X
Wiadomości StockWatch.pl
AD.bx ad0c
RSS

Wiadomości powiązane z: CDPROJEKT

 • 22 lutego 2017

  GPW śrubuje wieloletnie rekordy, gorąco na Orbisie, WDX i JSW

  Środowa sesja na warszawskim parkiecie upływa pod znakiem kontynuacji wzrostów, jednak ich tempo jest znacznie mniejsze niż wczoraj. Najwięcej zyskuje dziś segment średnich spółek, głównie dzięki mocnej postawie akcji JSW i nowych rekordów cenowych na kursach CD Projektu i ING Banku Śląskiego.

 • 21 lutego 2017

  Hossa znów odwiedziła GPW. Mocne wzrosty producentów gier i Famuru

  Warszawska giełda znów nie miała sobie równych w Europie. Gwiazdą wtorkowej sesji jest WIG20, który podskoczył o 2,5 proc. i rozprawił się z psychologicznym i technicznym oporem na 2.200 pkt.

 • Polskie indeksy wracają na szczyty, na fali Pekao, CD Projekt i 11 bit studios

  WIG20 w świetnym stylu wrócił ponad barierę 2.200 pkt., czyli niezwykle istotnego poziomu technicznego i psychologicznego. Z powrotu hossy korzystają też giełdowe misie, których indeksy ustalają nowe szczyty i są najwyżej od blisko dekady.

 • Mocne kupuj dla akcji CD Projekt i 11 bit studios od DM BOŚ

  Analitycy Domu Maklerskiego BOŚ podnieśli zalecenie i wycenę akcji CD Projektu oraz rozpoczęli rekomendowanie 11 bit studios od najwyższej noty. Ceny docelowe są wyższe od rynkowych odpowiednio o 12,5 proc. i 25 proc.

 • 16 lutego 2017

  GPW znów bije rekordy. Szalony rajd na PKN Orlen, PGNiG i Lotosie

  Inwestorzy z warszawskiej GPW mają powody do świętowania. WIG20 w świetnym stylu rozprawił się z oporem na 2.200 pkt., a segmenty małych i średnich spółek poprawiły wieloletnie rekordy. 

 • WIG20 walczy o 2.200 pkt., a WIG jest najwyżej od dekady, na fali PGNiG, CD Projekt i JSW

  W czwartek na warszawskim parkiecie słychać dźwięk strzelających szampanów. GPW jest jednym z najsilniejszych rynków w Europie, a główne indeksy poprawiają wieloletnie szczyty. W centrum uwagi jest dzisiaj indeks szerokiego rynku WIG, który wieńczy blisko trzymiesięczną hossę najwyższymi poziomami od przeszło dekady.

 • DM BOŚ dodał CD Projekt, Comarch, Idea Bank i Tower Investments do listy top picks

  Do listy spółek, których kurs akcji w najbliższym miesiącu powinien zachowywać się lepiej niż cały rynek analitycy Domu Maklerskiego BOŚ dodali Comarch, CD Projekt, Idea Bank i Tower Investments. Z listy wypadły akcje Emperii i Neuki.

 • 15 lutego 2017

  22 spółki technologiczne, którym OFE powierzyły ponad 2 mld zł

  Mimo zmian w systemie emerytalnym, OFE nadal odgrywają ważną rolę na warszawskiej giełdzie. Jedną z kluczowych pozycji w ich portfelach stanowią akcje małych i średnich spółek. Sprawdziliśmy, jak poszczególne towarzystwa podchodzą do inwestycji w nowe technologie i które ich zdaniem spółki zapewnią uczestnikom godziwe emerytury.

 • 09 lutego 2017

  WIG20 zdobywa ważny szczyt, w grze Pekao, CD Projekt i The Farm 51

  Warszawska giełda jest dzisiaj jedną z najmocniejszych w Europie. WIG20 rozpoczął dzień od udanego ataku na magiczny poziom 2.100 pkt. Nowy tegoroczny szczyt indeksu blue chipów to zasługa świetnej formy notowań banków i koncernów paliwowych.

 • 07 lutego 2017

  WIG20 w grze o tegoroczny szczyt, gorąco na KGHM i CD Projekt

  We wtorek główne indeksy w Warszawie zjechały na boczny tor i nabierają sił przed dalszą podróżą na północ. Najciekawiej sytuacja prezentuje się na wykresie WIG20, którego kurs pozostaje w grze o tegoroczny szczyt na 2.100 pkt.

 • 06 lutego 2017

  CD Projekt zapowiedział wprowadzenie piątej grywalnej frakcji do gry GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana [WIDEO]

  Twórcy serii gier o Wiedźminie zapowiedzieli nadejście piątej grywalnej frakcji najnowszego tytułu studia, gry GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana - Nilfgaardu.

 • 01 lutego 2017

  DM mBanku idzie pod prąd i rekomenduje sprzedaż akcji CD Projektu

  Według DM mBanku, obecna wycena giełdowa producenta gier wideo jest nieuzasadniona. Biuro zaleca sprzedaż akcji z ceną docelową na 43,40 zł. Zdaniem maklerów, istnieje wysoka szansa przesunięcia premiery CyberPunk 2077 na 2019 rok.

 • 23 stycznia 2017

  mWIG40 najwyżej od dekady, w górę Ciech, CD Projekt i Trakcja

  Segment średnich spółek rozpoczyna tydzień od ataku szczytów z listopada 2007 roku. Indeks w górę ciągną przede wszystkim akcje Ciechu, GTC, CD Projektu oraz Trakcji. Dreszczyk emocji zapewnia też WIG20, który na chwilę zszedł poniżej wsparcia na 2.000 pkt.

 • 19 stycznia 2017

  Solidne dane z polskiej gospodarki wzmocniły WIG20, w górę Energa i CD Projekt

  Dane potwierdzające przyspieszenie polskiej gospodarki w grudniu ubiegłego roku poprawiły sentyment do akcji blue chipów. Indeks WIG20 dzięki ofensywie kupujących na kończącym sesję fixingu zyskał w czwartek 0,5 proc.

 • 13 stycznia 2017

  GPW spada przed werdyktem agencji ratingowych, w grze Polimex, PBG i Rafako

  GPW nie ma dziś szczęścia. W piątek trzynastego warszawski parkiet jest jednym z niewielu czerwonych punktów na europejskiej mapie rynków finansowych. Słabsza postawa polskich akcji to efekt niepewności związanej z decyzjami agencji ratingowych.

 • 12 stycznia 2017

  mWIG40 ustala nowe wieloletnie szczyty, na fali CD Projekt i Budimex

  Segment średnich spółek kontynuuje fenomenalny rajd i poprawia 9-letnie maksima. W tyle zostają warszawskie blue chipy, którym zaczyna brakować paliwa do dalszych wzrostów. Europejskim rynkom oraz dolarowi czkawką odbija się środowa konferencja Donalda Trumpa. Korzysta na tym złoto oraz waluty rynków wschodzących.

 • 10 stycznia 2017

  Popyt idzie za ciosem, w grze CD Projekt, JSW, Synthos i Action

  We wtorek warszawski parkiet kontynuuje wzrostową szarżę. WIG20 po przebiciu przez arcyważny opór na 2.000 pkt. idzie za ciosem i dorzuca do tegorocznego wyniku ponad 1 proc.

 • CD Projekt, Techland i 11 bit studios zarobiły krocie na Steam Winter Sale

  Trzecia odsłona Wiedźmina była jednym z dwunastu bestsellerów 2016 r. na platformie Steam. W dostaniu się do platynowej kategorii mocno pomogła zimowa wyprzedaż, w której gra zajęła trzecie miejsce pod względem wygenerowanych przychodów. W świątecznej promocji dużym powodzeniem cieszyły się także Dying Light oraz This War of Mine.

 • 21 grudnia 2016

  Nowa odsłona gry Gwint podbiła notowania CD Projektu

  Należące do giełdowej spółki studio CD Projekt RED wypuściło dużą aktualizację gry Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana. Jak dodają twórcy gry, większość z wprowadzonych zmian to efekt sugestii graczy.

 • 14 grudnia 2016

  Raport: 5 gorących spółek z giełdowej branży gamedev

  Indeks producentów gier, gdyby istniał, byłby na czele GPW. Roczna stopa zwrotu z portfela akcji spółek growych to aż 60 proc., a na walorach najlepszych przekroczyła 100 proc. Czy ciągle da się zarobić? StockWatch.pl przeanalizował aktualne plany wydawnicze polskich producentów gier i porównał ich wskaźniki fundamentalne.

 • WIG20 walczy o grudniowy szczyt, w grze KGHM, Energa i CD Projekt

  Środowa sesja na giełdach w Europie upływa pod znakiem łagodnej korekty i oczekiwania na decyzję Fed w kwestii stóp procentowych. Na tym tle dobrze wypada warszawski WIG20, który walczy o nowy szczyt w ramach tegorocznego rajdu św. Mikołaja.

 • 05 grudnia 2016

  Rajd św. Mikołaja wystartował, KGHM, Orlen i CD Projekt z rekordami

  Dźwięk strzelających szampanów rozległ się dzisiaj na giełdzie w Warszawie. Największym wygranym okazał się WIG20, który w imponującym stylu podskoczył o blisko 3,5 proc. do 1.845 pkt. Co ważne, indeks nie tylko przebił się przez psychologiczną barierę 1.800 pkt., ale też pokonał szczyty z 31 października i 10 listopada.

 • 02 grudnia 2016

  Inwestorzy wstrzymują oddech przed decyzją S&P, w grze CD Projekt

  Korekta post-trumpowych zwyżek na Wall Street, przecena w Azji oraz niepewność co do wyniku niedzielnego referendum konstytucyjnego we Włoszech pogłębiają spadki na zachodnioeuropejskich giełdach. Póki co zimną krew zachowują inwestorzy z warszawskiego parkietu, dla którego dodatkowym czynnikiem ryzyka jest rewizja ratingu ze strony agencji Standard&Poor’s.

 • 28 listopada 2016

  Analiza techniczna notowań czterech producentów gier

  Nie słabnie moda na akcje producentów gier video. Hossa wywindowała kursy akcji czterech czołowych firm na szczyty. StockWatch.pl sprawdził, jak od strony technicznej wyglądają dalsze możliwości wzrost notowań CD Projektu, 11 bit studios, CI Games i Vivid Games.

 • 24 listopada 2016

  Giełdowi eksporterzy tańczą z radości, w górę CD Projekt i LiveChat

  Dobra passa GPW trwa. WIG20 zamknął czwartą z rzędu wzrostową sesję. W centrum uwagi polskiego rynku są eksporterzy, którym słaby złoty znów dmucha w żagle. Po południu euro kosztowało 4,42 zł, a dolar 4,18 zł.

 • Polska giełda na fali wznoszącej, bohaterami sesji KGHM i CD Projekt

  Nieobecność graczy z USA spowodowana Świętem Dziękczynienia przekłada się na skromną zmienność i niewielkie obroty na europejskich parkietach. Na czwartą z rzędu wzrostową sesję pracuje warszawski WIG20, który już na starcie notowań przeskoczył psychologiczną barierę 1.800 pkt.

 • 03 listopada 2016

  Nowy sondaż przynosi ulgę rynkom akcji, rosną ING Bank Śląski i Enea

  W czwartek na europejskie parkiety wraca zieleń. Napięcie wśród inwestorów złagodził najnowszy sondaż telewizji ABC wskazujący na 2-proc. przewagę Hillary Clinton nad Donaldem Trumpem.

 • 02 listopada 2016

  Prognozy wyników za III kwartał czterech gorących spółek

  Sezon wyników kwartalnych zaczyna przyspieszać. Przez najbliższy tydzień na rynek trafią sprawozdania, na które czekają inwestorzy rozgorączkowani ostatnimi ruchami na swoich walorach. StockWatch.pl sprawdził, czego można się spodziewać się po raportach JSW, CD Projektu, Alumetalu oraz PCC Rokita.

 • 05 października 2016

  PZU ciągnie polską giełdę w górę, gorąco na CD Projekt i Uniwheels

  Giełda w Warszawie jest dzisiaj jedną z nielicznych, na której dominuje zieleń, ale duża w tym zasługa rajdu na akcjach PZU. Spadki na europejskich parkietach to z kolei efekt zbliżającej się perspektywy zaostrzenia polityki monetarnej banków centralnych po obu stronach Atlantyku.

 • 29 września 2016

  Komentarz giełdowy: OPEC nastraja inwestorów

  Szczyt w Algierii skradł miano najważniejszego wydarzenia bieżącego tygodnia. Zaskakująco państwa eksportujące ropę naftową, czyli OPEC zdecydowały się na porozumienie o cięciu produkcji. Decyzja oznacza szybsze bilansowanie się rynku, co jest pozytywne dla cen ropy naftowej. Surowiec ten jest jednym z najważniejszych wskaźników dla spółek notowanych na giełdzie, dlatego odbicie indeksów w Europie oraz na Wall Street nie powinno dziwić.


Innowacyjna Gospodarka Dotacje na innowacje
Inwestujemy w waszą przyszłość
PARP
Współpraca
logo Equity Magazine Biuro Maklerskie Alior Bank
Bossa PayU Szukam-Inwestora.com