X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Zapraszamy na Turniej Prawa Rynków Kapitałowych

Opublikowano: 2017-01-17 10:13:51

14-15 marca 2017 roku. na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie odbędzie się Turniej Prawa Rynków Kapitałowych organizowany przez Koło Naukowe Prawa Rynków Kapitałowych. StockWatch.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

Turniej Prawa Rynków Kapitałowych to projekt działającego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego studenckiego Koła Naukowego Prawa Rynków Kapitałowych. Turniej kierowany jest do studentów kierunków prawniczych i ekonomicznych, zainteresowanych tematyką rynku kapitałowego, transakcji M&A, ładu korporacyjnego, private equity oraz bankowości.

Wydarzenie odbędzie się na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie w dniach 14-15 marca 2017 roku i będzie podzielone na dwie części: warsztatową (dzień pierwszy) oraz turniejową (dzień drugi).

W dniu rozgrywek dla dwuosobowych zespołów zostaną przygotowane trzy rundy pytań, polegające kolejno na rozwiązywaniu pytań zamkniętych otwartych oraz kazusu finałowego, z którym zmierzą się dwie najlepsze drużyny. Nam poziomem merytorycznym czuwać będzie specjalnie powołana Rada Programowa, która wybierze zwycięzcę I edycji Turnieju Prawa Rynków Kapitałowych.

Rekrutacja drużyn potrwa do 15 lutego.

Link do rekrutacji: >> Link

Logo-Turniej-prawa

TE ARTYKUŁY RÓWNIEŻ MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ (aktualności, giełda, akcje)Innowacyjna Gospodarka Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość
PARP
Współpraca
logo Equity Magazine Biuro Maklerskie Alior Bank
Bossa PayU Szukam-Inwestora.com