X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

1 grudnia startuje III edycja projektu CEE Capital Market Leaders Forum

Opublikowano: 2017-11-20 13:33:49

Już 1 grudnia 2017 roku Fundacja im. Lesława A. Pagi rozpoczyna III edycję projektu CEE Capital Market Leaders Forum. Projekt skierowany jest do ambitnych młodych ludzi z regionu Europy Środkowo-Wschodniej, będących pasjonatami rynku kapitałowego, finansów oraz ekonomii. Udział w wydarzeniu daje uczestnikom możliwość nauki od najlepszych praktyków rynku, a przede wszystkim pozwala na międzynarodową wymianę doświadczeń. StockWatch.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

Komunikat prasowy, źródło: Fundacja im. Lesława A. Pagi

Logo Fundacji im. Lesława A. Pagi

Jednym z głównych celów Forum jest analiza dotycząca przyszłości rynków kapitałowych w regionie CEE. Ponadto, w tym roku, obserwując globalne trendy, wraz z naszymi partnerami oraz uczestnikami, chcemy się także podjąć próby analizy niszowego jeszcze w Polsce tematu impact investments.

CEE Capital Market Leaders Forum wspiera przede wszystkim rozwój młodych liderów i tworzy trwałą społeczność zarówno w Polsce, jak i w Europie Środkowo-Wschodniej. Forum obejmuje 4 dni profesjonalnych szkoleń i warsztatów, podczas których 60-ciu młodych ludzi będzie miało szanse rozwijać swoje umiejętności menedżerskie, potencjał liderski, a także wiedzę praktyczną z obszarów takich jak m.in. impact investing, strategii finansowania start-upów, czy innowacji w sektorze finansowym.

Szkolenia odbywać się będą w budynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w inkubatorze innowacji InnVento, a działania uczestników zostaną podsumowane podczas uroczystej gali. W trakcie tego wydarzenia uczestnicy Forum wraz z ekspertami firm partnerskich zmierzą się z analizą tematu: „Nowe możliwości rozwoju rynków kapitałowych w regionie CEE”. Organizacja wydarzenia nie byłaby możliwa bez wsparcia Funduszu Wyszehradzkiego.

Inspirujące spotkania z liderami regionu CEE, szkolenia prowadzone przez wybitnych ekspertów ze świata finansów oraz możliwość odbycia stażu w jednej z firm partnerskich to tylko część wyjątkowego doświadczenia, jakim jest udział w CEE Capital Market Leaders Forum. Program jest inspirującą przygodą, która owocuje nawiązaniem wartościowych kontaktów na płaszczyźnie zawodowej, a także prywatnej.

Ponadto, stypendyści Forum dołączają do unikatowej grupy alumnów fundacji, co umożliwia zacieśnianie kontaktów oraz stałą wymianę wiedzy i informacji. Sieć alumnów obecnie liczy ponad 1400 członków – dotychczasowych uczestników wszystkich programów fundacji, którzy pracują w wiodących firmach na rynkach finansowych w kraju i za granicą.

Zaangażowanie w projekcie potwierdzili:

Partnerzy Instytucjonalni

Fundusz Wyszehradzki | Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie | Institute for Politics and Society| Republikon Institute

Patronaty Honorowe

Ambasada Republiki Chorwacji | Collegium Civitas | Politechnika Warszawska | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Partnerzy Biznesowi

Alior Bank | CEE Equity Partners | HSBC | InnVento | PwC | Societe Generale | S&P Global Ratings | 0100 Ventures |

 

 Projekt otrzymał Grant Wyszehradzki udzielony przez Fundusz Wyszehradzki i jest współfinansowany przez rządy Czech, Węgier, Polski i Słowacji. Misją Funduszu jest wspieranie zrównoważonej współpracy w Europie Centralnej.

The project is co-financed by the Governments of Czechia, Hungary, Poland and Slovakia through Visegrad Grants from International Visegrad Fund. The mission of the fund is to advance ideas for sustainable regional cooperation in Central Europe.

StockWatch.pl wspiera inwestorów indywidualnych dostarczając m.in:

  - analizy raportów finansowych i prospektów emisyjnych spółek przygotowywane przez zawodowych, niezależnych finansistów,
  - moderowane forum użytkowników wolne od chamstwa i naganiania,
  - aktualne i zweryfikowane przez pracownika dane finansowe spółek,
  - narzędzia analizy fundamentalnej i technicznej.

>> Sprawdź z czego możesz korzystać za darmo i co oferujemy w Strefie Premium

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (aktualności, giełda, akcje)

 • CD Projekt opublikował garść nowych screenshotów z gry Cyberpunk 2077

  Warszawskie studio na targi do Kolonii wybrało się głównie w celach biznesowych i zrezygnowało z oficjalnych pokazów. Na otarcie łez CD Projekt zaserwował fanom Cyberpunka garść nowych screenshotów z gry.

 • Echo Investment rozpoczęło budowę kolejnego biurowca w Browarach Warszawskich

  Echo Investment rozpoczęło budowę biur w bezpośrednim sąsiedztwie odrestaurowanej Willi Schiele - dawnego domu właścicieli słynnych Browarów Warszawskich. Będzie to najwyższy, 14-kondygnacyjny budynek komercyjny tego projektu. 

 • Maciej Szymański nowym prezesem Kredyt Inkaso

  Rada nadzorcza Kredyt Inkaso powołała na stanowisko prezesa Macieja Szymańskiego na okres wspólnej trzyletniej kadencji obejmującej lata 2016-2019 ze skutkiem na 28 sierpnia 2018 r. 

 • Asbis skokowo zwiększył przychody w lipcu

  Asbis wypracował w lipcu br. skonsolidowane przychody na poziomie ok. 158 mln USD, wobec 94 mln USD w lipcu 2017 r., co oznacza wzrost o ok. 67 proc., podała spółka, powołując się na wstępne dane szacunkowe. We wtorek przed południem kurs akcji rośnie o prawie 2 proc.

 • Surowce: Cena złota w górę na skutek osłabienia USD

  Po gwałtownej przecenie metali szlachetnych w poprzednim tygodniu, początek bieżącego tygodnia przynosi odreagowanie zniżek. Notowania złota dzisiaj rano rosną, kontynuując ruch z piątku i poniedziałku, i docierając obecnie do okolic 1.200 USD za uncję. Innowacyjna Gospodarka Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość
PARP
Współpraca
Dom Maklerski TMS Brokers logo Equity Magazine Biuro Maklerskie Alior Bank
Bossa PayU tradingview Szukam-Inwestora.com

Polub stronę na Facebooku