X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Czy broker na rynku forex jest tak naprawdę Twoim przyjacielem, czy wrogiem?

Opublikowano: 2017-01-11 21:20:41

inter_trader_logo2

Artykuł sponsorowany

Poznaj 3 najważniejsze i najczęstsze wymagania doświadczonych traderów:

  1. Chcą po prostu mieć 100% pewność, że w każdej chwili broker wypłaci pieniądze. Po co się pakować do brokera i ciągle stresować, gdzie jest cień niepewności? Przecież to są moje ciężko zarobione pieniądze, a ja chce spać spokojnie i budować z tych pieniędzy przyszłość. Dotyczy to zarówno małych klientów jak i tych największych. Z rynku zniknęło już wiele małych podmiotów zwłaszcza z Cypru oraz kilka dużych jak FX Iron. Co łączyło te wszystkie firmy? Przede wszystkim nie były to przejrzyste firmy notowane na dobrej giełdzie, co więcej nie były częścią większej całości (korporacji/grupy) mającej zaufanie na rynku od wielu lat. Każdy może założyć brokera, zrobić ładne logo, następnie zebrać depozyty i zniknąć. Oczywiście praktycznie wszystkie tego rodzaju firmy działają jako market makerzy, czyli brokerzy zarabiające na stratach klientów.

InterTrader jest mniejszą częścią ogromnego holdingu GVC.PLC notowanego na głównym parkiecie w Londynie od 12 lat. Oznacza to, że holding cieszy się ogromnym zaufaniem inwestorów co widać również po kursie akcji i kapitalizacji (10 miliardów PLN) . Holding (właściciel marki bwin) zagwarantował dla każdego klienta z osobna 100% ochrony środków czyli więcej niż jakikolwiek rządowy regulator.

Wniosek: Broker powinien być częścią dużej całości z rynkowym zaufaniem od lat

> Załóż darmowe konto i poproś o zasilenie konta na testy!

  1. Chcą mnieć 100% pewność, że broker nie jest drugą stroną transkacji. Doświadczeni inwestorz często skarżą się, że market makerzy nie pozwalają im zarobić, ponieważ ten model zakłada zarabianie na stratach swoich klientów. Jak tylko klienci zaczynają zarabiać, pojawiają się cuda, ceny których próżno szukać na prawdziwym rynku oraz problemy z otworzeniem/zamknięciem transakcji. Swoją drogą jak można uściskać dłoń brokera, który patrząc Ci prosto w oczy życzy wszystkiego najgorszego? Prawdziwy broker neutralny rynkowo wysyła 100% zleceń klientów na rynek korzystając z kilku dostarczycieli płynności. Słowem kluczem jest tu kilku. Dlaczego? Bowiem w np. Polsce działają tzw ECNy przybankowe, które mają najczęściej połączenie tylko z jednym bankiem (swoim). Więc także nie ma to nic wspólnego z prawdziwym (neutralnym) rynkiem.

InterTrader wysyła do dostarczycieli płynności 100% zleceń. Oznacza to, że InterTrader nigdy nie bierze na siebie żadnego ryzyka i zarabia wyłącznie na prowizjach. Dodatkowo, co ważne wprowadzony został model ukrywania poszczególnych klientów przed dostarczycielami płynności. Nie widzą oni konkretnych klientów InterTradera oraz loginów, a przede wszystkim pozycji oraz intencji. Nie są więc w stanie przeszkadzać zarabiać klientom, a InterTrader służy wyłącznie do bezpiecznego przekazywania zleceń dalej. Z racji wielkości grupy GVC.PLC udało się InterTrader popisać umowę na płynność na waluty z samym Goldman Sachs oraz z innymi światowymi potentatami na inne flagowe produkty. InterTrader nigdy nie zarabia na stratach klientów, dlatego zawsze może z czystym sumieniem życzyć im: SAMYCH UDANYCH TREJDÓW! W przciwieństwie do market marketów.

Wniosek: Broker powinien chronić swoich klientów i zarabiać wyłącznie na prowizjach

  1. Chcą żeby było tanio, bez rekwotów i nieuczciwych poślizgów. Wielu brokerów wciąż ma gigantyczne spready i prowizje licząc na naiwność nowych inwestorów na rynku. Na przykład można jeszcze spotkać brokerów ze spreadem 1,5-2pkt na DAXie czy 1,8 pipsa na EURUSD. Dodatkowo często dochodzą problemy z egzekucją zlecenia czyli znany komunikat: cena się zmieniła. Doświadczeni wiedzą, że powinni dostać dokładnie taką cenę jaką klikną. Kolejność wszystkich tych wymogów nie jest przypadkowa, doświadczeni wiedzą, że te dwie pierwsze są dużo ważniejsze.

InterTrader, jako że zarabia wyłącznie na prowizjach liczy na duży obrót swoich klientów. A klienci robią duży obrót jako day-traderzy i scalperzy wyłącznie jak da się im idealne warunki do handlu. I tak właśnie jest w InterTraderze, brokerze stworzonym, żeby pozwolić dużym doświadczonym traderom spokojnie zarabiać pieniądze.

Wniosek: Niskie spready oraz ultraszybka egzekucja bez rekwotów powinna być standardem.

Więcej o Intertrader:

  • ponad 3000 CFD na akcji na plaformie webowej (USA, UK, Niemcy, niedługo Polska)
  • obsługa i pomoc w języku polskim
  • miniloty na MT4
  • spread na USDPLN/EURPLN od 1pipsa, EUR od 0,3pipsa
  • do końca marca bez minimalnej kwoty początkowej
  • zapytaj o możliwe promocje za Twój zadeklarowany obórt

> Załóż darmowe konto i poproś o zasilenie konta na testy!

Weź udział w darmowych webinarach:

16.01.2017 r. g. 19.00 Przewagi InterTradera nad innymi brokerami – wielkie porównanie brokerów

>> Link

23.01.2017 r. g. 19.00 Extra: Teorie spiskowe & kilkadziesiąt nietypowych strategii inwestycyjnych na rynkach finansowych

>> Link

30.01.2017 r. g.19.00 Traderem może być każdy poprzez wpłatę depozytu. Jednak kto ma szansę zostać profesjonalistą?

>> LinkInnowacyjna Gospodarka Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość
PARP
Współpraca
Dom Maklerski TMS Brokers logo Equity Magazine Biuro Maklerskie Alior Bank
Bossa PayU Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku