X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Emisje akcji

 • wczoraj

  Selvita planuje wtórną ofertę akcji na I kw. 2018 r., chce pozyskać 140 mln zł

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Selvita potwierdziła zamiar przeprowadzenia wtórnej oferty publicznej akcji, w której planuje zaoferować do 2,2 mln akcji nowej emisji i oczekuje, że pozyska 140 mln zł netto. Środki z emisji posłużą do realizacji strategii rozwoju na lata 2017-2021, której nadrzędnym celem jest wygenerowanie wzrostu spółki poprzez samodzielne finansowanie wczesnych faz badań nad innowacyjnymi lekami i komercjalizację projektów na późniejszych niż do tej pory etapach rozwoju. Przeprowadzenie oferty planowane jest w I kw. 2018 r. 

 • 17 stycznia 2018

  Dom Development wyemituje 100 tys. akcji bez PP po 35 zł/szt.

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Dom Development zdecydował o podwyższeniu kapitału zakładowego poprzez emisję 100 tys. akcji serii Y w ramach subskrypcji prywatnej. Cena emisyjna akcji serii Y została ustalona na 35 zł.

 • 15 grudnia 2017

  Grupa R22 ustaliła ostateczne parametry IPO. Nowe akcje po 17,50 zł

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Cena emisyjna akcji w ofercie publicznej R22 została ustalona na 17,50 zł za sztukę. Spółka zaoferuje wszystkie pierwotnie planowane do sprzedaży walory. Z oferty publicznej R22 pozyska 61,3 mln zł.

 • 07 grudnia 2017

  Cena maksymalna w ofercie publ. akcji Tower Investments ustalona na 65 zł/szt.

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Cena maksymalna w ofercie publicznej akcji serii C Tower Investments została ustalona na 65 zł za walor.

 • 06 grudnia 2017

  Tower Investments: Jeszcze w tym roku chcemy zadebiutować na GPW

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Gościem środowego czatu inwestorskiego w StockWatch.pl był Bartosz Kazimierczuk, prezes notowanej na NewConnet spółki Tower Investments. W czasie spotkania omówiono szczegóły dotyczące publicznej emisji akcji oraz plany wejścia na rynek główny GPW.

 • 05 grudnia 2017

  Raport IPO: Analiza oferty publicznej R22

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Jeszcze w tym roku na warszawskim parkiecie może zadebiutować spółka z ciekawym modelem biznesowym, opartym o usługi m.in. hostingu, e-marketingu oraz sprzedaży domen internetowych. StockWatch.pl na podstawie prospektu emisyjnego i dostępnych materiałów przygotował zestaw najistotniejszych informacji na temat grupy R22 i parametrów IPO.

 • 04 grudnia 2017

  Tower Investments: Liczymy na 37 mln zł z emisji na nowe projekty [WIDEO]

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Fala ekspansji sieci handlowych nie ustaje i na przestrzeni kilku najbliższych lat będzie dalej rosła. To doskonała wiadomość dla Tower Investments, który liczy na 37 mln zł netto z emisji akcji na nowe, marżowe projekty, mówi prezes Bartosz Kazimierczuk.

 • R22 chce kontynuować konsolidację rynku hostingowego

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  R22 zamierza przeznaczyć środki z oferty nowych akcji na spłatę zadłużenia wynikającego z niedawno zrealizowanych dwóch przejęć, a także dokonać kolejnych akwizycji w segmencie hosting i omnichannel communication, wynika z wypowiedzi prezesa Jakuba Dwernickiego. Spółka liczy na pozyskanie z emisji nowych akcji, które stanowią część jest pierwotnej oferty publicznej (IPO) kwotę ok. 80 mln zł. 

 • 30 listopada 2017

  Creepy Jar przydzielił wszystkie akcje nowej emisji i pozyskał 2,1 mln zł

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Creepy Jar dokonał przydziału 32.354 akcji nowej emisji serii C. Z publicznej oferty spółka pozyskała 2,1 mln zł. Redukcja w transzy detalicznej wyniosła 38,5 proc. W transzy inwestorów instytucjonalnych sprzedano 30.973 akcji serii A.

 • 23 listopada 2017

  Operator CDA.pl – CWMedia planuje emisję i debiut na NewConnect

  Opublikowano:

  CwMedia, właściciel serwisu CDA.pl i CDA Premium, wyemituje maksymalnie 1 mln akcji po 5,50 zł za sztukę i planuje debiut na NewConnect na początku 2018 r.

 • 20 listopada 2017

  Próchnik wyemituje 60,5 mln akcji z wyłączeniem prawa poboru

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Akcjonariusze Próchnika zdecydowali o emisji 60.549.089 akcji serii O, których wartość nominalna w wyniku obniżenia kapitału zakładowego wyniesie 0,30 zł za sztukę, wynika z uchwał nadzwyczajnego walnego zgromadzenia.

 • 13 listopada 2017

  Creepy Jar rusza z ofertą publiczną. Z emisji akcji chce pozyskać ok. 2,5 mln zł

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Oferta publiczna 100 tys. akcji warszawskiego producenta gier Creepy Jar rozpoczyna się dziś od publikacji memorandum i road show. Spółka chce pozyskać z emisji nowych akcji ok. 2,5 mln zł.

 • 27 października 2017

  NanoGroup w ramach IPO sprzeda dużo mniej akcji niż planowało

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  NanoGroup z powodu niskiego popytu ze strony inwestorów instytucjonalnych mocno okroiło plany emisyjne. Zamiast 8,8 mln nowych akcji spółka zaoferuje tylko 880 tys. walorów po cenie o 14 proc. niższej od maksymalnej. Przy założeniu, że wszystkie oferowane akcje zostaną objęte, wartość oferty wyniesie ok. 4,2 mln zł. 

 • Sales Intelligence przedłuża zapisy w ofercie publicznej

  Opublikowano:

  Sales Intelligence, dostawca leadów sprzedażowych dla branży e-commerce w Polsce, przedłuża zapisy w IPO. Wartość całej oferty wynosi 2,6 mln zł, a cena emisyjna to 1 zł. Zapisy na akcje potrwają do 7 listopada 2017 r. i są przyjmowane za pośrednictwem Polskiego Domu Maklerskiego.

 • 25 października 2017

  Rafako ustaliło cenę emisyjną nowych akcji na 4 zł sztuka

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Producent kotłów ustalił cenę emisyjną akcji serii K na 4 zł za sztukę. We wtorek na zamknięciu sesji kurs akcji Rafako wynosił 4,84 zł.

 • 23 października 2017

  7Levels sprzeda inwestorom akcje po 60 zł za sztukę

  Opublikowano:

  Producent gier na platformy Nintendo ustalił cenę emisyjną akcji na 60 zł za sztukę, czyli o 15 zł niżej, niż wynosiła cena maksymalna, po której inwestorzy składali zapisy.

 • 19 października 2017

  Sales Intelligence rusza z ofertą publiczną akcji, celem NewConnect

  Opublikowano:

  Oferta publiczna 2,59 mln akcji nowej emisji serii B akcji Sales Intelligence rozpoczęła się dziś - zapisy potrwają do 26 października. Cena emisyjna jednej akcji wynosi 1 zł, co oznacza, że wartość całej oferty to 2,6 mln zł. Spółka chce po przeprowadzeniu oferty zadebiutować na rynku NewConnect, a - jak poinformował ISBnews prezes Dariusz Zaremba - w przyszłości zarząd rozważy wejście na główny rynek GPW.

 • 16 października 2017

  NanoGroup ustalił cenę maksymalną akcji w ofercie publicznej na 5,50 zł

  Opublikowano:

  Przymierzający się do debiutu NanoGroup, z uwzględnieniem rekomendacji Vestor DM, ustalił cenę maksymalną na poziomie 5,50 zł za jedną akcję. Wartość całej oferty wyniesie 54,8 mln zł, z czego ok. 45 mln zł może trafić na konto spółki.

 • 12 października 2017

  Oferta akcji tematem czatu inwestorskiego z wiceprezesem 7Levels

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Gościem czwartkowego czatu inwestorskiego w StockWatch.pl był Krzysztof Król z zarządu 7Levels. Podczas spotkania omówiono szczegóły trwającej emisji akcji oraz perspektywy rynku gier na konsole Nintendo Switch.

 • 05 października 2017

  Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła prospekt emisyjny Cognoru

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) zatwierdziła prospekt emisyjny Cognor Holdingu. Dokument sporządzono w związku publiczną ofertą maksymalnie 67,33 mln nowych akcji. 

 • 26 września 2017

  IMS z programem motywacyjnym na lata 2018-2020

  Opublikowano:

  Nadzwyczajne walne zgromadzenie IMS przyjęło program motywacyjny III na lata 2018-2020, oparty o opcje menedżerskie, dla członków zarządu, menedżerów, pracowników i współpracowników spółek grupy kapitałowej.

 • 15 września 2017

  Grupa CCC gładko uplasowała nowe akcje warte ponad 0,5 mld zł

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Operator sieci sklepów z obuwiem w tydzień uplasował emisję nowych akcji serii H. Pozyskane środki mają sfinansować dalszą ekspansję grupy CCC.  

 • Przecena na kursie Gobarto. Zarząd chce emitować akcje bez PP

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Akcjonariusze Gobarto zdecydują o upoważnieniu zarządu do podwyższania kapitału poprzez emisję nowych akcji, wynika z projektów uchwał na walne zgromadzenie zwołane na 18 października. W piatek rano notowania spółki mięsnej spadają o ponad 15 proc.

 • 07 września 2017

  CCC w dół po informacji o emisji. Nowe akcje tylko dla wybranych

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Władze operatora sieci sklepów z obuwiem zdecydowały się na podwyższenie kapitału zakładowego. Spółka zamierza wyemitować 2 mln nowych akcji z wyłączeniem prawa poboru dla dotychczasowych akcjonariuszy. W czwartek notowania CCC spadają o ponad 6 proc.

 • wczoraj

  Ruszyły zapisy na akcje The Dust. Producent gier mobilnych jeszcze w tym roku chce zadebiutować na NewConnect

  Opublikowano:

  Producent gier mobilnych w modelu advergamingowym oraz free-to-play, ustalił cenę maksymalną oferowanych akcji na 12 zł. Wartość całej oferty wynosi ponad 2,6 mln zł.

 • 18 sierpnia 2017

  Sygnity wyemituje nowe akcje na kwotę do 12 mln zł

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Akcjonariusze Sygnity zdecydowali o emisji prywatnej do 10 mln akcji serii Z, z której spółka chce pozyskać 10-12 mln zł, wynika z uchwał walnego.

 • 14 sierpnia 2017

  Groclin szykuje emisję 4 mln nowych akcji bez prawa poboru

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Akcjonariusze Groclinu zdecydują na walnym zgromadzeniu zwołanym na 7 września br. o upoważnieniu zarządu do podwyższenia kapitału zakładowego w ramach kapitału docelowego z wyłączeniem prawa poboru dotychczasowych akcjonariuszy poprzez emisję do 4 mln akcji, podano w projektach uchwał na NWZ. Celem emisji będzie ułatwienie spółce realizacji projektów akwizycyjnych.

 • 08 sierpnia 2017

  Gigantyczna przecena PBG. Do obrotu trafiło blisko 800 mln nowych akcji

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  We wtorek notowania spółki budowlanej otworzyły się ponad 80-proc. luką spadkową. Przecena to efekt wprowadzenia do obrotu nowych akcji z olbrzymiej emisji ratunkowej. 

 • 02 sierpnia 2017

  Selvita w celu realizacji nowej strategii planuje pozyskać 140 mln zł z emisji akcji

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Selvita planuje przeprowadzenie w czwartym kwartale tego roku oferty publicznej akcji, w ramach której chce pozyskać 140 mln zł. Spółka planuje wyemitować maksymalnie 2,2 mln nowych akcji.

 • 27 lipca 2017

  Kurs Rafako spada. Główny akcjonariusz chce przeprowadzenia dużej emisji akcji

  Opublikowano:

  Omawiane walory: ,

  PBG planuje oddać głos z posiadanych (pośrednio i bezpośrednio) akcji na nadzwyczajnym walnym zgromadzeniu Rafako za podjęciem zaproponowanych uchwał dotyczących emisji akcji. W czwartek notowania raciborskiego producenta kotłów parowych i wodnych dla energetyki tanieją o 7 proc.


Innowacyjna Gospodarka Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość
PARP
Współpraca
Dom Maklerski TMS Brokers logo Equity Magazine Biuro Maklerskie Alior Bank
Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku