X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Alior Bank wystąpił do KNF o zgodę na powołanie Katarzyny Sułkowskiej na prezesa banku

Opublikowano: 2018-03-13 09:05:58

Omawiane walory:

Michał Chyczewski złożył rezygnację z funkcji wiceprezesa kierującego pracami zarządu. Jego obowiązki przejmie Katarzyna Sułkowska, dotychczasowa wiceprezes banku.

– Jednocześnie w dniu 12 marca 2018 r. rada nadzorcza powierzyła kierowanie pracami zarządu Katarzynie Sułkowskiej, wiceprezes zarządu Alior Bank SA i upoważniła przewodniczącego rady nadzorczej Tomasza Kulika do podpisania w imieniu rady nadzorczej wniosku do Komisji Nadzoru Finansowego o wyrażenie zgody na powołanie Katarzyny Sułkowskiej na prezesa zarządu banku. – czytamy w komunikacie.

>> Akcje z GPW? 1 PLN +0,08%. Akcje amerykańskie? €0,50 + $0,004 za akcję. Inwestuj z DEGIRO.

Ponadto rada nadzorcza powołała Marcina Jaszczuka na stanowisko wiceprezesa Alior Banku.

Alior Bank rozpoczął działalność w listopadzie 2008 roku. Bank zadebiutował na warszawskiej giełdzie w grudniu 2012 r. Aktywa banku miały wartość 69,5 mld zł na koniec 2017 r.

notowania

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

  - analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,
  - moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,
  - aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,
  - narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (o Alior)

 • Atomowa wymiana między PGE i Orlenem. Duże spółki rosną po wynikach

  W czwartek tematem numer jeden są doniesienia dotyczące możliwego zaangażowania spółek Skarbu Państwa w budowę elektrowni atomowej. Akcje PGE idą mocno w górę, podczas gdy PKN równie mocno tanieją. Po wynikach kwartalnych drożeją duże spółki. Wyjaśniła się też ostatnia zagadkowa wyprzedaż Trakcji.

 • CD Projekt ciągnie w górę WIG20. Huśtawka na 11 bit studios

  Środowa sesja w Warszawie upływa pod znakiem wzrostów. WIG20 dzięki mocnej postawie CD Projektu zyskuje ponad 1,8 proc. Wśród indeksów wyjątkiem jest tylko sWIG80, którego w dół ciągną mocne spadki na Trakcji i Biotonie.

 • Tydzień pod znakiem wyników spółek, afery GetBack i premiery Frostpunka

  Zapowiada się gorący tydzień na warszawskiej giełdzie. O losach obserwowanego od początku kwietnia wzrostowego odbicia zdecydują dane makro, wyniki spółek z Wall Street, a przede wszystkim raporty finansowe rodzimych firm, zwłaszcza BZ WBK, Orange Polska, Kruka, Orlenu i Lotosu.

 • Raport: Banki wypłacą blisko 5 mld zł dywidend w 2018 r.

  Niemal co drugi bank notowany na GPW podzieli się zyskiem z inwestorami. Według naszych szacunków wartość tegorocznych dywidend będzie większa niż przed rokiem o 40 proc. i wyniesie 4,9 mld zł. Sprawdziliśmy, na jakie stawki i stopy dywidend mogą liczyć akcjonariusze poszczególnych banków.

 • Dane inflacyjne z USA w centrum uwagi. Gorąco na JSW i CCC

  Rano w centrum uwagi warszawskich inwestorów znalazły się wyniki finansowe JSW i CCC. Losy wtorkowej sesji wciąż jednak są otwarte. O kierunku indeksów w Polsce i na świecie zdecydują popołudniowe dane inflacyjne z USA.Innowacyjna Gospodarka Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość
PARP
Współpraca
Dom Maklerski TMS Brokers logo Equity Magazine Biuro Maklerskie Alior Bank
Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku