X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

DEGIRO kontynuuje silny wzrost w 2017 r.

Opublikowano: 2018-02-06 10:01:22

DEGIRO kontynuuje silny wzrost. Rok 2017 zakończył się z liczbą 246 190 rachunków, co oznacza wzrost o 67% w porównaniu z analogicznym okresem roku ubiegłego, a przychody wzrosły o 55% do nieco ponad 41 milionów euro. 

Artykuł sponsorowany

W 2017 r. liczba transakcji wzrosła o 51 proc., do poziomu 14 736 660. Na tę liczbę składa się 12 521 638 transakcji detalicznych i 2 215 022 transakcji od klientów profesjonalnych. DEGIRO zamknął każdy kwartał w 2017 roku z zyskiem netto.

JAKOŚĆ PRZEZ ILOŚĆ

DEGIRO łączy wiedzę finansową z wiedzą technologiczną. To podejście „Fintech” przekłada się na średnio o 85 proc. niższe stawki. Na naszej stronie (https://www.degiro.pl/oplaty-i-prowizje) mamy obszerne porównanie, w którym uzasadniamy ten procent. Porównujemy różne transakcje i produkty pomiędzy sześcioma dobrze znanymi domami maklerskimi. Na podstawie naszej różnicy w kosztach widzimy, że inwestorzy zaoszczędzili już ponad 300 milionów euro na opłatach za pomocą DEGIRO*. Jest to wyraźna wartość dodana, z której jesteśmy dumni.

Oferując nasze usługi w 18 krajach europejskich, szybko się rozwijamy. Korzyści z efektu skali przełożyły się na możliwość zaoferowania niższych stawek. DEGIRO regularnie poprawiał swoje warunki od czasu rozpoczęcia działalności na rynku w 2013 roku. Oferujemy na przykład bezpłatne notowania w czasie rzeczywistym dla wielu giełd. Obniżyliśmy niektóre taryfy, a w niektórych przypadkach całkowicie je anulowaliśmy, podobnie jak w przypadku listy bezpłatnych funduszy ETF.

DEGIRO ma na celu dodanie wartości, którą nie tylko jest niska cena. Z tego powodu zyski są ponownie inwestowane z powrotem w firmę. Inwestycje te umożliwiają nam ciągłe doskonalenie naszych usług. Dobrym tego przykładem jest nasza ulepszona aplikacja mobilna, która zdobyła nagrodę w 2017 roku za najlepszą aplikację brokerską od Financial Times & Investor Chronicle. Będziemy kontynuować reinwestycję w naszą usługę.

O DEGIRO

DEGIRO jest ogólnoeuropejskim domem maklerskim, który obsługuje transakcje o wartości ponad 50 miliardów euro rocznie na giełdach światowych. DEGIRO obsługuje ponad 230 000 inwestorów w 18 krajach. DEGIRO pozostaje pod nadzorem holenderskiej Komisji Nadzoru Finansowego (Autoriteit Financiële Markten, AFM) oraz podlega nadzorowi ostrożnościowemu Banku Centralnego Holandii (De Nederlandsche Bank, DNB). DEGIRO chce zapewnić wartość dodaną poprzez opracowanie przystępnej usługi finansowej dla inwestorów na całym świecie. Połączenie wiedzy technologicznej i finansowej stwarza okazję do udostępnienia wszystkim wysokiej, jakości oraz opłacalnych usług finansowych.

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

  - analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,
  - moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,
  - aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,
  - narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (aktualności, giełda, akcje)

 • CD Projekt opublikował garść nowych screenshotów z gry Cyberpunk 2077

  Warszawskie studio na targi do Kolonii wybrało się głównie w celach biznesowych i zrezygnowało z oficjalnych pokazów. Na otarcie łez CD Projekt zaserwował fanom Cyberpunka garść nowych screenshotów z gry.

 • Echo Investment rozpoczęło budowę kolejnego biurowca w Browarach Warszawskich

  Echo Investment rozpoczęło budowę biur w bezpośrednim sąsiedztwie odrestaurowanej Willi Schiele - dawnego domu właścicieli słynnych Browarów Warszawskich. Będzie to najwyższy, 14-kondygnacyjny budynek komercyjny tego projektu. 

 • Maciej Szymański nowym prezesem Kredyt Inkaso

  Rada nadzorcza Kredyt Inkaso powołała na stanowisko prezesa Macieja Szymańskiego na okres wspólnej trzyletniej kadencji obejmującej lata 2016-2019 ze skutkiem na 28 sierpnia 2018 r. 

 • Asbis skokowo zwiększył przychody w lipcu

  Asbis wypracował w lipcu br. skonsolidowane przychody na poziomie ok. 158 mln USD, wobec 94 mln USD w lipcu 2017 r., co oznacza wzrost o ok. 67 proc., podała spółka, powołując się na wstępne dane szacunkowe. We wtorek przed południem kurs akcji rośnie o prawie 2 proc.

 • Surowce: Cena złota w górę na skutek osłabienia USD

  Po gwałtownej przecenie metali szlachetnych w poprzednim tygodniu, początek bieżącego tygodnia przynosi odreagowanie zniżek. Notowania złota dzisiaj rano rosną, kontynuując ruch z piątku i poniedziałku, i docierając obecnie do okolic 1.200 USD za uncję. Innowacyjna Gospodarka Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość
PARP
Współpraca
Dom Maklerski TMS Brokers logo Equity Magazine Biuro Maklerskie Alior Bank
Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku