dotychczasowych akcjonariuszy poprzez emisję do 4 mln akcji, podano w projektach uchwał na NWZ. Celem emisji będzie ułatwienie spółce realizacji projektów akwizycyjnych.

 • 08 sierpnia 2017

  Gigantyczna przecena PBG. Do obrotu trafiło blisko 800 mln nowych akcji

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  We wtorek notowania spółki budowlanej otworzyły się ponad 80-proc. luką spadkową. Przecena to efekt wprowadzenia do obrotu nowych akcji z olbrzymiej emisji ratunkowej. 

 • 02 sierpnia 2017

  Selvita w celu realizacji nowej strategii planuje pozyskać 140 mln zł z emisji akcji

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Selvita planuje przeprowadzenie w czwartym kwartale tego roku oferty publicznej akcji, w ramach której chce pozyskać 140 mln zł. Spółka planuje wyemitować maksymalnie 2,2 mln nowych akcji.

 • 27 lipca 2017

  Kurs Rafako spada. Główny akcjonariusz chce przeprowadzenia dużej emisji akcji

  Opublikowano:

  Omawiane walory: ,

  PBG planuje oddać głos z posiadanych (pośrednio i bezpośrednio) akcji na nadzwyczajnym walnym zgromadzeniu Rafako za podjęciem zaproponowanych uchwał dotyczących emisji akcji. W czwartek notowania raciborskiego producenta kotłów parowych i wodnych dla energetyki tanieją o 7 proc.

 • 26 lipca 2017

  PZ Cormay sprzedaje akcje w ofercie publicznej po 3,24 zł za sztukę

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Cena emisyjna w ofercie publicznej akcji serii L spółki PZ Cormay została ustalona na 3,24 zł, podała spółka.

 • wczoraj

  Braster ustalił cenę emisyjna w ofercie publicznej na 13,50 zł

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Cena emisyjna w ofercie publicznej spółki Braster, producenta innowacyjnego systemu domowej profilaktyki raka piersi, została ustalona na poziomie 13,50 zł. W ofercie ma być zaoferowanych łącznie 3 mln akcji spółki, co oznacza, że wartość oferty może wynieść 40,5 mln zł. 

 • 10 lipca 2017

  Braster wystartował z emisją akcji, chce pozyskać 50 mln zł

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  W poniedziałek Braster ruszył z emisją 3 mln akcji, z której chce pozyskać 50 mln zł. Zapisy dla inwestorów indywidualnych potrwaja do 17 lipca.

 • 05 lipca 2017

  GetBack ustalił ostateczną cenę akcji na 18,50 zł

  Opublikowano:

  Cena akcji GetBack w pierwszej ofercie publicznej została ustalona na 18,5 zł za jedną akcję, co oznacza, że wartość oferty wyniesie 740 mln zł. Środki pozyskane przez spółkę w ofercie publicznej zostaną wykorzystane m.in. na nabywanie portfeli wierzytelności przez własne fundusze inwestycyjne zamknięte.

 • 24 czerwca 2017

  Raport IPO: Analiza oferty publicznej Uniserv-Piecbud

  Opublikowano:

  Na warszawski parkiet zmierza Uniserv-Piecbud, spółka budowlana oferująca specjalistyczne usługi dla przemysłu. StockWatch.pl w oparciu o prospekt emisyjny i dostępne informacje przygotował zestaw najważniejszych informacji na temat spółki.

 • 21 czerwca 2017

  Raport IPO: Analiza oferty publicznej GetBack

  Opublikowano:

  Jeszcze tego lata do giełdowego panteonu może dołączyć GetBack, czyli drugi największy na polskim rynku gracz w branży windykacyjnej. W tym tygodniu spółka ruszyła z IPO, z którego chce pozyskać blisko pół miliarda złotych. Dzięki środkom od inwestorów, GetBack chce zdetronizować Kruka na krajowym rynku wierzytelności.

 • 20 czerwca 2017

  Uniserv-Piecbud jeszcze w czerwcu ruszy z IPO. Spółka chce pozyskać ok. 35 mln zł

  Opublikowano:

  Pierwotna oferta publiczna do 3,5 mln akcji nowej emisji Uniserv-Piecbud rozpocznie się 29 czerwca od budowy księgi popytu wśród inwestorów instytucjonalnych. Spółka liczy na pozyskanie z oferty ok. 35 mln zł netto.

 • wczoraj

  GetBack ruszył z ofertą publiczną akcji. Z rynku chce zebrać nawet 0,5 mld zł

  Opublikowano:

  W poniedziałek rozpoczęła się budowa księgi popytu wśród inwestorów instytucjonalnych, a za tydzień ruszą zapisy w transzy detalicznej. W ramach IPO GetBack oferuje do 40 mln akcji, w tym do 20 mln papierów należących do głównego akcjonariusza oraz do 20 mln akcji nowej emisji.

 • 14 czerwca 2017

  Akcje Maxcom w IPO po 55 zł. Redukcja w transzy detalicznej wyniosła 63 proc.

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Maxcom ustalił ostateczną cenę akcji w pierwszej ofercie publicznej (IPO) na 55 zł, dzięki czemu wartość oferty wyniesie 47,5 mln zł. Debiut na GPW planowany jest około 30 czerwca br.

 • Robyg pozyska z emisji akcji łącznie ok. 80 mln zł na nowe inwestycje

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Grupa Robyg zakończyła budowę księgi popytu na 26,3 mln akcji zwykłych na okaziciela serii H, stanowiących nie więcej niż 10 proc. wszystkich akcji oferowanych w ramach subskrypcji prywatnej.

 • 13 czerwca 2017

  Nextbike Polska sprzedaje akcje po 117,65 zł/szt. Debiut na NewConnect w wakacje

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Zarząd Nextbike Polska ustalił cenę emisyjną akcji serii C, oferowanych w ramach oferty prywatnej, na 117,65 zł za sztukę. Oznacza to, że z emisji spółka może pozyskać 6 mln zł oraz implikuje wycenę spółki na poziomie 126 mln zł.


Innowacyjna Gospodarka Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość
PARP
Współpraca
Dom Maklerski TMS Brokers logo Equity Magazine Biuro Maklerskie Alior Bank
Bossa PayU Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku