X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Emisje akcji

 • 19 października 2017

  Sales Intelligence rusza z ofertą publiczną akcji, celem NewConnect

  Opublikowano:

  Oferta publiczna 2,59 mln akcji nowej emisji serii B akcji Sales Intelligence rozpoczęła się dziś - zapisy potrwają do 26 października. Cena emisyjna jednej akcji wynosi 1 zł, co oznacza, że wartość całej oferty to 2,6 mln zł. Spółka chce po przeprowadzeniu oferty zadebiutować na rynku NewConnect, a - jak poinformował ISBnews prezes Dariusz Zaremba - w przyszłości zarząd rozważy wejście na główny rynek GPW.

 • 16 października 2017

  NanoGroup ustalił cenę maksymalną akcji w ofercie publicznej na 5,50 zł

  Opublikowano:

  Przymierzający się do debiutu NanoGroup, z uwzględnieniem rekomendacji Vestor DM, ustalił cenę maksymalną na poziomie 5,50 zł za jedną akcję. Wartość całej oferty wyniesie 54,8 mln zł, z czego ok. 45 mln zł może trafić na konto spółki.

 • 12 października 2017

  Oferta akcji tematem czatu inwestorskiego z wiceprezesem 7Levels

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Gościem czwartkowego czatu inwestorskiego w StockWatch.pl był Krzysztof Król z zarządu 7Levels. Podczas spotkania omówiono szczegóły trwającej emisji akcji oraz perspektywy rynku gier na konsole Nintendo Switch.

 • 05 października 2017

  Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła prospekt emisyjny Cognoru

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) zatwierdziła prospekt emisyjny Cognor Holdingu. Dokument sporządzono w związku publiczną ofertą maksymalnie 67,33 mln nowych akcji. 

 • 26 września 2017

  IMS z programem motywacyjnym na lata 2018-2020

  Opublikowano:

  Nadzwyczajne walne zgromadzenie IMS przyjęło program motywacyjny III na lata 2018-2020, oparty o opcje menedżerskie, dla członków zarządu, menedżerów, pracowników i współpracowników spółek grupy kapitałowej.

 • 15 września 2017

  Grupa CCC gładko uplasowała nowe akcje warte ponad 0,5 mld zł

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Operator sieci sklepów z obuwiem w tydzień uplasował emisję nowych akcji serii H. Pozyskane środki mają sfinansować dalszą ekspansję grupy CCC.  

 • Przecena na kursie Gobarto. Zarząd chce emitować akcje bez PP

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Akcjonariusze Gobarto zdecydują o upoważnieniu zarządu do podwyższania kapitału poprzez emisję nowych akcji, wynika z projektów uchwał na walne zgromadzenie zwołane na 18 października. W piatek rano notowania spółki mięsnej spadają o ponad 15 proc.

 • 07 września 2017

  CCC w dół po informacji o emisji. Nowe akcje tylko dla wybranych

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Władze operatora sieci sklepów z obuwiem zdecydowały się na podwyższenie kapitału zakładowego. Spółka zamierza wyemitować 2 mln nowych akcji z wyłączeniem prawa poboru dla dotychczasowych akcjonariuszy. W czwartek notowania CCC spadają o ponad 6 proc.

 • 22 sierpnia 2017

  Ruszyły zapisy na akcje The Dust. Producent gier mobilnych jeszcze w tym roku chce zadebiutować na NewConnect

  Opublikowano:

  Producent gier mobilnych w modelu advergamingowym oraz free-to-play, ustalił cenę maksymalną oferowanych akcji na 12 zł. Wartość całej oferty wynosi ponad 2,6 mln zł.

 • 18 sierpnia 2017

  Sygnity wyemituje nowe akcje na kwotę do 12 mln zł

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Akcjonariusze Sygnity zdecydowali o emisji prywatnej do 10 mln akcji serii Z, z której spółka chce pozyskać 10-12 mln zł, wynika z uchwał walnego.

 • 14 sierpnia 2017

  Groclin szykuje emisję 4 mln nowych akcji bez prawa poboru

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Akcjonariusze Groclinu zdecydują na walnym zgromadzeniu zwołanym na 7 września br. o upoważnieniu zarządu do podwyższenia kapitału zakładowego w ramach kapitału docelowego z wyłączeniem prawa poboru dotychczasowych akcjonariuszy poprzez emisję do 4 mln akcji, podano w projektach uchwał na NWZ. Celem emisji będzie ułatwienie spółce realizacji projektów akwizycyjnych.

 • 08 sierpnia 2017

  Gigantyczna przecena PBG. Do obrotu trafiło blisko 800 mln nowych akcji

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  We wtorek notowania spółki budowlanej otworzyły się ponad 80-proc. luką spadkową. Przecena to efekt wprowadzenia do obrotu nowych akcji z olbrzymiej emisji ratunkowej. 

 • 02 sierpnia 2017

  Selvita w celu realizacji nowej strategii planuje pozyskać 140 mln zł z emisji akcji

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Selvita planuje przeprowadzenie w czwartym kwartale tego roku oferty publicznej akcji, w ramach której chce pozyskać 140 mln zł. Spółka planuje wyemitować maksymalnie 2,2 mln nowych akcji.

 • 27 lipca 2017

  Kurs Rafako spada. Główny akcjonariusz chce przeprowadzenia dużej emisji akcji

  Opublikowano:

  Omawiane walory: ,

  PBG planuje oddać głos z posiadanych (pośrednio i bezpośrednio) akcji na nadzwyczajnym walnym zgromadzeniu Rafako za podjęciem zaproponowanych uchwał dotyczących emisji akcji. W czwartek notowania raciborskiego producenta kotłów parowych i wodnych dla energetyki tanieją o 7 proc.

 • 26 lipca 2017

  PZ Cormay sprzedaje akcje w ofercie publicznej po 3,24 zł za sztukę

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Cena emisyjna w ofercie publicznej akcji serii L spółki PZ Cormay została ustalona na 3,24 zł, podała spółka.

 • 19 lipca 2017

  Braster ustalił cenę emisyjna w ofercie publicznej na 13,50 zł

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Cena emisyjna w ofercie publicznej spółki Braster, producenta innowacyjnego systemu domowej profilaktyki raka piersi, została ustalona na poziomie 13,50 zł. W ofercie ma być zaoferowanych łącznie 3 mln akcji spółki, co oznacza, że wartość oferty może wynieść 40,5 mln zł. 

 • 10 lipca 2017

  Braster wystartował z emisją akcji, chce pozyskać 50 mln zł

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  W poniedziałek Braster ruszył z emisją 3 mln akcji, z której chce pozyskać 50 mln zł. Zapisy dla inwestorów indywidualnych potrwaja do 17 lipca.

 • 05 lipca 2017

  GetBack ustalił ostateczną cenę akcji na 18,50 zł

  Opublikowano:

  Cena akcji GetBack w pierwszej ofercie publicznej została ustalona na 18,5 zł za jedną akcję, co oznacza, że wartość oferty wyniesie 740 mln zł. Środki pozyskane przez spółkę w ofercie publicznej zostaną wykorzystane m.in. na nabywanie portfeli wierzytelności przez własne fundusze inwestycyjne zamknięte.

 • 24 czerwca 2017

  Raport IPO: Analiza oferty publicznej Uniserv-Piecbud

  Opublikowano:

  Na warszawski parkiet zmierza Uniserv-Piecbud, spółka budowlana oferująca specjalistyczne usługi dla przemysłu. StockWatch.pl w oparciu o prospekt emisyjny i dostępne informacje przygotował zestaw najważniejszych informacji na temat spółki.

 • 21 czerwca 2017

  Raport IPO: Analiza oferty publicznej GetBack

  Opublikowano:

  Jeszcze tego lata do giełdowego panteonu może dołączyć GetBack, czyli drugi największy na polskim rynku gracz w branży windykacyjnej. W tym tygodniu spółka ruszyła z IPO, z którego chce pozyskać blisko pół miliarda złotych. Dzięki środkom od inwestorów, GetBack chce zdetronizować Kruka na krajowym rynku wierzytelności.

 • wczoraj

  Uniserv-Piecbud jeszcze w czerwcu ruszy z IPO. Spółka chce pozyskać ok. 35 mln zł

  Opublikowano:

  Pierwotna oferta publiczna do 3,5 mln akcji nowej emisji Uniserv-Piecbud rozpocznie się 29 czerwca od budowy księgi popytu wśród inwestorów instytucjonalnych. Spółka liczy na pozyskanie z oferty ok. 35 mln zł netto.

 • 19 czerwca 2017

  GetBack ruszył z ofertą publiczną akcji. Z rynku chce zebrać nawet 0,5 mld zł

  Opublikowano:

  W poniedziałek rozpoczęła się budowa księgi popytu wśród inwestorów instytucjonalnych, a za tydzień ruszą zapisy w transzy detalicznej. W ramach IPO GetBack oferuje do 40 mln akcji, w tym do 20 mln papierów należących do głównego akcjonariusza oraz do 20 mln akcji nowej emisji.

 • 14 czerwca 2017

  Akcje Maxcom w IPO po 55 zł. Redukcja w transzy detalicznej wyniosła 63 proc.

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Maxcom ustalił ostateczną cenę akcji w pierwszej ofercie publicznej (IPO) na 55 zł, dzięki czemu wartość oferty wyniesie 47,5 mln zł. Debiut na GPW planowany jest około 30 czerwca br.

 • Robyg pozyska z emisji akcji łącznie ok. 80 mln zł na nowe inwestycje

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Grupa Robyg zakończyła budowę księgi popytu na 26,3 mln akcji zwykłych na okaziciela serii H, stanowiących nie więcej niż 10 proc. wszystkich akcji oferowanych w ramach subskrypcji prywatnej.

 • 13 czerwca 2017

  Nextbike Polska sprzedaje akcje po 117,65 zł/szt. Debiut na NewConnect w wakacje

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Zarząd Nextbike Polska ustalił cenę emisyjną akcji serii C, oferowanych w ramach oferty prywatnej, na 117,65 zł za sztukę. Oznacza to, że z emisji spółka może pozyskać 6 mln zł oraz implikuje wycenę spółki na poziomie 126 mln zł.

 • 12 czerwca 2017

  Trwa oferta publiczna Morizona wz. z przejściem z NewConnect na GPW

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Zapisy w ofercie publicznej do 8,5 mln nowych akcji serii H, stanowiących do 17,9 proc. udziału w podwyższonym kapitale zakładowym spółki Morizon rozpoczną się we wtorek, 13 czerwca.

 • 09 czerwca 2017

  Raport IPO: Analiza oferty publicznej Maxcom

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Do 12 czerwca inwestorzy indywidualni mogą składać zapisy na akcje dystrybutora telefonów komórkowych dedykowanych seniorom i emerytom. StockWatch.pl w oparciu o prospekt emisyjny i dostępne materiały przygotował zestaw najistotniejszych informacji na temat Maxcom i parametrów jego oferty akcji.

 • 08 czerwca 2017

  JSW wykupiła obligacje o wartości ćwierć miliarda złotych i zmniejszyła ryzyko emisji akcji

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Jastrzębska Spółka Węglowa dokonała wcześniejszego wykupu obligacji o łącznej wartości 26,66 mln USD oraz 150,39 mln zł. W zamian obligatariusze odstąpili od żądania przeprowadzenia wtórnej emisji akcji.

 • Auto Partner planuje utrzymać w br. skalę inwestycji w rozwój na poziomie z 2016

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Skala wydatków na rozwój, realizację strategicznych celów spółki w 2017 roku może być zbliżona do ubiegłorocznych wydatków, kiedy wyniosła 49,5 mln zł, poinformował prezes Aleksander Górecki.

 • 07 czerwca 2017

  TDJ Equity uplasowało 97,29 mln akcji Famuru po cenie 5,50 zł/ sztuka

  Opublikowano:

  Omawiane walory: ,

  TDJ Equity przeprowadziło proces przyspieszonej budowy księgi popytu (ABB) 97.294.000 akcji Famuru, stanowiących 20 proc. kapitału, po cenie 5,50 zł za walor. Główny akcjonariusz producenta maszyn górniczych pozyskał łącznie ponad 0,5 mld zł.


Innowacyjna Gospodarka Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość
PARP
Współpraca
Dom Maklerski TMS Brokers logo Equity Magazine Biuro Maklerskie Alior Bank
Bossa PayU Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku