X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Akcjonariusze LiveChat Software sprzedają 7,4 proc. akcji spółki w ABB

Opublikowano: 2017-09-13 08:31:04

Omawiane walory:

Akcjonariusze LiveChat Software chcą sprzedać 1,91 mln akcji spółki, uprawniających do 7,4 proc. głosów na walnym zgromadzeniu, w procesie przyspieszonej budowy księgi popytu (ABB).

– Trigon Dom Maklerski SA oraz Dom Maklerski BZ WBK SA działający w imieniu i na rzecz funduszu Napoleon Fundusz Inwestycyjny Zamknięty osoby bliskiej względem pana Andrzeja Różyckiego pełniącego funkcję wiceprzewodniczącego rady nadzorczej spółki oraz innego akcjonariusza spółki, rozpoczną proces przyspieszonej budowy księgi popytu na akcje spółki, którego celem jest sprzedaż przez akcjonariuszy sprzedających łącznie do 1.906.560 akcji spółki uprawniających do 7,4 proc. głosów na walnym zgromadzeniu spółki – czytamy w komunikacie.

Akcjonariat LiveChat Software

>> TMS ogłosił darmowy konkurs giełdowy [ 35.000 zł ]. Dowiedz się więcej >>

Wrocławska firma jest jednym z największych na świecie dostawców oprogramowania typu „live chat dla biznesu”. Spółka zadebiutowała na warszawskiej giełdzie w kwietniu 2014 r.

notowania

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

  - analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,
  - moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,
  - aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,
  - narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (o Livechat)

 • LiveChat Software zwiększył bazę klientów o 374 firmy w marcu

  LIVECHAT Software miał 24.065 klientów korzystających z płatnej wersji produktu LIVECHAT według stanu na 1 kwietnia 2018 r. wobec 19.251 rok wcześniej, co oznacza wzrost o 25 proc. r/r. W marcu liczba klientów wzrosła o 374 firmy netto.

 • Wall Street rozdaje karty na GPW, w grze Ursus, Bumech i Eurocash

  W piątek na GPW przeważa atmosfera wyczekiwania. Przede wszystkim na sygnały z USA. Dużo dzieje się natomiast na poszczególnych spółkach. Zwłaszcza na akcjach Bumechu, Eurocash, Esotiq i Ursusa.

 • Mocne spadki na otwarciu wtorkowej sesji na GPW [MAPA RYNKU]

  Potężna fala wyprzedaży na rynkach akcji dotarła do Warszawy. W pierwszych minutach wtorkowej sesji WIG20 tracił nawet 3,5 proc., mWIG40 zniżkował 3,8 proc., a sWIG80 aż o 4,2 proc.

 • Giełdowe gepardy 2018 roku – spółki i branże cz. II

  W poprzedniej edycji giełdowych gepardów szukaliśmy sektorów, które będą rosły zdecydowanie szybciej niż cały rynek. Tym razem skupiliśmy się na spółkach z różnych branż, które na fali inwestycji rozwojowych zanotują fundamentalny skok.

 • Najlepszy styczeń w historii LiveChat Software

  Tak mocnego początku roku giełdowy LIVECHAT jeszcze nigdy wcześniej nie zanotował. Firma zaraportowała pozyskanie przeszło ćwierć tysiąca nowych klientów. Wzrost liczby użytkowników produktu firmy jest tym bardziej godny odnotowania, iż na rynek czatów dla biznesu wchodzą w ostatnim czasie najwięksi gracze w branży IT.Innowacyjna Gospodarka Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość
PARP
Współpraca
Dom Maklerski TMS Brokers logo Equity Magazine Biuro Maklerskie Alior Bank
Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku