X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Debiuty

 • wczoraj

  Ruszyły zapisy na akcje The Dust. Producent gier mobilnych jeszcze w tym roku chce zadebiutować na NewConnect

  Opublikowano:

  Producent gier mobilnych w modelu advergamingowym oraz free-to-play, ustalił cenę maksymalną oferowanych akcji na 12 zł. Wartość całej oferty wynosi ponad 2,6 mln zł.

 • 16 sierpnia 2017

  Brand24 z portfela Larq wyemituje nowe akcje. Spółka rozważa debiut na NewConnect

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Akcjonariusze spółki rozwijającej autorskie narzędzie do monitoringu treści w internecie dali zielone światło na emisję do 144,5 tys. nowych akcji. Pozyskane środki mają przyspieszyć rozwoj globalnego narzędzia. Zarząd nie wyklucza, że kolejnym krokiem dla Brand24 będzie debiut na małym parkiecie. 

 • 10 sierpnia 2017

  XTPL liczy, że zadebiutuje na NewConnect do końca sierpnia

  Opublikowano:

  XTPL przewiduje, że może zadebiutować na NewConnect przed 31 sierpnia, w zależności od decyzji GPW.

 • 09 sierpnia 2017

  Nextbike Polska jeszcze w sierpniu chce zadebiutować na NewConnect

  Opublikowano:

  Nextbike Polska liczy, że zadebiutuje na NewConnect do końca sierpnia, w zależności od decyzji regulatorów, wynika z informacji ISBnews.

 • 02 sierpnia 2017

  KNF poszedł na rękę Raiffeisen Bank Polska w kwestii debiutu na GPW

  Opublikowano:

  Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) powstrzyma się z zastosowaniem sankcji wobec Raiffeisen Bank International AG (RBI), jeśli austriacki bank doprowadzi do notowania akcji swojej spółki zależnej - Raiffeisen Bank Polska na warszawskiej GPW do 15 maja 2018 r.

 • 27 lipca 2017

  Play jest już na GPW. Debiut bez fajerwerków

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Debiut Play Communications na warszawskim parkiecie wypadł wyjątkowo skromnie. Pierwsze transakcje na akcjach właściciela drugiego największego operatora telekomunikacyjnego w Polsce zawarto po 36 zł, czyli cenie z IPO.

 • 17 lipca 2017

  GetBack na plusie rozpoczął pierwszy dzień notowań akcji na GPW

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Akcje Getback S.A., jednego z wiodących podmiotów na polskim rynku zarządzania wierzytelnościami pod względem wartości zarządzanych aktywów, zadebiutowały w poniedziałek na GPW. To drugi debiut pod względem wartości oferowanych akcji w 2017 roku. 

 • 14 lipca 2017

  Play Communications ustalił ostateczną cenę akcji w IPO na 36 zł

  Opublikowano:

  Play Communications - właściciel operatora sieci Play - ustalił ostateczna cenę misyjna akcji w trwającym IPO na 36 zł. Jak podaje spółka, nadsubskrypcja wśród inwestorów indywidualnych i pracowników wyniosła około 193 proc.

 • 07 lipca 2017

  RBI zawiesił IPO Raiffeisen Bank Polska, KNF chce wyjaśnień

  Opublikowano:

  Raiffeisen Bank International AG (RBI) zawiesił IPO akcji Raiffeisen Bank Polska z powodu niezadowalającego poziomu zainteresowania. Do przeprowadzenia oferty bank został zobowiązny przez KNF, który teraz oczekuje od spółki wyjasnień.

 • Raport IPO: Analiza oferty publicznej Play Communications

  Opublikowano:

  Oferta Play Communications bez wątpienia będzie jedną z najwiekszych ofert publicznych ostatnich lat. Zapisy wśród inwestorów indywidualnych trwają do 12 lipca. StockWatch.pl w oparciu o prospekt emisyjny i dostępne materiały przygotował zestaw najistotniejszych informacji na temat spółki i parametrów jej oferty akcji.

 • 05 lipca 2017

  Morizon zadebiutował na głównym parkiecie GPW

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Morizon, spółka technologiczno-finansowa, zadebiutowała w środę na głównym rynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. To siódmy tegoroczny debiut na GPW, a 4 przejście z NewConnect.

 • GetBack ustalił ostateczną cenę akcji na 18,50 zł

  Opublikowano:

  Cena akcji GetBack w pierwszej ofercie publicznej została ustalona na 18,5 zł za jedną akcję, co oznacza, że wartość oferty wyniesie 740 mln zł. Środki pozyskane przez spółkę w ofercie publicznej zostaną wykorzystane m.in. na nabywanie portfeli wierzytelności przez własne fundusze inwestycyjne zamknięte.

 • 03 lipca 2017

  Właściciel sieci Play rozpoczął pierwszą ofertę publiczną akcji wartą 5,3 mld zł

  Opublikowano:

  Pierwotna oferta publiczna, obejmująca do 121,6 mln istniejących akcji zwykłych na okaziciela Play Communications - właściciela 100 proc. udziałów P4, operatora sieci Play - rozpoczyna się dziś od budowania księgi popytu wśród inwestorów instytucjonalnych. Cena maksymalna została ustalona na 44 zł, zaś dla uprawnionych pracowników - 37,4 zł.

   

 • 29 czerwca 2017

  Prospekt Zortraxu jeszcze w lipcu ma trafić do KNF

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Prospekt Zortraxu - producenta rozwiązań druku 3D - w związku z IPO na warszawskiej giełdzie ma w lipcu trafić do Komisji Nadzoru Finansowego, wynika z informacji agencji ISBnews. 

 • Raiffeisen Bank Polska rusza z pierwszą ofertą publiczną akcji

  Opublikowano:

  Pierwotna oferta publiczna 33,85 mln istniejących akcji zwykłych serii AA (stanowiących 15% kapitału) Raiffeisen Bank Polska, sprzedawanych przez Raiffeisen Bank International AG, rozpoczyna się dziś od budowania księgi popytu wśród inwestorów instytucjonalnych, podano w prospekcie emisyjnym. Przewidywany termin debiutu akcji na GPW to ok. 19 lipca br.

 • XTPL przedłużyła zapisy na akcje do 7 lipca

  Opublikowano:

  Zapisy na akcje spółki XTPL zostały przedłużone i odbędą się w dniach 4-7 lipca, podała firma. 

 • 28 czerwca 2017

  DOOK zadebiutuje na NewConnect na przełomie lipca i sierpnia

  Opublikowano:

  DOOK, wrocławska spółka działająca na rynku produkcji oprogramowania pozyskała 0,65 mln zł w ramach przeprowadzonej oferty prywatnej. Na półka przełomie lipca i sierpnia bieżącego roku planuje debiut na rynku NewConnect.

 • Uniserv-Piecbud wstrzymuje IPO

  Opublikowano:

  Uniserv-Piecbud zawiesił pierwotną ofertę publiczną z powodu niesprzyjających warunków rynkowych, podała spółka.

 • 24 czerwca 2017

  Raport IPO: Analiza oferty publicznej Uniserv-Piecbud

  Opublikowano:

  Na warszawski parkiet zmierza Uniserv-Piecbud, spółka budowlana oferująca specjalistyczne usługi dla przemysłu. StockWatch.pl w oparciu o prospekt emisyjny i dostępne informacje przygotował zestaw najważniejszych informacji na temat spółki.

 • 23 czerwca 2017

  Morizon zdobył środki na budowę platformy OneStopShop. Następny krok: debiut na GPW

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Właściciel platformy nieruchomościowo-finansowej pozyskał w ofercie publicznej środki na dokończenie budowy platformy OneStopShop integrującej wyszukiwanie, finansowanie i dokonywanie transakcji na rynku nieruchomościowym. Morizon będzie pierwszym polskim FinTechem notowanym na głównym rynku GPW.

 • wczoraj

  Nextbike pozyskał 6 mln zł z prywatnej emisji akcji i zmierza na NewConnect

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Nextbike Polska, spółka zależna Larq, zawarła z inwestorami umowy objęcia 51 tys. akcji serii C o łącznej wartości 6 mln zł, co implikuje wycenę spółki na poziomie 126 mln zł. Nextbike podejmuje czynności zmierzające do wprowadzenia akcji do alternatywnego systemu obrotu NewConnect.

 • 21 czerwca 2017

  Summa Linguae przymierza się do akwizycji w Ameryce Północnej i debiutu na rynku głównym GPW

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Summa Linguae, polskie biuro tłumaczeń notowane na NewConnect rozpoczęła przymiarki do akwizycji w Stanach Zjednoczonych lub Kanadzie. Równolegle spółka rozważa przeniesienie notowań na główny parkiet GPW.

 • 20 czerwca 2017

  Uniserv-Piecbud jeszcze w czerwcu ruszy z IPO. Spółka chce pozyskać ok. 35 mln zł

  Opublikowano:

  Pierwotna oferta publiczna do 3,5 mln akcji nowej emisji Uniserv-Piecbud rozpocznie się 29 czerwca od budowy księgi popytu wśród inwestorów instytucjonalnych. Spółka liczy na pozyskanie z oferty ok. 35 mln zł netto.

 • 19 czerwca 2017

  GetBack ruszył z ofertą publiczną akcji. Z rynku chce zebrać nawet 0,5 mld zł

  Opublikowano:

  W poniedziałek rozpoczęła się budowa księgi popytu wśród inwestorów instytucjonalnych, a za tydzień ruszą zapisy w transzy detalicznej. W ramach IPO GetBack oferuje do 40 mln akcji, w tym do 20 mln papierów należących do głównego akcjonariusza oraz do 20 mln akcji nowej emisji.

 • Właściciel sieci Play ogłosił plan przeprowadzenia IPO i debiutu na GPW

  Opublikowano:

  Play Communications - właściciel 100 proc. udziałów w P4, operatorze sieci Play - ogłosiło zamiar przeprowadzenia pierwszej oferty publicznej akcji oraz ubiegania się o dopuszczenie i wprowadzenie akcji do obrotu na rynku regulowanym GPW, podała spółka.

 • GetBack bliżej giełdy, KNF zatwierdziła prospekt emisyjny

  Opublikowano:

  Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) zatwierdziła prospekt emisyjny spółki GetBack w związku z ofertą publiczną akcji, podała Komisja. 

 • 14 czerwca 2017

  Akcje Maxcom w IPO po 55 zł. Redukcja w transzy detalicznej wyniosła 63 proc.

  Opublikowano:

  Maxcom ustalił ostateczną cenę akcji w pierwszej ofercie publicznej (IPO) na 55 zł, dzięki czemu wartość oferty wyniesie 47,5 mln zł. Debiut na GPW planowany jest około 30 czerwca br.

 • 13 czerwca 2017

  Nextbike Polska sprzedaje akcje po 117,65 zł/szt. Debiut na NewConnect w wakacje

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Zarząd Nextbike Polska ustalił cenę emisyjną akcji serii C, oferowanych w ramach oferty prywatnej, na 117,65 zł za sztukę. Oznacza to, że z emisji spółka może pozyskać 6 mln zł oraz implikuje wycenę spółki na poziomie 126 mln zł.

 • 12 czerwca 2017

  Trwa oferta publiczna Morizona wz. z przejściem z NewConnect na GPW

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Zapisy w ofercie publicznej do 8,5 mln nowych akcji serii H, stanowiących do 17,9 proc. udziału w podwyższonym kapitale zakładowym spółki Morizon rozpoczną się we wtorek, 13 czerwca.

 • 09 czerwca 2017

  Raport IPO: Analiza oferty publicznej Maxcom

  Opublikowano:

  Do 12 czerwca inwestorzy indywidualni mogą składać zapisy na akcje dystrybutora telefonów komórkowych dedykowanych seniorom i emerytom. StockWatch.pl w oparciu o prospekt emisyjny i dostępne materiały przygotował zestaw najistotniejszych informacji na temat Maxcom i parametrów jego oferty akcji.


Innowacyjna Gospodarka Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość
PARP
Współpraca
Dom Maklerski TMS Brokers logo Equity Magazine Biuro Maklerskie Alior Bank
Bossa PayU Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku