X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Debiuty

 • wczoraj

  NanoGroup przełożyło termin debiutu na GPW

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Termin debiutu NanoGroup na Giełdzie Papierów Wartościowych został przesunięty z piątku, 24 listopada z powodu przedłużenia formalnego procesu dopuszczenia akcji do obrotu, podała spółka. NanoGroup liczy, że zadebiutuje 4 grudnia.

 • Operator CDA.pl – CWMedia planuje emisję i debiut na NewConnect

  Opublikowano:

  CwMedia, właściciel serwisu CDA.pl i CDA Premium, wyemituje maksymalnie 1 mln akcji po 5,50 zł za sztukę i planuje debiut na NewConnect na początku 2018 r.

 • 13 listopada 2017

  Creepy Jar rusza z ofertą publiczną. Z emisji akcji chce pozyskać ok. 2,5 mln zł

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Oferta publiczna 100 tys. akcji warszawskiego producenta gier Creepy Jar rozpoczyna się dziś od publikacji memorandum i road show. Spółka chce pozyskać z emisji nowych akcji ok. 2,5 mln zł.

 • 08 listopada 2017

  Zmierzający na NewConnect Brand24 wyceniony na 60 mln zł

  Opublikowano:

  Brand24, spółka rozwijająca autorskie oprogramowanie do monitoringu treści w internecie, sprzedawane globalnie w modelu SaaS (software as a service), ustaliła cenę emisyjną akcji w ramach prowadzonej oferty prywatnej na 31,76 PLN. 

 • 27 października 2017

  NanoGroup w ramach IPO sprzeda dużo mniej akcji niż planowało

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  NanoGroup z powodu niskiego popytu ze strony inwestorów instytucjonalnych mocno okroiło plany emisyjne. Zamiast 8,8 mln nowych akcji spółka zaoferuje tylko 880 tys. walorów po cenie o 14 proc. niższej od maksymalnej. Przy założeniu, że wszystkie oferowane akcje zostaną objęte, wartość oferty wyniesie ok. 4,2 mln zł. 

 • Zortrax złożył prospekt emisyjny w KNF, podtrzymuje plany debiutu na GPW

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Zortrax złożył prospekt emisyjny w Komisji Nadzoru Finansowego (KNF), poinformowała spółka. Spółka podtrzymuje plany związane z przeprowadzeniem oferty publicznej i debiutem na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie (GPW). Jeśli do debiutu faktycznie dojdzie, Zortrax będzie pierwszym przedstawicielem branży druku 3D notowanym na GPW.

 • wczoraj

  7Levels sprzeda inwestorom akcje po 60 zł za sztukę

  Opublikowano:

  Producent gier na platformy Nintendo ustalił cenę emisyjną akcji na 60 zł za sztukę, czyli o 15 zł niżej, niż wynosiła cena maksymalna, po której inwestorzy składali zapisy.

 • 19 października 2017

  Sales Intelligence rusza z ofertą publiczną akcji, celem NewConnect

  Opublikowano:

  Oferta publiczna 2,59 mln akcji nowej emisji serii B akcji Sales Intelligence rozpoczęła się dziś - zapisy potrwają do 26 października. Cena emisyjna jednej akcji wynosi 1 zł, co oznacza, że wartość całej oferty to 2,6 mln zł. Spółka chce po przeprowadzeniu oferty zadebiutować na rynku NewConnect, a - jak poinformował ISBnews prezes Dariusz Zaremba - w przyszłości zarząd rozważy wejście na główny rynek GPW.

 • 18 października 2017

  Raport IPO: Analiza oferty publicznej NanoGroup

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Do 25 października inwestorzy indywidualni mogą składać zapisy na akcje grupy rozwijającej projekty biotechnologiczne oparte o nanotechnologię. StockWatch.pl przygotował zestaw najistotniejszych informacji na temat NanoGroup i parametrów jego oferty akcji.

 • 16 października 2017

  NanoGroup ustalił cenę maksymalną akcji w ofercie publicznej na 5,50 zł

  Opublikowano:

  Przymierzający się do debiutu NanoGroup, z uwzględnieniem rekomendacji Vestor DM, ustalił cenę maksymalną na poziomie 5,50 zł za jedną akcję. Wartość całej oferty wyniesie 54,8 mln zł, z czego ok. 45 mln zł może trafić na konto spółki.

 • IPO NanoGroup ruszy we wtorek, spółka chce pozyskać ok. 45 mln zł

  Opublikowano:

  Pierwotna oferta publiczna do 8,8 mln akcji nowej emisji serii F oraz 1,17 mln akcji istniejących NanoGroup rozpocznie się we wtorek od book-buildingu oraz zapisów w transzy inwestorów indywidualnych. Jeszcze dziś ma zostać opublikowana cena maksymalna akcji w ofercie. Spółka planuje pozyskać z emisji akcji serii F ok. 45 mln zł.

 • 12 października 2017

  Oferta akcji tematem czatu inwestorskiego z wiceprezesem 7Levels

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Gościem czwartkowego czatu inwestorskiego w StockWatch.pl był Krzysztof Król z zarządu 7Levels. Podczas spotkania omówiono szczegóły trwającej emisji akcji oraz perspektywy rynku gier na konsole Nintendo Switch.

 • 10 października 2017

  Do 19 października trwają zapisy na akcje 7Levels, producenta gier na Nintendo

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  7Levels, krakowski producent tytułów indie premium, specjalizujący się w tworzeniu gier na bijącą rekordy popularności konsolę Nintedo Switch, rozpoczyna publiczną ofertę akcji. Zapisy potrwają do 19 października. Cenę maksymalną ustalono na 75 zł. 

 • 02 października 2017

  Proteon Pharmaceuticals rozważa debiut na NewConnect

  Opublikowano:

  Proteon Pharmaceuticals, polska firma biotechnologiczna wykorzystująca bakteriofagi, rozmawia z inwestorem i planuje debiut na NewConnect.

 • 29 września 2017

  Konsalnet złożył prospekt w KNF, debiut na GPW jedną z opcji

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Konsalnet złożył prospekt emisyjny związany z publiczną ofertą akcji w Komisji Nadzoru Finansowego (KNF), dowiedziała się agencja ISBnews. Oferta publiczna może objąć nawet 100 proc. akcji.

 • 28 września 2017

  Czy inwestując w IPO na GPW da się zarobić?

  Opublikowano:

  Omawiane walory: , , , ,

  Damian Marciniak z DM Michael/Ström podsumował najciekawsze debiuty tego roku oraz sprawdził, które z nich przyniosły zyski inwestorom. 

 • 14 września 2017

  XTPL spodziewa się pierwszych przychodów w 2018 r., a zysków w 2019 r.

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  XTPL spodziewa się pierwszych przychodów z komercjalizacji swojej technologii w przyszłym roku, zaś zysków spółka oczekuje w 2019 r., poinformował prezes Filip Granek. Spółka zadebiutowała w czwartek na NewConnect. W południe kurs akcji spada o blisko 20 proc.

 • 04 września 2017

  Cherrypick Games zebrał 6,2 mln zł z publicznej oferty akcji. Redukcja zapisów przekroczyła 90 proc.

  Opublikowano:

  Cherrypick Games z sukcesem zakończył ofertę publiczną, z której pozyska 6,21 mln zł, podała spółka. Inwestorzy obejmą wszystkie oferowane akcje, a zapisy w transzy detalicznej zostały zredukowane o 91 proc.

 • 31 sierpnia 2017

  Strach po słabym debiucie Play silniejszy od rekomendacji maklerów

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Na przestrzeni tygodnia na rynek trafiły już trzy wysokie rekomendacje dla akcji giełdowego debiutanta, a mimo to chętnych do kupowania papierów wciąż jak na lekarstwo.

 • The Dust ustalił cenę emisyjną akcji na poziomie 12 zł

  Opublikowano:

  The Dust, wspólnie z akcjonariuszami sprzedającymi, ustalił cenę emisji i sprzedaży oferowanych akcji na 12 zł, czyli na dokładnie takim samym poziomie co cena maksymalna. Przydział akcji nastąpi do 8 września, a jeszcze w 2017 r. spółka zamierza zadebiutować na NewConnect. 

   

 • 22 sierpnia 2017

  Ruszyły zapisy na akcje The Dust. Producent gier mobilnych jeszcze w tym roku chce zadebiutować na NewConnect

  Opublikowano:

  Producent gier mobilnych w modelu advergamingowym oraz free-to-play, ustalił cenę maksymalną oferowanych akcji na 12 zł. Wartość całej oferty wynosi ponad 2,6 mln zł.

 • 16 sierpnia 2017

  Brand24 z portfela Larq wyemituje nowe akcje. Spółka rozważa debiut na NewConnect

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Akcjonariusze spółki rozwijającej autorskie narzędzie do monitoringu treści w internecie dali zielone światło na emisję do 144,5 tys. nowych akcji. Pozyskane środki mają przyspieszyć rozwoj globalnego narzędzia. Zarząd nie wyklucza, że kolejnym krokiem dla Brand24 będzie debiut na małym parkiecie. 

 • 10 sierpnia 2017

  XTPL liczy, że zadebiutuje na NewConnect do końca sierpnia

  Opublikowano:

  XTPL przewiduje, że może zadebiutować na NewConnect przed 31 sierpnia, w zależności od decyzji GPW.

 • 09 sierpnia 2017

  Nextbike Polska jeszcze w sierpniu chce zadebiutować na NewConnect

  Opublikowano:

  Nextbike Polska liczy, że zadebiutuje na NewConnect do końca sierpnia, w zależności od decyzji regulatorów, wynika z informacji ISBnews.

 • 02 sierpnia 2017

  KNF poszedł na rękę Raiffeisen Bank Polska w kwestii debiutu na GPW

  Opublikowano:

  Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) powstrzyma się z zastosowaniem sankcji wobec Raiffeisen Bank International AG (RBI), jeśli austriacki bank doprowadzi do notowania akcji swojej spółki zależnej - Raiffeisen Bank Polska na warszawskiej GPW do 15 maja 2018 r.

 • 27 lipca 2017

  Play jest już na GPW. Debiut bez fajerwerków

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Debiut Play Communications na warszawskim parkiecie wypadł wyjątkowo skromnie. Pierwsze transakcje na akcjach właściciela drugiego największego operatora telekomunikacyjnego w Polsce zawarto po 36 zł, czyli cenie z IPO.

 • 17 lipca 2017

  GetBack na plusie rozpoczął pierwszy dzień notowań akcji na GPW

  Opublikowano:

  Omawiane walory:

  Akcje Getback S.A., jednego z wiodących podmiotów na polskim rynku zarządzania wierzytelnościami pod względem wartości zarządzanych aktywów, zadebiutowały w poniedziałek na GPW. To drugi debiut pod względem wartości oferowanych akcji w 2017 roku. 

 • 14 lipca 2017

  Play Communications ustalił ostateczną cenę akcji w IPO na 36 zł

  Opublikowano:

  Play Communications - właściciel operatora sieci Play - ustalił ostateczna cenę misyjna akcji w trwającym IPO na 36 zł. Jak podaje spółka, nadsubskrypcja wśród inwestorów indywidualnych i pracowników wyniosła około 193 proc.

 • 07 lipca 2017

  RBI zawiesił IPO Raiffeisen Bank Polska, KNF chce wyjaśnień

  Opublikowano:

  Raiffeisen Bank International AG (RBI) zawiesił IPO akcji Raiffeisen Bank Polska z powodu niezadowalającego poziomu zainteresowania. Do przeprowadzenia oferty bank został zobowiązny przez KNF, który teraz oczekuje od spółki wyjasnień.

 • Raport IPO: Analiza oferty publicznej Play Communications

  Opublikowano:

  Oferta Play Communications bez wątpienia będzie jedną z najwiekszych ofert publicznych ostatnich lat. Zapisy wśród inwestorów indywidualnych trwają do 12 lipca. StockWatch.pl w oparciu o prospekt emisyjny i dostępne materiały przygotował zestaw najistotniejszych informacji na temat spółki i parametrów jej oferty akcji.


Innowacyjna Gospodarka Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość
PARP
Współpraca
Dom Maklerski TMS Brokers logo Equity Magazine Biuro Maklerskie Alior Bank
Bossa PayU Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku